Szavazás eredménye: AMS2 felmérés

  • megvettem

    23 47,92%
  • tervezem megvenni

    6 12,50%
  • ha lennének szervezett futamok, elgondolkodnék rajta

    11 22,92%
  • nem érdekel

    8 16,67%
Szavazók
48 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (132 összesen)
  1. #1

    Automobilista 2

    Ha már vezetni nincs időm mostanság, kiélem magam a hírnök szerepében. A tervek szerint decemberben érkezik a hosszú ideje várt új Reiza szimulátor:



    Meglepő módon a Slightly Mad-féle Madness engine-re esett a választásuk, ami szerintem a LiveTrack 3.0-val karöltve a PCARS legerősebb pontja volt, szóval egy kis Heusinkveld fizikával megfűszerezve akár még ütős is lehet a végeredmény.

  2. #2

  3. #3
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    OMG!!! És ez még csak pre-alpha gameplay!
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  4. #4

  5. #5
    Kaptunk némi új anyagot a szeptemberi fejlesztői naplóban.




    Új hajtáslánc modell a H váltós gépekhez:





    Utoljára módosította: balage06; 2019. 10. 01. 22:11. Indoklás: link csere

  6. #6
    Nagyon várós.

  7. #7
    Decemberi fejlesztői napló

    TL;DR:

    F1-es autókból megint kapunk gazdagon:





    Vegetáció szempontjából a korábbiakhoz képest kezdenek bíztatóbban kinézni a pályaelőzetesek:



    Ugyan az alapjáték rajtjára nem lesz minden kész, de idővel elkészül majd az Endurance Brasil sorozat teljes idei szezonja, amiben az egzotikusabb prototípusoktól kezdve a különböző GT3 masinérián át mindenféle autó lesz majd.

    És hivatalos tartalomként érkezik majd Mount Panorama (Bathurst), de szintén nem az alapjáték részeként.

  8. #8
    Januári fejlesztői napló

    Február 28-án indul a zárt béta az early backereknek, március végén pedig megjelenik az alapjáték.




    Utoljára módosította: balage06; 2020. 02. 01. 11:39.

  9. #9
    Remélem valamelyik magyar liga szervez futamokat AMS2-vel

  10. #10
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem valamelyik magyar liga szervez futamokat AMS2-vel
    Első körben reméljük, hogy népszerűbb lesz itthon az első résznél.

  11. #11
    Tesztelgetem a bétát, mivel a nyilvános véleménynyilvánítást alapból nem tiltják, ha valakit érdekel:

    Tegnap este már csak egy gyors próbára volt időm, VR-ban pöccintésre indult, grafika alapból hozzáállítva, T300 automatikusan felismerve és kalibrálva - eddig jó. A menü, HUD és grafika egyértelműen a PCARS2-ből származik, de nincs ezzel gond, letisztult, átlátható. Elsőre a Dallara F309 - Interlagos kombót próbáltam, szeretem a formaautókat, na itt egy kicsit megijedtem. A gyári FFB beállítások használhatatlanok, csak ellentart és semmi mást nem érezni rajta, így az F3-as kocsi se érződött jónak, elnapoltam a dolgot.

    Aztán ahogy ma utánaolvasgattam a részleteknek, az erősítésen túl két paraméter van: Low Force Boost és FX. Előbbi a "Minimum Force" megfelelője, az apróbb egyenetlenségeket, finomságokat lehet velük erősíteni, utóbbi pedig a combosabb effektek erősségét állítja. Csak éppen ezeket elsősorban a Logitech kormányokhoz, meg esetleg egyéni ízlés szerint mérsékelten fűszerezésre ajánlják, gyárilag viszont 50-50-re vannak téve.

    Némi változtatás után mindjárt más, a részleteket is kiérezni belőle. Összességében nekem tetszik a vezetési élmény. Direkt telepítettem a PCARS2-t is, hogy ne hagyjam magam átverni és a végeredmény igen eltérő, még ugyanaz a pálya - autó kombó is egészen különböző vezetést igényel.

    Ami nekem elsőre szokatlan volt és talán a legnagyobb eltérés az első részhez képest, az a tapadás és a gumik viselkedése, az AMS1 örökölte az rFactortól, hogy nem igazán volt átmenet a tapadás és a csúszás között, itt viszont még a legnagyobb formaautóknál is nagyon jól érződik, amikor egy kövér gázas kigyorsításnál kitör a hátuljuk, nagyobb biztonsággal lehet őket megfogni enyhébb ellenkormányzással.

    Viszont jelen állapotában egyelőre tényleg csak azoknak tudom ajánlani, akik szívesen segítenek tesztelni, mert még elég sok apróbb hiba és hiányosság van benne, lesz még dolguk bőven a nyilvános megjelenésig.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 04. 03. 15:47.

  12. #12
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Szintén zenész, csak nálam gain 80, low boost 10, menu spring 40. De amúgy eddig szimpi, egyedül a felhasználói felületben reménykedem, hogy ez nagyon csak vázlat még. Igazi kétezres évek feelingje van, a rossz értelemben.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  13. #13
    G29-el is megy majd?
    Rengeteg videó kerül fel. Ebből tényleg lehetne liga is nagyon odabasz.

  14. #14
    János László Versenyző csige791 logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Város
    London
    Üzenetek
    48
    Ha lesz Liga rám számíthattok

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  15. #15
    Nálam is lehet majd ha megvettük. Itt nem lesz kedvezmény hogy limitált ideig ingyen be lehetett zsebelni mint az 1-et?

  16. #16
    Finomhangoltak a srácok az FFB-n és a fizikán, egyre jobban tetszik, az első iterációban megvolt ugyanaz az érzés, ami a PCARS-nál, hogy féktávon elnehezedik a kormány, az autó durván alulkormányzott, úgy kell beerőszakolni a kanyarba, aztán a csúcspontján hirtelen elkönnyül és a kijáraton meg már ellenkormányozni kell, átcsap túlkormányzottságba. Ezt a hatást most a géppark jelentős részénél sikerült eliminálni/minimalizálni. A kerekek viszont még mindig könnyen blokkolnak, a következő lépcsőben végre setupolni is lehet majd.


  17. #17
    Márciusi fejlesztői napló

    Kicsit újfent átalakült a megjelenés ütemterve:


    Tesztelésre vállalkozó kedvűeknek újra elérhető a béta pakk (AMS2 + béta + béta fórum hozzáférés + 2020-2021 DLC szezonok).

    A BETA 4-re teljesen megváltozott az FFB, érzésre most sokkal közelebb van az AMS1/rF2-höz, én egyelőre nem találtam meg a tökéletes beállításokat. A center környékén picit túl laza, ugyanakkor egyes effektek meg túl erősnek érződnek, pedig LFB és FX is nullázva van. Majd még szórakozok vele.

  18. #18
    Hello

    Egy ideje en is nezegetem ezt a cuccot hatha kijon belole valami jo. Az ams1 is jol mozgott nem volt vele semmi bajom szoval ez pedog mindenkeppen szebb lesz jobb.

    Egy nagy kerdes foglalkoztat engem csupan hogy lesz e hozza iracinghez hasonlo online szervezett bajnoksag es jogositvany meg egueb pontrendszer. Egyertelmu leirast errol nem talaltam.

    Szabolcs

  19. #19
    Online bajnokság jó volna több embernek is mivel holnaptól próbaidőszak kezdődik. Csak kár hogy nincsen akció mint az 1-nél hogy ingyen be lehetett zsebelni.

  20. #20
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Márciusi fejlesztői napló

    Kicsit újfent átalakült a megjelenés ütemterve:
    ...
    Tesztelésre vállalkozó kedvűeknek újra elérhető a béta pakk (AMS2 + béta + béta fórum hozzáférés + 2020-2021 DLC szezonok).

    A BETA 4-re teljesen megváltozott az FFB, érzésre most sokkal közelebb van az AMS1/rF2-höz, én egyelőre nem találtam meg a tökéletes beállításokat. A center környékén picit túl laza, ugyanakkor egyes effektek meg túl erősnek érződnek, pedig LFB és FX is nullázva van. Majd még szórakozok vele.
    120$ a beta? Nincs demo, amiben ki lehetne probalni, hogy hogyan mozog...?

  21. #21
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    120$ a beta? Nincs demo, amiben ki lehetne probalni, hogy hogyan mozog...?
    De van. Megveszed Early Accessben 40% kedvezménnyel, és 2 órán belül visszacserélheted Steamen, ha nem jött be. Nem kell a bétát megvenni hozzá.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  22. #22
    Steamen éjféltől lehet tolni de 105 euró az kurva sok és szar is lett. Várom hogy feltörjék skidrowon azt meglátjuk hogy tényleg szar e. De még az első része se volt ilyen mocskos drága.

  23. #23
    Csőrös barátunk gondolom úgysem kormánnyal tolja, de érdemes megjegyezni, hogy az alap FFB beállítások a Logitech GXX szériához vannak belőve, komolyabb eszközökkel érdemes úgy kezdeni, hogy a játékban a Gain, LFB-t levenni 50% körülre, az FX-et 0%-ra és onnan finomhangolni ízlés szerint. (LFB nagyjából a Minimum Force beállításnak felel meg, FX-el meg a kormányzás nehézségét lehet változtatni az LFB helybenhagyásával)

    A másik dolog meg, hogy a tervek szerint minimum két évig fejleszteni fogják, közben nagyjából havonta érkeznek új kiegészítők. A season pass lefedi ezt a teljes periódust, azért ilyen drága, de ezek a cuccok majd egyenként is megvehetőek lesznek.

    Én azt mondom, hogy aki szimplán csak kíváncsi a játékra, az várjon még vele az 1.0-ig, közel sincs még ez a szoftver kész állapotban.

  24. #24
    Akkor azért is húzták le?

  25. #25
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor azért is húzták le?
    Egyenlőre ez egy Early Access cucc, kb mint mikor az AC1 kijött, használni lehet már de kell neki vagy 1-2 év mire tényleg jó lesz. Automobilista 1 fizikája a PC2 grafikájával összegyúrva azért nem lenne rossz.

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •