Szavazás eredménye: AMS2 felmérés

  • megvettem

    23 47,92%
  • tervezem megvenni

    6 12,50%
  • ha lennének szervezett futamok, elgondolkodnék rajta

    11 22,92%
  • nem érdekel

    8 16,67%
Szavazók
48 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (132 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, elsőre egy picit nyűglődik, érdemes párszor játékon belül kalibrálni a dolgokat és újraindítani, egy idő után megjavul.
    Hááát, én lépegetek ki-be, de ez masszívan nem akarja felismerni a Fanatec CS V2-t. A T300-at azonnal, de a separated pedals-ra hiába kattintok, hogy kalibráljam, belép, de nem veszi egyik pedált sem, hiába nyomkodom.
    Na majd egyszer...

  2. #52
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    V0.8.3.1 CHANGELOG:

    CONTENT

    • Added Puma P052 to GT5 class
    • Added new Jerez layout (no Senna chicane)


    UI & HUD

    • Added initial HUD Layout Editor (from OPTIONS -> EDIT HUD LAYOUT)
    • Added Initial telemetry HUD page
    • Fixed missing car class icons
    • Fixed class positions incorrectly displaying during single class/practice
    • Fixed Superkart/ Stock V8 mini class icons
    • Blocked lap timer incorrectly displaying in HUD 'off' variant
    • Disabled currently unused containers/elements
    • Created separate leaderboard and lap/position info HUD elements
    • Disabled leaderboard by default on 'light' HUD variant
    • Adjusted trackmap zoom mechanics & tweaked graphical elements
    • Revised start light HUD element
    • Adjusted text colour and border of player in HUD leaderboard
    • Added missing vehicle stats for MIT Lancer R & RS
    • Updated trackmaps for VIR (all configs), Snetterton (all configs), Velocitta (all configs), Jerez 2019; Added Missing track logo for Snetterton
    • Increased vehicle preview resolution


    PHYSICS, FFB & AI

    • Reduced wheel contact factor in all open wheelers (reducing chances of cars launching into the air with relatively minor contact) & corrected mass of several independent detatchable parts
    • F-Classic G3M1: Fixed default gear ratio for 7-speed gearbox
    • F-Ultimate: Adjusted torque curve & throttle map for smoother power delivery
    • Minor tyre tread adjustments to F-Classic (all gens), Ultima GT, MCR 2000, MRX P4, F-3, MIT Lancer R & RS
    • Added TC / ABS to MIT Lancer R & RS when running Authentic driving aids
    • F-Classic (all gens): adjusted default front wing setting for better aero balance
    • Adjusted AI prudence when challenging human opponent
    • AI behavior tweaks: smoother lateral reactions & brake application; less performance variation depending on AI skill when on throttle / brakes; less performance loss as AI driver loses stamina
    • AI performance callibration passes for all cars


    TRACKS

    • Added alpha to coverage to all foliage shaders - improves quality, only works with MSAA
    • Jerez: Reworked wet track material and puddle mapping; fine tuned road blend textures and vertex alpha blending to improve some blending abnormalities
    • Oulton Park: Fixed pitwall collision bug
    • Night lighting updates for Cascavel, Velopark, Kansai, Goiania, Jerez, Imola, Imola 2001, Imola 1988


    VEHICLES

    • Copa Uno: Updated liveries (partial); Adjusted collision mesh
    • Super V8: Adjusted collision mesh; Updated Vertex AO; Added detachable parts from Damage
    • Gol Copa Classic: Added LODs & updated materials
    • F-Ultimate: Updated liveries with logos
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #53
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Hááát, én lépegetek ki-be, de ez masszívan nem akarja felismerni a Fanatec CS V2-t. A T300-at azonnal, de a separated pedals-ra hiába kattintok, hogy kalibráljam, belép, de nem veszi egyik pedált sem, hiába nyomkodom.
    Na majd egyszer...
    Erik, még egy dolgot próbálj ki, többeknek működött a béta fórumról, hogy egyből az "Assignments" részlegbe mész és egyesével hozzáadod a pedálokat a gáz/fék/kuplunghoz. Nekem így végül a váltót (SHH) és a kéziféket (Aiologs) is felismerte, pedig ezek nem hivatalosan támogatott cuccok.

  4. #54
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    v0.8.3.2

    This is a hotfix to correct a few issues from yesterday´s build.

    Changelog for v0.8.3.2:


    • Fixed telemetry HUD switching
    • Added new function to improve AI skill / performance on 1st lap
    • Fixed inverted FFB on Fuscas, F-Vee, F-Vintages
    • Adjusted gearbox tolerances for P052

  5. #55
    Hét végén különben kiadtak egy továbbfejlesztett FFB változatot, de elég negatív fogadtatása volt bétában, ezért az nem került most ki (én nem jutottam odáig, hogy kipróbáljam). Úgyhogy az a terv, hogy jövő hét elejéig dolgoznak rajta még és külön FFB profilba fog bekerülni, hogy ha esetleg valakinek továbbra is a régi jön be jobban, maradhasson annál.

  6. #56
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hét végén különben kiadtak egy továbbfejlesztett FFB változatot, de elég negatív fogadtatása volt bétában, ezért az nem került most ki (én nem jutottam odáig, hogy kipróbáljam). Úgyhogy az a terv, hogy jövő hét elejéig dolgoznak rajta még és külön FFB profilba fog bekerülni, hogy ha esetleg valakinek továbbra is a régi jön be jobban, maradhasson annál.
    Ez mondjuk jó hozzáállás.
    Aztán ha bejön az emberek nagy részének akkor marad csak az

  7. #57
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hét végén különben kiadtak egy továbbfejlesztett FFB változatot, de elég negatív fogadtatása volt bétában, ezért az nem került most ki (én nem jutottam odáig, hogy kipróbáljam). Úgyhogy az a terv, hogy jövő hét elejéig dolgoznak rajta még és külön FFB profilba fog bekerülni, hogy ha esetleg valakinek továbbra is a régi jön be jobban, maradhasson annál.
    Jó volt az ötlet, de sok volt vele a gond. A minimum force miatt "0" FFB-nél ki-be kapcsolt, rázta a kormányt, aztán elfordítva megszűnt. Az LFB 1-50 között ugyanazon az értéken ragadt, plusz összeakadt a minimum force beállítással. Az FX beállítás az újban elnyomta a kerékvetők és a futómű visszajelzéseit. Én a mostanival 60/50/50-en használom, a kísérletivel 75/0/0 kellett ahhoz, hogy egyáltalán vezethető legyen.

    Meséltek róla, mi zajlik a háttérben, és jól hangzanak a fejlesztések, csak túl korán rakták ki a bétába. Ez a párhuzamos megoldás talán a legjobb, amit tehetnek, így lesz összehasonlítási alap.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  8. #58
    Na végre Jimmer is csinált egy értelmesebb videót.


  9. #59
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Na végre Jimmer is csinált egy értelmesebb videót.
    öö kicsit kötekedek, ami szemre "furcsi" a fizikában. (az elejét néztem csak)
    - Rajt után hátulról belemegy egy másik formula autóba, és az felpattan, repűl, felökleli. Tömegprobléma? Való életben van ilyenre példa?
    - Full esős pályán, az utolsó, gyors sikánokat beveszi 6-osban, az 1-es kanyarkombinációban, lassú kanyarokban meg alig tud elfordulni. Szóval a vizes gumik nem pont nagysebességnél veszítik el a vízkiszorító erejüket, és akkor veszítenek a tapadásból, úsznak fel?

  10. #60
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Való életben van ilyenre példa?
    Gumi-gumi elleni kontaktnál simán
    https://youtu.be/zSxogmCAGmA?t=66

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval a vizes gumik nem pont nagysebességnél veszítik el a vízkiszorító erejüket, és akkor veszítenek a tapadásból, úsznak fel?
    Feltéve, hogy ez igaz, még mindig kérdés, hogy egy F1-es autónál mekkora szerepe van ennek az elképesztő leszorítóerőhöz képest. A mechanikai tapadásnak csak alacsony sebességnél van komolyabb jelentősége.


  11. #61
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Feltéve, hogy ez igaz, még mindig kérdés, hogy egy F1-es autónál mekkora szerepe van ennek az elképesztő leszorítóerőhöz képest. A mechanikai tapadásnak csak alacsony sebességnél van komolyabb jelentősége.
    De hiába van nagy sebességnél nagy leszorítóerő, erősebben nyomja a gumit az útra, ami jelen esetben a víz, amiből megvan hogy mennyit tud kiszorítani. Ha azt tulléped, onnantól kb slick-el mész esőben. Megeshet hogy egyszerűen a videóban még neméri el a gumi a vízkiszorítás határát, és még tapad. Namind1, nem vagyok nagy szaki, csak furcsáltam.

  12. #62
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    De hiába van nagy sebességnél nagy leszorítóerő, erősebben nyomja a gumit az útra, ami jelen esetben a víz, amiből megvan hogy mennyit tud kiszorítani. Ha azt tulléped, onnantól kb slick-el mész esőben. Megeshet hogy egyszerűen a videóban még neméri el a gumi a vízkiszorítás határát, és még tapad. Namind1, nem vagyok nagy szaki, csak furcsáltam.
    Ugyan az a gumi, ha nagyobb erő szorítja az aszfalthoz, több vizet tud kiszorítani.
    Ha megnézed a régi verseny autókat a fél méter széles gumikkal, nem véletlenül volt akkora. A mostani csupa szárny open wheel-ekre nem engednek széles gumit rakni, így is 3-4g hat a versenyzőkre. Alacsony sebességen alig van tapadás, esőben még inkább. 200 körül meg már az autó önsúlyának a többszöröse nyomja aszfalthoz az autót. Az is előfordulhat hogy egy kanyarban a külső ív a gyorsabb. Hiába kell hosszabb utat megtenni, a plusz leszorító erő hozhat annyi plusz sebességet hogy javul a köridő.

  13. #63
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Nekem baromira tetszik így videón keresztül. Főleg az, hogy mennyivel kevesebb tapadás van a kanyarokban a "felgumizott" ideális íven, mint mellette.

  14. #64
    Kiírtunk egy szavazást a topichoz, kíváncsiak vagyunk, hogyan viszonyultok az AMS2-höz, szavazhat bárki nyugodtan.

  15. #65
    János László Versenyző csige791 logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Város
    London
    Üzenetek
    48
    Nekem eddig a Sprint Racer autó jött be a legjobban, hihetetlen jó vele menni.

    Néhány autónak nagyon rossz az FFB-je, de amelyiké jó, azokon látszik mekkora potenciál van a játékban.

    Csatolt képek Csatolt képek

  16. #66
    Renatoék azt ígérik, hogy néhány build múlva be fog kerülni a setuphoz egy FFB szorzó, amivel autónként lehet finomhangolni majd az FFB erősségét, sajnos egyelőre hozzá kell igazítani a beállításokat az éppen használt kocsihoz. Nekem is a Sprint Race az egyik kedvencem, de a brazil Stock Car is jó, az ausztrál Supercar is, meg a formaautókban is van potenciál.

  17. #67
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Sziasztok,

    Reggel szavaztam, hogy tervezem megvenni, azóta megvalósítottam, mi baj lehet...

    Munka után fel is dobom, kiváncsi leszek. Egy V8 -ban szerintem én is benne lennék, annak ellenére, hogy eddig ugye csak "elsőkerekes játékautó" kategóriák mentek RR-ben.

  18. #68
    Áprilisi fejlesztői napló

    TL;DR:

    - már csak néhány napig lehet 40% kedvezménnyel megvenni az EA verziót
    - Time Trial mód jön a mostani buildben
    - 1986-os Brazilian Opala Stock Car szezon
    - Igyekeznek megoldani a multiplayerben tapasztalható ütközés problémákat
    - Jövő héten modern Kyalami és egy új brazil P1 prototype
    - Hivatalos Lotus, McLaren és Brabham licensz, első körben jön a Lotus 72D, McLaren M23 és Brabham BT44





    És egy teaser a végére


  19. #69
    Amúgy tudom hogy a beállításoktól is rohadt sok függ, de csak én érzem úgy hogy a formula autók - akár classic, akár f3 - undorítóan alulkormányozottak?

  20. #70
    Idézet Eredetileg Atesz92 írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy tudom hogy a beállításoktól is rohadt sok függ, de csak én érzem úgy hogy a formula autók - akár classic, akár f3 - undorítóan alulkormányozottak?
    Más autóknak is elég érdekes a karaktere, például a Lancer segge meglehetősen autonóm. Amúgy nem volt ak rosszak az első körök a játékkal, de még igen nyersnek tűnik.

  21. #71
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    És egy teaser a végére

    Gyanúsan egy porsche lesz. Szerintem ez egy GT3 CUP

  22. #72
    Idézet Eredetileg Atesz92 írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy tudom hogy a beállításoktól is rohadt sok függ, de csak én érzem úgy hogy a formula autók - akár classic, akár f3 - undorítóan alulkormányozottak?
    A gyári beállításoknál eléggé furcsa az aero egyensúly. Például a modernebb F3-ban 20.0-20.0 elől-hátul a szárny. Hogyha hátul csökkented az elejéhez képest, mindjárt könnyebben fordul. A Formula V10-nél meg 28.0-18.0, az pont, hogy túl szélsőségesen eltérő.

  23. #73
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A gyári beállításoknál eléggé furcsa az aero egyensúly. Például a modernebb F3-ban 20.0-20.0 elől-hátul a szárny. Hogyha hátul csökkented az elejéhez képest, mindjárt könnyebben fordul. A Formula V10-nél meg 28.0-18.0, az pont, hogy túl szélsőségesen eltérő.
    Ez jól hangzik, sztem ki is probálom. Csak fura hogy mondjuk iRacingben a fix setuppal, out-of-box is sokkal jobb feelingje van egy F3-nak mint itt.
    De mondjuk túl sokat várok egy Early Accesstől.

  24. #74
    Idézet Eredetileg Atesz92 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez jól hangzik, sztem ki is probálom. Csak fura hogy mondjuk iRacingben a fix setuppal, out-of-box is sokkal jobb feelingje van egy F3-nak mint itt.
    De mondjuk túl sokat várok egy Early Accesstől.
    Mondjuk azért azt érdemes megjegyezni, hogy az AMS2-ben a brazil F3-ban használt kasztnik vannak, a Dallara F301 és F309 már elég koros modellek (az utolsó két számjegy a bevezetés évére utal), viszont erősebb 285 lóerős motorokkal vannak felszerelve, mint a világ más pontjain. Ezzel szemben iRacingben az eredeti F3 szabályok szerinti utolsó specifikáció érhető el, ami 2014 után több lépcsőben komolyabb aerodinamikai ráncfelvarráson esett át, hogy a kategória versenyképes maradjon a GP3-al szemben. Szóval azért nem is feltétlenül kellene nagyon hasonlóan viselkedniük. (Ugye azóta ezt a szabályrendszert az FIA el is kaszálta és ma már a GP3-as speckót hívják F3-nak.)

  25. #75
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk azért azt érdemes megjegyezni, hogy az AMS2-ben a brazil F3-ban használt kasztnik vannak, a Dallara F301 és F309 már elég koros modellek (az utolsó két számjegy a bevezetés évére utal), viszont erősebb 285 lóerős motorokkal vannak felszerelve, mint a világ más pontjain. Ezzel szemben iRacingben az eredeti F3 szabályok szerinti utolsó specifikáció érhető el, ami 2014 után több lépcsőben komolyabb aerodinamikai ráncfelvarráson esett át, hogy a kategória versenyképes maradjon a GP3-al szemben. Szóval azért nem is feltétlenül kellene nagyon hasonlóan viselkedniük. (Ugye azóta ezt a szabályrendszert az FIA el is kaszálta és ma már a GP3-as speckót hívják F3-nak.)
    Jaja a motort én is néztem, hogy combosabb mint a iRacingben, de akkor igy ez sok mindent megmagyaráz

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •