Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (39 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Nürburgring Sprint 09.04.

    Kedves Versenyzők!

    Kezdődik a Masters WTCR 2019 Őszi bajnoksága! Első helyszínünk a világ egyik legismertebb pályája a Németországban található Nürburgring. A korábbi bajnokságokban megszokottól eltérően most a 3,629 kilométer hosszú Sprint verzióján tartjuk meg a futamokat.



    1. Futam: 09.04. - Szerda Nürburgring Sprint - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 3 perc ( Superpole )
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 10perc
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság támogatója: Hyp-R Zone
    Bajnokság állása:
    LINK

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2019 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2019. 09. 04. 18:52.

  2. #2
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Gondolom hülye kérdés de nem lehetnének a verseny napok vasárnap?
    Mert akkor még tudnék is indulni

  3. #3
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom hülye kérdés de nem lehetnének a verseny napok vasárnap?
    Mert akkor még tudnék is indulni
    Kérdésedben ott a válasz. Sajnos nem, ez már tradíció és az AC(C) futamok vasárnap vannak.

  4. #4
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdésedben ott a válasz. Sajnos nem, ez már tradíció és az AC(C) futamok vasárnap vannak.

    Tudom igen. sajna hétfőtől vasárnapig munka és nagyon foghíjas lenne ez a szezon nekem :/

  5. #5
    Höfler Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 08. 06.
    Város
    Bécs / Bonyhád
    Üzenetek
    10
    Hali! új vagyok még a szimulátoros világban és itt a honlapon is, konkrétan ez az elsö hsz-em úgyhogy elöre is elnézést Az lenne a kérdésem, hogy lenne e értelme neveznem, Offline próbálgattam Practice-ben és kb 1:37 körüli idöket tudok menni, valahogy sehogysem sikerül lejjebb tornásznom ezt az idöt. Elvileg ezzel 107%-on belül vagyok 2 mp-el de nem szeretnék mozgó akadályt sem jelenteni a többieknek, ezzel elrontva a verseny élményt. Szóval gyakoroljak még, vagy megpróbálkozzak?

  6. #6
    Idézet Eredetileg HöfEE írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! új vagyok még a szimulátoros világban és itt a honlapon is, konkrétan ez az elsö hsz-em úgyhogy elöre is elnézést Az lenne a kérdésem, hogy lenne e értelme neveznem, Offline próbálgattam Practice-ben és kb 1:37 körüli idöket tudok menni, valahogy sehogysem sikerül lejjebb tornásznom ezt az idöt. Elvileg ezzel 107%-on belül vagyok 2 mp-el de nem szeretnék mozgó akadályt sem jelenteni a többieknek, ezzel elrontva a verseny élményt. Szóval gyakoroljak még, vagy megpróbálkozzak?
    Hali, persze gyakorolj még, de nyugodtan jöhetsz versenyezni, ha betartod a versenykiírásban foglaltakat és a fair play szabályokat.

  7. #7
    Idézet Eredetileg HöfEE írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! új vagyok még a szimulátoros világban és itt a honlapon is, konkrétan ez az elsö hsz-em úgyhogy elöre is elnézést Az lenne a kérdésem, hogy lenne e értelme neveznem, Offline próbálgattam Practice-ben és kb 1:37 körüli idöket tudok menni, valahogy sehogysem sikerül lejjebb tornásznom ezt az idöt. Elvileg ezzel 107%-on belül vagyok 2 mp-el de nem szeretnék mozgó akadályt sem jelenteni a többieknek, ezzel elrontva a verseny élményt. Szóval gyakoroljak még, vagy megpróbálkozzak?
    Emiatt ne aggódj, mindenki így kezdte. A gyorsulás legjobb módja a gyakorlás, különösen ajánlom az offline félórás versenyeket, amivel szimulálhatod a majdani éleseket. Ha ott el tudsz jutni a célig nagyobb baleset nélkül, az itteni versenyeken sem lehet igazán baj.
    A köridők javítására meg a legjobb módszer, ha a gayakolás meleltt tanulsz és figyelsz is éles futamokon. Automatikus mentés van, így vissza tudod nézni majd a többieket, hogy megnézd, ők hogyan mentek. Ebből rengeteget lehet tanulni. Az elején tűzd ki célnak, hogy érj be, menj végig stabilan és hiba nélkül. A tempó pedig fog jönni szinte magától, majd meglátod. Ne parázz az akadadályozás miatt, azt megoldják a gyorsabbak, te csak viselkedj fair módon a pályán.
    Pár futam és rengeteget fogsz fejlődni, de ahhoz el kell indulni és csinálni!

  8. #8
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Emiatt ne aggódj, mindenki így kezdte. A gyorsulás legjobb módja a gyakorlás, különösen ajánlom az offline félórás versenyeket, amivel szimulálhatod a majdani éleseket. Ha ott el tudsz jutni a célig nagyobb baleset nélkül, az itteni versenyeken sem lehet igazán baj.
    A köridők javítására meg a legjobb módszer, ha a gayakolás meleltt tanulsz és figyelsz is éles futamokon. Automatikus mentés van, így vissza tudod nézni majd a többieket, hogy megnézd, ők hogyan mentek. Ebből rengeteget lehet tanulni. Az elején tűzd ki célnak, hogy érj be, menj végig stabilan és hiba nélkül. A tempó pedig fog jönni szinte magától, majd meglátod. Ne parázz az akadadályozás miatt, azt megoldják a gyorsabbak, te csak viselkedj fair módon a pályán.
    Pár futam és rengeteget fogsz fejlődni, de ahhoz el kell indulni és csinálni!
    Így van
    Plusz infó szerzési lehetőségre még nagyon jó tud lenni a TS Főleg futam után

  9. #9
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Szevasztok!

    Sajnos ezt a szezont ki kell hagynom, a beosztás most nem nekem kedvez.
    Az elmaradt videókért bocs, szezon vége felé nem volt annyi időm rá amennyit szerettem volna, így inkább a összefoglalók felfrissítésével foglalkoztam.
    Hogy nem tudok indulni még nem feltétlenül jelenti azt, hogy ne dobnék össze valamit, ha időm engedi.
    Jó körözgetést, találkozunk a prekval táblán, jó esetben 1-1 futamon, esetleg egy másik kategóriában.

  10. #10
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Sziasztok!

    Írtam Facebook-ra is, de itt is jelezném, hogy a szerver nem jelenik meg a "Multiplayer"-ben, így nem tudok rajta gyakorolni.
    Valaki kompetens személy nézze meg légyszi, köszi.

  11. #11
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg HöfEE írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! új vagyok még a szimulátoros világban és itt a honlapon is, konkrétan ez az elsö hsz-em úgyhogy elöre is elnézést Az lenne a kérdésem, hogy lenne e értelme neveznem, Offline próbálgattam Practice-ben és kb 1:37 körüli idöket tudok menni, valahogy sehogysem sikerül lejjebb tornásznom ezt az idöt. Elvileg ezzel 107%-on belül vagyok 2 mp-el de nem szeretnék mozgó akadályt sem jelenteni a többieknek, ezzel elrontva a verseny élményt. Szóval gyakoroljak még, vagy megpróbálkozzak?
    Ami nekem meg bejott, hogy az un. leaderboardokon megkeresed az azonos tipusu autoval leggyorsabb pilotat es raceline-t bekapcsolva fokozatosan gyorsitva probalod leutanozni a koret(ami nyilvan idobe nezve nem fog menni)..amikor mar megvannak az ivek akkor egyik nap teletankolom az autot es elkezdek hosszutavon korozni kb 30 percet (vagy ha adott palyan jok az AI-k akkor megyek egy versenyt), masnap meg rovidebb etapokat megyek 8-10 percek kvazi "hotlapozok".

    En ezzel a modszerrel tudok altalaba egy kozepes kvalit, es kvalihoz kepest eros futamot.

    A legfonotosabb amugy tenyleg az hogy menjel sokat elesbe.. ha az meg van es turelmes vagy jonnek az eredmenyek es az elmenyek

  12. #12
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Írtam Facebook-ra is, de itt is jelezném, hogy a szerver nem jelenik meg a "Multiplayer"-ben, így nem tudok rajta gyakorolni.
    Valaki kompetens személy nézze meg légyszi, köszi.
    Újra elérhető a szerver! Bocsánat és köszi hogy írtál

  13. #13
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    Zelfi videojaban lattam, hogy kijelzi a jatek a gumi homersekletet (radar stb.). Ehhez milyen progikat/modokat hasznaltok? Esetleg, ha errol van mar topik, adjatok URL-t legyszives.
    Koszonom.

  14. #14
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Zelfi videojaban lattam, hogy kijelzi a jatek a gumi homersekletet (radar stb.). Ehhez milyen progikat/modokat hasznaltok? Esetleg, ha errol van mar topik, adjatok URL-t legyszives.
    Koszonom.
    Itt minden infót megtalálsz (remélhetőleg, ha nem akkor szívesen segítek)

    Én az OtterHud használatát javaslom, amit a topic vége felé találsz, többet is tud, mint az alap verzió és a teljesítményigénye is jóval kisebb.

  15. #15
    Idézet Eredetileg HöfEE írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! új vagyok még a szimulátoros világban és itt a honlapon is, konkrétan ez az elsö hsz-em úgyhogy elöre is elnézést Az lenne a kérdésem, hogy lenne e értelme neveznem, Offline próbálgattam Practice-ben és kb 1:37 körüli idöket tudok menni, valahogy sehogysem sikerül lejjebb tornásznom ezt az idöt. Elvileg ezzel 107%-on belül vagyok 2 mp-el de nem szeretnék mozgó akadályt sem jelenteni a többieknek, ezzel elrontva a verseny élményt. Szóval gyakoroljak még, vagy megpróbálkozzak?
    Még egy hasznos dolog: Használd ezt a kijelző "cuccot" a gyári helyett! A performance delta a leghasznosabb eszköz ahhoz, hogy gyorsulj. Ezzel látod, hogy mitől válsz lassabbá avgy gyorsabbá a pályán. Néha meg is lepődsz majd. Próbálj meg minél finomabban, lágyabban menni! A durva rángatás, agresszív vezetés nem a leggyorsabb az esetek többségében!

    Épp az imént ajánlották más miatt is. Tényleg jobb.

  16. #16
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Itt minden infót megtalálsz (remélhetőleg, ha nem akkor szívesen segítek)

    Én az OtterHud használatát javaslom, amit a topic vége felé találsz, többet is tud, mint az alap verzió és a teljesítményigénye is jóval kisebb.
    Koszontem!

  17. #17
    Höfler Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 08. 06.
    Város
    Bécs / Bonyhád
    Üzenetek
    10
    Húha jó sok válasz érkezett, köszi szépen. Még azért meggondolom, sajnos azt elöre tudom, hogy 2 versenyen biztosan nem tudok részt venni utazás miatt. Feltételezem a nevezéssel kötelezö részt venni a versenyeken?

  18. #18
    Idézet Eredetileg HöfEE írta Hozzászólás megtekintése
    Húha jó sok válasz érkezett, köszi szépen. Még azért meggondolom, sajnos azt elöre tudom, hogy 2 versenyen biztosan nem tudok részt venni utazás miatt. Feltételezem a nevezéssel kötelezö részt venni a versenyeken?
    9-ből csak a legjobb 7 verseny eredménye számít, tehát 2 futam eldobható. Egyébként pedig azokon a versenyeken indulsz, amelyeken szeretnél, nincs semmilyen kötelezettség, a lényeg, hogy a nevezési feltételeket az adott futamra időben teljesítsd.

  19. #19
    Höfler Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 08. 06.
    Város
    Bécs / Bonyhád
    Üzenetek
    10
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Még egy hasznos dolog: Használd ezt a kijelző "cuccot" a gyári helyett! A performance delta a leghasznosabb eszköz ahhoz, hogy gyorsulj. Ezzel látod, hogy mitől válsz lassabbá avgy gyorsabbá a pályán. Néha meg is lepődsz majd. Próbálj meg minél finomabban, lágyabban menni! A durva rángatás, agresszív vezetés nem a leggyorsabb az esetek többségében!

    Épp az imént ajánlották más miatt is. Tényleg jobb.
    Köszi, feltelepítettem tényleg hasznos! Kicsit sikerült is javulnom 1:36 köré!

  20. #20
    Senki ne felejtsen el nevezni a megadott határidőig, ennek hiányában csak szervezői engedéllyel lehet pályára lépni!

  21. #21
    Höfler Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 08. 06.
    Város
    Bécs / Bonyhád
    Üzenetek
    10
    Újabb amatőr kérdés, a Practice-en végig jelen kell lenni?

  22. #22
    Idézet Eredetileg HöfEE írta Hozzászólás megtekintése
    Újabb amatőr kérdés, a Practice-en végig jelen kell lenni?
    Nem kell, de nem árt, valamint Team Speak-re is érdemes csatlakozni mert sok értékes információt osztunk meg ott is

  23. #23
    Idézet Eredetileg HöfEE írta Hozzászólás megtekintése
    Újabb amatőr kérdés, a Practice-en végig jelen kell lenni?
    Nem, igazából arra érdemes törekedni, hogy legkésőbb a szabadedzés végére megérkezz, hogy az időmérőn már lehetőleg ne zavarjuk ezzel a versenyzőtársakat. (Maga a RaceRoom egyébként az időmérő végéig enged csatlakozni.)

  24. #24
    Höfler Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 08. 06.
    Város
    Bécs / Bonyhád
    Üzenetek
    10
    Köszi, jövök majd TS-re is!

  25. #25
    Szerverbeosztás:

    01-20. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára!

    Szerverjelszó ITT található!
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 09. 04. 19:07.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •