Találatok: 1 - 7 (7 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

    DTM 90 - Büntetések - Hockenheim

    A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "bedünnyögés" olvasható!

    Hockenheim 2019. Május 26.

    Óvás
    Felelős Incidens jellege Büntetés
    A R1 2:20 -Zelfel Tamás - Piski Tamás - Gáspár Gergely Zelfel Tamás hátulról lökés 3
    A R1 4:20 - Demeter Tamás - Gáspár Gergely Demeter Tamás hátulról lökés 3
    A R2 1:55 - Zelfel Tamás - Horváth Attila Horváth Atilla hátulról lökés 3
    Horváth Márk Horváth Márk Q kör érvénytelen 3
    Kovács Geri Kovács Geri Q kör érvénytelen 3
    Kovács Geri - futamon 7db vágott kör Kovács Geri pálya vágás 8
    Homoki-Szabó Csaba nevezett, de nem indult Homoki-Szabó Csaba adminisztratív szóbeli figy
    A R1 2:23 - Horváth Márk - Horváth Atilla Horváth Márk hátulról lökés 3
    A R1 2:25 - Kiss János - Horváth Atilla Kiss János kontakt szóbeli figy
    A R1 2:41 - Piski Tamás - Horváth Atilla Piski Tamás hátulról lökés 3
    A R2 2:41 - Antal Gábor - Horváth Atilla nem történt incidens megadott időpontban
    A R2 5:46 - Zelfel Tamás - Horváth Atilla Zelfel Tamás kontakt szóbeli figy
    A R2 6:14 - Demeter Tamás - Horváth Atilla Demeter Tamás kontakt 2
    A R2 19:17 - Zelfel Tamás - Horváth Atilla Zelfel Tamás kontakt 1



    Az összevont büntetések összesítve:

    4 Boxutca áthajtás: Renczes Ádám
    3 Boxutca áthajtás: Kovács Geri
    2 Boxutca áthajtás: Demeter Tamás
    1 Boxutca áthajtás: Burszky Norbert, Zelfel Tamás, Horváth Márk,Piski Tamás, Horváth Atilla
    3 figyelmeztetés: Bartha László, Gáspár Gergely, ,Kiss János, Lányi Tamás, Magyar Krisztián, Ott Dániel,Sipkai Béla, Szatmári Tamás, Tóth Levente11, Tóth Szabolcs, Burszky Norbert, Kiss Geri, Kovács Geri
    2 figyelmeztetés: Béres Péter, Együd István, Homoki-Szabó Csaba, Mikó Péter, Nagy Zsolt, Szűcs Tamás, Horváth Atilla, Horváth Márk
    1 figyelmeztetés: Antal Gábor, Balogh András, Terhes Csaba, Piski Tamás

    Boxutca áthajtásos büntetés - a következő első futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 2. és 4. köre között kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges.

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.
    Utoljára módosította: Kettel; 2019. 05. 31. 11:40. Indoklás: márk

  2. #2
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    A R1 2:23 - Horváth Márk - Horváth Atilla Horváth Atilla hátulról lökés 3


    ?
    Oké, mindkettő Horváth, de.. Márk lökött meg engem, nem én őt.
    Csatolt képek Csatolt képek

  3. #3
    Ez a vágás az első kanyar lett volna? Elfogadom, mert szűken próbáltam ott menni csak furcsa mert a legelső fordulóban ugyanígy mentem és nem volt belőle baj, most pedig semmi jelzést nem láttam vágás miatt. Felül kell megjelenjen a vágás felirat vagy a rankappba valahol?

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    A R1 2:23 - Horváth Márk - Horváth Atilla Horváth Atilla hátulról lökés 3

    ?
    Oké, mindkettő Horváth, de.. Márk lökött meg engem, nem én őt.
    Valóban, a sok Horváth, meg Kiss, meg Gerik Javítva, köszi hogy szóltál.

    Idézet Eredetileg geriii11 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a vágás az első kanyar lett volna? Elfogadom, mert szűken próbáltam ott menni csak furcsa mert a legelső fordulóban ugyanígy mentem és nem volt belőle baj, most pedig semmi jelzést nem láttam vágás miatt. Felül kell megjelenjen a vágás felirat vagy a rankappba valahol?
    A masters-es rankapp-ban, ha az időmérőn bármikor 2-nél több kereked van kint, akkor azt a kört, el kell hogy engedd. Ha olyannal javítasz az idődön, akkor kapod ezt a büntit.
    Ha a beépített vágásérzékelő jelezné a vágást, akkor azt a program nem is veszi figyelembe a rajtrács kialakulásakor, így azért nem is lenne mit külön szankcionálnunk.
    Utoljára módosította: Kettel; 2019. 05. 31. 11:37.

  5. #5
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Valóban, a sok Horváth, meg Kiss, meg Gerik Javítva, köszi hogy szóltál.


    A masters-es rankapp-ban, ha az időmérőn bármikor 2-nél több kereked van kint, akkor azt a kört, el kell hogy engedd. Ha olyannal javítasz az idődön, akkor kapod ezt a büntit.
    Ha a beépített vágásérzékelő jelezné a vágást, akkor azt a program nem is veszi figyelembe a rajtrács kialakulásakor, így azért nem is lenne mit külön szankcionálnunk.
    Értem köszi! És verseny közbe valahol látom, hogy hány vágásom volt eddig? Bocsi a hülye kérdésekért csak eddig nem volt ilyen problémám.

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg geriii11 írta Hozzászólás megtekintése
    Értem köszi! És verseny közbe valahol látom, hogy hány vágásom volt eddig? Bocsi a hülye kérdésekért csak eddig nem volt ilyen problémám.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post260831

  7. #7
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Valóban, a sok Horváth, meg Kiss, meg Gerik Javítva, köszi hogy szóltál.

    Köszi!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •