Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (40 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2019.07.14 ACCTeszt - Silverstone

    Kedves Versenyzők!

    A GTR-Masters ACC tesztbajnoksága harmadik fordulójához érkezünk, ahol a Briteknél teszünk látogatást a Silverstone aszfaltcsíkján. A pálya 1948-ban épült, a 2010-es átalakítása óta ~6Km hosszú, 18 kanyarral.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya:
    Silverstone
    Szabad edzés:
    19:00
    Időmérő:
    20:00
    Verseny:
    20:47
    Futamtáv:
    1 óra

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz

    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A
    (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése a TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    ACC Teszt Bajnokság 2019 verseny szabályzat

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 08. 13. 17:11.

  2. #2

  3. #3
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

  4. #4
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez brutál stabil, sínautó effekt. Nagyon szép kör és jó setup van mögötte, eléggé kimaxolta.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  5. #5
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Ez brutál stabil, sínautó effekt. Nagyon szép kör és jó setup van mögötte, eléggé kimaxolta.
    Sínautózásnak annyiból nem mondanám, hogy minden kanyarban sodródik, itt-ott talán túl is lépi a határt, de nagyon precízen megy, tényleg mint ha az ideális íven húznák.
    A kormányt érdemes figyelni kanyarokban, nincs kapkodás, felesleges kormányzás, rángatás.
    Mondjuk ami szerintem ennél is nagyobb teljesítmény, hogy versenyeken 2-3 tizeden belül vannak az egymást követő körei. Nem ismerem, de egész biztos nem ügyetlen.

  6. #6
    Sziasztok!
    Megy a szerver? Vagy csak nálam van valami gond, mert be sem hozza a szerver listába (masters-t írok be, de nem található, pedig van net kapcsolatom)...

  7. #7
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Bóta Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Megy a szerver? Vagy csak nálam van valami gond, mert be sem hozza a szerver listába (masters-t írok be, de nem található, pedig van net kapcsolatom)...
    Most volt update. Lehet amiatt nem látod. Frissítés után újra idítjuk őket.

  8. #8
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Megvolt az update, fut a szerver.

  9. #9
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Emlékeztető.

    Ahogy az már a Nürburgringen bevezetésre került, ma éjfélkor lezárul a prekvalifikáció. Ami azt jelenti hogy a prekvalifikáció sorrendje ezután már nem változik, új köridők nem kerülnek mentésre.

    Nevezni és nevezést visszavonni továbbra is lehet, vasárnap este 7-ig a prekvalifikációs oldalon.
    Az érvényes nevezéshez nem szükséges, mért idővel rendelkezni adott autóval, bármelyik autóval lehet nevezni.
    Aki a nevezettek listájában megjelenik, annak a nevezése érvényes.

    Futnak a versenyre a gyakorló szerverek, lehet készülni a vasárnapi futamra.
    Ne felejtse senki hogy változó időjárás van beállítva, eddig még csak ijesztgetett az eső, de bármikor leeshet. Érdemes kipróbálni a vizes setupot-is néhány körre, nehogy versenyen legyen meglepetés.

    Jó felkészülést kívánunk mindenkinek.

  10. #10
    János László Versenyző csige791 logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Város
    London
    Üzenetek
    48

    Szerver?

    Sziasztok, tegnap szerettem volna pár prequal kört futni hogy meglegyen az A szeró, de nem volt szerver 5ora körül. Így meg félek nem lesz meg az A szeró.
    Mivel a bajnokságot (szerencsével ugyan) vezetem, nem lehetne hogy tuti A szerrós legyek?

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg csige791 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, tegnap szerettem volna pár prequal kört futni hogy meglegyen az A szeró, de nem volt szerver 5ora körül. Így meg félek nem lesz meg az A szeró.
    Mivel a bajnokságot (szerencsével ugyan) vezetem, nem lehetne hogy tuti A szerrós legyek?
    Szia. Szinte biztos hogy a nevezők elfognak férni 1 szerveren.

    A prekval szerver majdnem 2 hétig elérhető mindenki számára 0-24 órában. Azért van a határidő hogy mindenki számára egyenlő feltételeket biztosítson.

    Volt egy hiba a köridő feldolgozóban, tegnap éjfélkor nem állt le, javítottam.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 07. 13. 18:47.

  12. #12
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia. Szinte biztos hogy a nevezők elfognak férni 1 szerveren.

    A prekval szerver majdnem 2 hétig elérhető mindenki számára 0-24 órában. Azért van a határidő hogy mindenki számára egyenlő feltételeket biztosítson.

    Volt egy hiba a köridő feldolgozóban, tegnap éjfélkor nem állt le, javítottam.
    Még a téma kapcsán, ha Kimi Räikkönen bármilyen oknál fogva, nem tud csak egy utolsó előtti időt futni időmérő végén, akkor a stewart-ok nem fogják azt mondani hogy Kimi indulhat az első sorból, úgyis meglett volna. Az elég komolytalan lenne.

    Ilyen jellegű kéréseket mi sem fogunk teljesíteni. Komolytalan lenne.

    Barátias a légkör, egy nyári, teszt bajnokságban sok mindent lazábban veszünk.
    De ez bajnokság. Autóverseny.

  13. #13
    Megyeri István Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 07. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7
    Sziasztok!

    Megyeri István vagyok, szinte teljesen új a szimulátor világban. Az Acc-t gyakorlatilag múlt hét vasárnap szereztem be. Kérdésem, hogy én mentem practice időt ma a hajnali órákban a szerveren. A nevem meg is jelent itt a honlapon, h. fent vagyok a szerveren, de a listán nem láttam magam. Aztán vettem észre h. már vége a prekval-nak. Lehet még nevezni? Ha igen, hol? Vagy szimplán lehet majd menni? Én csináltam egy print screent is az időről, ha kell.

    Köszi
    István

  14. #14
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Megyeri István írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Megyeri István vagyok, szinte teljesen új a szimulátor világban. Az Acc-t gyakorlatilag múlt hét vasárnap szereztem be. Kérdésem, hogy én mentem practice időt ma a hajnali órákban a szerveren. A nevem meg is jelent itt a honlapon, h. fent vagyok a szerveren, de a listán nem láttam magam. Aztán vettem észre h. már vége a prekval-nak. Lehet még nevezni? Ha igen, hol? Vagy szimplán lehet majd menni? Én csináltam egy print screent is az időről, ha kell.

    Köszi
    István
    Szia.

    A prekvalifikáció pénteken éjfélkor lezárult. Egy hiba miatt még bekerülhetett kör ezután, ezt javítottam.

    Nevezni és nevezést visszavonni ma este 7-ig a prekvalifikációs oldalon tudsz.
    Az érvényes nevezéshez nem szükséges mért idővel rendelkezni adott autóval, bármelyik autóval lehet nevezni.
    Aki a nevezettek listájában megjelenik, annak a nevezése érvényes.

    Aki bármilyen oknál fogva lemarad a nevezésről az szervezői engedéllyel csatlakozhat a verseny szerverekre. Amit itt a fórumban lehet kérni az időmérő végéig.

    ACC Teszt Bajnokság 2019 verseny szabályzat

    Az induláshoz szükséges minden információ megtalálható az első post-ban.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 07. 14. 16:11.

  15. #15
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők, a futamra 24 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters #A
    1 - 24-ig. Szarka András - Cseszkó Csaba

    Aki nem nevezett, az itt a fórumban jelezheti indulási szándékát az időmérő edzés végéig. Kizárólag szervezői engedéllyel léphet fel a verseny szerverre.

    Jó versenyt kívánunk mindenkinek.

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A Nürburgring felvezető - T1, baleset nélkül lement. Szervezőként a legjobb dolog kiírni hogy nincs büntetendő eset.
    Kérünk mindenkit hogy vigyázzatok egymásra és ne vállaljatok felesleges kockázatot a T1-ben. Aki gyorsabb, van 1 órája előzni.

    Az újonnan érkezők kedvéért, a VB-t nem érdekli hogy hideg a fék, szemből süt a nap, vagy ACC-ben akár vízátfolyás is lehet a pályán.
    Az első körben "zéró tolerancia van", mindenki ezt figyelembe véve kalkulálja a féktávot a T1-ben.

    Jó versenyt kívánunk mindenkinek.

  17. #17
    Sajnos nem tudok jönni, természeti katasztrófa törént (Na jó, nem az, csak csőtörés)

  18. #18
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Köszi Zelfi azt a 15 percet, élmény volt.
    15 perc után a játék úgy döntött hogy olyan helyen rántja el a kocsit a rázókövön, ahol még sosem. Okés, se kanyar tempó, se végsebesség, irány a box, ahol 17 másodperc alatt "rendbe" tették a kocsit, majd elinduláskor valamiért úgy éreztem hogy kellemes 49km/h-nál én kapcsolok egy másodikat. Valahol nem tűnt fel hogy a gépjármű felgyorsult, és kizárattam magam. Tetszett hogy egy Lexus érzésem szerint megcsinálta utánam 10 másodperccel később tök ugyan ezt.
    Spa-ban 7-8 percig jutottam, itt már 15-ig. Ha minden jól megy, szezon végére talán meglesz az 1 óra anélkül hogy használni akarnám a rázóköveket.

  19. #19
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Jó kis futam lehetett volna ha...
    Kiss Geri! Egy élmény volt az a 15 perc, valahol ezért éri meg szimulátorozni. Sokan érdekes módon dobták el az autót. Köztük én is, ráadásul utolsó körben kifogyott az üzemanyag és elfelejtettem beallitani a rá tankolást, boxba meg hiába állítottam már nem csinált semmit a csapat. Köszi a futamot!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #20
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Porschénak meg nem elég a 120 liter, alap 4-es Ecu mappal

  21. #21
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Porschénak meg nem elég a 120 liter, alap 4-es Ecu mappal
    Most már kifejezetten örülök, hogy nem tudtam elindulni

  22. #22
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Érdekességekben nem szűkölködött a futam.

    Elsőként gratulálnék az első két helyezettnek. Amúgy sem lett volna semmi teljesítmény, de így hogy egy teljes kört vertek a mezőnyre.
    http://www.gtr-masters.hu/result/13203
    Az eredményt többszörösen is ellenőriztem és a log-ban pontosan ez áll. Nem mondom hogy nem hibázgattam, na de hogy úgy köröztek le hogy észre sem vettem, ez már tényleg valami.
    A rendelkezésre álló adatokból megpróbálom kibogozni hogy mi történt. De azért nyugodtabb lennék, ha megerősítenétek hogy ez bug és nem kaptam kört, főleg úgy hogy a versenyben futott harmadik leggyorsabb kör az enyém.

    Szomorúbb téma. Szűcs Tominak tartozom bocsánatkéréssel, hogy kétszer is így elbaltáztam. Ennyi év után, két ilyen amatőr hiba, főleg a második...

  23. #23
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Időmérő vége előtt kiszaladtam a wc-re, mire visszaértem már elrajtolt a mezőny. 2x is megpördültem a 3.-nál olyan volt mintha elvesztettem volna a hátsó kerekemet, mert olyan sebességgel forgott ki ahogy rámentem a kerékvetőre, hogy én ilyet még nem láttam

  24. #24
    Köszönet mindenkinek a minöségi versenyért és rendezésért.Jól szórakoztam eddig mindegyik versenyen,bár rengeteg a tanulni való,kicsit ijesztö hogy mennyire gyorsak és precizek vagytok.viszonylag uj vagyok mind a pc mind assetto corsa világában,gt3 kategoriat illetve a pályákat is versenyröl versenyre tanulgatom,igy minden egyes versenyen sokat tanulok.jelen pillanatban versenyeken iszonyatosan szenvedek,setuprol nagyon keveset tudok igy ami beallitas jo idomeron az katasztrofa versenyen.folyamatosan csuszkalt az autom fara,3-4szer tört ki a gyors kanyar kombinaciokban,ezek után igazábol vége is volt a versenyemnek,ezek utan fejben probaltam átállni illetve változtatni a vezetési stílusomon hogy ha lassabban is de hiba nélkül tudjak menni hamár a setupot elszúrtam,többé kevésbé sikerült is,szóval mindenképpen hasznos verseny volt.Dolgozom tovább keményen hogy felzárkózzak hozzátok es az éles bajnokságban már versenyképes legyek.

  25. #25
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Nem teljesen értem a végeredmény hogy jött ki. Az első kettő előttem pár másodperccel ért be szóval én voltam a 9.-én az utolsó akit még leköröztek.

    A futam érdemi része számomra sajna hamar véget ért. János Lacival küzdöttünk a harmadik helyért akivel a futam előtt holtversenyben vezettük az összetettet. Aztán volt egy kis akció ami után másfél percet buktam a boxban. Szívesen visszanézném pontosan mi volt, ha valakinek megvan a replay eleje ne tartsa magában.
    Utoljára módosította: antapeti; 2019. 07. 15. 09:54.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •