Találatok: 1 - 7 (7 összesen)

Wrench ACC kormány beállítások

Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig multiplayer-ben nem lehetett tankolni. Így 1h volt a maximum futamtáv.
    Az 1.0.2-vel elvileg már működik a tankolás, ha nincs vele gond, akkor a Spa-i futam valószínű 2h-ra módosul majd.
    A futamtávokat megtalálod a verseny naptárban: http://www.gtr-masters.hu/calendar/accteszt
    A futamok várható menetrendje:
    19:00 - Szabadedzés
    20:00 - Időmérő
    20:47 - Verseny
    21:47 - Befutó (1h futamoknál)

A futammal kapcsolatos határidőket mindig megtalálod a prekvalifikációs oldalon:
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/accteszt
    - adott futam dátumát és kezdési idejét
    - adott futam nevezési határidejét
    - és adott futam prekvalifikációs eredményeinek lezárási idejét
    Köszönöm!

ACC-vel kapcsolatos kérdést, hol lehet feltenni? Kormány beállítás problémám lenne. Mikor én 90°-ot tekerek, az a játékban már több, mint 180°. Hol lehet beállítani, hogy az én kormányom szöge legyen a játékon belül is?
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 06. 13. 21:25.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.647
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm!

ACC-vel kapcsolatos kérdést, hol lehet feltenni? Kormány beállítás problémám lenne. Mikor én 90°-ot tekerek, az a játékban már több, mint 180°. Hol lehet beállítani, hogy az én kormányom szöge legyen a játékon belül is?
    Mostmár van egy topic-ja, ti is tudtok nyitni, csak a tematikát kell betartani.

Kicsit fejtsd ki bővebben légyszives. Milyen kormány, mennyit fordul, mi van most beállítva max elfordulásnak, driver ben mi van beállítva max elfordulásnak, stb. Ez még kevés infó hogy meg lehessen mondani mi a hiba.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 06. 14. 09:15.

Unhappy kormány beállitás

Sziasztok Thrusmaster tmx kormányom van és kéne assetto corsa competizione-hez jó kormány beállitás

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.647
    Idézet Eredetileg Zaza84 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok Thrusmaster tmx kormányom van és kéne assetto corsa competizione-hez jó kormány beállitás
    Az alap beállítást csak elrontani lehet. Úgy jó ahogy van.
    Persze ez nem teljesen így van, de az esetek 90%-ában azért nem jó mert a driver-ben, vagy a options-ben el van állítva az FFB.
    Ha mind a kettő "gyári" alap beállításon van, akkor az tökéletes kiinduló alap, onnan ízlés szerint lehet hangolni.
    Az egyetlen univerzális beállítás ami javíthat mindenkinek, az a LUT generátor.
    De egy szíjas kormány esetében ez sem számít túl sokat, ha a minimum force jól van beállítva. Ami megint csak egyéni ízlés kérdése.

Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az alap beállítást csak elrontani lehet. Úgy jó ahogy van.
    Persze ez nem teljesen így van, de az esetek 90%-ában azért nem jó mert a driver-ben, vagy a options-ben el van állítva az FFB.
    Ha mind a kettő "gyári" alap beállításon van, akkor az tökéletes kiinduló alap, onnan ízlés szerint lehet hangolni.
    Az egyetlen univerzális beállítás ami javíthat mindenkinek, az a LUT generátor.
    De egy szíjas kormány esetében ez sem számít túl sokat, ha a minimum force jól van beállítva. Ami megint csak egyéni ízlés kérdése.
    a minimum force-nál mi a legerterjeteb százalékba

Idézet Eredetileg Zaza84 írta Hozzászólás megtekintése
    a minimum force-nál mi a legerterjeteb százalékba
    Szíjas kormányokhoz azt szokták javasolni, hogy hagyd nullán, de próbáld ki, legfeljebb néhány százalékot (mondjuk 2-5) érdemes állítani.

kormány beállitás

Sziasztok a cfg fájlt hova rakjam a játékon belül.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •