Találatok: 1 - 4 (4 összesen)
  1. #1
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    GT - Büntetések - Bahrein

    GT - Büntetések - Bahrein

    A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "bedünnyögés" olvasható!


    Bahrein 2019. Május 5.

    Óvás Felelős Incidens jellege Büntetés
    A R1 1:45 - Pfennig Kristóf - Széchy Szabolcs Pfennig Kristóf, hátulról lökés 3
    A R1 1:50 - Dezső Tamás - Miletics Roland Miletics Roland, hátulról lökés 3
    A R1 1:54 - Terhes Csaba - Szarka András - Zelfel Tamás Terhes Csaba, baleset okozása 3
    A R1 2:05 - Horváth Márk - Lóczi János Horváth Márk, leszorítás szóbeli
    A R1 3:00 - Piski Tamás - Oláh Gergely Piski Tamás, hátulról lökés 3
    A R1 12:33 - Zelfel Tamás - Bagi Bendegúz Bagi Bendegúz, önmagát büntette 1
    A R1 12:35 - Terhes Csaba - Oláh Gergely Oláh Gergely, hátulról lökés 2
    A R1 18:30 - Terhes Csaba - Sipkai Béla Terhes Csaba, hátulról lökés 3
    A R1 33:07 - Zelfel Tamás - Bagi Bendegúz Bagi Bendegúz, önmagát büntette 0
    A R1 50:04 - Terhes Csaba - Miletics Roland Terhes Csaba, kontakt 1
    A R1 56:39 - Miletics Roland - Terhes Csaba Miletics Roland, hátulról lökés 2
    A R1 1:54:26 - 1:55:34 - Oláh Gergely - Terhes Csaba Oláh Gergely, szóbeli figyelmeztetés 0
    Tóth Szabolcs - elmaradt BUÁ bejelentés Tóth Szabolcs, BUÁ adminisztráció 1


    Az összevont büntetések összesítve:

    2 Boxutca áthajtás: Terhes Csaba,
    1 Boxutca áthajtás: Eszenyi András,Oláh Gergely,Miletics Roland,Széchy Szabolcs,
    3 figyelmeztetés: Lányi Tamás,Pfennig Kristóf,Piski Tamás,Tóth Szabolcs,Eszenyi András,Bagi Bendegúz
    2 figyelmeztetés: Asztalos András,Burszky Norbert,Homoki-Szabó Csaba,Terhes Csaba,Oláh Gergely,
    1 figyelmeztetés: Miletics Roland,


    Boxutca áthajtásos büntetés - a következő első futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 2. és 4. köre között kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges.

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.
    Utoljára módosította: Kettel; 2019. 05. 16. 11:50. Indoklás: Táblázat frissítés - Asztalos
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Kerlek nezzetek meg megegyszer az engem erinto esetet, mert szerintem nem hibaztam, de ha megis, akkor is tulzo a bunteteis tetel.

    A R1 3:00 - Piski Tamás - Oláh Gergely - hátulról lökés 3

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kerlek nezzetek meg megegyszer az engem erinto esetet, mert szerintem nem hibaztam, de ha megis, akkor is tulzo a bunteteis tetel.

    A R1 3:00 - Piski Tamás - Oláh Gergely - hátulról lökés 3
    Támadóként hátulról kiforgatod Gergőt. Első-hátsó tengely fedése egy pillanatra sincs meg, így Gergő olyan ívet választ (normális kereteken belűl) amilyet akar. A pályán még mégbeljebb is volt hely számodra. Az ütközés elött a féket már felengedted. Gergő vagy -5 poziciót is bukik a kiforgatás miatt. Ilyenre 3 figyelmeztetést szoktunk adni.

    Szerintem:
    Ha alávágó alávágásával próbálkozol, akkor már legyél mellette, amikor ő akarna kijbújni a másik mögűl.
    Ha meg még nem vagy mellette, akkor ne a láthatólag alávágni akaró ívét keresztező/találkozó ívet válassz magadnak.

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Támadóként hátulról kiforgatod Gergőt. Első-hátsó tengely fedése egy pillanatra sincs meg, így Gergő olyan ívet választ (normális kereteken belűl) amilyet akar. A pályán még mégbeljebb is volt hely számodra. Az ütközés elött a féket már felengedted. Gergő vagy -5 poziciót is bukik a kiforgatás miatt. Ilyenre 3 figyelmeztetést szoktunk adni.

    Szerintem:
    Ha alávágó alávágásával próbálkozol, akkor már legyél mellette, amikor ő akarna kijbújni a másik mögűl.
    Ha meg még nem vagy mellette, akkor ne a láthatólag alávágni akaró ívét keresztező/találkozó ívet válassz magadnak.
    Koszi a visszajelzest, de nezzetek meg megegyszer egyutt, ez volt a keresem.

    Egyebkent en ezt sokkal egyszerubben latom, o jott nekem es nem forditva. En voltam hatrebb, de o valtoztatott az iven hirtelen, ha megy tovabb ugy, ahogy addig, nincsen semmi gond. Nem latott, nem figyelt arra, hogy valaki ott van mellette. Az, hogy mennyi helyet veszitett azon mult, hogy hanyan es milyen szorosan jottek mogottunk. Az elso korben nyilvan tobben mennek el mellettunk, mint az utolsoban.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •