Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 68 (68 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Neketek volt mar olyan bug hogy eltűnik minden kijelző a képernyőről az éles futamot elkezdve?
    Az időmérőn minden rendben volt,de a futamon full szimre kapcsolt a program
    Fingom nem volt hogy hanyadik vagyok,mennyi benya maradt,mennyi van hatra,kit üldözök,illetve hogy ki van mellettem,mivel a radar sem mukodott....
    Lecsíphettem par kanyart is mert kidobott a boxba,de termeszetesen nem tudtam róla,mert azt sem mutatta XD XD
    Jó cucc lesz ez nagyon,de egyenlőre vannak gondok...
    Ha ez most éles bajnoksag lenne,akkor beleb..tam volna a kormanyt a monitorba

    F2 vel visszatudod hozni néha szokta csinálni.
    Jó kis verseny lett volna ha nem csúszok meg a 40. perc környékén és nem darálom le a gumijaimat. Onnantól kezdve minden féktávon majdnem kiesett a kormány a kezemből izgalmas volt így végigmenni 40 percet . Sajnos végére buktam a dobogot is. Sebaj lesz ez jobb is . Teket úr mögöttem biztos nézhette h driftelve megyek mindenhol .

  2. #52
    Idézet Eredetileg gaborvezer írta Hozzászólás megtekintése
    F2 vel visszatudod hozni néha szokta csinálni.
    Jó kis verseny lett volna ha nem csúszok meg a 40. perc környékén és nem darálom le a gumijaimat. Onnantól kezdve minden féktávon majdnem kiesett a kormány a kezemből izgalmas volt így végigmenni 40 percet . Sajnos végére buktam a dobogot is. Sebaj lesz ez jobb is . Teket úr mögöttem biztos nézhette h driftelve megyek mindenhol .
    Szépeket mentettél! Próbáltam tartani a lépést de a végére elfáradtam. Nem tudtam rendesen koncentrálni. Első online versenynek tökéletes volt. Remélem senkinek nem tettem keresztbe.

  3. #53
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Szépeket mentettél! Próbáltam tartani a lépést de a végére elfáradtam. Nem tudtam rendesen koncentrálni. Első online versenynek tökéletes volt. Remélem senkinek nem tettem keresztbe.
    Majdnem az egész versenyen téged üldöztelek, de én is bele-bele hibáztam időnként. A végére maradt három másodperc előnyöd. Így is (majdnem) maximálisan elégedett vagyok, mert egyszer se perdültem meg, és csak pár apró hibám volt az egész verseny alatt.

  4. #54
    Sziasztok!

    Ez volt az első versenyem és nagyon élveztem. Remélem nem voltam senkinek "útjában", próbáltam figyelni a gyorsabbakra, mert hát voltak egy páran.Van hova fejlődni... Még egyszer köszönöm mindenkinek!

  5. #55
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    "\Documents\Assetto Corsa Competizione\Replay\Temp" könyvtárban van az autómatikusan elmentett replay.
    Akinek van replay a futam elejéről #A és #B az kérem hogy ossza meg.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...3%A1g-replayek

  6. #56
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Dencs Attilának grat a győzelemhez! Fogytam vagy 3 kilót

  7. #57
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Az F2 kódot nem ismertem,és a rajt után már nem kezdtem el próbálgatni a gombokat..
    De köszi a tippet

  8. #58
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Felkerültek a honlapra az eredmények.
    http://www.gtr-masters.hu/standing/accteszt

    A futam végeredményeknek két ismert hibája van:
    1. Akik a futam vége előtt kilépnek, azok eredményét nem menti el a szerver. (DNS)
    2. A futam végeredményében szereplő verseny idő nem pontos.


    Ígéretet még nem kaptunk, de mindkét hiba várhatóan javítva lesz.

    Ha bármi egyéb problémát tapasztaltok a végeredményben, akkor kérjük jelezzétek.

  9. #59
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A mérnökeim lázasan dolgoznak hogy kibogozzák a szálakat, de egyenlőre értetlenül állnak a tegnapi események előtt. :/
    A futam elején minden jól ment, tudtam stabilan menni jobb tempót mint az előttem lévők, aztán egyszer csak a hátsó kerekek meggondolták magukat és úgy döntöttek hogy a majdnem optimális értékek ellenére, nem szolgáltatnak tovább tapadást... 3-4 kör jégen csúszkálás után az egyik kanyarban végül elment a Lambo feneke és a védő korlátban landoltam. Némi ékesszólás árán (bocs aki ts-en volt ) sikerült lejönni a falról, lehiggadni és további incidens nélkül behozni az autót a célba. A gumik egy 6-7 kör szenvedés után, mintha misem történt volna ismét tökéletesen kezdtek működni és ha jól látom megfutottam a verseny 3. leggyorsabb körét, alig 3 tizedre a leggyorsabb mögött... Kicsit csalódott vagyok, mert remek kis kergetőzés volt még úgy is élveztem hogy az utolsó 4 köre élet halál harc volt a pályán maradásért. Ha nincs a hibám, akár a verseny végéig is mehetett volna.
    Egyenlőre graining, esetleg blistering-re tudok csak gondolni, semmi más ötletem nincs...

    Gratulálok mindenkinek aki célba ért és köszönöm a fair versenyzést!

  10. #60
    Mivel nem fejeztem be a futamot, így nekem megvan a futam replay eleje
    replay


  11. #61
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel nem fejeztem be a futamot, így nekem megvan a futam replay eleje
    replay

    Köszi!

  12. #62
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Rajt előtt a mögöttem lévő elveszi a rajtpoziciómat majd nem adja vissza, ugyanez az ember T1-előtt féktávon elém vág és bejön a páyla közepére , egy másik ember meg miután elmegyek tisztán mellette hátulról elkezdi lökdösni a kocsim seggét és próbál kiforgatni. 2 kör után sajnos kiléptem mivel tönkre tették a versenyem. Majd megy az óvás természetesen.
    A hátulról lökdösés szerintem én voltam, ne haragudj. Valóban, tempót veszítettem, ezért meg tudtál előzni, a kigyorsításod emiatt lassabbra sikerült, amire nem számítottam és én normál tempóban gyorsítottam a kanyarból kijövet. Mivel nagyon a seggedben voltam, sajnos ennek az lett az eredménye, hogy megpöccintettelek hátulról (aminek semmi következménye nem lett), utána mivel elkezdtél befele húzódni, próbáltam balról előzni, de végül ott tartottad a kocsid, amit természetesen megtehettél, emiatt én viszont lementem a fűre, akkor kaptad a második pöccintést, ami megint csak nem volt nagy. Ezután mentünk tovább simán mindketten. Mindenestre elnézést, a lökésért.
    Egy körrel később elnézted a féktávot, és túlszaladtál T1-ben, aztán megálltál a bukótérben és kiléptél.
    Természetesen a szabálytalanságokat óvd meg, de mielőtt kiléptél a
    hibádnál a rajthoz képest 1-2 pozícióval előrébb is voltál, tehát a versenyedet saját magad tetted tönkre, nem mások... (akárcsak én a sajátomat a kiforgásommal )

  13. #63
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A hátulról lökdösés szerintem én voltam, ne haragudj. Valóban, tempót veszítettem, ezért meg tudtál előzni, a kigyorsításod emiatt lassabbra sikerült, amire nem számítottam és én normál tempóban gyorsítottam a kanyarból kijövet. Mivel nagyon a seggedben voltam, sajnos ennek az lett az eredménye, hogy megpöccintettelek hátulról (aminek semmi következménye nem lett), utána mivel elkezdtél befele húzódni, próbáltam balról előzni, de végül ott tartottad a kocsid, amit természetesen megtehettél, emiatt én viszont lementem a fűre, akkor kaptad a második pöccintést, ami megint csak nem volt nagy. Ezután mentünk tovább simán mindketten. Mindenestre elnézést, a lökésért.
    Egy körrel később elnézted a féktávot, és túlszaladtál T1-ben, aztán megálltál a bukótérben és kiléptél.
    Természetesen a szabálytalanságokat óvd meg, de mielőtt kiléptél a
    hibádnál a rajthoz képest 1-2 pozícióval előrébb is voltál, tehát a versenyedet saját magad tetted tönkre, nem mások... (akárcsak én a sajátomat a kiforgásommal )
    Sajnos mindkét hátsó lökéstől sérült az autóm hátulja, a versnysetupom pedig nem működött a hidegebb aszfalton mert a prekval szerveren meleg körülmények között sikerült beállitanom, az elfékezés pedig azért volt mert az előttem haladó ( aki jogtalanul vette el tőlem a poziciót a rajtnál ) féktávon elém vágott amikor észrevette vagy nem vette észre ,hogy ott vagyok és kénytelen voltam elrántani a kormányt ezért elvettem a fékről a lában igy mentem a bukótérbe, szóval az ,hogy kiléptem kb 3-4 dolog miatt történt úgy láttam jobbnak ,hogy a sérült és nem tapadó kocsival nem csinálok még nagyobb bajt. Persze egy éles bajnokságon nem léptem volna ki ez csak teszt, nincs tétje, óvni pedig óvok, még magam is mert én is okoztam másnak bajt az első körben, bár szuperlassitásban megnézve hozzá sem érek szóval az valami lag volt vagy nem tudom mi.

  14. #64
    A 2-es szerver replay-ét is megosztaná valaki?

  15. #65
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Na egy kis élménybeszámoló. Hatodikről indultam, nagyjábból ez volt a max mert előttem mindenki sokkal gyorsabb volt. A rajt után sikerült előrekeveredni valahogy a negyedik helyre aztán viszonylag hamar megörököltem a harmadikat. Az első kettővel nem tudtam menni, kb fél másodperccel voltak gyorsabbak körönként, de ha már így alakult próbáltam megtartani a dobogós helyet. Az első fél órában Gáspár Gergő meg Szarka András próbált meg felváltva megelőzni. Végül az előbbinek sikerült. Itt már eléggé csúszkáltam, elkönnyült az autó eleje és a hátsók sem voltak már teljesen rendben. Próbáltam visszatámadni, de az utolsó kanyarban túl agresszívra szabtam a féktávot és ki kellett rántanom a külső ívre nehogy telibe találjam a Lexust így aztán a Merci is kapásból elment. Közvetlen utánna Gáspár Gergő akkor számomra még megmagyarázhatatlan okokból eltűnt a pályáról, Szarka Andrással pedig csak percekig tudtam tartani a lépést. A végére kezdett ő is nagyon csúszkálni így vissza tudtam jönni rá csak közben Varga Norbi meg engem kezdett el szorongatni hátulról aminek az lett a következménye, hogy ötven percenél sikerült egy olyan helyen keresztbe állni ahol eddig még soha. Le is fulladtam szemben a fallal, aztán tolatgathattam abban bízva, hogy nem kevereddek ki a hátulról jövők el. Szerencsére itt azért már volt egy nagyobb szakadék így még pont meg tudtam tartani a helyet János Laci előtt aki még a végére szolgáltatott némi izgulni valót. A dobogó végül nem lett meg de nem is igazán lett volna reális. Végig volt előttem vagy mogöttem valaki amiért nyomni kellet, szóval nem volt időm unatkozni. Jó futam volt. Köszi mindenkinek!

  16. #66
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    " Az első kettővel nem tudtam menni, kb fél másodperccel voltak gyorsabbak körönként "

    Ilyet is ritkán írtak rólam ! ( persze ebből csak az egyik voltam én, a lassabb ) Köszi

  17. #67
    Sziasztok!
    Először is köszönöm, hogy csatlakozhattam a GTR Masters-hez. Végre egy magyar egyesület, ahol már megy az ACC
    Nagyon jó kis futam volt az első GTR Masterses versenyem tegnap este. Remélem a jövőben is minél több futamon rajthoz tudok állni Nálatok.
    Öszeségében egy nyugodt, de elég kemény futam volt. Miután sikerült átvennem a vezetést kb a 10. perc környékén, utána a leintésig keményen kellett nyomnom Deák Ferencnek köszönhetően. Fair csata volt
    Gratula minden célba érkezőnek!

  18. #68
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg Dencs Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Először is köszönöm, hogy csatlakozhattam a GTR Masters-hez. Végre egy magyar egyesület, ahol már megy az ACC
    Nagyon jó kis futam volt az első GTR Masterses versenyem tegnap este. Remélem a jövőben is minél több futamon rajthoz tudok állni Nálatok.
    Öszeségében egy nyugodt, de elég kemény futam volt. Miután sikerült átvennem a vezetést kb a 10. perc környékén, utána a leintésig keményen kellett nyomnom Deák Ferencnek köszönhetően. Fair csata volt
    Gratula minden célba érkezőnek!
    Első futamon egyből nyertél?
    Hajjaj

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •