Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 79 (79 összesen)
  1. #76
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Szerintem nézi ha buksz igen.
    Viszont hogy hanyadjára büntet azt nem figyeltem
    4.vagy 5.

  2. #77
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    4.-re jön a Stop & Go. Ha levágod a kanyart de elveszed a gázt nem figyelmeztet. Ha teli gázzal átmész kapásból kizárnak. A versenyen lazábbak a határok. Azért amiért a kvalin elveszik a körödet még nem kapsz kapásból figyelmeztetést csak ha egymás után többször előfordul.

  3. #78
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Én épp, hogy beestem a futam előtt és nagyon örültem, hogy felengedtek a szervezők a szerverre. Pákolicz Robival szerintem nagyon jót csatáztunk. Volt egy vagy max két alkalom mikor kicsit túl késői féktávot akartam venni, de Robi nagyon ügyesen észrevette és hagyta, hogy belül elrepüljek. A piros ferrariját nagyon jó volt kergetni. Nem is tudom, hogy hányadik nekifutásra sikerült megelőzni ráadásul nem is abban a kanyarban amire annyira akartam készülni. Utána egyszer megcsúsztam, gyors kuplung, hogy ne fulladjak le majd iránybaálltam és folyt köv. Én úgy emlékeztem, hogy 8-9 helyen jövök be, de aztán hullottak előttem az emberek míg végül az 5. helyen lettem végül beírva. A futam nagyon tetszett. Alíg várom az éles bajnokságot!

  4. #79
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    hát én se rajongok a gt3-ért , de meglepően szórakoztató a vezetésük más szimekhez képest..
    a versenyen se találkoztam buggal , anomáliával...

    vicces volt h elfelejtettem h hideg fékkel hamarabb kéne fékezni az egyenes végén (így majdnem ott lett vége a futamomnak), de így legalább követhettem TCS-t , akinek igen jónak tűnt a versenytempója amúgy...érdekes volt h közel érve mintha tapadást veszítenék , elkönnyül a kormány
    Azért érzed így, mert újraírták a komplett aero modellt és kivételesen jó munkát végeztek, legalábbis érzetre nagyon-nagyon jónak tűnik! (engem megvettek kilóra..) Konkrétan, az AC-ban használt (jelentősen) egyszerűbb modell helyett, most már komplett áramlásképet generálnak, amiben az autó bár egy elemként funkcionál, annak részegységei mégis kölcsönhatással vannak egymásra.. a környezeti hatások, a jármű mozgása (dőlés, bólintás) mind befolyásolja az autó körüli áramlási képet, ezért is érezted sokkal szenzitívebbnek az aero platformot. (szerintem) Főként ennek oka, hogy minden autó kapott 2+1 gyári setupot.. máskülönben ilyen fejlett aero szimuláció mellett (minimális hozzáértés hiányában) a vaktában lövöldözős setupolás legtöbbször teljesen vezethetetlen autót eredményezne..
    Amikor elsőre kapcsoltam be az ACC-t átfutottam a setup oldalon és nem igazán értettem, hogy miért nincs leírás a beállítási részegységekhez, mostmár azt gondolom, hogy egyrészt mert még WIP az egész szoftver, másrészt viszont azért, mert elsőre fel sem tűnt, de közben kaptunk a setup oldalon grafikonokat, amik valójában sokkal többet elárulnak, mint bármilyen általános leírás.. (ami egyébként ilyen minőségű szimuláció mellett a lehetőségek sokfélesége miatt, amúgy is félrevezető volna..) szóval, aki nem tudja mi mire való, az olvasson utána google-ban, igazából tényleg csak azt tudom mondani, hogy ilyen sokatmondó grafikonok mellett kár feltölteni hosszú sorokkal a setup oldalt, szóval mostanra már azt mondom, brutál jól átgondolt lett a setup oldal, abszolút nem work in progress a cucc csak kellett másfél hét mire rájöttem mekkora okosságok vannak elrejtve itt-ott.

    amúgy ha vágásnál elemeled akkor engedékeny és nekem is 4. alkalom rémlik mint penalty, de van áthajtásos és stop and go is.. hogy mikor melyik azt nem tudom.

    bugok.. az van bőven
    első indításra kaptam egy frankó zölden villogó képernyőt, azt hittem, hogy bekrepált a kártyám.. de azért az introt zöldben is végignéztem és az adataimat beírtam, aztán kiléptem, majd újraindítottam.. a színek megjavultak, az intronál jött is a libabőr első pályára gurulásomnál, miközben állítottam a tc-t elment a hang, aztán a következő állításnál a nyomaték is elment (pedig nem is Hondával mentem..) azóta ez a hiba újra nem jelentkezett, cserébe indításkor az intro a monitorból jön.. a menübe érve pedig már a füles szól..... wtf?!? ha álló helyzetben (manuális kuplungra állítva) kinyomom a kuplungot úgy, hogy egyesben vagyok, akkor az autó gurulni kezd (ahogy annak lennie kell) csakhogy a fordulat is felszökik.. telemetria alapján pedig az üzemanyag is fogy. ha menet közben leállítom az autót, akkor újraindítani csak úgy tudom ha meg is állok vele.. a visszajátszással még egyáltalán nem foglalkoztam, de arról már olvastam jókat. aztán, az pl audinál bekapcsolt limiter mellett 47 km/h sebességet ír a műszerfalon, a hud 48-at jelez, a telemetria pedig 47,52-t mutat. őő.. amikor limiterrel mész a pályán akkor "perfect" lesz az összes kanyarod, amiért megkapod a pályamedálokat, illetve egy kör után a CC 100-ra ugrik fel, amit viszont 00-ként jelez, és nullának is érzékel, ugyanis újra kiadja az utasításokat, hogy javítsam fel 50-re ahhoz, hogy kikulcsoljam a következő mutatót.... szóval van baj, persze ezek nem komoly dolgok.. de azért van még mit rendezni, hozzáteszem, hogy a boxkiállásokat még nem is nagyon tesztelgettem, szóval még abban is lehetnek érdekességek. ja, igen.. a kormánybeállításaim, úgy három naponta eltűnnek.. néha az utolsó preset-et veszi alapul, máskor meg visszateszi defaultba.
    aztán, kb 20 fps-ért cserébe éjjel csinálok "félig nappali" körülményeket.. persze ez már a "nem bug, hanem feature.." esete.

    Egyébként nem panaszként írtam, csak eddig ezekkel a dolgokkal találkoztam. De tényleg borzasztóan jó alap, le vagyok nyűgözve tőle.. leszámítva azt, hogy a pirelli kikötötte milyen lehet a gumimodell.. de ez már politika

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •