Szavazás eredménye: Futam távok

  • Q:15 perc, R:30 perc

    1 12,50%
  • Q:20 perc, R:45 perc

    2 25,00%
  • Q:30 perc, R:60 perc

    5 62,50%
Szavazók
8 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Találatok: 1 - 22 (22 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    ACC teszt Spa - 2019.06.10

    Assetto corsa competizione nyilt tesztfutam!



    Szerver név: GTR-Masters.hu Nyilt #A
    Szerver jelszó: masters
    TeamSpeak: ts.gtr-masters.hu

    Pálya: Spa
    Időjárás: Száraz
    Dátum: 2019.06.10, Pünkösd hétfő.
    Időpont: 20:00

    Tervezett menetrend:
    20:00 - Időmérő: 45 perc.
    20:47 - Verseny: 1 óra.
    21:47 - Befutó.

    Reményeink szerint lassan stabilizálódik a multiplayer. Ezen apropóból rendezünk egy teszt futamot.
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.
    A teszt futam időbeosztásáról kiírok egy szavazást, annak függvényében alakul.

    A kísérleti Hotlap szerverünk már fut Spa-ban:
    Részletek itt.
    Köridők itt.

    Jó szórakozást.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 06. 10. 19:08.

  2. #2
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Miért van az, hogyha egy autóval jobb időt futok, mint pár napja, akkor az időm nem íródik felül, csak a teljesítés dátuma? És van olyan autóval teljesített időm, ami egyáltalán meg sem jelent meg a rankon. (Természetesen érvényes körök voltak, nem volt piros az időmérő a célvonalnál.)

  3. #3
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Miért van az, hogyha egy autóval jobb időt futok, mint pár napja, akkor az időm nem íródik felül, csak a teljesítés dátuma? És van olyan autóval teljesített időm, ami egyáltalán meg sem jelent meg a rankon. (Természetesen érvényes körök voltak, nem volt piros az időmérő a célvonalnál.)
    Este leszek gépközelben, akkor tudom megnézni.

    A lehetséges okok:
    - Kristóf csinált nekünk egy pofás autó listát: http://www.gtr-masters.hu/cars/acc
    Közben véletlen hibát csinált a prekvalba, de mostanra kijavítottuk és jónak kéne lennie.
    - Az 1.0.1 update olyan változást tartalmaz ami hibát okoz. (más update-nél is volt ilyen)
    - Találtál egy új hibát.

    Mondj konkrétumot légyszives!
    Csak akkor tudok utánanézni.
    Kb mikor futottad, autó, lehetőleg ezredre pontos köridő.

  4. #4
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Este leszek gépközelben, akkor tudom megnézni.

    A lehetséges okok:
    - Kristóf csinált nekünk egy pofás autó listát: http://www.gtr-masters.hu/cars/acc
    Közben véletlen hibát csinált a prekvalba, de mostanra kijavítottuk és jónak kéne lennie.
    - Az 1.0.1 update olyan változást tartalmaz ami hibát okoz. (más update-nél is volt ilyen)
    - Találtál egy új hibát.

    Mondj konkrétumot légyszives!
    Csak akkor tudok utánanézni.
    Kb mikor futottad, autó, lehetőleg ezredre pontos köridő.
    Nem tudom, hogy 1.0.0 előtt előfordult-e hasonló, mert akkor csak pár kört mentem néhány autóval. Most kezdtem el jobban foglalkozni vele. Közben a ma hajnali idő felülírás megoldódott valahogy, mert reggelre már megjelent a legjobb időm a Porsche mellett. Kilépés után vártam 10 percet, de akkor még egy régebbi időm volt csak.
    Még 7-én este 23 óra környékén mentem több autóval is. A Bentley időm meg is van, de a Lamborghini Huracan ST és a McLaren 650S GT3 ideje nem. Nekem úgy rémlik, hogy ekkor mentem a Lamborghini Huracan GT3-mal is, de annak az ideje csak másnap reggeli időponttal van a rankon. Nem szükséges előkeresni az időket (nem is tudom megmondani mennyiket mentem velük), csak egy esetleges hiba kiszűréseként említettem meg az egészet.

  5. #5
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy 1.0.0 előtt előfordult-e hasonló, mert akkor csak pár kört mentem néhány autóval. Most kezdtem el jobban foglalkozni vele. Közben a ma hajnali idő felülírás megoldódott valahogy, mert reggelre már megjelent a legjobb időm a Porsche mellett. Kilépés után vártam 10 percet, de akkor még egy régebbi időm volt csak.
    Még 7-én este 23 óra környékén mentem több autóval is. A Bentley időm meg is van, de a Lamborghini Huracan ST és a McLaren 650S GT3 ideje nem. Nekem úgy rémlik, hogy ekkor mentem a Lamborghini Huracan GT3-mal is, de annak az ideje csak másnap reggeli időponttal van a rankon. Nem szükséges előkeresni az időket (nem is tudom megmondani mennyiket mentem velük), csak egy esetleges hiba kiszűréseként említettem meg az egészet.
    Igen ezért lenne jó, az lenne a cél hogy hibátlanul működjön. Ha van konkrétum, akkor tudok utána nézni és javítani ha van hiba.

    Az ACC-tól valamiért nem kapjuk meg azonnal a köridőt, elvileg bármennyit "késhet". Ha biztosra akarsz menni hogy hamarabb felkerüljön, akkor még utána futni kell pár kört. Különben előfordulhat hogy a honlap nem kapja meg csak jóval később. Ha találok rá gyógymódot, akkor megoldom.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 06. 09. 17:55.

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Frissítettem a szervereket, az 1.0.2-vel futnak.

    Az esti versenyszerver elérhető az első post-ban kihirdetett beállításokkal.
    Ha bármi problémát tapasztaltok, jelezzétek.

    A futamra nem szükséges előzetes nevezést leadni.
    Jó versenyt mindenkinek.

  7. #7
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    hali
    jó idő után újra ha lesz valami futam stream itt lesz :
    https://www.twitch.tv/bazsi_tv


  8. #8
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Fut az éles szerver tudtok csatlakozni.

  9. #9
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    stream

    Saját onboard itt lesz nézhető: https://www.twitch.tv/zelfelt
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #10
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Fut az éles szerver tudtok csatlakozni.
    én személy szerint nem látom a szerót
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  11. #11
    Húúúúú srácok, ez állati jó volt

    Végeredményt ki tudtok tenni? Futott valami "elemző" program, mint a hagyományos AC esetén?

    Replay van valakinek?

  12. #12
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Nagyon jó kis verseny volt! gratula mindenkinek!

  13. #13
    Pákolicz Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    41
    Már rég versenyeztem, mondom megyek egy versenyt, tök király lesz, meg minden, hááát jött újból a szokásos szerencsém, 20:00 vmi bumm (kinézek ablakon, füstöl a trafóház az utcán), se áram, se semmi, már megse lepődök ilyenen, hogy vagy az áram vagy a net megy el mindig pont egy futam előtt....na majd következőben....

  14. #14
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Húúúúú srácok, ez állati jó volt
    Végeredményt ki tudtok tenni? Futott valami "elemző" program, mint a hagyományos AC esetén?
    Replay van valakinek?
    Q, R screenshoot:
    Log file még nincs igazán értékelhető, így elemzés még egy darabig bizti nem lesz.

  15. #15
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg pakolicz.robert írta Hozzászólás megtekintése
    Már rég versenyeztem, mondom megyek egy versenyt, tök király lesz, meg minden, hááát jött újból a szokásos szerencsém, 20:00 vmi bumm (kinézek ablakon, füstöl a trafóház az utcán), se áram, se semmi, már megse lepődök ilyenen, hogy vagy az áram vagy a net megy el mindig pont egy futam előtt....na majd következőben....
    Ne add fel Robi . Én pl nem találtam a szervert 50 percig, írhattam én ide és a teamspeakre is segítségkérően, hogy hogyan lehet rátalálni, de nem jött válasz . Aztán a nyilt szó alapján rátalált, sehogy máshogy. Utolsó 45 secre az időmérőn beléptem. Majd a rajt jól sikerült minden előkészület nélkül és rögtön az első kör eau-rouge-ban azt hiszem Pető nevű úr, már ki is forgatott hátulról érkezve, majd Zelfivel közre fogtak pár kanyarral később, mint ha ott se lennék. Na mindegy. 5 perc alatt vége lett a tesztversenyemnek. Mentem publicra, ahol viszont nagyon jókat meccseltem. Tanulásnak jó volt.
    Úgy, hogy ha lesz áramod , simán javaslom a publicokat, mert egész normális népek vannak ott.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  16. #16
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Log file még nincs igazán értékelhető, így elemzés még egy darabig bizti nem lesz.
    Ez elég elkeserítő Szeretem bogarászni a köridőket, a verseny állását körönként, a boxkiállásokat… most, hogy ilyen előkelő helyen értem célba, különösen szívesen megtettem volna Nekem a replay mappa üres, a szerver sem mentett replayt?

    Azért az ötödik helynek örülök

  17. #17
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Ez elég elkeserítő Szeretem bogarászni a köridőket, a verseny állását körönként, a boxkiállásokat… most, hogy ilyen előkelő helyen értem célba, különösen szívesen megtettem volna Nekem a replay mappa üres, a szerver sem mentett replayt?

    Azért az ötödik helynek örülök
    A szerver nem jelenit meg semmit grafikusan, csak adatokat fogad es kuld. Egy DOS-ablakot kepzelj el kb.

    Igy replay sincs.

  18. #18
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Ez elég elkeserítő Szeretem bogarászni a köridőket, a verseny állását körönként, a boxkiállásokat… most, hogy ilyen előkelő helyen értem célba, különösen szívesen megtettem volna Nekem a replay mappa üres, a szerver sem mentett replayt?

    Azért az ötödik helynek örülök
    Majd biztos ehhez is lesz sim results idővel. Egyenlőre semmi nincs hozzá.
    Kunosék azt mondták, hogy amíg a fagyásokat nem tudják megszüntetni, addig nem foglalkoznak semmi mással.
    Nekem van replayem, de az első 12perc lemaradt. Azt elküldhetem. De ha valakinek megvan az eleje is akkor az jobb.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 06. 11. 13:01.

  19. #19
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ha van replay, akkor megköszönném ha megosztanátok!

  20. #20
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Remélem jót töltöttem fel.
    Replay

  21. #21
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ez az, köszi

  22. #22
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem jót töltöttem fel.
    Replay
    Köszi! Ha valakinek van olyan, ami az első 12 kört is tartalmazza, az remek lenne! Egyébként nem értem, hogy nekem miért nem mentett egyetlen másodpercet sem.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •