Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (57 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2019.06.16 ACCTeszt - Hungaroring

    Kedves Versenyzők!

    Varárnap elrajtol a GTR-Masters ACC tesztbajnoksága az első laser scan hungaroringen.



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon
    Pálya:
    Hungaroring
    Időmérő:
    20:00
    Verseny:
    20:47
    Futamtáv:
    1 óra

    20:00:00 és 20:10:00 között, csak a nevezett versenyzők csatlakozhatnak a verseny szerverre.
    A 20:10:00 után, az időmérő (Qualifying) végéig, a nem nevezett versenyzők is csatlakozhatnak.

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz

    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    ACC Teszt Bajnokság 2019 verseny szabályzat

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 08. 13. 17:12.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Elindítottam a verseny szervert, a vasárnapra tervezett beállításokkal tesztelésre.
    Lehet próbálgatni, ha bármi problémát tapasztaltok, jelezzétek.

  3. #3
    Úgy látom Porschéval csak én küzdök Akármit állítottam rajta, még mindig tolja az orrát

    Azért kíváncsi lennék egy toppilóta mit tudna kihozni a "bogárhátúból"! Vajon én vagyok ilyen gyenge, vagy az autó?

  4. #4
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom Porschéval csak én küzdök Akármit állítottam rajta, még mindig tolja az orrát

    Azért kíváncsi lennék egy toppilóta mit tudna kihozni a "bogárhátúból"! Vajon én vagyok ilyen gyenge, vagy az autó?
    Nekem a Porsche az egyik kedvencem de nem erre a pályára való. Barcelonában ahol sok az elnyújtott gyors kanyar lehet vele aratni de ide pláne hosszabb távra nem egy jó választás. Sokan mennek Bentleyvel ami nem meglepő mert egyenlőre valószínűleg ez a leggyorsabb szekér de szerintem jobb választás valamelyik stabil középmotoros ha azt is belekalkulálod, hogy tömegben is fogsz menni ahol jó párszor vissza kell majd evickélni az ideális ívre valahogy ütközés nélkül. (Ja, igen nem vagyok "toppilóta" csak gondoltam leírom.)

  5. #5
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a Porsche az egyik kedvencem de nem erre a pályára való. Barcelonában ahol sok az elnyújtott gyors kanyar lehet vele aratni de ide pláne hosszabb távra nem egy jó választás. Sokan mennek Bentleyvel ami nem meglepő mert egyenlőre valószínűleg ez a leggyorsabb szekér de szerintem jobb választás valamelyik stabil középmotoros ha azt is belekalkulálod, hogy tömegben is fogsz menni ahol jó párszor vissza kell majd evickélni az ideális ívre valahogy ütközés nélkül. (Ja, igen nem vagyok "toppilóta" csak gondoltam leírom.)
    Egyetértek. A 911-es itt tényleg hisztisebb, mint Barcelona-ban. Én a BMW-t próbálgattam reggel, az is sokkal nyugodtabban viselkedik.

  6. #6
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom Porschéval csak én küzdök Akármit állítottam rajta, még mindig tolja az orrát

    Azért kíváncsi lennék egy toppilóta mit tudna kihozni a "bogárhátúból"! Vajon én vagyok ilyen gyenge, vagy az autó?
    Csattanós választ kaptam: Szűcs Tamás 1:45:0-t ment ugyanezzel az autóval. Ráadásul láttam is a körét, mert épp akkor voltam online. Olyan szépen fordult be a kanyarokba az autó, hogy öröm volt nézni! És még bőven volt benne... Csak tudnám milyen beállításokkal ment! Én bármit állítok, a Porsche teljesen "immunis". brutálisan alulkormányzottan viselkedik.

  7. #7
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Én alapon mentem, safe setuppal, alulkormányzott persze, nekem főleg a síkánban meg az utolsó kanyarban, de annyira nem éreztem vészesnek, nem sokkal rosszabb mint egy BMW vagy Ferrari.
    A kupás verzió az már tényleg elég szívás.
    Viszont ACC esetében először találkoztam túlkormányzott autóval.A lexus alap setuppal gázon és féken is mindig "befelé" akar fordulni nekem, ehhez képest Spa-ban tök kiegyensúlyozott volt alapon.
    Ha történelmet vesszük alapul akkor ez Merci-Audi-Lambo pálya.
    Utoljára módosította: izitom; 2019. 06. 15. 22:13.

  8. #8
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #9
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Itt a vihar a nyakunkon! Készüljünk esőre? De jó lenne!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #10
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Néhány hasznos információ az esti futamhoz.

    Hasznos billentyű kombinációk.:
    TC: shift + T
    TC2: shift + Y (TC1-el együtt szokás állítani)
    ABS: shift + A
    Engine map: shift + E Az 1-es érték a legnagyobb teljesítmény és legnagyobb fogyasztás. Emelve az értékét csökken a motor teljesítmény és a fogyasztás. Ha valakinek nem bírja ki az 1 órát a 120 liter akkor ezt az értéket kell növelni. Vagy a garázsban állítható verseny előtt, ECUMap.
    M: Replay mentés. Verseny közben a pályán megnyomva az "M" betűt elmenti a replay-t.

    Időjárás:
    A program szimulálja az időjárást. Az aszfalt hőmérséklete dinamikusan változik ami befolyásolja a gumi melegedést, a fék melegedést. Az a gumi nyomás és fékhűtés ami 30 fokos aszfalton jó, nem jó 18, vagy 44 fokos aszfalton.
    Modellezve van az eső, a csúszóssá váló ideális ívek, az aquaplaning.

    Gumik:
    Az egy versenyen felhasználható gumik mennyisége korlátozva van. A "tyre set" segítségével állíthatjátok hogy melyik szet gumival mentek éppen.
    A versenyre érdemes olyan set-et választani ami még nem volt használva!
    Ha hidegek a gumik akkor a hirtelen terhelés hatására "defektet lehet kapni" vagy veszíteni a gumi nyomásából. Ezért amíg nem érik el az üzemi hőmérsékletet, a rázóköveket és a füvet fontos elkerülni.

    Replay: (options / general)
    REPLAY MAX LENGTH értékét 1h-ra érdemes állítani.
    REPLAY QUALITY értékét érdemes csökkenteni, különben hiába van beállítva az 1 óra, a verseny eleje lemarad.
    AUTO SAVE REPLAY értékét érdems ENABLED-re állítani. Így minden session-t egy átmeneti könyvtárba ment automatikusan, ha elfelejtenénk mi menteni.

    A prekalifikációs oldalon, este 7-ig lehet nevezést leadni és vissza vonni a futamra.
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/accteszt

    A verseny szerver (GTR-Masters.hu #A) 20:00-kor indítjuk.
    20:10-ig csak azok a versenyzők csatlakozhatnak a szerverre akik a prekvalifikációs oldalon, a nevezésüket leadták.
    20:10 után, nevezés nélkül is lehet csatlakozni a szerverre.

    A verseny szerver maximális létszáma 30 fő. 20:10 után a szabad helyek erejéig lehet csatlakozni. Ez a lehetőség, nem rég érkezett, nem volt még tesztelve, ha leszünk elegen, most lesz a tesztje. Ha bármi problémát tapasztaltok jelezzétek.
    Ha az "A" szerver betelne, indítunk "B" szervert.

    Aki indulni szeretne a futamon, segítség névbeállításhoz:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...haszn%C3%A1lat

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a vihar a nyakunkon! Készüljünk esőre? De jó lenne!
    Az a baj, ha a monitoron esik az eső attól még ugyan úgy 40 fok van a gép előtt.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 06. 16. 18:42.

  12. #12
    Pákolicz Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    41
    Na itt, már dörög villámlik, "remélem" elmegy áram, vagy a net....

  13. #13
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők.

    A futamra 28 nevezés érkezett.
    1. Nézsai Gábor - 28. Bisicz László. A GTR-Masters.hu #A szerverre csatlakozhatnak.
    A szerver 20:00-kor indul időmérővel.
    20:00-tól 20:10-ig csak a nevezést leadott versenyzők csatlakozhatnak a GTR-Masters.hu #A verseny szerverre.
    Aki nem adott le nevezést az csak 20:10-től csatlakozhat az időmérő végéig.

    A szerver 30 fős, a fenmaradó két helyre lehet belépni. 30 fős szervernek ez lesz az első tesztje, ha bármi problémát tapasztaltok, jelezzétek.

    Valamint indítunk GTR-Masters.hu #B szervert, erre nevezés nélkül lehet csatlakozni.

    Mindenkinek ajánljuk a TS használatát, akár mikrofon nélkül is.
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség:
    Masters TS



    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    Nem nevezett versenyzők részére.
    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #B
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz



    Jó versenyt mindenkinek.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 06. 16. 19:44.

  14. #14
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99

  15. #15
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, ha a monitoron esik az eső attól még ugyan úgy 40 fok van a gép előtt.
    Nálunk már jó idő van! A vihar elvonult klíma üzemben!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Fontos. Ne felejtsetek el replay-t menteni, anélkül nem tudtok óvni, mi pedig nem tudjuk elbírálni az eseteket.

  17. #17
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves versenyzők.

    Aki nem adott le nevezést az csak 20:10-től csatlakozhat az időmérő végéig.

    A szerver 30 fős, a fenmaradó két helyre lehet belépni. 30 fős szervernek ez lesz az első tesztje, ha bármi problémát tapasztaltok, jelezzétek..
    Úgy néz ki a nevezetteknek foglalt helye van, én 20:10:00-kor már server full üzenetet kaptam, holott csak 27-et m,utat a szerver lista...

    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Valamint indítunk GTR-Masters.hu #B szervert, erre nevezés nélkül lehet csatlakozni..
    Ha nem maradok egyedül, akor lezs B szerver is

  18. #18
    Ez megint nagyon jó lett volna! De:

    - Baromi sötét volt a pálya, mintha este 8 körül futottuk volna a versenyt (más is így látta?)
    - Kaptam egy boxutca áthajtásos büntetést, de foglalmam sincs, hogy miért (Barzó Laci, Te mentél be előttem a boxba. Nem ugyanígy jártál?)
    - A boxutcában gyorsan hajtottam, azért meg egy stop and go-t kaptam
    - És ha mindez nem elég, a végén kifogyott a benzinem, pedig 10 literrel többet tankoltam a prognosztizált fogyasztásnál

    Nektek milyen futamotok volt?
    Utoljára módosította: Sury; 2019. 06. 16. 22:10.

  19. #19
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Nekem nagyon bejött ez a miliő. A rajt is jól sikerült, azt hiszem Kiss Dani volt, aki mögött sok időt buktam, így Nézsai Gabi meglógott. Miután Dani hibázott, Gábor után eredtem. Sikerült 2 secen belülre kerülni, aztán a lekörözéseknél ismét több másodpercet vesztítettem vele szemben, kezdődött előlről az üldözősdi. 13 perccel a vége előtt (1 másodpercre végre Gábortól) észrevettem, hogy alá tankoltam egy kicsit, kb 6-7 körrel, mehettem a boxba. Én is átléptem a boxlimitet, nem váltottam vissza 1-be, nem is vette be a limitert. Na, szuper. Azt se tudtam, hogy kell a boxutcában rátankoltatni vagy kereket cserélni, ezért félre álltam bénázni. Tankolás vége, ki. Majd jött a jól megérdemelt stop and go. Nos, így kell elbaltázni egy dobogót. Még jó, hogy nem az éles bajnokság, tanulásnak tökéletes lesz ez.
    Egyébként tényleg elég sötét volt, meg is lepődtem, hogy csak délután 3 van.
    Köszi a szervezést Laci, izgalmas bajnokik lesznek ezzel még.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  20. #20
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy néz ki a nevezetteknek foglalt helye van, én 20:10:00-kor már server full üzenetet kaptam, holott csak 27-et m,utat a szerver lista...



    Ha nem maradok egyedül, akor lezs B szerver is
    Elnézést attól aki lemaradt. Mire kiderült hogy csak 27 embert enged fel már késő lett volna ahhoz hogy mindent újra indítsunk.

  21. #21
    Hatalmas koszonet a versenyert es a korrekt versenyzesesert, illetve hatalmas gratula minden resztvevonek.
    Elveztem nagyon bar igy tele tankolva szenvedtem a Bentleyvel,uszott a segge gyors kanyarokban,be is csuszott par apro hiba igy probaltam inkabb biztonsagosan menni.Rengeteget kell még tanulnom minden téren,de kezdetnek reszemrol ez igy tokeletes volt.
    Megegyszer koszonom hogy reszt vehettem a versenyen!!

  22. #22
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Évek óta nem mentem itt de ez most baromira tetszett. Volt egy-két apró kocc de mindenki nagyon korrekten viselkedett. Kb a negyedik körben sikerül átugratni a sikán rázón, ott buktam néhány helyet de szerencsére nem talált el senki. Innen Richter Andrással végig együtt mentünk pár másodpecen belül. Kétszer rámszóltak, hogy ne vágjam a pályát de szerencsére sikerült megúszni minden büntetés nélkül így még bemákoltam pár helyezést. Sok akció nagy előzgetés nem volt de ez nem is a Hungaroring sajátossága. Első tesztnek szerintem tökéletes volt, ha többi is ilyen lesz tutira jövök.

  23. #23
    János László Versenyző csige791 logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Város
    London
    Üzenetek
    48

    Stream

    Nekem volt párszor 2-3 köröm amikor iszonyatosan csúszott az autó.

    Stream a futamomról.
    https://www.twitch.tv/videos/439961947

  24. #24

  25. #25
    👏👏👏👏👍👌

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •