Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (79 összesen)
  1. #51
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az előző futam miatt, hogy adtam le nevezést, de nem értem haza alapon a helyzet most is hasonló volt. Most értem haza. Nem neveztem, de prekvalon mentem. Esetleg még felférek?
    Indulhatsz a GTR-Masters #A szerveren.
    Jó versenyt.

  2. #52
    Jo futam volt, jobb lett volna, ha az utolso sikánban nem pörgetem meg a ferkát már a futam elején, ami +20 mp-t jelentett...
    Utána a tempóm jó volt, de az csak a középmezönyig jutottam.
    Lázár Attila, remélem nem volt túl durva a féktáv, ne haragudj, megtréfált, hogy itt van gumizott ív, és mellette nem annyira lassult a verda, köszi, hogy figyeltél!

    Ami a boxutcai rajtot illeti, az spaban nagy szívás, Richter Andrissal a mezőny utolsó tagjától kb 40 mp hátránnyal indultunk, az szerintem sok.

  3. #53
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Jó lesz ez srácok!
    Időmérőn több setupot is nézegettem,bele is gabalyodtam,nem tudtam jó időt hozni...
    Grat Nagy Lacinak,és Terhes Csabinak!

    Van valakinek a futamról replay-e?
    Valamit rosszul csinálok,mert csak a futamot nem menti el!
    Pedig tobb slot van berakva futamra is,qvalira is,és a max 1 órás hossz is be van állítva

  4. #54
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Akinek megvan a replay eleje töltse fel légyszi. Elég akciódús volt az első pár kör, jó lenne visszanézni.

  5. #55
    Elnézést a Bentleytől, akit az első körök valamelyikében megpöcköltem (replayről lemaradt és élesben kikapcsolom a névtáblákat), nem számítottam rá, hogy ott még szeretnél jobbra húzni.

  6. #56
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Oszlár Dominik, áruld el mi volt a terved az első körben?

  7. #57
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Gratulálunk mindenkinek aki célba ért, nem volt könnyű futam.
    Felkerült a honlapra a nem hivatalos végeredmény.
    http://www.gtr-masters.hu/result/13206

  8. #58
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálunk mindenkinek aki célba ért, nem volt könnyű futam.
    Felkerült a honlapra a nem hivatalos végeredmény.
    http://www.gtr-masters.hu/result/13206
    Nekem úgy rémlik, mintha 10 vagy 11. lettem volna, nem tudom hogy lettem 9.

  9. #59
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Az az egyik dolog, hogy mások versenyét tönkreteszi, de szerintem a sajátja sem érdekli különösebben. Úgy vágott be elém féktávon az utolsó pillanatban, hogy azt a pár évvel ezelőtti Verstappen is megirigyelné. Figyi, ennek végül is annyira nem zavar mert jól bírom az izgalmakat, de ezzel a mutatvánnyal egy public szerveren 10-ből 9-szer a falban kötnél ki.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 08. 26. 11:37.

  10. #60
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy vágott be elém féktávon az utolsó pillanatban, hogy azt a pár évvel ezelőtti Verstappen is megirigyelné. Figyi, ennek végül is annyira nem zavar mert jól bírom az izgalmakat, de ezzel a mutatvánnyal egy public szerveren 10-ből 9-szer a falban kötnél ki.

    Velem is eljátszotta ezt a Nürburgringen, meg elvette a rajtpoziciomat és nem adta vissza, plusz monzában is megcsinálta többünkel amiért már büntit is kapott, az az ember forza horizonba való nem ebbe a mezőnybe ugyanis sportszerűség az nincs benne egy csepp sem

  11. #61
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Az az egyik dolog, hogy mások versenyét tönkreteszi, de szerintem a sajátja sem érdekli különösebben. Úgy vágott be elém féktávon az utolsó pillanatban, hogy azt a pár évvel ezelőtti Verstappen is megirigyelné. Figyi, ennek végül is annyira nem zavar mert jól bírom az izgalmakat, de ezzel a mutatvánnyal egy public szerveren 10-ből 9-szer a falban kötnél ki.
    Az óvás topic-ot itt találjátok:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...3%B3v%C3%A1sok

    Most senki sem mondhatja hogy nem éri meg óvni.

  12. #62
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem úgy rémlik, mintha 10 vagy 11. lettem volna, nem tudom hogy lettem 9.
    1 versenyző, fantázia néven indult az ő eredménye érvénytelen.

  13. #63
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az óvás topic-ot itt találjátok:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...3%B3v%C3%A1sok

    Most senki sem mondhatja hogy nem éri meg óvni.
    Nem fogok óvni mert nekem ez még belefér, meg amúgy is elintézte saját magát pár kör múlva. Csak mondjuk én ugyan ezt Deák Feri ellen meg merném csinálni, Oszlár Dominik ellen meg nem. Nem a büntetés a lényeg hanem, hogy jó legyen a verseny és ne kelljen büntetni.
    Utoljára módosította: antapeti; 2019. 08. 26. 12:04.

  14. #64
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Nem fogok óvni mert nekem ez még belefér, meg amúgy is elintézte saját magát pár kör múlva. Csak mondjuk én ugyan ezt Deák Feri ellen meg merném csinálni, Oszlár Dominik ellen már nem. Nem a büntetés a lényeg hanem, hogy jó legyen a verseny és ne kelljen büntetni.
    Én megértelek, de két dologra emlékeztetnélek.

    1. Fairplay
    A fórumban "szájkaratéban" védeni az igazad, nem tekinthető fair magatartásnak. Aki ezt teszi, nincs alapja másokat a pályán méltatni.
    2. Büntetések
    A büntetések egyetlen célja hogy megérje egymásra odafigyelni és sportszerűen versenyezni. Az esetek 99%-ában ez megy büntetések nélkül is.
    Ha a fennmaradó esetekben nem óvsz, nem kap büntetést, hiába várod hogy magától megoldódik.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 08. 26. 12:34.

  15. #65
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Nem fogok óvni mert nekem ez még belefér, meg amúgy is elintézte saját magát pár kör múlva. Csak mondjuk én ugyan ezt Deák Feri ellen meg merném csinálni, Oszlár Dominik ellen meg nem. Nem a büntetés a lényeg hanem, hogy jó legyen a verseny és ne kelljen büntetni.

    Én megóvtam azokat az eseteket de az a baj ezzel ,hogy szeszélyes mint az őszi időjárás, hol lesz bünti hol nem

  16. #66
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Én megértelek, de két dologra emlékeztetnélek.

    1. Fairplay
    A fórumban "szájkaratéban" védeni az igazad, nem tekinthető fair magatartásnak. Aki ezt teszi, nincs alapja másokat a pályán méltatni.
    2. Büntetések
    A büntetések egyetlen célja hogy megérje egymásra odafigyelni és sportszerűen versenyezni. Az esetek 99%-ában ez megy büntetések nélkül is.
    Ha a fennmaradó esetekben nem óvsz, nem kap büntetést, hiába várod hogy magától megoldódik.
    Csak megpróbáltam kifejteni a véleményem. Részemről nincs harag. Én is szívesen meghallgatom az övét ha leírja.

  17. #67
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Én megóvtam azokat az eseteket de az a baj ezzel ,hogy szeszélyes mint az őszi időjárás, hol lesz bünti hol nem
    Az óvások célja, hogy a vitás eseteket a versenyzők ne a fórumban szájkaratézva, egymást lejáratva próbálják rendezni és az győzzön aki hangosabban kiabál.
    Hanem lehetőségük van óvást benyújtani, amit a VB elbírál és döntést hoz. Aminek a betartása mindkét fél számára kötelező.
    A szabályokat szezon elején kihirdettük, e szerint büntet a VB akkor is amikor teszik a végeredmény és akkor is amikor nem.

  18. #68
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Jo futam volt, jobb lett volna, ha az utolso sikánban nem pörgetem meg a ferkát már a futam elején, ami +20 mp-t jelentett...
    Utána a tempóm jó volt, de az csak a középmezönyig jutottam.
    Lázár Attila, remélem nem volt túl durva a féktáv, ne haragudj, megtréfált, hogy itt van gumizott ív, és mellette nem annyira lassult a verda, köszi, hogy figyeltél!

    Ami a boxutcai rajtot illeti, az spaban nagy szívás, Richter Andrissal a mezőny utolsó tagjától kb 40 mp hátránnyal indultunk, az szerintem sok.
    Nekm Spa két dologról emlékezetes.
    - A mezőny fele általában a palánkon végzi
    - a BUÁ / boxutcai rajt az felér egy véradással

  19. #69
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nekem elég jó futamom volt, amíg össze nem szedtem egy vágást. A mérnök állandóan jártatja a száját, azt kikapcsoltam, a feliratokat meg kitakarja a rim... Rá kéne szánni magam hogy beállítsam a monitor magasságát.
    De így legalább volt replay-ünk.
    És ha jól emlékszem most bocsánatkéréssel sem tartozom senkinek. Egy necces féktávom volt Balázs mögött, de szerencsére figyelt. Nehéz verseny volt.

  20. #70
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem elég jó futamom volt, amíg össze nem szedtem egy vágást. A mérnök állandóan jártatja a száját, azt kikapcsoltam, a feliratokat meg kitakarja a rim... Rá kéne szánni magam hogy beállítsam a monitor magasságát.
    De így legalább volt replay-ünk.
    Az uzenetek eleg rossz helyen vannak, szerintem a legtöbbünknek kitakarja a kormány. Ha panky olvassa, javasolhatná az áthelyezést felülre, AC-ban is ott volt, szerintem ott jobb lenne.
    A másik meg a replay lenne.

  21. #71
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az uzenetek eleg rossz helyen vannak, szerintem a legtöbbünknek kitakarja a kormány. Ha panky olvassa, javasolhatná az áthelyezést felülre, AC-ban is ott volt, szerintem ott jobb lenne.
    A másik meg a replay lenne.
    A BUÁ-nak és Stop and go-nak szerintem kijárna egy félmonitoros villogó neon felirat .
    Blancpain GT szabályaiban nem vagyok otthon, de szerintem a fekete zászlót illene ilyenkor lengetni. Vagy GTR2-ben a célegyenesben volt tábla.

  22. #72
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    oupsz.... ezt benéztem.
    Köszi!

    Tegnap a public szerveren lefutottuk a versenyt, iszonyatosan magával ragadó az ACC hangulata, sosem voltam nagy GT3 rajongó, de ez meghozta a kedvem, remélem kunosék gyorsan kigyomlálják a bugokat, borzasztóan erős alap.. várom, hogy legyen rá bajnokság.
    hát én se rajongok a gt3-ért , de meglepően szórakoztató a vezetésük más szimekhez képest..
    a versenyen se találkoztam buggal , anomáliával...

    vicces volt h elfelejtettem h hideg fékkel hamarabb kéne fékezni az egyenes végén (így majdnem ott lett vége a futamomnak), de így legalább követhettem TCS-t , akinek igen jónak tűnt a versenytempója amúgy...érdekes volt h közel érve mintha tapadást veszítenék , elkönnyül a kormány

    végre egy SPAi futam ahol a program kiosztogatta az áthajtásosokat..én 2 warningnál megálltam , de úgy láttam páran szedegettek össze (eleinte még megijedtem h rám vonatkozik a BUÁ )

    az MFD-t is próbálgattam menet közben és múködött rendesen nálam vr-ben (régebben még nem nagyon akart nálam)

    A kék zászlósok meg nagyon észnél voltak és figyeltek

  23. #73
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    hát én se rajongok a gt3-ért , de meglepően szórakoztató a vezetésük más szimekhez képest..
    a versenyen se találkoztam buggal , anomáliával...

    vicces volt h elfelejtettem h hideg fékkel hamarabb kéne fékezni az egyenes végén (így majdnem ott lett vége a futamomnak), de így legalább követhettem TCS-t , akinek igen jónak tűnt a versenytempója amúgy...érdekes volt h közel érve mintha tapadást veszítenék , elkönnyül a kormány

    végre egy SPAi futam ahol a program kiosztogatta az áthajtásosokat..én 2 warningnál megálltam , de úgy láttam páran szedegettek össze (eleinte még megijedtem h rám vonatkozik a BUÁ )

    az MFD-t is próbálgattam menet közben és múködött rendesen nálam vr-ben (régebben még nem nagyon akart nálam)

    A kék zászlósok meg nagyon észnél voltak és figyeltek
    Látszott is a teljesítményeden hogy idegen töled ez a gt3 kategória,következö versenyre szedd össze magad

  24. #74
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Nekem a 27.percben bemondta hogy utolso figyelmeztetés vágás miatt
    Na onnan kezdődött a leg "zabszemesebb" 33 perc amit futamon töltöttem

  25. #75
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a 27.percben bemondta hogy utolso figyelmeztetés vágás miatt
    Na onnan kezdődött a leg "zabszemesebb" 33 perc amit futamon töltöttem
    Ezek szerint 3x figyelmeztet és a 4ik nel büntet?
    Itt is nézi h bukok a palyaelhagyassal? (mert egyszer eléggé elneztem az eau rouge-t , de akkor nem figyelmeztetett

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •