Találatok: 1 - 21 (21 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Zhuhai 06.05.

    Kedves Versenyzők!

    Utolsó fordulójához érkezik a Masters WTCR 2019 Tavaszi bajnoksága! Kilencedik helyszínünk a Kínában található Zhuhai International Circuit. A 4300 méter hosszúságú pályán 9 jobbos és 5 balos kanyar található.



    9. Futam: 06.05. - Szerda Zhuhai Circuit - rank
    Autók: WTCR 2018 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Race 2: 18 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 3: 18 perc
    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2019 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2019. 05. 27. 03:28.

  2. #2
    Éppen frissül a RaceRoom, ezért ha a megszokott ütemterv szerint haladnak, késő délutánig nem lesz elérhető a szolgáltatás.

  3. #3
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Éppen frissül a RaceRoom, ezért ha a megszokott ütemterv szerint haladnak, késő délutánig nem lesz elérhető a szolgáltatás.
    Prequal szerver újra elérhető.

  4. #4

  5. #5
    Szerverbeosztás:

    01-11. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

  6. #6
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szerverbeosztás:

    01-11. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!
    Hali! Most értem haza, nem tudtam eddig nevezni. Ha lehet indulnék! Köszi. Üdv Z

  7. #7
    Idézet Eredetileg Csombor Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! Most értem haza, nem tudtam eddig nevezni. Ha lehet indulnék! Köszi. Üdv Z
    Ok! Jöhetsz!

  8. #8
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Pontversenyt frissitsetek kerlek, fogalmunk sincs, ki hol vegzett

    Amugy koszi mindenkinek a bajnoksagot, kemeny volt, orulok, hogy jon a nyari szunet.

    Gratulalok minden resztvevonek, koszonom a szervezest!

  9. #9
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Zhuhai

    Bajnokság ideiglenes végeredménye: LINK

    Óvások: LINK
    Utoljára módosította: dtom84; 2019. 06. 06. 08:03.

  10. #10
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Futam eredmények: Zhuhai

    Bajnokság ideiglenes végeredménye: LINK

    Óvások: LINK
    A futamok eredménye Brandy Hatch-re van linkelve. Hiányzik +1 a linkből

  11. #11
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A futamok eredménye Brandy Hatch-re van linkelve. Hiányzik +1 a linkből
    Valóban, javítva

  12. #12
    Kár, hogy így elfogytunk a végére. Kedvelt pálya számomra Zhuhai, most sem mentem rosszul rajta magamhoz képest. Mindhárom futamon bejöttem a nálam komolyabban versenyzők mögött, habár mindig utolsó helyről kellett felzárkóznom. Ez mondjuk nem volt baj, mert legalább izgalmassá tette. Csak a harmadik futam volt kivétel, amikor elég gyorsan a "szürke három árnyalata", vagyis Feri-Pisti-Balázs mögé kerültem, ők meg gyorsabbak voltak körönként fél másodperccel, ezáltal légüres térben csak autózgattam a célig.

    Az első futam miatt elnézést kérek Csombor Zolitól, az első körben kicsit belecsúsztam a harmadik kanyarban tolongás közben, így játszhattuk a felzárkózást utána. Gondoltam, elkísérem a célig, de elég hamar adódott egy nagyon tiszta lehetőség, amit végül kihasználtam. Később Érsek Petivel volt egy necces szitu, beestem mellé féktávon a hátső egyenes utáni jobbos visszafordítóban, de nem látott, így kicsit összeértünk. Hogy ne érje szó a ház elejét, visszaadtam a pozíciót neki, aztán később már simábban sukerült megelőznöm.
    A második futamon nem úsztam meg az első kanyarban történt tömegbalesetet, egy keresztbe fordult Honda kilökött balra, így ismét utolsó helyről folytatódott a játék
    A harmadik futamon Érsek Peti tolt meg hasonlóképp a harmadik kanyarban, mint én az első futamon Zolit, csak előttem még Polgár Balázs is ott volt, így megint meglett az utolsó hely Valószínűleg Balázs azt érezhette, hogy én löktem meg, magam sem voltam biztos benne, de a replay-ből láttam, hogy nem mértem el, Peti esett be nagy lendülettel oda és mindkettőnket odébb rakott.

    Szóba kerültek a futam után esetleges funrace-ek nyárra. Én ajánlanám a régebbi WTCC-s vasakat is, meg persze DTM régi és új, az ingyenes Silhouette gépek is remek versenyekre alkalmasak. A lényeg, hogy minél több embernek meglegyenek és ne kelljen rájuk külön gyúrni.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    csak előttem még Polgár Balázs is ott volt
    Abban a konkrét esetben szerintem Ásványi Feri lehetett érintett, én addigra már a mezőny végén voltam. Kicsit be vagyok rosdásodva, úgy látszik.

  14. #14
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Abban a konkrét esetben szerintem Ásványi Feri lehetett érintett, én addigra már a mezőny végén voltam. Kicsit be vagyok rosdásodva, úgy látszik.
    Meglehet, úgy beleszürkültetek a mezőnybe

  15. #15
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Záró gondolatok

    Nagy reményekkel vártam a záró futamot, mert bár a prequal-on 1,7 mp volt a lemaradásom, de a legutóbbi itteni versenyen nagyon izgalmas futamokat mentem, bár akkor még Hondával. Hát ez, mosz nem így történt. A Prequal időm közelébe sem tudtam kerülni, a futamokon, ennek megfelelően nem is volt sok esélyem nem az utolsó helyen végezni.

    Én is sajnálom, hogy a bajnokság végére elfogyott a versenyzői gárda, alapvetően jól éreztem magam, már voltak futamok ahol egész jó csatákat tudtam vívni. Itt kell megjegyezni, hogy érdekes kirándulás volt a VW-vel indulni, de az Imolai verseny kivételével, szinte egyáltalán nem sikerült "versenyképessé beállítani" a gépet (persze tőlem ez nem olyan meglepő ). Szóval, ha lesz még bajnokság, akkor nem ezzel a márkával indulok.

    Köszönöm én is a szervezést, remélem legközelebb többen leszünk és maradunk

  16. #16
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Itt kell megjegyezni, hogy érdekes kirándulás volt a VW-vel indulni, de az Imolai verseny kivételével, szinte egyáltalán nem sikerült "versenyképessé beállítani" a gépet (persze tőlem ez nem olyan meglepő ). Szóval, ha lesz még bajnokság, akkor nem ezzel a márkával indulok.

    Köszönöm én is a szervezést, remélem legközelebb többen leszünk és maradunk
    Az tényleg merész húzás volt. Anno kipróbáltam az összes kocsit és a VW lógott ki leginkább abban, hogy egyszerűen nemigen tudtam értelmesen beállítani. Mindig hajlamos volt valami meglepőt és ijesztőt előadni. Az Alfa is hasonlónak tűnt, de Epinger Norbi valahogy megoldotta. Valószínű, hogy kocsihoz való alkalmazkodás többet számít, mint a setup.
    A Honda egyértelműen a legkevésbé problémás volt a mezőnyben, elsőre én is azt választottam, csak felmerült, hogy legyen már valaki Audi-val is, így én arra nyergeltem, már csak személyes márkahűség okán is

    Ha lesz folytatás, én is maradok nyilván, legfőként a mezőny korrektsége miatt. Remélem, erősödik létszámban a hátsó régió, így ott is kicsit mozgalmasabb versenyek lehetnek. Ehhez nem kell más, csupán minimális gyakorlás, pályaismeret megszerzése és a "helyünk megtalálása". A géposztály jó és népszerű, nem egy vadbarom autó, amire órákat kell gyúrni, ha túl akarjuk élni. Teljesen jó egy-egy esti élményautózásra és a mezőny megmaradt magja is több, mint sportszerű.

  17. #17
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Ha őszinte akarok lenni, akkor én is azért választottam, mert más nem indult VW-vel. Hogy kiszámíthatatlan?!? A prequalon a gyakorlásnál 95%-ban sikeresen vettem be a célegyenes ráfordító tempós kanyart. Ezzel ellentétben, a versenyen folyamatosan csúszott a hátulja és nem vírtam a pályán tartani.
    Érdekes kirándulás volt, de további márkákkal fogok próbálkozni


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  18. #18
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Mindenkinek gratulálok és köszönet a szervezésért! Én is várom a folytatást, meg lehetne bolondítani egy-egy hosszabb futammal, akár kötelező kiállással is.
    A Hondákat meg +10 kg-mal

  19. #19
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154



    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  20. #20
    Ásványi Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 03.
    Város
    Piliscsaba
    Üzenetek
    21
    Én is köszönöm a szervezést illetve a korrekt versenyeket! Remélem lesz folytatás! És grat mindenkinek aki célba ért!

  21. #21
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Helló mindenki!

    Sajnos az összefoglaló videók technikai okok miatt bizonytalan ideig csúsznak.
    Egész egyszerűen nem tudok felvételt csinálni, mert nem hajlandó dolgozni a program amit eddig használtam.
    Szóval amíg munkára nem bírom, vagy nem találok helyette más megoldást, addig nem tudok haladni a többi videóval.
    De amint megoldódik, pótolva lesznek.

    Üdv!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •