Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (69 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2019.07.28 ACCTeszt - Monza

    Kedves Versenyzők!

    A GTR-Masters ACC tesztbajnoksága következő fordulójához érkezünk. Ezúttal az autós történelem egyik legrégebbi pályáján, Monzában mérjük össze a Blancpain GT Series autóit verseny körülmények között.
    A pálya első nyomvonala 1922-ben épült, a jelenlegi nyomvonal közel 6Km hosszú, és 11 kanyart tartalmaz.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya:
    Monza
    Szabad edzés:
    19:00
    Időmérő:
    20:00
    Verseny:
    20:47
    Futamtáv:
    1 óra

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz

    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A
    (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    ACC Teszt Bajnokság 2019 verseny szabályzat

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 08. 13. 17:11.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Ilyenem még nem volt, bárki tapasztalt hasonlót?
    Felléptem a szerverünkre, az első pár körben minden rendben ment. Majd azt vettem észre hogy minden körben egymás után ezredre 1:49.566-os köröket megyek.
    Ennyire jó nem vagyok. Elkezdtem figyelni a deltát és szépen mutatta hogy javítok, rontok, stb. De a kör végén akkor is 1:49:566-ot adott.
    Valószínűleg nem is mentette a köridőimet. Semmi hiba üzenetet vagy egyéb furcsaságot nem láttam.
    Kilépés - belépés megoldotta.

    Gondoltam felteszem, nehogy valaki 1:46-ot menjen aztán csodálkozik miért nincs meg.

  3. #3
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Úgy nézem vége a Lexus egyeduralomnak.

  4. #4
    Pákolicz Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    41
    Nekem is hasonló problémám volt egyik nap, egyszerűen nem mentette egy idő után köridőket, ki-be lépés nálam is megoldotta a dolgot.

    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyenem még nem volt, bárki tapasztalt hasonlót?
    Felléptem a szerverünkre, az első pár körben minden rendben ment. Majd azt vettem észre hogy minden körben egymás után ezredre 1:49.566-os köröket megyek.
    Ennyire jó nem vagyok. Elkezdtem figyelni a deltát és szépen mutatta hogy javítok, rontok, stb. De a kör végén akkor is 1:49:566-ot adott.
    Valószínűleg nem is mentette a köridőimet. Semmi hiba üzenetet vagy egyéb furcsaságot nem láttam.
    Kilépés - belépés megoldotta.

    Gondoltam felteszem, nehogy valaki 1:46-ot menjen aztán csodálkozik miért nincs meg.

  5. #5
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pakolicz.robert írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is hasonló problémám volt egyik nap, egyszerűen nem mentette egy idő után köridőket, ki-be lépés nálam is megoldotta a dolgot.
    Köszi, ez esetben újabb bug-ot találtunk. :/

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy nézem vége a Lexus egyeduralomnak.
    Hol van még a jövő vasárnap, ebből még akármi is lehet. Az én körömből Toga még biztos faragna vagy 5-6 tizedet, a setup is a gyári.

  7. #7
    Én eddig 3 kört mentem az AMG mercedessel. 1 mp biztos van még benne.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  8. #8
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy nézem vége a Lexus egyeduralomnak.
    Pár kör erejéig meghajtottam a Lexus-t. Ugyan azt a kört mint a Lambo-val evvel is meg tudom futni. Az egyetlen különbség hogy míg a Lambo minden alkalommal amikor érintem a rázókövet az "életemre tör" és a szélrózsa minden irányába megpróbál kitörni, addig a Lexus úgy libeg át a rázóköveken, mintha ott sem lennének. Nem egyszer belecsíptem a hurkás rázókövekbe is és míg a Lambo ilyenkor minimum 0.5 sec-et bukott mire össze szedtem, a Lexus még időt sem veszített. Szóval szerintem megtaláltuk a sláger autót.
    Itt még nem próbáltam, de az Aston-al is hasonló tapasztalataim voltak, rettentő jól tűri a hibákat és könnyű jó időt menni vele. Aki bizonytalan még a Mercit és a Ferrarit is érdemes kipróbálni.

  9. #9
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Vezetési élmény szempontjából nem rossz a Lexus és bitang jó hangja van de kinézetre elég hervasztó, kb mint egy 2008-as Accord TC. Ennél azért többet várnál.

  10. #10
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Pár kör erejéig meghajtottam a Lexus-t. Ugyan azt a kört mint a Lambo-val evvel is meg tudom futni. Az egyetlen különbség hogy míg a Lambo minden alkalommal amikor érintem a rázókövet az "életemre tör" és a szélrózsa minden irányába megpróbál kitörni, addig a Lexus úgy libeg át a rázóköveken, mintha ott sem lennének. Nem egyszer belecsíptem a hurkás rázókövekbe is és míg a Lambo ilyenkor minimum 0.5 sec-et bukott mire össze szedtem, a Lexus még időt sem veszített. Szóval szerintem megtaláltuk a sláger autót.
    Itt még nem próbáltam, de az Aston-al is hasonló tapasztalataim voltak, rettentő jól tűri a hibákat és könnyű jó időt menni vele. Aki bizonytalan még a Mercit és a Ferrarit is érdemes kipróbálni.
    Hát kérlek a bmw sem épp szereti a húrkákat. A legnagyobb csalódás számomra ezen a pályán most a ferrari. Sok variációt kipróbáltam setup tekintetében és ezzel nem tudtam leginkább mit kezdeni, hogy ne legyen iszonyat következetlen a kerékvetőkön. Még csak nem is a hurkákra gondolok, ámblokk az összes kerékvető ellenség. Hungaroringen még egyel régebbi verzió volt ACC-ból, és fantasztikusan ment a kerékvetőn is át, itt számomra talány, hogy mi van vele. A bentley-t találtam még nyugodtnak az említett vetőkön (is), de az átütő tempó(m) még azzal sincs meg.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  11. #11
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyenem még nem volt, bárki tapasztalt hasonlót?
    Felléptem a szerverünkre, az első pár körben minden rendben ment. Majd azt vettem észre hogy minden körben egymás után ezredre 1:49.566-os köröket megyek.
    Ennyire jó nem vagyok. Elkezdtem figyelni a deltát és szépen mutatta hogy javítok, rontok, stb. De a kör végén akkor is 1:49:566-ot adott.
    Valószínűleg nem is mentette a köridőimet. Semmi hiba üzenetet vagy egyéb furcsaságot nem láttam.
    Kilépés - belépés megoldotta.

    Gondoltam felteszem, nehogy valaki 1:46-ot menjen aztán csodálkozik miért nincs meg.
    Tegnap felmentem egy pár kört futni, hát ha tudok javulni a bömbivel, és elvileg 2 tizedet sikerült is volna szektoridők alapján, mire befejeztem a kört 49.4 lett a legjobbam. Na most vagy ennyire nem éreztem rá vagy ez elég nagy bug. Néztem, hogy lehet megváltozott a menetirány és kerék nélkül mentem ki, de nem. Az mondjuk nem jutott eszembe, hogy ki és belépjek többször, hát ha javul. Ezt a bug-ot pedig csak most olvastam , de valid probléma ez is.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  12. #12
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    A mostani futamra kaptam egy URH-t. Azt lehet, hogy megyek pár bemelegítő kört a qualin aztán disqulifikálom magam a boxban, hogy a végére tegyen?

  13. #13
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    A mostani futamra kaptam egy URH-t. Azt lehet, hogy megyek pár bemelegítő kört a qualin aztán disqulifikálom magam a boxban, hogy a végére tegyen?
    Amikor nagy a létszám, zsúfolt a pálya, nehéz tiszta gyors kört futni. Ezért az URH-sok soha nem mehetnek ki a pályára.
    Ilyenkor ha verseny előtt nincs lehetőséged gyakorolni, akkor az első 20 percben offline szokás gyakorolni és az időmérő utolsó 15perc-re csatlakozol. Nagyon nem érdemes kiszámolni, mert könnyű lecsúszni a rajtról.

  14. #14
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Oké, vettem.

  15. #15
    Megyeri István Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 07. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7
    Sziasztok!

    Bárkinek van ötlete, hogy miért dobja el prekval. szerveren a kormány irányitást a Lambo Huracan GT3? Először kimentem, a felvezető kör után, amint átléptem a célvonalt, elszállt minden . Utána már nem is jött vissza a boxban se, sőt a pedál se ment már. Kiléptem a szerverről, aztán vissza, megint jó volt, aztán már a felvezető 3. kanyarában eldobta. Kiléptem, gyorsan offline, hotlap, monza, ugyanez a kocsi, és simán mentem 2 kört, és elmult 2 nap is offline practicenél nem volt ilyen gond. Ez valami bug? bárki?

    Köszi a segitséget.

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Megyeri István írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Bárkinek van ötlete, hogy miért dobja el prekval. szerveren a kormány irányitást a Lambo Huracan GT3? Először kimentem, a felvezető kör után, amint átléptem a célvonalt, elszállt minden . Utána már nem is jött vissza a boxban se, sőt a pedál se ment már. Kiléptem a szerverről, aztán vissza, megint jó volt, aztán már a felvezető 3. kanyarában eldobta. Kiléptem, gyorsan offline, hotlap, monza, ugyanez a kocsi, és simán mentem 2 kört, és elmult 2 nap is offline practicenél nem volt ilyen gond. Ez valami bug? bárki?

    Köszi a segitséget.
    Boxutcában nem lépted át a sebesség korlátozást?

  17. #17
    Megyeri István Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 07. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Boxutcában nem lépted át a sebesség korlátozást?
    Gondoltam erre, de. A legelején, akkor ezért van. Csak ugye ezt nem jelzi sehol ha visszalépek :S.

  18. #18
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Megyeri István írta Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam erre, de. A legelején, akkor ezért van. Csak ugye ezt nem jelzi sehol ha visszalépek :S.
    Amíg vannak a szerveren, addig megjegyzi a büntetésed és elveszi az irányítást.

  19. #19
    Megyeri István Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 07. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Amíg vannak a szerveren, addig megjegyzi a büntetésed és elveszi az irányítást.
    Ohh, köszönöm a gyors választ .

  20. #20
    Csépány László Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 01. 09.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    16

    Prequal szerver él?

    Sziasztok,

    Él a Prequal szerver? Kerestem de azt nem látom csak az A, B és Public szervereket.

    Köszi

  21. #21
    Idézet Eredetileg kprnks írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Él a Prequal szerver? Kerestem de azt nem látom csak az A, B és Public szervereket.

    Köszi
    Sajnos már nem él én is lecsúsztam róla.

  22. #22
    Sajnos idő hiányában sajnos nem tudtam menni a prekvalifikáción, de szeretnék indulni a futamon, ha lehetséges. A nevezést leadtam.

  23. #23
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos idő hiányában sajnos nem tudtam menni a prekvalifikáción, de szeretnék indulni a futamon, ha lehetséges. A nevezést leadtam.
    Ha a neved megjelenik a nevezettek listájában, akkor érvényes a nevezésed. Akkor is ha nincs hozzá köridő. Vasárnap este 7-ig lehet nevezést leadni és visszavonni.
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/accteszt/enter

    Ha nincs érvényes nevezésed, akkor az időmérő végig lehet itt a fórumban jelezni az indulási szándékod. Amennyiben egy szervező engedélyezi, indulhatsz a meghatározott szerveren.

  24. #24
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Este itt nézhetitek a bénázásaimat!
    Link
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  25. #25
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Este itt nézhetitek a bénázásaimat!
    Link
    Köszi! A fiam (12 éves) mindig a Te és a Varga Bazsi közvetítésein keresztül követi végig a versenyt a saját gépén. Engem ugyanis személyes jelenlétével nem akar zavarni Erre való tekintettel a trágár szavakat szíveskedjetek kisípolni
    Utoljára módosította: Sury; 2019. 07. 28. 17:43.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •