Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (49 összesen)
  1. #1

    AC MX5 cup - Zandvoort - 09.15

    Kedves Versenyzők!

    AC MX5 cup bajnokságunk első versenye egy klasszikus versenypálya Zandvoort aszfaltcsíkja lesz.



    A verseny két futamból áll, ahol az első futam első 10 helyezettje a második futamon fordított sorrendben indul. Felhívom a figyelmet, hogy a prekvalifikáció állandó körülmények között zajlik, de az éles futamon a pályahőmérséklet a szerver által generáltan véletlenszerűen 25-39 fok között lesz.

    1. Futam: Zandvoort osrw - rank (letöltés)

    Autó: Mazda MX5 Cup [Japanese Pack] (mx5 safe setup, mx5 agressive setup)

    Időpont: 2019.09.15. (vasárnap)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Race: 20:20 (2*13 kör) (kb.25 perc)

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 50%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    A köridők rögzítéséhez és a futam értékelhető teljesítéséhez szükséges a 34-es verziójú Masters Rank App használata!!
    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a
    Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu - MX5 #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - MX5 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: AC MX5 cup Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2019. 09. 11. 10:59.

  2. #2
    Závoczky Sándor Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 08. 13.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    26
    Szevasztok!
    Működik a szerver? Tegnap este nem találtam meg. Nem tudom, hogy nálam van-e a gond.
    Köszi


    Tapatalkkal küldve az én SM-G975F eszközömről

  3. #3
    Idézet Eredetileg Alex982 írta Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok!
    Működik a szerver? Tegnap este nem találtam meg. Nem tudom, hogy nálam van-e a gond.
    Köszi


    Tapatalkkal küldve az én SM-G975F eszközömről
    Működik. A keresőben "gtr-" -re keress, és nézd át felül a szűrőket, ott szokott még gond lenni (pl: jelszavas szerverek mutatása, stb.)
    Ha továbbra sem találod jelezd és segítünk.
    Most is köröz rajta valaki.

  4. #4
    Závoczky Sándor Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 08. 13.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    26
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Működik. A keresőben "gtr-" -re keress, és nézd át felül a szűrőket, ott szokott még gond lenni (pl: jelszavas szerverek mutatása, stb.)
    Ha továbbra sem találod jelezd és segítünk.
    Most is köröz rajta valaki.
    Szevasztok!
    Még mindig nem akar összejönni.
    A kocsi megvan, a pályát letöltöttem. A Trackpadot nem tudom letölteni, bármi is legyen az.
    Esetleg valaki tud segíteni?

    köszi

    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg gtr.jpg (191,5 KB, 713 megtekintés)

  5. #5
    Závoczky Sándor Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 08. 13.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    26
    Idézet Eredetileg Alex982 írta Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok!
    Még mindig nem akar összejönni.
    A kocsi megvan, a pályát letöltöttem. A Trackpadot nem tudom letölteni, bármi is legyen az.
    Esetleg valaki tud segíteni?

    köszi

    Megoldodott

    Tapatalkkal küldve az én SM-G975F eszközömről

  6. #6
    Idézet Eredetileg Alex982 írta Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok!
    Még mindig nem akar összejönni.
    A kocsi megvan, a pályát letöltöttem. A Trackpadot nem tudom letölteni, bármi is legyen az.
    Esetleg valaki tud segíteni?
    A pálya kiegészítés hiányzik.
    EZT töltsd le, aztán csomagold ki az assettocorsa mappápa, így a megfelelő helyre fog kerülni.

    Ahhoz, hogy az időd felkerüljön a prekvalifikációra és tudj nevezni, valamint részt venni a futamon, telepítened kell a Rank app-ot is (leírás itt).

  7. #7
    Sziasztok! Bajnokság közben lehet csatlakozni?

  8. #8
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Bajnokság közben lehet csatlakozni?
    Szia,
    bármikor lehet csatlakozni, de éles bajnokságban csak szervertagsággal tudsz indulni. A részletes nevezési feltételeket a bajnokság kiírásában találod.
    Amelyik futamon részt akarsz venni, ott nevezel a prekvalifikáción, ahol nem ott nem nevezel.

    Az mx5-t csak javasolni tudom, kisebb a tempó, mint a GT kategória, sok test test elleni csata, sokat lehet gyakorolni és ezáltal fejlődni, szeretettel várunk a pályán!

  9. #9
    Kedves Versenyzők!

    Mint néhányan tapasztaltátok a prekvalifikáció indulásakor több esetben nem rögzültek a szerveren futott köridők. A hiba okát sikerült megtalálni, az üzembiztos működéshez ajánlott a 34-es verziójú Rank App használata, ezért kérjük, hogy mindenki frissítsen a javított kiadásra.

  10. #10
    Csak kíváncsiságból, az elejében H-váltóval mentek? Igyekeznék fejlődni, de az istennek se tudom azt a szintet hozni, mint szekvenciálissal.

  11. #11
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak kíváncsiságból, az elejében H-váltóval mentek? Igyekeznék fejlődni, de az istennek se tudom azt a szintet hozni, mint szekvenciálissal.
    Ha én még az elejének számítok akkor nem túl hangos lenne este a családnak De Laci biztos.
    Késői rövid erős fékezés, kanyaríven kicsit felengedve, de meg tartva a féket már fordul, aztán a kanyar közepétől vagy kicsit előtte már mehet is a gáz, szépen befordul gázzal is, azzal nyerhetsz sok időt, mert jobb lesz a kigyorsításod.

  12. #12
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak kíváncsiságból, az elejében H-váltóval mentek? Igyekeznék fejlődni, de az istennek se tudom azt a szintet hozni, mint szekvenciálissal.
    A szekvenciális váltó minimálisan lassabbra van programozva, mint ahogy H-val lehet váltani. De elég jól kell csinálni, ha nyerni akarsz időt és nem veszíteni.

  13. #13
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,
    bármikor lehet csatlakozni, de éles bajnokságban csak szervertagsággal tudsz indulni. A részletes nevezési feltételeket a bajnokság kiírásában találod.
    Amelyik futamon részt akarsz venni, ott nevezel a prekvalifikáción, ahol nem ott nem nevezel.

    Az mx5-t csak javasolni tudom, kisebb a tempó, mint a GT kategória, sok test test elleni csata, sokat lehet gyakorolni és ezáltal fejlődni, szeretettel várunk a pályán!
    Köszönöm szépen! A héten megy az utalás, letöltöm a track pack-et meg ami kell.

  14. #14
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Sziasztok. Skin pack esetleg van? Próbálnánk csapat skint választani. Köszi

  15. #15
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Skin pack esetleg van? Próbálnánk csapat skint választani. Köszi
    RD-n találsz többet is:
    https://www.racedepartment.com/downl...in-pack.16247/
    https://www.racedepartment.com/downl...in-pack.11100/

    Illetve igazán perverzeknek találtam egy ilyet is, skin generátor-féleség éppen az MX5 Cuphoz:
    https://www.racedepartment.com/downl...n-files.11268/

  16. #16
    A futamtáv 2*13 kör lesz.

  17. #17
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Lehetne a két verseny között 10 perc szünet ? ( pihi, cigi, setup .... )

  18. #18
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Lehetne a két verseny között 10 perc szünet ? ( pihi, cigi, setup .... )
    A 25 perc annyira ki fog meríteni, hogy meg kell pihenned?
    Setupot futam előtt készítsd magad mellé és a második rajtig simán betöltöd

    Amúgy ha mások részéről is van rá igény a két futam között beiktathatunk 5-6 perc szünetet, de 10 perc sok.

  19. #19
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A 25 perc annyira ki fog meríteni, hogy meg kell pihenned?
    Setupot futam előtt készítsd magad mellé és a második rajtig simán betöltöd

    Amúgy ha mások részéről is van rá igény a két futam között beiktathatunk 5-6 perc szünetet, de 10 perc sok.
    Nekem jó volt úgy ahogy eddig is volt, pislantani is el tudtam menni ha kellett

  20. #20
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Létezik olyan hogy csak H-Shifterrel enged váltani? A váltó mögötti fülekkel nem enged, hiába kapcsolom ki a "separate shifter" kapcsolót.

    Szerk.: Megoldva.
    Utoljára módosította: Schumi; 2019. 09. 12. 16:13.

  21. #21
    Figyelem!


    Letölthető az MX5 bajnokság skinpackja a skinhasználat topik első hozzászólásában található linken, valamint innen:

    AC MX5 skincpack 1.0

  22. #22
    Megyeri István Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 07. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7
    Sziasztok!

    Ha szervertagságot ma utaltam el, az ugye csak hétfőn fog megérkezni, megoldható ettől függetlenül az indulás?

    Üdv
    István

  23. #23
    Idézet Eredetileg Megyeri István írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ha szervertagságot ma utaltam el, az ugye csak hétfőn fog megérkezni, megoldható ettől függetlenül az indulás?

    Üdv
    István
    Szia!
    Ne haragudj, de csak a beérkezett utalások után tudjuk aktiválni a tagságod.
    Köszönjük a megértést, és várunk a következő futamon!

  24. #24
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!
    Az első kanyarokban nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!



    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*13 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon,
    a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  25. #25
    Kedves Versenyzők!

    Az esti futamon még a 2018/2019-es szervertagsággal rendelkezők is indulhatnak.
    Ne felejtsetek el nevezni a prekvalifikációs oldal alján!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •