Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (45 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT - Montreal - 05.19

    Kedves Versenyzők!

    Masters GT Bajnokságunk hetedik futama jön Montrealban. Jó gyakorlást és gyors setupot kívánunk mindenkinek!



    7. Futam: Montreal - rank (letöltés)
    Autók:
    GT2 Class:
    BMW M3 GT2, Corvette C7.R (+35 kg), Ferrari 458 GT2 (+20 kg), Porsche 911 RSR 2017 (+55 kg)
    GT3 Class :
    Lamborghini Huracan GT3 (+20 kg), BMW Z4 GT3 (+15 kg), McLaren 650 GT3 (+25 kg), Audi R8 LMS 2016 (+10 kg), Ferrari 488 GT3, Mercedes AMG GT3, Nissan GT-R GT3, Porsche 911 GT3 R

    Időpont: 2019.05.19. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 19:50-20:00 (10 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:30 (30 perc)
    Futam hossza: xx kör (~90 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 28 (szerver elosztás kalkulátor)

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2019. 05. 06. 14:37.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    BOP

    A Mclaren 5 kg plusz súlyt kapott a hátralevő két futamra. Több változás nem történt.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #3
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Nem tudok csatlakozni egyik szerverre sem, rá tudnátok nézni?

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nalam sem latszanak a szerverek.

  5. #5
    AC szerverek újra futnak.

  6. #6
    Figyelem!

    Minőségbiztosítási okokból a GTR-Masters fokozatosan több lépésben új szerverre költözik. A GT bajnokság futamai és prekvalifikációja mostantól az új szerverről fut. A prekvalifikációs idők rögzítéséhez és a futamon történő részvételhez a Rank App frissebb verziója szükséges, a megfelelő működéshez töltsétek le a 33-as verziójú Rank Appot!

  7. #7
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem!

    Minőségbiztosítási okokból a GTR-Masters fokozatosan több lépésben új szerverre költözik. A GT bajnokság futamai és prekvalifikációja mostantól az új szerverről fut. A prekvalifikációs idők rögzítéséhez és a futamon történő részvételhez a Rank App frissebb verziója szükséges, a megfelelő működéshez töltsétek le a 33-as verziójú Rank Appot!

    Nem kapcsolódik, pedig elvileg OK a kapcsolat...

    Csatolt képek Csatolt képek

  8. #8
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kapcsolódik, pedig elvileg OK a kapcsolat...

    Ez esetben a Tűzfal, Vírusirtó, (jobbgomb tulajdonságok) windows jogosultságok, blokkolják. (Nem az internet, hanem az AC felé)
    Pl a vírus írtó sandbox-ba teszi, vagy mivel kézzel másoltad be védett mappába, a windows blokkolja.

    Pl hasonló eset:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post244826
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 05. 09. 21:21.

  9. #9
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Sracok, Nissannal kezdeni kellene valamit.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Sracok, Nissannal kezdeni kellene valamit.
    Miért is?
    Mert több, mint egy héttel a futam előtt mentél vele egy gyors kört?
    A bajnokság végén járunk, mi történt a nissannal, hogy bármit is kellene kezdeni vele?
    Szerintem semmi.

  11. #11
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Miért is?
    Mert több, mint egy héttel a futam előtt mentél vele egy gyors kört?
    A bajnokság végén járunk, mi történt a nissannal, hogy bármit is kellene kezdeni vele?
    Szerintem semmi.
    Az elozo futamon is 10 korbol mentem vele egy olyan idot, ami pole-t ert volna. Most is erzem, hogy kilog felfele. De ezeket nyilvan te is latod.

    Akar akartok valami valtoztatni szervezokent, akar nem, mindkettore talaltok indokot. A ketoras futamokrol valo kezdemenyezest is megvartad, meg elhal.

    Ertem en, ez mar a bajnoksag vege, nem erdekel senkit, lemegy igy a maradek ket futam es kesz,nincs kedvetek foglalkozni vele.

  12. #12
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Az elozo futamon is 10 korbol mentem vele egy olyan idot, ami pole-t ert volna. Most is erzem, hogy kilog felfele. De ezeket nyilvan te is latod.

    Akar akartok valami valtoztatni szervezokent, akar nem, mindkettore talaltok indokot. A ketoras futamokrol valo kezdemenyezest is megvartad, meg elhal.

    Ertem en, ez mar a bajnoksag vege, nem erdekel senkit, lemegy igy a maradek ket futam es kesz,nincs kedvetek foglalkozni vele.
    Nem erről van szó.
    A két órás futamot nem vártuk, hogy elhaljon, hanem szervezők megvitattuk egymás között, és arra jutottunk, hogy komolytalanná tenné a bajnokságot, ha a folyó bajnokság alatt minden egyes felmerülő ötletet azonnal élesben bevetnénk. A szezon végével nem jön el a világvége, nem lesz vége a Mastersnek, a jó ötleteket meg lehet valósítani a jövőben is.

    Tomi, ismerlek már, ezt is már többször lejátszottuk. Futam előtt bő héttel mész pár kört egy olyan autóval, amit épp nem a bajnokságban használsz, kijelented, hogy az mennyivel jobb, mint az összes többi, ezt el is panaszolod a fórumon. Közeledik a futam, és érdekes módon a saját választott kocsiddal is mész olyat, mint az előtte sztárnak kikiáltott autóval.
    Nem mondom, hogy a Nissan nem gyorsabb, mint a corvette, de mennek vele páran a bajnokságban, nem is rossz pilóták, mégsem ők állnak a tabella élén, ezért nem érzem azt, hogy pánikszerűen bop-olni kellene a Nissant.
    Arról nem is beszélve, hogy nem márkakupa, egyik pálya jobban fekszik az egyik autónak, másik pálya a másiknak stb.

    Remélem sikerült rávilágítani a valódi okokra, hogy ez nem kedv kérdése alapján dől el, hanem átgondolt érvek alapján szervezzük a bajnokságot még így a vége felé is.

  13. #13
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem erről van szó.
    A két órás futamot nem vártuk, hogy elhaljon, hanem szervezők megvitattuk egymás között, és arra jutottunk, hogy komolytalanná tenné a bajnokságot, ha a folyó bajnokság alatt minden egyes felmerülő ötletet azonnal élesben bevetnénk. A szezon végével nem jön el a világvége, nem lesz vége a Mastersnek, a jó ötleteket meg lehet valósítani a jövőben is.

    Tomi, ismerlek már, ezt is már többször lejátszottuk. Futam előtt bő héttel mész pár kört egy olyan autóval, amit épp nem a bajnokságban használsz, kijelented, hogy az mennyivel jobb, mint az összes többi, ezt el is panaszolod a fórumon. Közeledik a futam, és érdekes módon a saját választott kocsiddal is mész olyat, mint az előtte sztárnak kikiáltott autóval.
    Nem mondom, hogy a Nissan nem gyorsabb, mint a corvette, de mennek vele páran a bajnokságban, nem is rossz pilóták, mégsem ők állnak a tabella élén, ezért nem érzem azt, hogy pánikszerűen bop-olni kellene a Nissant.
    Arról nem is beszélve, hogy nem márkakupa, egyik pálya jobban fekszik az egyik autónak, másik pálya a másiknak stb.

    Remélem sikerült rávilágítani a valódi okokra, hogy ez nem kedv kérdése alapján dől el, hanem átgondolt érvek alapján szervezzük a bajnokságot még így a vége felé is.
    Plusz a Nissan többet fogyaszt, és autót is lehet váltani annak szankcióival.

  14. #14
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:20 körül próbarajt, 19:30-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!





    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 57 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!




    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.
    Sok az új versenyző ezért kérünk mindenkit de főként az újakat, hogy nagyon körültekintően induljanak el a rajtnál!

    Az első kanyarokban nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!

    Szabályzat itt
    Rank app használata itt

    Figyelem!

    Kiemelném még, hogy mostantól az éles futamokon (gyakorlás, időmérő, futam) 25-39 fok között változó aszfalt hőmérsékletekre kell számítani!
    Figyeljen oda mindenki az időmérőn, hogy csak a rank app szerint pályaelhagyás nélkül futott köröket fogadjuk el érvényesnek!

    Jó versenyzést kívávunk mindenkinek estére!


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #15
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Futamtáv

    A mai verseny 57 körös lesz!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #16
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Saját élő onboard itt lesz nézhető!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #17
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Sracok, Nissannal kezdeni kellene valamit.
    Piski Tamás ks_corvette_c7r 1:34.293
    Piski Tamás ks_nissan_gtr_gt3 1:34.742 0.449

  18. #18
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Piski Tamás ks_corvette_c7r 1:34.293
    Piski Tamás ks_nissan_gtr_gt3 1:34.742 0.449
    Tomi, te most kotekedni akarsz csak vagy tenyleg nem erted amit mondtam. Mert szerintem az elobbi

  19. #19
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi, te most kotekedni akarsz csak vagy tenyleg nem erted amit mondtam. Mert szerintem az elobbi
    Tudom, tudom, a nissannal 10 körből, a corvettel meg 2 hete vért izzadsz

  20. #20
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Nem késő még a corvettre is rádobni pár kilót...

  21. #21
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nem késő még a corvettre is rádobni pár kilót...
    Vard meg Kristof idomeros koret, meg a kulonbseget a verseny vegen...

  22. #22
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Vard meg Kristof idomeros koret, meg a kulonbseget a verseny vegen...
    Na ezt most én is nagyon fogom várni

  23. #23
    Srácok nem tudtam még érvényes időt futni, kérlek lehessen bookingolni, én úgyis csak a BUA letöltése miatt jövök csak!

  24. #24
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-15. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Piski Tamás -> Homoki-Szabó Csaba

    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:20 körül próbarajt, 19:30-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2019. 05. 19. 19:04.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  25. #25
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Nem megy megint a VR launch, 1 oraja szenvedek vele, telorol 3leg nehez rendberakni
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •