Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 39 (39 összesen)
  1. #26
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Ma esti futam kommentátor nélküli közvetítése itt lesz majd látható:

  2. #27
    Höfler Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 08. 06.
    Város
    Bécs / Bonyhád
    Üzenetek
    10
    Köszi a versenyt srácok, a második futamban véletlenül kipöccintettem valakit (sajnos nem emlékszem a nevére), tőle utólag is elnézést kérek. A Karma azért jelen volt mert később én is visszakaptam duplán is.

  3. #28
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Elnézést kérek a 3. verseny rajtjáért. Minimálisan elfékeztem, de ez pont elég volt. Sajnálom.

  4. #29
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Schubert Dávid bocs a 3 futamban történt lökésért, de sikerült egy picit elfékezni magam.

  5. #30
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Schubert Dávid bocs a 3 futamban történt lökésért, de sikerült egy picit elfékezni magam.
    Akartam irni en is.. nem neztem vissza, de bentrol ugy ereztem, hogy nem vettelek eszre idobe es rad fordultam.

    Ha tenyleg en hibaztam akkor bocsi.. majd legkozelebb megelozzuk egymast okosabban

  6. #31
    Nagyon jó versenyek voltak, csak a harmadik alakult szerencsétlenül. Ott a rajtnál Ásványi Feri csapta kicsit szét a társaságot hátulról, amikor annyira behúzódott a T1 előtt jobbra, hogy a kerekei elérték a füvet, amiért aztán középre csúszott, átrendezve kissé a helyzetet Aztán annak a versenynek a vége felé volt még valami pitty-putty, valaki megtolt a visszafordítónál, ami nem segített sokat a pozíciómon, de ezektől függetlenül tiszta versenyek voltak.
    Remek küzdések adódtak Szalai Tibivel, Magyar Krisztiánnal és Ásványi Ferivel, akik kíváló védekezési tréninglehetőséget biztosítottak a számomra. Csak a T1 előtti féktávon ne néztem volna el a táblákat kétszer 50 méterrel Viszont a mezőny egyértelműen szorosabb ezekkel a kocsikkal.

  7. #32
    Köszi mindenkinek a részvételt, szerintem remek futamok voltak, én jól szórakoztam.

    Úgy tűnik az idei Cupra nagyon jól rajtol, mindhárom versenyen sikerült pozíciót fogni induláskor. Volt némi festékcsere is a csata hevében Füredi Zolival, Fehér Rolanddal és főleg Hevesi Sándorral, de túraautós mértékkel szerintem még belefért, remélem ti is így gondoljátok.

    Az első futamon Hevesi Sándor tempóját nem bírtam tartani az élen, úgyhogy gyakorlatilag végig Füredi Zoltán és Ősz Balázs ellen védekeztem több-kevesebb sikerrel.

    A második verseny elején szintén nem volt túl jó a tempóm, Hevesi Sándor és Fehér Roland is megelőzött az első kanyarban, de a végén Roland megcsúszása után tudtam támadni a Hyundai-t, viszont jól védekezett, előzni nem sikerült.

    A harmadikon pedig szerencsésen jöttem ki az első kanyaros tumultusból, Kenéz Sanyi megelőzött, utána pedig Borbély Tamás szépen védte a pozícióját, szinte az egész versenyt az ő kergetésével töltöttem.

    Ha esetleg valakit érdekel, saját szemszögből felvettem a futamokat:
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 09. 05. 07:50.

  8. #33
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Sziasztok,

    Köszi a futamokat, nekem elég szenvedősre sikerült, rengeteget hibáztam sajnos. Elsősorban Kenéz Sanyitól szeretnék elnézést kérni az elmért féktáv miatt A gyakorlás hiánya meglátszódott a "teljesítményemen". Illetve új konfiggal kezdtem az őszi szezont, ami csak kedden este állt össze nagyjából, valószínűleg még szoknom kell, hogy nem 45 FPS-sel pörög a játék
    Eltettem pihenni a jó öreg DFGT-t és a laptopnak is ezentúl csak Netflixszel kell megbírkóznia, az még megy neki
    Ugyanitt G29-hez keresek valami finom setupot, akinek akad valami, ne tartsa magában pls.
    Már az előzetes tesztfutamok alatt is feltűnt, hogy mennyivel erősebb a tapadásveszítés a "poros íven", most ez a rajtoknál látszott brutálisan, szerintem egész jó lett ez az új fizika.

  9. #34
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi mindenkinek a részvételt, szerintem remek futamok voltak, én jól szórakoztam.

    Úgy tűnik az idei Cupra nagyon jól rajtol, mindhárom versenyen sikerült pozíciót fogni induláskor. Volt némi festékcsere is a csata hevében Füredi Zolival, Fehér Rolanddal és főleg Hevesi Sándorral, de túraautós mértékkel szerintem még belefért, remélem ti is így gondoljátok.
    Egyetértek: nagyon jó + korrekt csata volt köztünk R1-ben, úgyhogy nincs kifogásolnivalóm. 🙂

  10. #35
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Srácok! Nektek működött a Launch control a versenyeken? Mert nekem nem. Minden rajtnál buktam 4-5 pozíciót.

  11. #36
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok! Nektek működött a Launch control a versenyeken? Mert nekem nem. Minden rajtnál buktam 4-5 pozíciót.
    Szia, Igen működött. ( Üresben padlóig nyomod a gázt és közben megnyomod a beállított gombot ? )

  12. #37
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, Igen működött. ( Üresben padlóig nyomod a gázt és közben megnyomod a beállított gombot ? )
    Ok, köszi! Már rájöttem hogy én csesztem el.😴

  13. #38
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok! Nektek működött a Launch control a versenyeken? Mert nekem nem. Minden rajtnál buktam 4-5 pozíciót.
    Igen, így pofonegyszerű rajtolni, nyertem is pár pozíciót minden rajtnál szinte. Kicsi tolyan robotpilóta feeling, igazából elveszi a rajt sava-borsát...

  14. #39
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Elsősorban Kenéz Sanyitól szeretnék elnézést kérni az elmért féktáv miatt
    Nincs harag, bárkivel megesik. Később mikor utolértelek elengedtél, ami korrekt volt.

    Nekem is bocsánatot kell kérnem valakitől, sajnos azt nem tudom, hogy pontosan ki volt a szenvedő fél, de a 10 perces kvali első felében mikor a boxból jöttem ki, a T1-ben elé fordultam valakinek. Annyira nagy volt a forgalom, igyekeztem úgy besorolni, hogy senkit ne zavarjak meg a mért körén, de ne is veszítsek sok időt. Már ki is nézem a helyemet, T1-re ráfordulva már a tükröt figyeltem, hogy mi a helyzet mögöttem, ekkor valaki balról ráfordult a T1-re csak nem fért el tőlem, én már azt hittem, hogy nincs előttem senki, és aki ott volt már rég elhagyta az első kanyart.
    Kenéz Sándor #88

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •