Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 69 (69 összesen)
  1. #51
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis verseny volt. De...
    Kvali: sikerült egy igen jó időt összetenni amivel a 3. helyről indultam volna ha nem kapok egy DQ-t egy véletlen felváltás miatt. Így utolsó hely.
    Verseny: Felvezető kör kimondottan tetszett, viszont az nem ahogy egyesek végig mentek rajta. A versenyt nem itt kell megnyerni hanem a futamon!
    Szépen elrajtoltunk majd rögtön fogtam 2-3 pozíciót, majd páran kiestek előlem. Lóczi Janitól itt is elnézést kérek a kiforgatásért! Nem szándékos volt de nem tudtam megállni már!
    Polgár Balázs esete tényleg érdekes volt. Jó lenne a replayt látni. Elfordultunk a T1-ben majd a kigyorson össze sem értünk majd elém forgott, ráadásul neki adott a játék egy safety rating penalty-t. Szerintem ez valami bug lehetett.
    Sajnos a teli tank is kevés lett a mergának 1-es ECU map-on. Ki kellett jönnöm tankolni, így asszem 10. lettem. Élveztem a futamot nagyobb kalamajkába nem keveredtem.
    Én is DQ-t kaptam, de a rajthelyem megmaradt.

  2. #52
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Én is DQ-t kaptam, de a rajthelyem megmaradt.
    Akkor ez különösképp érdekes!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #53
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Laci, nekem hogy lett 0 pontom? 4. helyen kellett beérjek. Végignyomtam a teljes versenyt, aztán nincs értékelhető eredményem?
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  4. #54
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a teli tank is kevés lett a mergának 1-es ECU map-on
    Igen, mert a Merci 1-es fokozatban eszik a legtöbbet. A Porsche meg 5-ösben. Íme, hogy melyik autónál mit jelent az ECU map: https://www.assettocorsa.net/forum/i...ntation.54472/

    Ezt a linket felrakom a "rendes" ACC topicba is, szerintem hasznos!

  5. #55
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Polgár Balázs esete tényleg érdekes volt. Jó lenne a replayt látni.
    Ugyan nem saját replayen, de visszanéztem, éppen nem láttalak egyáltalán, ezért felnéztem a radarra, ami azt mutatta, hogy a kocsid eleje már nincs mellettem, ezért áthelyezkedtem volna a pálya bal oldalára, de akkor ugrott egyet a radar képe és már repültem is. Ezek szerint nem érdemes kizárólag arra hagyatkozni. A replayen az látszik, hogy értelmetlenül keresztbevágok előtted és ezért történt.

  6. #56
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve még replay-t kell néznem, de elnézés kéréssel tartozom valakinek aki az Ascari után belém jött, az én hibámból.
    Szerintem az én voltam. A sérülés fájt igazából meg ,hogy nem mentem ki egyből javítani a box-ba.

    Srácok nálatok is ez a tapasztalat? Light damage-et kaptam előre és utánna konkrétan vezethetetlenné vált a kocsi az összes gyors kanyarban szét akart szaladni a hátulja. Az összes könyűsérülés ezt eredményezi? vagy csak a Nissan-nál?
    Ha így van akkor ajánlatos inkább kiszaladni javítatni mert utánna katasztrófa vezetni.

  7. #57
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az én voltam. A sérülés fájt igazából meg ,hogy nem mentem ki egyből javítani a box-ba.

    Srácok nálatok is ez a tapasztalat? Light damage-et kaptam előre és utánna konkrétan vezethetetlenné vált a kocsi az összes gyors kanyarban szét akart szaladni a hátulja. Az összes könyűsérülés ezt eredményezi? vagy csak a Nissan-nál?
    Ha így van akkor ajánlatos inkább kiszaladni javítatni mert utánna katasztrófa vezetni.
    Mercinél és Bantley -nél is ugyanez a helyzet bár én a hátsó ligt demage-nél vettem észre.lehet a sérülés mértékét majd lejjebb kell itt is venni?
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #58
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg csige791 írta Hozzászólás megtekintése
    Mit jelent ez a kifejezés, hogy a Kormány lezárjon? Bocsi ha noob vagyok, de még sosem halottam.
    900 fok helyett (amit fizikailag tud forogni a G27) mondjuk 450 fokon "lezár", a motor nem engedi tovább forogni. Eddig ezzel játszottam hogy számomra megfelelővé tegyem a kormány reakcióját, sebességét, de úgy érzem ezzel nem érdemes szórakoznom tovább.

  9. #59
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Oszlár Dominik!
    A pályán történt vélt és valós szabálytalanságok tisztázására az óvás topic való!

  10. #60
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Laci ezzel a boxutcai gyorshajtással a kvalin nem lehetne valamit kezdeni?
    De, lassan mész.
    Komolyra fordítva. Nem tudom hogy a 2-esben kikapcsoló limiter bug, vagy feature. De jelenleg így oldották meg, ehhez vagy kénytelen alkalmazkodni.

  11. #61
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Laci, nekem hogy lett 0 pontom? 4. helyen kellett beérjek. Végignyomtam a teljes versenyt, aztán nincs értékelhető eredményem?
    Utána nézek, de ha nincs eredményed, akkor valószínű hogy megszakadt a kapcsolatod.

  12. #62
    Viszont, hogy jót is irjak a tegnapi futamról: az időmérőm jól sikerült, 1 tizedre voltam a pole-tól, ha a T1-es kavarodást leveszem amit az Oszlár okozott akkor ezután a Nyilas Lacival a verseny háromnegyedéig pár oda vissza előzgetős kemény csatában voltam, korrekt módon kontakt nélkül előzgettük egymást oda vissza, fair play volt amig el nem dobtam a vasat az utolsó szektorban amit nem tudok mostanáig ,hogy miért volt , valszeg rázókő bug vagy nem tudom, remélem az update-el ezek a misztikus rázókő csúszások eltünnek.
    Utoljára módosította: pRoject; 2019. 07. 29. 10:37.

  13. #63
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az én voltam. A sérülés fájt igazából meg ,hogy nem mentem ki egyből javítani a box-ba.

    Srácok nálatok is ez a tapasztalat? Light damage-et kaptam előre és utánna konkrétan vezethetetlenné vált a kocsi az összes gyors kanyarban szét akart szaladni a hátulja. Az összes könyűsérülés ezt eredményezi? vagy csak a Nissan-nál?
    Ha így van akkor ajánlatos inkább kiszaladni javítatni mert utánna katasztrófa vezetni.
    Vissza néztem a replayt, te voltál az. Ez úton is elnézést.

    A light damage csak a sérülés mértékére vonatkozik. A hatása változó attól függően hogy mi sérül. Ha diffúzor, szárnyak kapnak akkor box.


    Futam:
    Úgy nézett ki hogy nem tudok indulni, nem is nagyon bántam, fáradtan nem nagyon ment a koncentráció.
    A felvezetőben az elindulásnál sérült autó, ott még csak light damage. Első körökben valamikor Varga Bazsival összeértünk, az még nem lett volna gond, de a gumifal a másik oldalon lebontotta az autó elejét. Sury érkezett mögöttünk, sajnálom nem így terveztem. Még mentem egy kört hátha, felesleges volt. Box után még becsületből behoztam a célig ami maradt az autóból.
    Belenéztem a T1-be és Monza-i mércével, egész kulturáltan ment. A public szerverektől fényévekre vagyunk, de érezhetően gyengébben sikerült mint az eddigiek. Bízom benne hogy Barcelona-ban javulunk.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 07. 29. 11:01.

  14. #64
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Első körökben valamikor Varga Bazsival összeértünk, az még nem lett volna gond, de a gumifal a másik oldalon lebontotta az autó elejét. Sury érkezett mögöttünk, sajnálom nem így terveztem.
    Így történt. Mikor bevettem az első Lesmot, ott csorogtál a pálya közepén. Nem tudtam eldönteni, hogy melyik oldalról kerüljelek ki, ezért az utolsó pillanatban egy béna mozdulattal jobbra rántottam a kormányt. Nem kellett volna! Az autó megúszott, és máris a gumifalról pattantam vissza. Páran kikerültek, de János László telibe trafált, amit miatta és magam miatt is nagyon sajnálok. Ennek köszönhetően kettőt pördültem a levegőben. (Kár, hogy ez nem műkorcsolya, mert ott sok pontot kapnék érte)

    Talán Laci is ki tudott volna került, ha lassít, amit meg is kellett volna tennie, mert már rég lengették a sárga zászlót. De replayből látszik, hogy nem vette el a gázt. Persze utólag könnyű okosnak lenni.
    Utoljára módosította: Sury; 2019. 07. 29. 12:55.

  15. #65

    monza

    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont, hogy jót is irjak a tegnapi futamról: az időmérőm jól sikerült, 1 tizedre voltam a pole-tól, ha a T1-es kavarodást leveszem amit az Oszlár okozott akkor ezután a Nyilas Lacival a verseny háromnegyedéig pár oda vissza előzgetős kemény csatában voltam, korrekt módon kontakt nélkül előzgettük egymást oda vissza, fair play volt amig el nem dobtam a vasat az utolsó szektorban amit nem tudok mostanáig ,hogy miért volt , valszeg rázókő bug vagy nem tudom, remélem az update-el ezek a misztikus rázókő csúszások eltünnek.
    Hali!

    Én a rajtnál történt tökölés miatt kérek elnézést, nem indítottam be magam. Első ACC-s futamom volt, annyira izgultam, hogy vártam a jelet. Minek a jelét azt nem tudom, de vártam.

    A futam rajtját is sikerült túl óvatoskodnom mert annyira izgultam. Aztán szépen mentünk 2. 3. hely jó volt, tetszett a fair versenyzés, király volt. Ahol eldobtad, ott én is megúsztam vagy kétszer, a rázókő dobott meg. Aztán én máshogy, más szögben mentem ott át.

    Szóval voltak apróbb hibáim, de nagyon élveztem, hogy jó volt a tempóm. Sajnálom, hogy az utolsó előtti körben úgy beestem Oszlár mellé, gondolom Ő már ott spóroláson volt, annyira ráestem. Köszi még egyszer, hogy figyelted a tükröt.
    Jó verseny volt, egyre jobban bejön ez nekem. Köszi a lehetőséget.

  16. #66
    Idézet Eredetileg Nyil írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Én a rajtnál történt tökölés miatt kérek elnézést, nem indítottam be magam. Első ACC-s futamom volt, annyira izgultam, hogy vártam a jelet. Minek a jelét azt nem tudom, de vártam.

    A futam rajtját is sikerült túl óvatoskodnom mert annyira izgultam. Aztán szépen mentünk 2. 3. hely jó volt, tetszett a fair versenyzés, király volt. Ahol eldobtad, ott én is megúsztam vagy kétszer, a rázókő dobott meg. Aztán én máshogy, más szögben mentem ott át.

    Szóval voltak apróbb hibáim, de nagyon élveztem, hogy jó volt a tempóm. Sajnálom, hogy az utolsó előtti körben úgy beestem Oszlár mellé, gondolom Ő már ott spóroláson volt, annyira ráestem. Köszi még egyszer, hogy figyelted a tükröt.
    Jó verseny volt, egyre jobban bejön ez nekem. Köszi a lehetőséget.

    Jaja nézni kell a tükröt és a virtuális pályavonalat is a poziciok miatt, most akkor végül te nyerted? Ezek szerint ha nem dobom el még nyerhettem is volna Na mindegy majd talán legközelebb addigra kint lesz az új gimifizika és nem fog kidobni a pályáról a rázókő, lehet majd durvábban taposni ( elviekben )

  17. #67
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése

    - 17-18 körben az előttem lévő autó tengeralatjáróként belesűlyedt az aszfaltba, onnantól már csak bugos füstöket láttam, félig pályába ragadt autókat. 3 kör után kiléptem.... TS ment végig, net nem szakadt meg
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam dettó. Mindenki megakadt, háborús övezet. Fejükön lévő autók, na meg az égben. Végigmentem a nagy semmiben az utolsó 3 kört is, kaptam kockás zászlót, csak épp nem tudom, hogy kinél volt a baj és hogy jött ez elő.
    Barzo László - van valami tipp mitől lehetett? ACC problémá vagy egyébb?
    Utoljára módosította: Szarka András; 2019. 07. 29. 16:04.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  18. #68
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Barzo László - van valami tipp mitől lehetett? ACC problémá vagy egyébb?
    A videó alapján lag.
    Belefogok nézni a log-ba az eredmények kapcsán is, ha találok benne magyarázatot, akkor megosztom.

    Alapvetően ilyen esetekben az official fórumban, a videóval a képpel és a log könyvtár zip-elt verziójával érdemes jelezni a hibát. Mi és Kunosék is ebből profitálhatnak a legtöbbet.
    Azt még érdemes volna tudni hogy hány embert érintett és hogy egyszerre történt e.

  19. #69
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Barzo László - van valami tipp mitől lehetett? ACC problémá vagy egyébb?
    Széchy Szabolcs, 30. körben "timed out".
    Szarka András 19. körben "timed out".
    A log alapján más nem esett ki a versenyből kapcsolati problémával.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •