Szavazás eredménye: Misano fix eső

  • 50%

    14 77,78%
  • 60%

    0 0%
  • 70%

    1 5,56%
  • 80%

    1 5,56%
  • 90%

    0 0%
  • 100%

    2 11,11%
Szavazók
18 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 70 (70 összesen)
  1. #51
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Koszi

    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem az 1.0.6 update óta ezt nem lehet tudni. Én úgy tudom Misano-ban 30fő.

  2. #52
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők, a futamra 21 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters #A
    1 - 21-ig. Gyetván Ákos - Morvai Norbert

    Jó versenyt kívánunk mindenkinek.

  3. #53
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Helló!

    Szeretnék engedélyt kérni a szerverre való belépéshez, ha még lehetséges a csatlakozás.

  4. #54
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Helló!

    Szeretnék engedélyt kérni a szerverre való belépéshez, ha még lehetséges a csatlakozás.
    Indulhatsz a GTR-Masters #A szerveren.
    Jó versenyt.

  5. #55
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Kifejezetten élvezetes futam volt még ha nem is párosul sok sikerélménnyel. A sok pörgés-forgás nem tett jót az átlagsebességnek, cserébe voltak élvezetes csaták, amíg be nem jött a képbe egy aquaplaning.

  6. #56
    Sziasztok!
    Nagyon élvezetes verseny volt, annak ellenére, hogy én még mindig nagyon lassú vagyok hozzátok képest. Tanultam is belőle: ha kicsúszol, lehetőleg arra fele gyere vissza a pályára, mert ha nagyon elkalandozol... kizárnak. köszönöm mindenkinek a türelmet, amit irántam tanúsítotok!

  7. #57
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Borzalmas volt.
    Terhes Csaba autójához a második kanyarban borzasztóan szerencsétlenül hozzáértem és kiforgattam, sajnálom.
    Zelfel Tamás! Nem tudom pontosan hogyan történt az 50. perc környékén, a 4-es kanyarban. Mindenesetre sajnálom, nem tudom mi volt pontosan, ha én hibáztam (szerintem én) akkor vállalom.

    A replayt 25 perctől tudtam elmenteni, így megnézni sem tudom, igazából tényleg nem tudom mi történt. Ha valakinek van teljes visszajátszása akkor azt megköszönném. (Az összefoglaló kicsit össze-vissza)

    Barzo Lászlóval nem igazán értettük meg egymást a 12-es 13aas kanyarban. Szerencsére kontakt nem lett belőle.

    Gratulálok az elejének és mindenki másnak.

    Az időmérőn sajnos alig tudtam részt venni, elment az ffb-m ki kellett lépnem, 13 percnél jöttem vissza lenullázta az összes kormány beállításomat.. nem igazán éreztem az autót.. az időmérőben így bőven hagytam.
    Versenyen bementem 47 alá, de sajnos a 28. percben eldobtam, jókora flat spot lett a gumin, alig bírtam onnét úton tartani az autót, tempónak annyi is lett, kár érte, de azért örülök, mert a 20. helyről a 7.-re feljöttem így is.

    De a látási viszonyok.. na, az iszonyat!

  8. #58
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nem hivatalos verseny eredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13207

    Gratulálunk mindenkinek aki célba ért. Nem volt sétagalopp.

  9. #59
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hivatalos verseny eredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13207

    Gratulálunk mindenkinek aki célba ért. Nem volt sétagalopp.
    A verseny leggyorsabb körét rendesen kimaxoltuk Morvai Norbival

    Jó futam volt, sajnos többször eldobtam, de sikerült eredményesen befejezni.
    Gratulálok mindenkinek aki teljesítette ezt futamot, nagy kihívás volt.
    A lekörözésnél mindenki figyelt és korrekt volt, köszi!

  10. #60
    Érdekes, mert egyfelől szerintem önmagában nem a világ legnehezebb dolga ezeket a modern GT3-asokat esőben vezetni, ha jól választja meg az ember a TC és ABS szintet, akkor azt kell megjegyezni, hogy hol van vízátfolyás, egyébként padlógáz-padlófékkel se nagyon csúszkál az autó. Ami mégis nehézzé teszi, az egyrészt a láthatóság, főleg VR-ban a kissé homályos képen, Sipkai Béla Ferrarija mögött szinte minden második kanyarban lecsúsztam, mert olyan élmény volt, mintha egy szürke falat néznék, ahol néhány lukon látok csak valamit. Másrészt meg mikor végre megtalálod a ritmust, egy alattomos rázókő megrántja az autót, én is véletlenül egyszer megcsíptem az utolsó kanyar bejáratán a külső rázót a jobb hátsóval és azonnal kirántotta alólam, végigdrifteltem a kanyaron a kormányba kapaszkodva, majd persze a kijáraton hirtelen betapadt és kifelé pördültem egyet. De összességében én nagyon élveztem.

  11. #61
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Max ABS-el mentem de így sem tudtam padlózni. Ha kicsit túltoltam azonnal blokkolt az eleje amit egy eleve "ferde" féktávon a legtöbb esetben már nem tudtam időben összeszedni és akkor még nem mentem a rázókra. Kigyorsításon is csúszkált picit de ott gyors voltam, a bemenetekkel viszont nagyon szenvedtem. A setupot most nem sikerült eltaláni, talán ha 10 perces sprintet megyünk jó lett volna valamire. Maga a verseny élvezetes volt. Ezen a pályán amúgy sem könnyű előzni, a vízfüggönnyel meg a csúszós féktávokkal megspékelve pedig extra óvatosnak kellett lenni. Sipkai Bélával négyszer előztük oda-vissza egymást. Kétszer össze is értünk de ez inkább a körülmények miatt volt, nem figyelmetlenségből. Szóval a sok akció kárpótolt a bénázásomért. Gratula az elejének!

  12. #62
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nekem mondhatni rendhagyóra sikerült az utolsó futam.
    Ha az eső nem lett volna elég kihívás, lefagyasztott jobb lábbal indultam. Futam előtt sikerült egy darázscsípést begyűjteni. Némi jegelés után úgy döntöttem ha a fotelban ülök akkor is fog fájni. Úgy hogy elindultam.
    Felvezetőn még a green flag-ig sem jutottam el, amikor az ACC kitett valami sárga táblácskát, hogy lassítsak 50 kmh alá, vagy hasonló. Valószínűleg azt hitte hogy bementem a boxba... Ez a célegyenesben kb az öngyilkossággal lett volna egyenlő, úgy hogy végül is úgy döntöttem akkor sem lassítok ha kizár. Amíg ezen filozofáltam, elfogyott a célegyenes és az utolsó utáni pillanatban jutott eszembe hogy kanyar jön. Kiengedtem a bukótérbe, ott talán még meg is kellet állni, akkor vette el a táblát...
    Verseny előtt kipróbálva, kicsit csalódás volt az eső, nehezebbre számítottam. Viszont versenyen a vízfüggöny közepén, na abba már volt kihívás. Egy másodpercig sem unatkoztam a futamon. A verseny második felében már kezdtem ráérezni az ívekre is. Így fejből talán 2 vagy 3 esetem volt, amikor féktávon beestem valaki mellé. Ezúton is elnézést, szerencsére kontakt egyikből sem lett. Az utolsó két körre elkezdett hasogatni a lábam, az szenvedős volt. Ezt leszámítva élveztem a versenyt.

    Az éles ACC bajnokság tervezés alatt van, meg kell oldanunk pár problémát, részletekkel ez után jelentkezünk.
    Remélem hogy hasonlóan kulturált mezőny jön össze ott is.

  13. #63
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Köszi a szervezést. Nagyon várom az éles bajnokságot is.

    A futam nekem sem ment a legjobban főleg a látási viszonyokal voltak problémáim. Sajnos a legfájóbb pont mégis az volt mikor rájöttem ,hogy alul számoltam a benzint és az utolsó kör elött ki kellett mennem tankolni mert kifogyott volna a nafta a Nissan-ból emiatt két poziciót is buktam sajnos... de jó tanulópénz volt.
    Utoljára módosította: TomAce; 2019. 09. 10. 08:25.

  14. #64
    Polgár Balázs! Én löktelek ki a verseny elején. Elbambultam és későn fékeztem. Elnézést kérek érte, kérlek ne haragudj. Megy majd az óvás magamra!

  15. #65
    Én az egész versenyen szívtam az autóval. Egyszerűen nem tudtam befordítani. Bejárati íveken nagyon tolta az elejét. Ez nyilván az én hibám mert vagy nem találtam a jó setupot vagy nem jól vezettem. Ebből kifolyólag voltak hibáim bőven. Egy-két kérekvető is megtréfált. Nagyon nehéz futam volt, a végére teljesen leizzadtam.

    Kevés versenyen tudtam sajnos indulni de nagyon tetszett és örülök hogy normális társasággal versenyezhetek. Köszönöm szépen én is a szervezést. Várom az éles bajnokságot!!!

  16. #66
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Polgár Balázs! Én löktelek ki a verseny elején. Elbambultam és későn fékeztem. Elnézést kérek érte, kérlek ne haragudj. Megy majd az óvás magamra!
    Semmi gond, ilyen időjárás mellett megesik. Én sem láttam rendesen, hogy már teljesen előtted vagyok-e, ezért igyekeztem belül valamennyi helyet hagyni, de hát így jártunk.

  17. #67
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Amúgy az esőgumi kibírta volna az egész futamot? Én nem mertem vele végigmenni, kiálltam cserére, meg akkor már tankoltam is egy kicsit (na jó, túl sokat, ezt a boxtaktikát még szokni kell). Kiállás előtt egész jó tempóm volt, ezen én lepődtem meg a leginkább, 47- es időket futottam úgy, hogy előtte még a 48.is ritka volt... fel is értem a hatodik hely környékére, majd kiállás után nagyon visszaestem, akkor már gondoltam, hogy ez lehet hülyeség volt... Pedig sikerült beforgás nélkül végigmenni, egész jó eredmény is összejöhetett volna, na majd legközelebb

  18. #68
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy az esőgumi kibírta volna az egész futamot? Én nem mertem vele végigmenni, kiálltam cserére, meg akkor már tankoltam is egy kicsit (na jó, túl sokat, ezt a boxtaktikát még szokni kell). Kiállás előtt egész jó tempóm volt, ezen én lepődtem meg a leginkább, 47- es időket futottam úgy, hogy előtte még a 48.is ritka volt... fel is értem a hatodik hely környékére, majd kiállás után nagyon visszaestem, akkor már gondoltam, hogy ez lehet hülyeség volt... Pedig sikerült beforgás nélkül végigmenni, egész jó eredmény is összejöhetett volna, na majd legközelebb
    Nekem végig kibírta, pedig volt pörgés-forgás😂😂

  19. #69
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy az esőgumi kibírta volna az egész futamot? Én nem mertem vele végigmenni, kiálltam cserére, meg akkor már tankoltam is egy kicsit (na jó, túl sokat, ezt a boxtaktikát még szokni kell). Kiállás előtt egész jó tempóm volt, ezen én lepődtem meg a leginkább, 47- es időket futottam úgy, hogy előtte még a 48.is ritka volt... fel is értem a hatodik hely környékére, majd kiállás után nagyon visszaestem, akkor már gondoltam, hogy ez lehet hülyeség volt... Pedig sikerült beforgás nélkül végigmenni, egész jó eredmény is összejöhetett volna, na majd legközelebb
    Ezeket a gumikat 1 órára tervezték. A verseny végén még lehet velük leggyorsabb kört futni.

    Valamint jó hír aki szokta nézegetni az SA-t. Régebben sokan panaszkodtak, hogy esőben csökkent az SA. Ezért verseny elején direkt megnéztem. 91-röl indult és verseny végén 92-volt. Szóval úgy fest Minolin javította.

  20. #70
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezeket a gumikat 1 órára tervezték. A verseny végén még lehet velük leggyorsabb kört futni.

    Valamint jó hír aki szokta nézegetni az SA-t. Régebben sokan panaszkodtak, hogy esőben csökkent az SA. Ezért verseny elején direkt megnéztem. 91-röl indult és verseny végén 92-volt. Szóval úgy fest Minolin javította.
    Ezt nem tudtam, köszi.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •