Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 67 (67 összesen)
  1. #51
    Az első körben sajnos meglöktem vkit, szerencsére kiforgatás nem lett belőle. Elnézést kérek érte. Én végig slicken voltam, csúszkáltam vele nagyon. A vizes gumi meg hamar elfáradt ahogy láttam meg olvastam. Jó verseny volt, remélem nem tettem keresztbe senkinek. Köszönöm szépen!

  2. #52
    Este el is felejtettem, mert menet közben hozzászoktam, de az bug, vagy feature, hogy az Audi fényszórója a komolyabb féktávokon pislog? Epilepszia veszélyre kéne így figyelmeztetés.



    Szerk.: Valószínűleg ez a villogás a "Light front damage" része, mert a kiállás alatt volt bodywork fix és utána nem csinálta.
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 08. 12. 10:52.

  3. #53
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Este el is felejtettem, mert menet közben hozzászoktam, de az bug, vagy feature, hogy az Audi fényszórója a komolyabb féktávokon pislog? Epilepszia veszélyre kéne így figyelmeztetés.

    Ez elvileg feature.
    A 35psi is elég komoly.

  4. #54
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nem volt unalmas futam.
    Race-re váltva csepergélő eső fogadott, majdnem száraz aszfalttal. A vizes és a száraz gumi is lutri volt. Végül úgy döntöttem hogy nem próbálok meg jósolgatni, hanem maradok a biztos száraz gumikon, (nemhiába, jó volt az a GTR ) aztán vagy ilyen marad, vagy nem. A dolog egész jól működött, nem erősödött az eső. 10 perc alatt feljöttem az első 10-re. Minden szép volt az első nagyobb hibámig, egy elhamarkodott gázadás után az eleje oda koccant a falhoz. Ahogy azt már megszoktam, ezután vezethetetlenné vált az autó kanyarokban. Így egyből mentem a box-ba. Ha nincs ez a hiba a top5 meglehetett volna. Köszönöm mindenkinek a versenyt. Azoknak külön akik hagyták vissza venni a köröm. Remélem nem tartottam fel senkit. Így a verseny végére még jutott egy kis extra izgalom.
    Szerencsémre a vizes gumi nem bírta ki a futamot, így sikerült az extra box-al is értékelhető helyen beérnem. Végül részben bejött Tomi jóslata az éjszakai futam esővel, bár ez inkább csak mutatóba volt, de így is alapos felfordulást csinált. Nem lehetett tudni hogy ki kivel van, a nagy káoszban Zelfi vagy 2 körre még le is állt védekezni, pedig körelőnybe volt hozzám képest...
    Gratulálok mindenkinek aki végigment.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 08. 12. 18:26.

  5. #55

    Két embertől is szeretnék elnézést kérni

    Sajnos nem tudom, hogy ki ment előttem, akit a 4-5. kör végén, a célegyenes ráfordítóban kigyorsításkor lekoccoltam és ettől meg- majd kicsúszott. Érthetetlen módon úgy betapadt az autó, mintha száraz lett volna a pálya. Majd mindezek után, hogy bevárjam, elvettem a gázt és a mögöttem lévő belémrongyolt. Nem állt szándékomban senki versenyét sem elrontani, de igencsak megzavart az eső és nagyon nem működött a száraz pályára beállított autó... :/

  6. #56
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehetett tudni hogy ki kivel van, a nagy káoszban Zelfi vagy 2 körre még le is állt védekezni, pedig körelőnybe volt hozzám képest...
    Gratulálok mindenkinek aki végigment.
    Csak a rohadt rating miatt, hogy tudjam kicsit növelni de itt egy értéket sem ment feljebb pedig 17. helyről jöttem fel és többekkel probáltam csatázni, támadni, védekezni. Ki érti ezt?
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #57
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a rohadt rating miatt, hogy tudjam kicsit növelni de itt egy értéket sem ment feljebb pedig 17. helyről jöttem fel és többekkel probáltam csatázni, támadni, védekezni. Ki érti ezt?
    Az utóbbi jó pár hétben kb 0 kört tudtam menni onlline, gyakorlatilag csak a prekval és a verseny szerveren mentem. ~70 körül volt mikor utoljára néztem az SA-t, most 80 felett van és semmit nem csinálok, csak végig megyek a versenyen.
    Nem kell erre rágörcsölni. Mész körbe, vigyázol a többiekre a program meg majd számol amit akar.

  8. #58
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a rohadt rating miatt, hogy tudjam kicsit növelni de itt egy értéket sem ment feljebb pedig 17. helyről jöttem fel és többekkel probáltam csatázni, támadni, védekezni. Ki érti ezt?
    Kíváncsivá tettél megnéztem a profilom, Gold FIA driver vagyok. Mondjuk arról fogalmam sincs hogy ez mit jelent.
    A CC-re azt mondom hogy ér valamit, az eső most megtépázta, az 90 felett szokott lenni. A többit soha nem nézem meg, hülyeség mindegyik.

  9. #59
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Gold FIA driver vagyok. Mondjuk arról fogalmam sincs hogy ez mit jelent.
    A total ratinget nézi. Ha huzamosabb ideig 9000 fölött tartod platina leszel.

  10. #60
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    A total ratinget nézi. Ha huzamosabb ideig 9000 fölött tartod platina leszel.
    Köszi.

  11. #61
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Felkerült a honlapra a hivatalos futam végeredmény.
    http://www.gtr-masters.hu/result/13205

  12. #62
    Piski Tomi miért DQ?

  13. #63
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Piski Tomi miért DQ?
    Lag miatt utkoztunk Sinka Danival és tomegbaleset lett belőle.

  14. #64
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Lag miatt utkoztunk Sinka Danival és tomegbaleset lett belőle.
    Ja értem. Nem vet szét az ideg hogy egy lag tönkre tette az egészet?

  15. #65
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Piski Tomi miért DQ?
    Mert az első futam után ki lett hirdetve hogy a bajnokság alatt ez lesz a mérce, mindenki ennek a fényében vállaljon kockázatot a T1-ben.:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...Cntet%C3%A9sek

  16. #66
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Ja értem. Nem vet szét az ideg hogy egy lag tönkre tette az egészet?
    Egyáltalán nem, csak azokat sajnálom, akiknek emiatt nem sikerült a futamuk.

  17. #67
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Egyáltalán nem, csak azokat sajnálom, akiknek emiatt nem sikerült a futamuk.
    Korrekt

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •