Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 57 (57 összesen)
  1. #51
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    - Kaptam egy boxutca áthajtásos büntetést, de foglalmam sincs, hogy miért (Barzó Laci, Te mentél be előttem a boxba. Nem ugyanígy jártál?)
    Ha nem pirossal írta ki, hanem szürkével akkor az enyémet töltötted le. De ha ezt tudom hogy te letöltöd helyettem, akkor én nem megyek ki.
    Én vágásért kaptam, kicsit el kalandoztam, meg a kormány kitakarta a figyelmeztetéseket, úgy hogy csak véletlen vettem észre hogy van egy BUÁ-m.

  2. #52
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként aztán direkt nem cseréltem, mert látszólag rendben volt. De végül meg nem tudom hol kéne látni a kopás mértékét?
    Látni egyátalán a gyári kerék app-on? Vagy az csak a hőmérsékletét hivatott jelezni?

    Ettől függetléenül végig bírta a gumi, bár érezhetően csúszkált már a végén, de vezethető maradt.
    Azt lehet tudni, hogy igazából (real life) mennyit kellene bírnia ezeknek a gumiknak?
    Direkt nem látszik, mert az élethűségre törekednek a készítők. Csak a boxban láthatod a gumikopást.
    Ha jól tudom ezek a gumik a sprint futamokat bőven végig bírják, szóval szerintem azzal sosem lesz gond.

  3. #53
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Végeredmény

    Elkészült az eredmény feldolgozó első bétája. Az ACC logfile alapján az alábbi végeredmény született:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13201/a

    A futam és az időmérő végeredmény helyezések tekintetében még ellenőrzésre szorul. Ha valaki nem ott ért célba ahol látja magát, akkor jelezzétek.
    Az elején elég ijesztően indult, de aztán végül sikerült megoldani majdnem minden problémát, hiányosságot.

    Kezdeném avval ami egészen biztosan nem lesz jó:
    A versenyidő biztosan nem jó. Nem tudom hogy Minolin fényévben, vagy csomóban mérte futam időt , de hogy nem ezred másodpercben az egészen biztos.
    Minden bizonnyal javítva lesz ez a hiba addig is ennyit sikerült kihozni belőle.
    Egyenlőre optimista vagyok, a problémák ellenére a végeredmény egész közel van ahhoz amit már eddig megszokhattunk. Bízom benne hogy lesz ez még jobb is.

  4. #54
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Elkészült az eredmény feldolgozó első bétája. Az ACC logfile alapján az alábbi végeredmény született:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13201/a

    A futam és az időmérő végeredmény helyezések tekintetében még ellenőrzésre szorul. Ha valaki nem ott ért célba ahol látja magát, akkor jelezzétek.
    Az elején elég ijesztően indult, de aztán végül sikerült megoldani majdnem minden problémát, hiányosságot.

    Kezdeném avval ami egészen biztosan nem lesz jó:
    A versenyidő biztosan nem jó. Nem tudom hogy Minolin fényévben, vagy csomóban mérte futam időt , de hogy nem ezred másodpercben az egészen biztos.
    Minden bizonnyal javítva lesz ez a hiba addig is ennyit sikerült kihozni belőle.
    Egyenlőre optimista vagyok, a problémák ellenére a végeredmény egész közel van ahhoz amit már eddig megszokhattunk. Bízom benne hogy lesz ez még jobb is.
    Annyi megoldható lenne, hogy ne a normál Assetto Corsa alá peregjenek az eredmények versenyzői statisztikáknál?
    Vagy under development, és ne magyarázzak ?
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  5. #55
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Annyi megoldható lenne, hogy ne a normál Assetto Corsa alá peregjenek az eredmények versenyzői statisztikáknál?
    Vagy under development, és ne magyarázzak ?
    driverdetails alatt nem? Az még tökre sokadlagos, majd szét lesz választva mindenfelé + nemagyarázz

  6. #56
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Annyi megoldható lenne, hogy ne a normál Assetto Corsa alá peregjenek az eredmények versenyzői statisztikáknál?
    Vagy under development, és ne magyarázzak ?
    Idáig még nem jutottunk el, de nekem fel sem tűnt, úgy hogy köszi hogy szóltál.
    Addig is vigasztaljon hogy mégse a GTR2 alatt van.

  7. #57
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    driverdetails alatt nem? Az még tökre sokadlagos, majd szét lesz választva mindenfelé + nemagyarázz
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Idáig még nem jutottunk el, de nekem fel sem tűnt, úgy hogy köszi hogy szóltál.
    Addig is vigasztaljon hogy mégse a GTR2 alatt van.
    Igen, igen erre gondoltam. Mivel teszt bajnokság, így úgy sem számít sehova igazából
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •