Szavazás eredménye: Misano fix eső

  • 50%

    14 77,78%
  • 60%

    0 0%
  • 70%

    1 5,56%
  • 80%

    1 5,56%
  • 90%

    0 0%
  • 100%

    2 11,11%
Szavazók
18 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (70 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2019.09.08 ACCTeszt - Misano

    Kedves Versenyzők!

    A GTR-Masters ACC tesztbajnoksága következő fordulójához érkezünk Misano-ba.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Misano

    Szabad edzés:
    19:00
    Időmérő:
    20:00
    Verseny:
    20:47
    Futamtáv:
    1 óra

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz

    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A
    (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    ACC Teszt Bajnokság 2019 verseny szabályzat

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást.

  2. #2
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Akkor ez most fix esős futam lesz?

  3. #3
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Igen fix esős verseny lesz, terv szerint ma kiírom a szavazást és lesznek próba szerverek hozzá.

  4. #4
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A fenti szavazás dönt a versenyre beállított eső mértékéről.
    A szavazatok átlagolva lesznek 10%-ra kerekítve, az lesz beállítva a verseny szerveren.

    3 próba szerver fut:
    50% eső: GTR-Masters #public
    70% eső: GTR-Masters #A
    90% eső: GTR-Masters #B

  5. #5
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Vicces lesz esőben ez a pálya a rengeteg kerékvetővel. Asszem nem fogunk unatkozni. Drifterek előnyben.

  6. #6
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Mindhármat kipróbálva, szerintem csak a public szerveres beállítás alkalmas versenyzésre és az is kihívás lesz. A másik két szerveren levő eső olyan intenzív, hogy még egyedül menve is majdnem full grafikai beállításokkal , zsákbamacska kategória. Szerintem ilyen villámlás és eső intenzitásnál még a pályabírókat is begyűjtenék. ( get real )

  7. #7
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    A szavazásra bocsájtott %-os értékek az eső intenzitására vonatkoznak, nem pedig hogy meddig essen. ( Gondolom )

    - Mindenki számoljon avval is , hogy legalább ( is nálam ) 30% Fps visszaesést okoz az intenzív eső.

  8. #8
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Csak kíváncsiságképpen..
    Lehet kötelező belsőnézetet beállítani a a szerveren?
    Esőben óriási előny,ha valaki kiül a motorháztetőre!

  9. #9
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Csak kíváncsiságképpen..
    Lehet kötelező belsőnézetet beállítani a a szerveren?
    Esőben óriási előny,ha valaki kiül a motorháztetőre!
    AC-ban sem volt, egyenlőre ACC-ban sincs. A téma körbe van járva az official fórumban is, a kívánság listán rajta van. De egyenlőre sokkal nagyobb problémák vannak.
    Az ACC kapcsán én a változó időjárás mellet, a szerver oldali változásokhoz fűztem a legnagyobb reményeket. Rengeteg új feature volt a listán ami a multiplayer és a ligázás színvonalát nagyban emelné.
    Elég csak a mostani vágás kezelésre gondolni. Lement 6 bajnoki futam, gyári vágás büntetésekkel. AC-ban az alap vágás kezelővel mostanra már lincs hangulat lenne. Vannak hibái, de használható.
    Én úgy látom hogy az újra tervezett szerver oldallal rengeteg munkát a "kukába dobtak", szerencsére a vágás ellenőrzés menthető volt, de egyenlőre csak az alapfunkciókat foltozgatják. Ha azok működnek, biztos lesznek ujjak.

    Én már megszoktam a belső nézetet, egy kis eső miatt nem ülök át a motorháztetőre.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Csak kíváncsiságképpen..
    Lehet kötelező belsőnézetet beállítani a a szerveren?
    Esőben óriási előny,ha valaki kiül a motorháztetőre!
    Lóczi Janit és Pákolicz Robit nem a motorháztető, hanem a hátsó ülés nézetre kötelezném a 100%-os szavazásuk miatt

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Lóczi Janit és Pákolicz Robit nem a motorháztető, hanem a hátsó ülés nézetre kötelezném a 100%-os szavazásuk miatt
    Miért mert ők bátrak?

  12. #12
    Pákolicz Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    41
    Jó, hogy nem már a csomagtartóból

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Lóczi Janit és Pákolicz Robit nem a motorháztető, hanem a hátsó ülés nézetre kötelezném a 100%-os szavazásuk miatt

  13. #13
    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy nagyjából milyen időket megy az eleje Public szerveren. Tudni szeretném, hogy mekkora a lemaradásom😀😀

  14. #14
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy nagyjából milyen időket megy az eleje Public szerveren. Tudni szeretném, hogy mekkora a lemaradásom😀😀
    Ha az 50%-os beállításra gondolsz nekem eddig 1:43-as a legjobb időm ami kb +8 másodperc a száraz pályához képest.

  15. #15
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Ha az 50%-os beállításra gondolsz nekem eddig 1:43-as a legjobb időm ami kb +8 másodperc a száraz pályához képest.
    Köszönöm az infót, akkor még körözgetek egy keveset 😂😂

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm az infót, akkor még körözgetek egy keveset 😂😂
    Általánosságban az esős versenyek az ahol a köridők gyakorlatilag nem számítanak.
    Ha valaki 98%-on végig gurítja az autót hiba nélkül, (akár 1-2 másodperccel lassabb körökkel is) kis szerencsével a top5-ben is végezhet, amíg a többiek a kavicságyból kecmeregnek ki, vagy az autót kalapálják a box-ban.

  17. #17
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Általánosságban az esős versenyek az ahol a köridők gyakorlatilag nem számítanak.
    Ha valaki 98%-on végig gurítja az autót hiba nélkül, (akár 1-2 másodperccel lassabb körökkel is) kis szerencsével a top5-ben is végezhet, amíg a többiek a kavicságyból kecmeregnek ki, vagy az autót kalapálják a box-ban.
    Erre próbálok törekedni, egy stabil setupot összehozni ami azért hajlandó kanyarodni is a vízben. Köridőben ugyanis 1.49-nél még nem sikerült lejjebb menni. Kivárásra autózok majd😂😂

  18. #18
    Egyébként sem a helyezés a lényeg hanem mindenki jól szórakozzon egy fair versenyben

  19. #19
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Erre próbálok törekedni, egy stabil setupot összehozni ami azért hajlandó kanyarodni is a vízben. Köridőben ugyanis 1.49-nél még nem sikerült lejjebb menni. Kivárásra autózok majd����
    Azért azt a 43-as időt megnézném, mert 48 alá csak távcsővel tudok benézni
    Persze vannak nálam gyorsabb pilóták bőven, de az 5 mp-t soknak érzem úgy, hogy akivel eddig találkoztam a szerveren, senki nem ment olyan időt.
    De sebaj, Lacinak igaza van, ha lasabban de biztosan végig tudunk menni, az már fél siker és sokat érhet a végén.

  20. #20
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Azért azt a 43-as időt megnézném, mert 48 alá csak távcsővel tudok benézni
    Persze vannak nálam gyorsabb pilóták bőven, de az 5 mp-t soknak érzem úgy, hogy akivel eddig találkoztam a szerveren, senki nem ment olyan időt.
    De sebaj, Lacinak igaza van, ha lasabban de biztosan végig tudunk menni, az már fél siker és sokat érhet a végén.
    Jó hát ez nyílván csak egyedül körözgetve opció. Ha a versenyben futott legjobb kör 47 alatt lesz már örülni fogok. Nem lesz cél határon menni, keresztül az összes kerékvetőn. A végén a törés utáni hajtű féktávját ahhoz túl nehéz jól megcsinálni kb minden harmadikra ha összejön.

  21. #21
    Akkor az a 49 lehet nem is olyan rossz ha figyelembe veszem hogy sokkal kevesebb a gyakorlatom mint nektek. Egy biztos, még nagyon sokat kell fejlődnöm, még nagyon sok km kell és köszönöm, hogy ezt itt nálatok tehetem!

  22. #22
    Minden alkalommal bámulok azon hogy milyen időket megy az eleje. Nyilván rutin és tehetség kérdése.

  23. #23
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor az a 49 lehet nem is olyan rossz ha figyelembe veszem hogy sokkal kevesebb a gyakorlatom mint nektek. Egy biztos, még nagyon sokat kell fejlődnöm, még nagyon sok km kell és köszönöm, hogy ezt itt nálatok tehetem!

    Én a boxban kávézgatok amíg eláll az esö

  24. #24
    Idézet Eredetileg Andras Richter írta Hozzászólás megtekintése
    Én a boxban kávézgatok amíg eláll az esö
    A Bentley is elég orrtolós vizen?

  25. #25
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    A Bentley is elég orrtolós vizen?
    Eléggé,nem nagyon érzem még ezt az esö dolgot,alap esös setupon megyek 5-ös ECU-val,de inkább velem van a gond mint az autóval

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •