Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (57 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg csige791 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem volt párszor 2-3 köröm amikor iszonyatosan csúszott az autó.

    Stream a futamomról.
    https://www.twitch.tv/videos/439961947
    Szép volt, respect!!!

  2. #27
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nagyon bejött ez a miliő. A rajt is jól sikerült, azt hiszem Kiss Dani volt, aki mögött sok időt buktam, így Nézsai Gabi meglógott. Miután Dani hibázott, Gábor után eredtem. Sikerült 2 secen belülre kerülni, aztán a lekörözéseknél ismét több másodpercet vesztítettem vele szemben, kezdődött előlről az üldözősdi. 13 perccel a vége előtt (1 másodpercre végre Gábortól) észrevettem, hogy alá tankoltam egy kicsit, kb 6-7 körrel, mehettem a boxba. Én is átléptem a boxlimitet, nem váltottam vissza 1-be, nem is vette be a limitert. Na, szuper. Azt se tudtam, hogy kell a boxutcában rátankoltatni vagy kereket cserélni, ezért félre álltam bénázni. Tankolás vége, ki. Majd jött a jól megérdemelt stop and go. Nos, így kell elbaltázni egy dobogót. Még jó, hogy nem az éles bajnokság, tanulásnak tökéletes lesz ez.
    Egyébként tényleg elég sötét volt, meg is lepődtem, hogy csak délután 3 van.
    Köszi a szervezést Laci, izgalmas bajnokik lesznek ezzel még.


    Én is buktam minden egyes lekörözésen, pl az utolsó körben a sárga Audi R8-at alig birtam megelőzni mert azt hitte versenyben vagyunk , hiaba kék zászlóztak neki még elém is vágott többször, azt hiszem Kiss Balázs lehetett, nekem a futam negyede után elmelegedtek a bal oldali gumijaim, amikor mar nem voltál mögöttem akkor tudtam menni 2 gumihűtő kört es vissza állt zöldre es megint tudtam taposni
    Utoljára módosította: pRoject; 2019. 06. 17. 10:34.

  3. #28
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Nekem van egy baromi furcsa bugom. Teljesen random a kormányom eldobja az irányítást és az ffb-t. A kapcsolók,gombok működnek minden más elszáll. Ez történt az időmérő végén többször kiléptem meg vissza, de nem tudtam menni egy mért kört sem. Amit megfigyeltem, hogy a kivezető kör végén mikor átlépem a célvonalat és kezdeném a mért kört akkor jött elő először. Ilyenkor befog teljesen a fék és elszáll az irányítás. Belém is rongyolt valaki sajnos nem tehettem róla bocsi. Utána meg már a Mansell-nél mikor váltanék vissza akkor csinálta 2x is. A futamon viszont már minden rendben volt nem csinálta egyszer sem Mi a fene lehet ez??? T300-am van.

  4. #29
    Sziasztok!

    Ment vki ABS és TC nélkül?

  5. #30
    Kedves Versenyzőtársak!

    Először is szeretném megköszönni mindenkinek a tegnapi versenyt. Nekem ez volt az első komolyabb, megszervezett versenyem, eszméletlen élmény volt, annak ellenére, hogy sajnos a 14. hely környékéről a verseny felénél kiálltam a boxba, ami utólag rossz döntésnek bizonyult. Úgy éreztem, hogy az autó egyre kezelhetetlenebb, azt hittem, hogy a gumikkal van valami, de a kiállással sem lett jelentősen jobb. Valószínűleg a hőmérséklettel volt valami, nem tudtam alkalmazkodni hozzá, illetve az elején kevés üzemanyaggal indultam, mivel bíztam abban, hogy úgyis ki kell majd jönni kereket cserélni, bíztam az esőben a felhők láttán. Nem jött össze.

    Csatlakoznék az előttem szólókhoz, mivel én is úgy vettem észre, hogy mindenki korrekt volt a másikkal, én is tisztán versenyeztem. Amikor úgy éreztem, hogy van esélyem, szabályosan támadtam, amikor viszont nem volt értelme védekezni, elengedtem a mögöttem levőt.

    Azt viszont én is láttam, hogy a kék zászló figyelmen kívül hagyása, nem időben, és nem helyesen reagálás problémát okozott. A másik dolog, amit még a prekvalifikáció során tapasztaltam, hogy egy gyors körön lévő autót egy boxból éppen kihajtott autó tart fel. Sajnos többször is előfordult velem, hogy el kellett vegyem a gázt egy olyan autó miatt, aki valószínűleg figyelmetlenség miatt elém hajtott a boxból. Szerencsére a verseny előtti kvalifikáción már nem volt ilyen gond, annak ellenére, hogy sokkal többen voltunk a pályán, mint a prekvalifikáció során.

    A pit limitert nekem sem mindig kapcsolja be a bebindelt gomb, de szerencsére nem hajtottam a megengedett sebesség fölé. Az viszont sokkal zavaróbb, hogy amikor a bal oldalt található boxtaktikás kezelőnél (HUD MFD)nyomok egy enter-t, akkor átugrik a chat-re, vissza sehogy sem tudok visszalépni, úgyhogy egérrel kellett kattintgatnom, ami verseny alatt kicsit kényelmetlen, rengeteget buktam emiatt a szerencsétlenkedés miatt. Pedig hittem abban, hogy minden gombom helyesen be van bindelve a megfelelő kezelőgombra, nem érhet baj, de ettől függetlenül akadnak még ilyen apró, de igen zavaró problémák.

    Egy szónak is száz a vége, egy ilyen verseny után nehéz visszamenni egy public versenyre a sok torpedó mellé. Imádtam minden percét, csak így tovább!

    Minden versenyzőnek gratulálok!

    Németh Bálint

  6. #31
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem van egy baromi furcsa bugom. Teljesen random a kormányom eldobja az irányítást és az ffb-t. A kapcsolók,gombok működnek minden más elszáll. Ez történt az időmérő végén többször kiléptem meg vissza, de nem tudtam menni egy mért kört sem. Amit megfigyeltem, hogy a kivezető kör végén mikor átlépem a célvonalat és kezdeném a mért kört akkor jött elő először. Ilyenkor befog teljesen a fék és elszáll az irányítás. Belém is rongyolt valaki sajnos nem tehettem róla bocsi. Utána meg már a Mansell-nél mikor váltanék vissza akkor csinálta 2x is. A futamon viszont már minden rendben volt nem csinálta egyszer sem Mi a fene lehet ez??? T300-am van.
    Lányi Tominál ugyanez volt azt hiszem! Keresd meg mert ő utána végig tudott jönni a futamon. Egyébkén mi történt veled hogy ott ragadtál a T2-T3 között? Így lefagyott minden?
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #32
    Sziasztok!
    Ugyan lattam verseny elott Barzo Laszlo kiirasat tobbek kozott a gumikkal kapcsolatos beallitasokrol es egyeb informaciokrol de nagy izgalmamban teljesen megfeledkeztem rola,igy a tyre set-nel nalam vegig az 1-es szam szerepelt.Jol gondolom hogy ez gyakorlatilag azt jelenti hogy a teljes idomerot es a versenyt is ugyanazon a szett gumin teljesitettem?🤦🏻
    Elore is koszonom a segitsegeteket!

  8. #33
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Lányi Tominál ugyanez volt azt hiszem! Keresd meg mert ő utána végig tudott jönni a futamon. Egyébkén mi történt veled hogy ott ragadtál a T2-T3 között? Így lefagyott minden?
    Futamon minden rendben volt. Úgy terveztem, hogy fél tankkal indulok és kijövök tankolni, de annyira nyomtam, hogy nem figyeltem a műszereket és kifogyott a benya Esc-el kiléptem boxba gondoltam jó lesz az a mennyiség amit beállítottam, de mégse állítottam be előtte kijöttem 9 literrel félrehúzodtam, hogy majd kilépek csak elfelejtettem visszatenni a kocsit a boxba és nézegettem a replayeket miközben ott ácsorogtam

  9. #34
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem van egy baromi furcsa bugom. Teljesen random a kormányom eldobja az irányítást és az ffb-t. A kapcsolók,gombok működnek minden más elszáll. Ez történt az időmérő végén többször kiléptem meg vissza, de nem tudtam menni egy mért kört sem. Amit megfigyeltem, hogy a kivezető kör végén mikor átlépem a célvonalat és kezdeném a mért kört akkor jött elő először. Ilyenkor befog teljesen a fék és elszáll az irányítás. Belém is rongyolt valaki sajnos nem tehettem róla bocsi. Utána meg már a Mansell-nél mikor váltanék vissza akkor csinálta 2x is. A futamon viszont már minden rendben volt nem csinálta egyszer sem Mi a fene lehet ez??? T300-am van.
    Na nálam is ez volt.
    Egyszer korábban már csinálta ezt egy gyakorló szerveren, most meg az éles szerver qualy részén jött elő. Mindig ugyanazon a ponton, tegnap pl a mansell kanyar bejáratánál ahol kezdődik a külső kerékvető, egyszer csak besatuzik a fék, megszűnik a kormányzás és megáll az autó. A váltó gombokat nyomogatva a csávó virtuális keze mozog, de sebességet nem vált a kocsi. Boxba kilépve és újra próbálkozva semmi változás, nincs kormány. Ha lelépek a szerverről a beállításoknál minden rendben, érzékeli a kormányt, visszalépve újra van irányítás mindaddíg, míg elérek a pályának arra a pontjára. Nem emlékszem hányszor csatlakoztam újra tegnap az időmérő alatt. Futamon már nem volt gondom.
    Kormányom fanatec csl elite xbox

    Ami most eszembe jutott még. Az időmérő elején elfelejtettem a pit limitert, átszáguldottam a boxutcán a pályára kihajtáskor, vissza is dobott DQ-val. Szerverről le, visszacsatlakoztam, újra ki tudtam menni a pályára, aztán az időmérő végén néztem, hogy a DQ-m azért megmaradt, és nálad is DQ-t láttam, gondolom te is gyorsan hajtottál. Lehet hogy ez egy bünti, hogy "hiába akarod az újracsatlakozással meghágni a rendszert, akkor sem mész mért kört" ???

  10. #35
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem van egy baromi furcsa bugom. Teljesen random a kormányom eldobja az irányítást és az ffb-t. A kapcsolók,gombok működnek minden más elszáll. Ez történt az időmérő végén többször kiléptem meg vissza, de nem tudtam menni egy mért kört sem. Amit megfigyeltem, hogy a kivezető kör végén mikor átlépem a célvonalat és kezdeném a mért kört akkor jött elő először. Ilyenkor befog teljesen a fék és elszáll az irányítás. Belém is rongyolt valaki sajnos nem tehettem róla bocsi. Utána meg már a Mansell-nél mikor váltanék vissza akkor csinálta 2x is. A futamon viszont már minden rendben volt nem csinálta egyszer sem Mi a fene lehet ez??? T300-am van.

    Nekem a T300RS a Gran Turismo Sport-al csinálta ugyanezt, Fanatec-el eddig nem volt bajom, kopp kopp

  11. #36
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ami most eszembe jutott még. Az időmérő elején elfelejtettem a pit limitert, átszáguldottam a boxutcán a pályára kihajtáskor, vissza is dobott DQ-val. Szerverről le, visszacsatlakoztam, újra ki tudtam menni a pályára, aztán az időmérő végén néztem, hogy a DQ-m azért megmaradt, és nálad is DQ-t láttam, gondolom te is gyorsan hajtottál. Lehet hogy ez egy bünti, hogy "hiába akarod az újracsatlakozással meghágni a rendszert, akkor sem mész mért kört" ???
    Igen, mert amíg nincs vége egy adott session-nek, addig elmenti a teljesítményedet, köridőket, büntetéseket.

  12. #37
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Na közben Tomival beszélgettem, és valószínűleg a DQ az oka. Gyorsan mentem a boxba és kizárt az edzésről gyorsan ki-be lépés és újra kezdtem, de nem engedte. Tehát ha egy session-ba kizárnak akkor az kuka

  13. #38
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Sziasztok, Nálam ugyan ez előjött még hotlap szerveren. Én is DQ kaptam a pit-ben túlépett sebeségért. Ott szerintem nagyobb gáz(hotlap szerver) mert egy session 8óra vagy mennyi...

  14. #39
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Na közben Tomival beszélgettem, és valószínűleg a DQ az oka. Gyorsan mentem a boxba és kizárt az edzésről gyorsan ki-be lépés és újra kezdtem, de nem engedte. Tehát ha egy session-ba kizárnak akkor az kuka
    És azt vajon utólag honnan lehet kideríteni, hogy én miért kaptam boxutca áthajtást? Gondolom pályaszélesítés miatt, persze a spotter egyáltalán nem figyelmeztetett, hogy gáz lehet (mint az edzésen), kiírva se láttam, egyszer csak bolhabetűkkel megjelenik a képernyőn, hogy "drive through" penalty, meg valami kód. A legutóbbi frissítésnél az egyik újdonság pont az volt, hogy a spotter beszól boxutca áthajtásos büntetés esetén... Úgy tűnik az enyém még nem tanulta meg Egyébként nem is vagdostam a pályát, az a sárga Merci, amelyik sokáig előttem ment, sokkal durvábban csinált. Ő mégsem kapott semmit?

  15. #40
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    egyszer csak bolhabetűkkel megjelenik a képernyőn, hogy "drive through" penalty
    Na igen ez meg a másik, hogy amiket kiírkál a progi figyelmeztetéseket azokat én sem látom, mert a kormányom pont kitakarja.

  16. #41
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    És azt vajon utólag honnan lehet kideríteni, hogy én miért kaptam boxutca áthajtást? Gondolom pályaszélesítés miatt, persze a spotter egyáltalán nem figyelmeztetett, hogy gáz lehet (mint az edzésen), kiírva se láttam, egyszer csak bolhabetűkkel megjelenik a képernyőn, hogy "drive through" penalty, meg valami kód. A legutóbbi frissítésnél az egyik újdonság pont az volt, hogy a spotter beszól boxutca áthajtásos büntetés esetén... Úgy tűnik az enyém még nem tanulta meg Egyébként nem is vagdostam a pályát, az a sárga Merci, amelyik sokáig előttem ment, sokkal durvábban csinált. Ő mégsem kapott semmit?
    Becsapós a dolog, amit kiír az nem biztos, hogy rád vonatkozik. Én is belefutottam, hogy néztem kiírta a drive through-t, de nem szólt semmit, utána leesett, hogy az valaki másnak a büntetése nem az enyém. A saját figyelmeztetéseket, büntiket bemondja a spotter, de mindenkiét kiírja alul (amit a kormány legtöbbeknek kitakar ) Azt hiszem a szám ami a kiírás mellett van az érintett kocsi rajtszáma, arról lehet beazonosítani kire vonatkozik.

  17. #42
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Először is mindenkinek megköszönném a részvételt. A nyári uborka szezon közepén nem is emlékszem ilyen létszámra.
    Aminek külön örülök hogy egész korrekt mezőny gyűlt össze. Akadtak balesetek, de ezek nagyrészt vezetői hibákból adódtak.

    Összefoglalva a tegnapi futam tapasztalatait, a alábbi problémák amik megoldásra várnak.
    - Meg kell oldanunk hogy a nevezők számára garantáljuk a helyet a szerveren. Az entry list sajnos nem működik és az időkeretes megoldás sem vált be maradéktalanul ennél a létszámnál. Erre más megoldást fogunk keresni.
    - Ki kell deríteni mi az oka hogy 30 üres slot-ra csak 27 főt enged fel a szerver.
    - Az ACC nem képes 60percet elmenteni a replay-re... (2019 és 64Giga ram korában... )
    - A verseny eredmények mentése és feldolgozása. (ez már folyamatban van a hivatalos végeredményre még várni kell amíg ez elkészül)
    Ha ezeket sikerül megoldani, akkor azt hiszem nincs akadálya hogy egy színvonalas és izgalmas nyári szezont fussunk.

    Köszönjük a nagyszámú részvételt.
    Gratulálunk mindenkinek aki végig ment a futamon, várunk mindenkit szeretettel a következő fordulón, a Nürburgring-re.
    A prekval már fut: http://www.gtr-masters.hu/prequal/accteszt

  18. #43
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Becsapós a dolog, amit kiír az nem biztos, hogy rád vonatkozik. Én is belefutottam, hogy néztem kiírta a drive through-t, de nem szólt semmit, utána leesett, hogy az valaki másnak a büntetése nem az enyém. A saját figyelmeztetéseket, büntiket bemondja a spotter, de mindenkiét kiírja alul (amit a kormány legtöbbeknek kitakar ) Azt hiszem a szám ami a kiírás mellett van az érintett kocsi rajtszáma, arról lehet beazonosítani kire vonatkozik.
    Így van. Mindenkinek az ügyes bajos dolgait kiírogatja. A rajtszám, majd az üzenet. Annyi fejlődés van hogy a saját üzeneteidet most már piros "szalagra" írja, a többieké szürke.
    Kissé fapados, de egyenlőre ilyen. Nemrég rendeztem át az asztalt és pár centivel magasabbra került a monitor így most nálam is kitakarja.
    A mérnököt meg alapból lenémítottam, mert egyfolytában hülyeségeket dumál.

  19. #44
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Andras Richter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Ugyan lattam verseny elott Barzo Laszlo kiirasat tobbek kozott a gumikkal kapcsolatos beallitasokrol es egyeb informaciokrol de nagy izgalmamban teljesen megfeledkeztem rola,igy a tyre set-nel nalam vegig az 1-es szam szerepelt.Jol gondolom hogy ez gyakorlatilag azt jelenti hogy a teljes idomerot es a versenyt is ugyanazon a szett gumin teljesitettem?🤦🏻
    Elore is koszonom a segitsegeteket!
    Igen ez azt jelenti hogy bátor voltál.
    A verseny előtt érdemes olyan set-re váltani ami még használatlan. (onnan tudod biztosan hogy még rajta van mind a 3mm)

  20. #45
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen ez azt jelenti hogy bátor voltál.
    A verseny előtt érdemes olyan set-re váltani ami még használatlan. (onnan tudod biztosan hogy még rajta van mind a 3mm)
    Halasan koszonom a valaszodat,igy mar ertheto az idomeros majd a verseny alatti frusztraciom,igy viszont akkor bravuros teljesitmeny volt
    Utoljára módosította: Andras Richter; 2019. 06. 17. 15:28.

  21. #46
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Becsapós a dolog, amit kiír az nem biztos, hogy rád vonatkozik. Én is belefutottam, hogy néztem kiírta a drive through-t, de nem szólt semmit, utána leesett, hogy az valaki másnak a büntetése nem az enyém. A saját figyelmeztetéseket, büntiket bemondja a spotter, de mindenkiét kiírja alul (amit a kormány legtöbbeknek kitakar ) Azt hiszem a szám ami a kiírás mellett van az érintett kocsi rajtszáma, arról lehet beazonosítani kire vonatkozik.
    Köszi! Most már látom, hogy mekkora hülye voltam Ezek szerint valaki más boxutca áthajtásos büntetését töltöttem le

    Amikor kijöttem benzinért, akkor meg nem tudtam leállítani az autót. Úgy tűnik ki kell kapcsolnom az automata startert.

  22. #47
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    A max résztvevők száma szerintem pályafüggő, csak éppen sehol nem kommunikálja a program mennyi is az pontosan.

  23. #48
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    • Kvali-futam között énse cseréltem garnitúrát. Ezekszerint ez mindenkinek kötelező művelet lesz futam elött.
    • Futamon a sötétség engem is meglepett. Kerestem is a kormányon, meg a billenyűn a fényszoró gombját (L) hogy bekapcsoljam, de eszembejutott hogy azt valamikor elbabráltam, és nem volt bind-elve semmi, így a futam alatt azon izgultam hogy nehogy besötétedjen, mert akkor max villogóval mentem volna végig (stroboszkóp rulez).
    • Kár hogy nemlátom, nememlékszem a köridőkre, de a gumikopás ellenére mintha a végére még javítani is tudtam volna. Lehet a kocsikönnyülés, és a pályatapadás kompenzál annyit?
    • A felvezető körnek hosszabbnak kéne lennie. Egy kanyar alatt ~30 embernek esélye sincs állóról, szabályos alakzatba felfejlődni. Amikor az éllovas a célvonal környékén megkapja a zöld zászlót, a leghátsó még el sem tud indulni. Harmónika effekt.

  24. #49
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    A max résztvevők száma szerintem pályafüggő, csak éppen sehol nem kommunikálja a program mennyi is az pontosan.
    Ez eddig is így volt, hogy beállítottam a 30 fős limitet és ő meg átírta magának 24 főre, ha annyit bírt a pálya. Most viszont kiírta hogy 30 fő, de belépni csak 27-et engedett...

  25. #50
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    No, hát én a B szerveren nyomultam, Pető Laci kollegával kettesben

    Szerencsére hasonló köridőket futottunk, így volt értelme együtt körözgetni - és egyúttal kipróbálni egy majdnem éles versenyt

    A szerver egyébként üzem szerűen működött, szépen jöttek a session-ök sorban. Igaz vártunk sokat semmire pl quali után 2 perc "max wait time" holott mindketten a boxban ácsorogtunk már egy ideje.

    A startnál Pető Laci valamiért a boxból indult, lehet nem gondolta hogy kettesben nekifutunk
    De aztán bevártam, és egy remek fotamot toltunk le - amolyan közös élményautózást közben kipróbálva hogyn törik a gép, milyen egy box utca áthajtás, rendes betervezett box kiállás, stb

    Igazán jó móka volt, köszi Laci

    Néhány észrevétel/kérdés :
    - A pit limiter teljesen megbízhatatlan, visszajelzés csak akkor van, ha feljön a pit ablak - de akkor sem sikerült mindig bekapcsolni. A speeding miatt viszont egyből áthajtásos bünti jár - ami így azért nem túl fair.

    - A tervezett box kiállásnál hiába állítottam be hogy melyik szett gumnit tegye fel, még a megállás előtt külön be kellett pipálnom egérrel hogy tényleg cserélje is ki. Ez bug vagy fícsör? mindenesetre elég béna ez így.

    Egyébként aztán direkt nem cseréltem, mert látszólag rendben volt. De végül meg nem tudom hol kéne látni a kopás mértékét?
    Látni egyátalán a gyári kerék app-on? Vagy az csak a hőmérsékletét hivatott jelezni?

    Ettől függetléenül végig bírta a gumi, bár érezhetően csúszkált már a végén, de vezethető maradt.
    Azt lehet tudni, hogy igazából (real life) mennyit kellene bírnia ezeknek a gumiknak?

    - A törések javítására semmi nem utal, semmi nem mutatja hogy akkor most kijavítják vagy marad a törött kaszni

    - A verseny végén pikk-pakk kidob a session-ból, így nincs sok lehetőség az eredmény, maradék benya, gumikopás, telemetria, stb elemzésére.
    És sajnos nem is streameltem, tehát még a videóból sem tudom ezeket visszanézni, pedig hasznos információk lennének ezek a köv. versenyre.

    szerk:
    - az üzemynag mennyiség és a kiállásnál a tankoláshoz tényleg ennyit kell matekolni?
    jelenleg körönkénti fogyasztást ad meg, aztán óránkénti-re kell átszámolni, mert ugye a verseny időre megy.
    De ha még kiállás is van/lesz akkor meg az kell megadni hogy mennyit töltsenek rá.... Aztán vagy eltaláltad, vagy túltöltöd, vagy elfogy félúton...

    Direkt van ez így megnehezítve??



    Összességében persze, jobb lett volna ha beférünk és sokan megyünk egy pályán - de így legalább egy lazább bemelegítő futam volt stressz faktor nélkül
    Mondjuk így is leizzadtam a végére
    Utoljára módosította: zrubi; 2019. 06. 17. 16:58.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •