Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (69 összesen)
  1. #26
    Őőő valahogy azt a T1-et kellene roncsderbi nélkül megúszni

  2. #27
    mindenki kezdjen el 200m-nél fékezni és nem lesz baj...
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  3. #28
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Őőő valahogy azt a T1-et kellene roncsderbi nélkül megúszni
    Eddig nagyon szépen mentek le a T1-ek, ha úgy figyeltek egymásra mint eddig, akkor a VB-nek nem sok dolga lesz.

  4. #29
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    mindenki kezdjen el 200m-nél fékezni és nem lesz baj...
    Tapasztalatom szerint inkább 250 körül ha vki hátulról jön, mert bedugul az eleje ami kapásból -50 méter.

  5. #30
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Sziasztok!
    Szeretnék indulni de tegnap vettem meg az acct így mert kört nem tudtam futni .
    Illetve kérnek egy kis segítséget hogy ránk appot hova kell tekepitsem és hogyan aktivalom a játékon belül ha kell, ezenfelül kell e még várni extra app.
    Köszi előre is!

  6. #31
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szeretnék indulni de tegnap vettem meg az acct így mert kört nem tudtam futni .
    Illetve kérnek egy kis segítséget hogy ránk appot hova kell tekepitsem és hogyan aktivalom a játékon belül ha kell, ezenfelül kell e még várni extra app.
    Köszi előre is!
    Szia.

    Nincs app. Az ACC-n felül nem kell semmit telepítened.
    A nevezésed idő nélkül is érvényes.
    A versenyen akkor indulj csak el, ha annyira ismered a pályát és az autót hogy a baleset mentes közlekedés megy.
    A szabályok ismerete és betartása kötelező, olvasd át.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ks%C3%A1g-2019

    Sok sikert és jó versenyt.

  7. #32
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Kedves versenyzők, a futamra 29 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters #A
    1 - 29-ig. Barzó László - Csépány László

    Aki nem nevezett a GTR-Masters #B szerveren indulhat nevezés nélkül.

    Jó versenyt kívánunk mindenkinek.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 07. 28. 19:18.

  8. #33
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Ha sikerül beállítani it közvetítem a futamot: twitch link



  9. #34
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Sziasztok!

    Tudom jókor írok, de beférek a szerverre esetleg? Tudom nincs prekvalos időm, de 107% belül tudnék autózni, kb 1:49 eleje.

  10. #35
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tudom jókor írok, de beférek a szerverre esetleg? Tudom nincs prekvalos időm, de 107% belül tudnék autózni, kb 1:49 eleje.
    Most néztem utána, elvileg 29-fő a maximum létszám Monza-n. 29 nevezés érkezett. Aki nem nevezett, az B szerveren tud indulni.

  11. #36
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Ha futam közben megszakadna a kapcsolatom, akkor az a vihar miatt van ami a környékre megérkezett. Elnézést ha megtörténne. Nem szokott, de azért szólok.

  12. #37
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tudom jókor írok, de beférek a szerverre esetleg? Tudom nincs prekvalos időm, de 107% belül tudnék autózni, kb 1:49 eleje.
    4 percel rajt előtt még 3 hiányzónk van.
    Csatlakozhatsz a GTR-Masters #A szerverre.

  13. #38
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99

    verseny....

    Üdv!

    Verseny bírók és szervezők hagyjuk már ezt a felvezető kört semmi értelme a (indulás után 2mp-cel letarolt valaki egy egész sort.....) hátsó rész és a közepe képtelen óvatosan menni és féket nyomni ha kell!! ( akinek nem inge ne vegye magára) vagy tisztelni a másikat.
    pl. és is megtoltam valakit és vissza engedtem magam elé de vissza fele semmi valaki pont kicsúszott előttem lefékeztem hogy kikerüljem és telibe vágnak (ezzel szét is baszták a versenyem mert a pit nem működött most valamiért nekem)

    Úgy hogy köszönöm azoknak akik ehhez hozzá járultak hogy felkeljen adnom mert rommá törtek.

    De komolyan figyeljünk már a másikra is ne csak arra hogy az adott versenyzőnek jó legyen.

  14. #39
    Oszlár Dominik!


    Te pénzdijat kapsz a győzelemért? Mert ha nem akkor miért fúródsz be felvezető körön az előtted lévők közé majd a játék rajt "bugot" kihasználva előzöd meg a komplett élmezőnyt?
    Ez nemcsak ,hogy rohadtul pofátlan és unfair de szabálytalan is, ha az 5. vagy a 6. rajthelyet szerezted meg akkor onnan kell ám rajtolni nem ledúrni a többieket, hány éves vagy? 14?

    Nürburgringen is ezt csináltad, ott is elvetted a rajtpoziciómat, szerintem ilyen hozzá állásnak ebben a mezőnyben nincs helye, ha pedig igen akkor valami elvan szaródva.

    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: pRoject; 2019. 07. 28. 22:05.

  15. #40
    - Oszlár Dominik, te még sose mentél felveztő kört?!?

    - 17-18 körben az előttem lévő autó tengeralatjáróként belesűlyedt az aszfaltba, onnantól már csak bugos füstöket láttam, félig pályába ragadt autókat. 3 kör után kiléptem.... TS ment végig, net nem szakadt meg


    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Szarka András; 2019. 07. 28. 21:58.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  16. #41
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    - Oszlár Dominik, te még sose mentél felveztő kört?!?

    - 17-18 körben az előttem lévő autó tengeralatjáróként belesűlyedt az aszfaltba, onnantól már csak bugos füstöket láttam, félig pályába ragadt autókat. 3 kör után kiléptem.... TS ment végig, net nem szakadt meg

    Nálam dettó. Mindenki megakadt, háborús övezet. Fejükön lévő autók, na meg az égben. Végigmentem a nagy semmiben az utolsó 3 kört is, kaptam kockás zászlót, csak épp nem tudom, hogy kinél volt a baj és hogy jött ez elő.

    A verseny margójára. Most vagy a program ennyire bugos, hogy az első 3-4 versenyzőnek konkrétan hátrány ez a pozicíó, mert a mögülem rajtolók simán lehagytak. Mondjuk ehhez kellett Lehel beragadása is, ami miatt kigyorsításon fékeznem kellett, de ettől még szomorú. A kerékvetős dobálásról már inkább nem is írok, az talán hamarosan orvosolva lesz. Egyébként eseménytelen, kicsit unalmas, körözgetős verseny volt, semmi extrával.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  17. #42
    Nálam semmi baj nem volt. Talán egyszer a kvalifikáción felvert egy láthatalan autó valami port a második Lesmo-nál, de lehet, hogy a szemem káprázott.

    Replay van valakinek?

  18. #43
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam semmi baj nem volt. Talán egyszer a kvalifikáción felvert egy láthatalan autó valami port a második Lesmo-nál, de lehet, hogy a szemem káprázott.

    Replay van valakinek?
    Ezek szerint Ti végigmentetek, nem dobott le a szerver? Mert elvileg 4. lettem, de nálam senki nem mozgott már az utcsó 3-4 körben csak össze-vissza legeltek, ki az égben, ki félig az aszfaltba robbanva.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  19. #44
    Hmm, elsőre érdekes volt...
    - Sikeresen lefullasztottam a kocsit a felvezető kör elején, úgy látszik picit hamar emeltem fel a kuplungot, pedig direkt gyakoroltam is. De ha jól veszem ki tulajdonképpen csak magamat szívatom vele, mert alacsony sebességnél és balesetnél lefullad és lehet újra indítózni, amivel csak megy az idő.
    - Valaki irtózatosan belém csattant hátulról a második sikánban
    - Nem tudom, hogy az időjárás miatt, vagy a baleset miatt, de a teszt etapjaimhoz képest baromi nehezen vezethető volt a Bentley, buktam vagy 1-1.5 másodpercet körönként és a segge állandóan önálló életre kelt
    - TSNotifier használata felejtős, ha relatíve hosszabb idő után szólal meg valaki, megdermed a játék egy pillanatra és minden alkalommal értékes tizedeket lehet veszíteni
    - Egy incidens véget vetett a versenynek ~35 perc után, Zelfivel elfordultunk egymás mellett az első kanyarban, direkt figyeltem a radart, hogy már épp nem voltunk fedésben ezért a pálya közepére helyezkedtem... volna, de egyszer csak elrepültem és rommá tört a kocsi, mintha nagy sebességkülönbséggel ütköztünk volna

  20. #45
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Elnézést a teljes körös felvezető körért. Sajnos elírtam ezt a paramétert. De a mai nem tervezett éles teszt után biztosnak látszik hogy ezt az opciót nem fogjuk használni.

    Illetve még replay-t kell néznem, de elnézés kéréssel tartozom valakinek aki az Ascari után belém jött, az én hibámból.

    TS-en arról beszéltünk hogy ezúttal nem sikerült hoznunk azt a színvonalat a futamon ami az eddigi versenyeket jellemezte.

  21. #46
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Szerencsére nekem semmi gondom nem volt. A felvezető kör részemről maradhat, legalább segít ráhangolódni a T1-re. A setupot is sikerült végre eltalálni. Eddig minden kocsival szenvedtem a felétől, most meg mehettem volna még egy pb-t a végén ha nagyon akarom nyomni. Consistency 98-ra ment fel a végére.

  22. #47
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hmm, elsőre érdekes volt...
    - Sikeresen lefullasztottam a kocsit a felvezető kör elején, úgy látszik picit hamar emeltem fel a kuplungot, pedig direkt gyakoroltam is. De ha jól veszem ki tulajdonképpen csak magamat szívatom vele, mert alacsony sebességnél és balesetnél lefullad és lehet újra indítózni, amivel csak megy az idő.
    Ott az egész sort megfogtad, én az előttem lévők indulására gázt adtam, közel értem hozzád és már esélytelen voltam kikanyarodni. Aztán egyszer csak hátba verte valaki az egész sort

    Én részemről a mai futam:
    Gyakoroltam ma, egyszer nem volt gondom a kormánnyal hogy lezárjon. Este belépek, van 20p vissza, nem sikerült lezárnia akármit csináltam. Gyorsan átállítva a setupban azt az opciót amit kell, nem tudtam elérni a megszokott "sebességet" a kormányban, így szenvedve elindultam. Az autó segge gyanúsan csúszkált minden gyorsabb kanyarban, lehet a hátbaverés lehetett az oka, előtte ez sem volt (vagy az időjárás viccelt meg, nem figyeltem), így aztán hamar telibevertem az Ascariban a falat. Nem akarodzik itt a Mastersen sikerülni ez az 1 óra...

  23. #48
    János László Versenyző csige791 logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Város
    London
    Üzenetek
    48
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Ott az egész sort megfogtad, én az előttem lévők indulására gázt adtam, közel értem hozzád és már esélytelen voltam kikanyarodni. Aztán egyszer csak hátba verte valaki az egész sort

    Én részemről a mai futam:
    Gyakoroltam ma, egyszer nem volt gondom a kormánnyal hogy lezárjon. Este belépek, van 20p vissza, nem sikerült lezárnia akármit csináltam. Gyorsan átállítva a setupban azt az opciót amit kell, nem tudtam elérni a megszokott "sebességet" a kormányban, így szenvedve elindultam. Az autó segge gyanúsan csúszkált minden gyorsabb kanyarban, lehet a hátbaverés lehetett az oka, előtte ez sem volt (vagy az időjárás viccelt meg, nem figyeltem), így aztán hamar telibevertem az Ascariban a falat. Nem akarodzik itt a Mastersen sikerülni ez az 1 óra...
    Mit jelent ez a kifejezés, hogy a Kormány lezárjon? Bocsi ha noob vagyok, de még sosem halottam.

  24. #49
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést a teljes körös felvezető körért. Sajnos elírtam ezt a paramétert. De a mai nem tervezett éles teszt után biztosnak látszik hogy ezt az opciót nem fogjuk használni.

    Illetve még replay-t kell néznem, de elnézés kéréssel tartozom valakinek aki az Ascari után belém jött, az én hibámból.

    TS-en arról beszéltünk hogy ezúttal nem sikerült hoznunk azt a színvonalat a futamon ami az eddigi versenyeket jellemezte.
    Én támogatnám a teljes felvezetőkört csak meg kéne tanulni végiggurulni egymás mögött-mellett úgy hogy nem ott akarjuk megnyerni a versenyt.
    Laci ezzel a boxutcai gyorshajtással a kvalin nem lehetne valamit kezdeni? Életem körét futom meg és egy rutin mozdulat miatt(kettesbe váltottam) buktam szinte az egész versenyt. Ha működik a pitlimiter 1-es fokozatba akkor miért oldja ha felváltok? Nem lehetne ezt a büntit kikapcsolni? Ki-be lépés sem oldotta fel a DQ-t.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  25. #50
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Jó kis verseny volt. De...
    Kvali: sikerült egy igen jó időt összetenni amivel a 3. helyről indultam volna ha nem kapok egy DQ-t egy véletlen felváltás miatt. Így utolsó hely.
    Verseny: Felvezető kör kimondottan tetszett, viszont az nem ahogy egyesek végig mentek rajta. A versenyt nem itt kell megnyerni hanem a futamon!
    Szépen elrajtoltunk majd rögtön fogtam 2-3 pozíciót, majd páran kiestek előlem. Lóczi Janitól itt is elnézést kérek a kiforgatásért! Nem szándékos volt de nem tudtam megállni már!
    Polgár Balázs esete tényleg érdekes volt. Jó lenne a replayt látni. Elfordultunk a T1-ben majd a kigyorson össze sem értünk majd elém forgott, ráadásul neki adott a játék egy safety rating penalty-t. Szerintem ez valami bug lehetett.
    Sajnos a teli tank is kevés lett a mergának 1-es ECU map-on. Ki kellett jönnöm tankolni, így asszem 10. lettem. Élveztem a futamot nagyobb kalamajkába nem keveredtem.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •