Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 41 (41 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    mindkét csapattársam szépen helyt állt és jó eredményt értek el
    meg egy nagy sz*rt (magamra értem)



    Amúgy, ha már úgy is megy, a ki a gyorsabb ha nem én vita, szerintem érdemes lenne figyelembe venni azt is, hogy mindenkinek különböző verseny set-e van (kormány, pedál stb.). Nem tudom, hogy kinek mi van, de én sem ott végeztem volna ahol, ha nem egy gyenge rugós fékkel kellett volna végigcsinálni az egészet. A T150 egy jó kormány, de a hozzá vett t3pa pedál set sem közelíti meg a megfelelő szintet. Szóval amíg nem egyforma felszereléssel vagy legalább azonos szinten lévőkkel egy helyszínen mérik össze a tudásukat az emberek addig felesleges mondogatni, hogy ez meg az gyorsabb és a másik utol se éri őket.

    Még 2 dolog:

    A, Szeretném kérni azt, hogy a rank app büntető rendszerrel a szervezők kezdjenek valamit, mert nem realisztikus, hogy rögtön le kell lassítani, ami bizonyos helyzetekben még veszélyes is. Ezen felül, jó lenne megoldani, hogy ne mindenhol ugyanaz legyen a határ. Például Hockenheimben az első kanyar kijáratán nem igazán lehetett gyorsabbnak lenni és mégis elég nagy vágásnak vette mindig.

    B, A bopolás újragondolása. Megint leírom, hátha számít, hogy a GT3 és a GT2/GTE azért két különböző kategória, mert nem ugyanazon szabályok szerint vannak csinálva. Még mindig hülyeségnek tartom az egy szintre hozatalt, mert a GT3-ban van ABS, a GTE-ben nincs stb. A GT3 autókat lehet egy szintre hozni, a GT2-t is lehet egyszintre hozni, de a két kategóriát nem. Szóval, ha lehetne a következő bajnokságban vagy csak GT3 vagy csak GT2 legyen. Vagy a legjobb, hogy a két kategória külön külön legyen bopolva pl. IMSA.

    Ja és még a bophoz, hogy versenyenként legyen felülvizsgálva. És akkor elkerülhetőek a nagy különbségek pl. Bahrain

  2. #27
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    És mi lenne ha csak versenyzőre lenne BOP? Tudom, hogy ez egyáltalán nem Get Real... na és? Ez csak játék.Mert márkán belül azért voltak eltérő tudású pilóták ugyanannyi kilóval büntetve. A tabella alapján lenne kiosztva ki hány kilóval indul a köv futamon.

  3. #28
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    És mi lenne ha csak versenyzőre lenne BOP? Tudom, hogy ez egyáltalán nem Get Real... na és? Ez csak játék.Mert márkán belül azért voltak eltérő tudású pilóták ugyanannyi kilóval büntetve. A tabella alapján lenne kiosztva ki hány kilóval indul a köv futamon.
    Meg a f*szomat!

  4. #29
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Meg a f*szomat!
    Te eredménytől független 50 kilót kapnál

  5. #30
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Te eredménytől független 50 kilót kapnál
    Szerintem nekem minimum 100kg kell

  6. #31
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Akit nem érdekel a téma, nyugodtan ugorja át a soraimat

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Fogalmam sincs, errol Markot kell megkerdezned, o pedig mar nyilatkozott. A kerdes szempontjabol nem relevans.
    Próbálom vmi egzakt dologhoz kötni a teljesítményemet, ami eltér attól hogy "nálad csak lassabb lehetek". Márk az évad során az időmérőkön egész kiegyenlített teljesítményt tudott felmutatni. 3-7 helyeket szerezte meg (futamon sokat kukázott). Elmondása szerint Bahrein-ben nem spórolta el magát, készűlt, mégsem ott szerezte meg a legjobb ererményét (ha jól rémlik 1 kanyaros balesetbe sem keveredett). Elképzelni sem tudja hogy mitől voltam olyan gyors. Azaz, ha hozzá képest kiugróan jól teljesítettem, akkor az az én erényem, dicsőségem, vagy Márk "gyengesége" inkább?

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Andris bevallottan sporolt, nem volt hova sietnie. Se elorebb, se hatrebb nem volt sok eselye kerulni. En meg az elso stinten nagyon szenvedtem a serult auto miatt. Tehat nem.
    Tehát Andris hiába volt elöl, üres pályán, kimaradt a bulikból, mégis spórolt, nem sietett, nem 100%-on ment. Akkor szerintem húzzuk ki a listáról hogy hozzá képest hol végeztem.
    Ha Te úgyérzed hogy 100%-on mentél, akkor szerinted az 1.kanyaros baleseted, a mezőnyön való átverekedés, és egy elsőkörös baleset (plusz még nemtudom mi történt veled) hány mp-et vett ki a teljes futamidődből?
    Ha kapásból 100%-on hajtottál, akkor az időmérőn hogyhogy Széchy, Asztalos, meg Csaba is megelőzött ugyanazzal a kocsival? Azért a időmérők többségén elöttük végeztél (bár Asztalos nehézdió volt).

    A magam részéről elmondhatom hogy úgy álltam a futamhoz hogy szétharapok mindent, és iszonyat koncentráltan mentem. Semmi sem zökkentett ki, és csak az utat láttam. Működtek a gumik, taktika is jóvolt. Az elején azért hajtottam mert soft-os taktikán voltam, és a med-esekhez képest muszály volt kiautózni plusz 1 boxkiállásnyit. Szerintem életemben először mentem kétkiállásos futamot. Egyik sprint etap követte a másikat. A futam végén plusz motivációként a kvalis köridőm megdöntését, és a minél nagyobb fölényű győzelem is tüzelt. Erre nem emlékszem konkrétan, de még az is lehet hogy az is végig hajhatott, hogy bebizonyosodjon hogy nem "csak" az 1 kanyaros baleset miatt győzök. Úgy érzem hogy pályafutásom eddigi legjobb futamát teljesítettem ott. és ezekután kifejezetten rosszul esik hogy ajándék győzelemként aposztrofálod. Ha lelassítok, kiengedek akkor megérdemeltebb lett volna, vagy akkor a meki nemkapott volna súlyt?!

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Feltetelezve, hogy ugyanannyit keszultok, ugyanazzal az autoval es mindketten a maximumotokat nyujtjatok hiba nelkul, nem.
    Jó hát ezekszerint képzelőerőhiányban szenvedsz, segítek. No offense András irányába, de példákkal tudom cáfolni a kategórikus "nem"-et.
    12106,12109,10706,10305


    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kulonbozo auto, az egyikben pl. ABS van. Alma es a korte.
    Alma, és körte egy bajnokságban. Értem, akkor az egy fals bajnokság volt, nem lehetett összehasonlítani benne a pilóták teljesítményét. Előző replikában, találsz abs, meg abs nélküli eredményeket is.


    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Egyreszt a csapatbajnoksag miatt, no meg nekem tetszett, hogy versenyeznem kell.
    Pattog az ékszijj
    Hogyérted hogy versenyezned kell? A GT3-as kocsikkal nemkell versenyezni? Maguktól mennek a sínen? A nagyobb vezetői kihívásra gondoltál? Vagy úgy gondoltad hogy csak és kizárólag a többi vettével tudsz, és kell majd küzdened a pályán?

    Augusztusig csak a végére érünk, és kibogozzuk hogy miktörténtek.

  7. #32
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    És mi lenne ha csak versenyzőre lenne BOP? Tudom, hogy ez egyáltalán nem Get Real... na és? Ez csak játék.Mert márkán belül azért voltak eltérő tudású pilóták ugyanannyi kilóval büntetve. A tabella alapján lenne kiosztva ki hány kilóval indul a köv futamon.
    Attól függ hogy mi a cél a súlyozással. Kocsikat egyszintre hozni, vagy a mezőnyt összébbhozni.

    Nekem még egy olyan pojén jutott az eszembe, hogy mindenkinek a valós testsúlyát is hozzáadjuk a kocsijához. Legalább annyi előnye biztos lenne hogy pörögnének itt a fogyókúrás tippek trükkök Nem setupot, hanem recepteket osztanánk meg egymással.

  8. #33
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    És mi lenne ha csak versenyzőre lenne BOP? Tudom, hogy ez egyáltalán nem Get Real... na és? Ez csak játék.Mert márkán belül azért voltak eltérő tudású pilóták ugyanannyi kilóval büntetve. A tabella alapján lenne kiosztva ki hány kilóval indul a köv futamon.
    Ez hosszú évekig így volt a liveforspeed bajnokságban. Toga, Kiss Norbi zokszó nélkül mentek 20-50kg plussz súllyal kocsi és eredménytől függően.

    egy példa:

    https://youtu.be/Xzyj8xigKcE?t=465
    Utoljára módosította: Szarka András; 2019. 06. 04. 19:04.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  9. #34
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálom vmi egzakt dologhoz kötni a teljesítményemet.....
    A viszonyitasi pont maga nem fix, igy nem is lehet merni hozza semmit. Persze, ertem en, hogy valamibol ki akarsz indulni, de ebbol az adott esetre vonatkozoan semmilyen kovetkeztetest nem lehet levonni.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát Andris hiába volt elöl, üres pályán, kimaradt a bulikból....
    Ezt megforditom, szerintem idorendben van ertelme nezni a dolgokat. Az idomeron legyoztek paran, mert egyreszt nem adta ki, masreszt az en setupom a medium gumis tankolt autora volt belove, nem csinaltam kulon idomeros setet.

    Nehez megmondani, szerintem 20 es 30 masodperc kozott volt valahol az elvesztegetett ido.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A magam részéről elmondhatom...
    Szinten megforditom. Az, hogy mikor mennyi sulyt kapott volna a meki, nem tudom megmondani, mert nem voltam bevonva.

    Jol mentel es kiadtal magadbol mindent. De ha leszamitjuk a hibakat es az ember megy 60 kort azonos taktikan, akkor a legrosszabb es a legjobbja kozott van 20 masodperc. Ha minden korben nyomod es koncentralsz max ennyi van benne ahhoz kepest, ha atlagosan vegigmesz. Szerintem te sem allitod, hogy tokeletes volt a versenyed es nem hagytal benne egy tizedet sem.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Jó hát ezekszerint képzelőerőhiányban szenvedsz, segítek. No offense András irányába, de példákkal tudom cáfolni a kategórikus "nem"-et.
    Ez 2016, mi pedig 2019-rol beszelunk. Teljesen irrelevans Bahrain szempontjabol, hogy mi volt 3 eve.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Alma, és körte egy bajnokságban. Értem, akkor az egy fals bajnokság volt, nem lehetett összehasonlítani benne a pilóták teljesítményét. Előző replikában, találsz abs, meg abs nélküli eredményeket is.
    Lasd egyel feljebb.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Pattog az ékszijj
    Hogyérted hogy versenyezned kell? A GT3-as kocsikkal nemkell versenyezni? Maguktól mennek a sínen? A nagyobb vezetői kihívásra gondoltál? Vagy úgy gondoltad hogy csak és kizárólag a többi vettével tudsz, és kell majd küzdened a pályán?
    Nem, ezzel azt akartam mondani, hogy azonos szinten vannak az autok, esetleg valaki egy kicsit elonyben van hozzam kepest, akkor izgalmasabb lesz a futam, nem csak vegigmegyek elol. Az unalmas. De esetedben akkora elonyt kaptal, hogy senki nem tehetett semmit.

    Az alapkoncepcio egyebkent az volt, hogy a GT3-as autok egy picit lassabbak lesznek, kompenzalando az ABS-t. Nagyon nem jott be. Amugy a trukk a Meki gumikezeleseben volt, siman lehetett vele 40 percet menni nyelen, nem foszlott szet. Nem veletlenul mondtam neked, hogy felejtsd el a medet.

  10. #35
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Ez hosszú évekig így volt a liveforspeed bajnokságban. Toga, Kiss Norbi zokszó nélkül mentek 20-50kg plussz súllyal kocsi és eredménytől függően.

    egy példa:

    https://youtu.be/Xzyj8xigKcE?t=465
    Regen sokminden belefert, most mar ok sem csinalnak ezt meg.

  11. #36
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Andris-ra visszatérve, bocs. Az olló közte és köztem automatikusan nőtt. Én direkt ütöttem a vasat hogy minél nagyobb legyen a különbség (verés), a harmadik etapban voltam a leggyorsabb, ezzel szemben Andris valószínű egyre jobban lankadt.


    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nehez megmondani, szerintem 20 es 30 masodperc kozott volt valahol az elvesztegetett ido.
    20-30mp volt a baleset, és a többiek miatti időveszteséged?
    Apropó, milyen volt ez a futamod, hogy érzed mennyire nyomtad, kinyomtad a szemét? Volt motivációd, célod?

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Jol mentel es kiadtal magadbol mindent. De ha leszamitjuk a hibakat es az ember megy 60 kort azonos taktikan, akkor a legrosszabb es a legjobbja kozott van 20 masodperc. Ha minden korben nyomod es koncentralsz max ennyi van benne ahhoz kepest, ha atlagosan vegigmesz. Szerintem te sem allitod, hogy tokeletes volt a versenyed es nem hagytal benne egy tizedet sem.
    60 kör, 2 órás futam, 20mp-es futamidő különbség, az körönként 3 tized mp-es különbség a maxikakaó, és az átlagos között?
    Ühüm. Tudom nemszabad semmivel sem összevetnem, nemszabad, de Márk, aki ugyanazzal a kocsival, ugyanazon a taktikán, nagyobb baki, baleset nékűl 60mp-es különbséggel futott be, akkor mondhatjuk hogy Márk nagyonnagyon átlagon aluli alatti futamot teljesített (bocs Márk), vagy esetleg én mehettem maxin (vagy mindkettő egyszerre)?

    Ahogy én megéltem, és visszamenőleg amelyik futamaimra emlékszem (no nem úgy mint hamilton hogy mindig az utolsó) igen, eddig ez volt a legtökéletesebb futamom. Mindamellett hogy tudom hogy a rajtom nem volt elég jó az áttételezés miatt, Széchy-vel is sikerűlt ütközni, és az egyik boxból elindulásnál a rükvercet találtam meg elsőre. De a pályán többi részén 0 hiba volt. Ha előzni kellett, pikk haraptam, szinte lendületből megvolt. A soft-s-s taktikának köszönhetően -talán az egész bajnokságban itt volt a legrövidebb egy etapom? 40perc- végre nem a spórolós műsor volt terítéken, nyomhattam. Futam topikba Széchy volt az első aki gratulált, írta hogy a balesetünk után milyen jól nyomtam. ó -mondom is magamban-, köszi, egyetértek. Erre kiderűl hogy csak irónia volt részéről +ajándék

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, ezzel azt akartam mondani, hogy azonos szinten vannak az autok, esetleg valaki egy kicsit elonyben van hozzam kepest, akkor izgalmasabb lesz a futam, nem csak vegigmegyek elol. Az unalmas. De esetedben akkora elonyt kaptal, hogy senki nem tehetett semmit.
    Tamás. Vagy személyekről, vagy kocsikról beszélj. A kocsik egyszintben voltak, csak én nem voltam veled egyszintben? Ha jól értem arra célzol hogy a GT3-as pilóták közűl kiemelkedtem, így túl nagy előnyöm volt hozzád képest? Ha ez így van ez dicséret, köszi. A GT2-sekhez képest szted milyen voltam?
    Te már a bajnokság elején, az autókiválasztásnál tudtad hogy a mekik, vagy a gt3-asok gyorsabbak lesznek a gt2-es társaikhoz képest, mégis a corvettet választottad?

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Az alapkoncepcio egyebkent az volt, hogy a GT3-as autok egy picit lassabbak lesznek, kompenzalando az ABS-t. Nagyon nem jott be. Amugy a trukk a Meki gumikezeleseben volt, siman lehetett vele 40 percet menni nyelen, nem foszlott szet. Nem veletlenul mondtam neked, hogy felejtsd el a medet.
    Miből következtetsz arra hogy a GT3-as kocsik gyorsabbak voltak a GT2-es kocsikhoz képest? 8/7 időmérőt, és 8/7 futamot GT2-es kocsik nyertek. Mi a mércéd?

  12. #37
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    És mi lenne ha csak versenyzőre lenne BOP? Tudom, hogy ez egyáltalán nem Get Real... na és? Ez csak játék.Mert márkán belül azért voltak eltérő tudású pilóták ugyanannyi kilóval büntetve. A tabella alapján lenne kiosztva ki hány kilóval indul a köv futamon.
    már látom magam előtt amint páran pont nem érnek majd rá indulni az első futmon
    jó lesz dobós futamnak és egy jó pár futamig nem kell aggódni a plusz súly miatt...(aztán persze jöhet még 1 dobós futam ha már -1 futammal is az élen járnának a pontversenyben)

    ilyesmit szerintem csak úgy érdemes , ha a pl a dobogósok kapnak a következő futamra (amin indulnak) kilókat...

    de ettől függetlenűl ehhez is kell egy korrekt BOP az autókra h ne az autóválasztáson dőljön el a bajnokság ...
    mert ez a + súlybünti csak kozmetikázásra elég szerintem...kb ugyanazok kapnák a + súlyt mindig még így is és ugyanaz lenne a dobogó ..igazából csak azokat szivatná ez a rendszer , akik csak ritkábban kerülnek dobogóra , mert így legalább a kövi futamon nehezebb dolguk lesz...

    de mit várnátok ettől? én úgy láttam eléggé szoros a mezőny ... pl 1-2 tized ide-vagy oda időmérőn már jónéhány pozíció

    ezt már sűríteni nem nagyon tudjátok , max kicsit összekavarni néha

  13. #38
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    már látom magam előtt amint páran pont nem érnek majd rá indulni az első futmon
    jó lesz dobós futamnak és egy jó pár futamig nem kell aggódni a plusz súly miatt...(aztán persze jöhet még 1 dobós futam ha már -1 futammal is az élen járnának a pontversenyben)

    ilyesmit szerintem csak úgy érdemes , ha a pl a dobogósok kapnak a következő futamra (amin indulnak) kilókat...

    de ettől függetlenűl ehhez is kell egy korrekt BOP az autókra h ne az autóválasztáson dőljön el a bajnokság ...
    mert ez a + súlybünti csak kozmetikázásra elég szerintem...kb ugyanazok kapnák a + súlyt mindig még így is és ugyanaz lenne a dobogó ..igazából csak azokat szivatná ez a rendszer , akik csak ritkábban kerülnek dobogóra , mert így legalább a kövi futamon nehezebb dolguk lesz...

    de mit várnátok ettől? én úgy láttam eléggé szoros a mezőny ... pl 1-2 tized ide-vagy oda időmérőn már jónéhány pozíció

    ezt már sűríteni nem nagyon tudjátok , max kicsit összekavarni néha
    Az autók egy szintre hozásának szándéka teljesen rendben van, de a versenyzők egyéni BOP-olása már egészen más tészta szerintem. Bárki, aki gyorsabb a többieknél, azért az, mert vagy egyszerűen jobb képességei vannak, de leginkább azért, mert sokkal többet gyakorolt. Ezt büntetni szvsz. nem okos dolog, mert a ellene megy a motivációnak, ami gyakorlásra buzdíthat bárkit is. Kicsit sarkítva, olyan volna, mint a kommunizmus. Hiába vagy jobb, dolgozol többet, a szarul dolgozó is megkaphatja ugyanazt az eredményt (kvázi a te munkádból élősködve), ezért megszűnnek a kiugró egyéni teljesítmények motiváció hiányában.

    Nyilván baromság, de ha annyira fontos, hogy mindig mindenki azonos erősségű kocsival induljon, akkor lehetne futam mindig más, de mindenki számára ugyanolyan kocsival. Van elég GT3-as vas

  14. #39
    na most jutottam el odáig, hogy megcsináljam, jobb később, mint soha


  15. #40
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    na most jutottam el odáig, hogy megcsináljam, jobb később, mint soha

    Köszi, kár hogy nem hosszabb és nem még több helyzetet mutatsz be vele, de ez így is jó lett.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  16. #41
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, kár hogy nem hosszabb és nem még több helyzetet mutatsz be vele, de ez így is jó lett.
    helyzet alatt mit értesz? Ha azt, hogy más kanyarok is legyenek benne, akkor arra az a válaszom, hogy konkrétan 2 kanyarban tapasztaltam előzést: a hajtű és utána 2-vel a balos. Megnéztem mindenki autójából az egész versenyt (ahogy eddig is) úgy, hogy minden körbe bele néztem és ha láttam a közelében egy másik autót akkor megnéztem, hogy lett-e csata, de ilyen csak a már említett kanyarokban volt. Előzés volt több is pl. akkor ha valaki hibázott, nekem is volt 2 ilyen, engem is előztek így meg, de az nem igazán csata inkább kikerülés. Sajnos az utolsó 2 versenyre ennyi jutott, Kanada se volt jobb, előzés tekintetében, elfogytunk a szezon végére.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •