Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (91 összesen)
  1. #26
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Elso kanyarnal esszel sracok!

  2. #27

  3. #28
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Zelfi! Nagyon sajnálom a második futam 8. körét, fogalmam sem volt róla merre vagy.. igaz össze nem értünk, de úgy éreztem ez nem rajtam múlt.. Éppen könnyesre röhögtem magam az előtte történtek miatt..
    Ne szívjátok mellre, de gyalázatos ez a pálya.. az abszurditás felsőfoka amikor az előttem lévő két autót átmegy a szellembálán, de a sóderágyban lévő gumiról már úgy pattan a pálya közepe felé mintha éppen rakétával lőnék felfelé az autót. Ez komolytalan!

  4. #29
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Kvali: Heimler Tomival azonos időt futva P4, iszonyat boldog voltam, éreztem hogy több nincs benne, irány tankolt autóval szórakozni, hogy legyen valami elképzelésem a nehéz autóról futam előtt. Az időmérőn a forgásaimért az első kanyarban bocsi, előre vetítette a versenyeim.

    Első futam: Iszonyatosan jó rajt, és rövid időn belül a második helyen találtam magam. Megmondom őszintén, itt gondolkodtam el először azon hogy továbbra is Donington a dobós futamom, és nem fogok ki menni BUÁ-ra. Terv az volt, hogy ha nem dobom el, nem ütnek ki, akkor kérem a két figyut és kész. Teltek a körök, tartottam Piski Tomival a tempót nagyjából, de azért terveztem hogy őt hol fogom elengedni, mert nekem a 3. hely is elég, ő meg hát még is gyorsabb, szóval tök jó lesz. Eltelt a 4. kör, BUÁ-ra már nem lehetett ki menni, majd gondolkodás + nyomás kombó alatt elcsaptam a kis gumit a John Cena bála után. Aztán még egyszer. Aztán még egyszer. Elnézést mindenkitől aki szembe jött velem.
    Sikerült 1-2 kör alatt fejben rendeződni, azért hogy életem meccseit vívjam, úgy éreztem magam mint Yvan Müller a Cruze-ban, Drink Team tagjaival a végén brutális küzdelem volt, élveztem.

    Második futam: Közepesen rossz rajt, talán Beres Peti mellett közlekedtem, amikor elkezdtem 90 fokban befordulni a Mercijébe, majd a beton felé. Szia mezőny vége! Valahogy felküzdöttem magam főként, miközben menekültem Márk elől, mert az ő piros BMW-je az nagyon ment, csak azért hogy a John Cena bála első testvérét verjem telibe valahol a 6-7. hely környékén, és kezdhessem elölről. Utolsó két-három körben Kiss Jani szélesítette ki már megint az autóját, vele mindig meggyűlik a bajom

    Visszanézve az időket, mindkét futamon 3. leggyorsabb voltam, ami számomra hihetlen, és gyanítom a kocsi is benne volt, de Porsche pálya, viszont egy b*lfasz vagyok, szóval nem érdemeltem meg a megszerzett pozícióknál a jobbat. Tényleg elnézést azoktól akiknek szemben voltam, nem tervezek ilyet csinálni többet.


    BUÁ-ra visszatérve, ha már szerveren ígértem hogy leírom miért nem értek egyet. Előre mondom, nem akarok megúszni semmit, nem akarok haragot generálni, úgy sem én vagyok az aki kimondja a végső szót.
    Úgy gondolom azért nem jogos az elszalasztott BUÁ-ért járó büntetés, mert az előző futamon én teljesítettem a letöltendő büntetést, majd időben jelentettem hogy megtettem. A futam technikai hiba miatt megszakadt, amiről sem én, sem pedig a szervezőség nem tehet. Ha bárki előre tudta volna hogy az nap valami miatt technikai hiba lesz, akkor 1. vagy le sem futtjuk 2. sikerül előre előrejavítani a hibát. Első esetben teljesen jogos lenne hogy itt kell letöltenem, második esetben pedig itt a gumi elkerülésén kívül semmi dolgom nem lett volna. Ha egy élőeseményen valami hasonló jellegű technikai hiba lép fel, ami megakadályozza a verseny teljesítését, nem gondolom hogy az aki a kioszott büntetést időben letölti, hirtelen még is letölteni kényszerül újra. Nem tudok ilyen esetről, amikor ilyen történt volna. Teszem hozzá, nem sok telet éltem meg.
    Értem hogy ez a "szokás" de akkor ez egy rossz szokás. Én jóhiszeműen megtettem minden tőlem telhetőt, hogy a szabályoknak megfelelően játsszak Doningtonban, a technikai hibáról senki nem tehet.
    Utoljára módosította: Schumi; 2019. 05. 12. 22:05.

  5. #30
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    BUÁ-ra visszatérve, ha már szerveren ígértem hogy leírom miért nem értek egyet. Előre mondom, nem akarok megúszni semmit, nem akarok haragot generálni, úgy sem én vagyok az aki kimondja a végső szót.
    Úgy gondolom azért nem jogos az elszalasztott BUÁ-ért járó büntetés, mert az előző futamon én teljesítettem a letöltendő büntetést, majd időben jelentettem hogy megtettem. A futam technikai hiba miatt megszakadt, amiről sem én, sem pedig a szervezőség nem tehet. Ha bárki előre tudta volna hogy az nap valami miatt technikai hiba lesz, akkor 1. vagy le sem futtjuk 2. sikerül előre előrejavítani a hibát. Első esetben teljesen jogos lenne hogy itt kell letöltenem, második esetben pedig itt a gumi elkerülésén kívül semmi dolgom nem lett volna. Ha egy élőeseményen valami hasonló jellegű technikai hiba lép fel, ami megakadályozza a verseny teljesítését, nem gondolom hogy az aki a kioszott büntetést időben letölti, hirtelen még is letölteni kényszerül újra. Nem tudok ilyen esetről, amikor ilyen történt volna. Teszem hozzá, nem sok telet éltem meg.
    Értem hogy ez a "szokás" de akkor ez egy rossz szokás. Én jóhiszeműen megtettem minden tőlem telhetőt, hogy a szabályoknak megfelelően játsszak Doningtonban, a technikai hibáról senki nem tehet.
    Csak kíváncsiságból: ha újra lesz Donington, akkor mit teszel azon a futamon?

  6. #31
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak kíváncsiságból: ha újra lesz Donington, akkor mit teszel azon a futamon?
    Azt amit most a VB/szervezők mondanak.
    Tisztában vagyok azzal hogy amit most csináltam, az továbbra is a korábbi BUÁ + 2 figyelmeztetés, legalábbis ha jól értelmeztem a szabályzatot. Ha az érvelésem elfogadott, és nem kell letöltenem, akkor boldog leszek, ha pedig nem, akkor letöltöm. Mi mást tehetnék?

  7. #32
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Azt amit most a VB/szervezők mondanak.
    Tisztában vagyok azzal hogy amit most csináltam, az továbbra is a korábbi BUÁ + 2 figyelmeztetés. Ha az érvelésem elfogadott, és nem kell letöltenem, akkor boldog leszek, ha pedig nem, akkor letöltöm. Mi mást tehetnék?
    Most is mondtak valamit, hogy nem számít az azon a futamon letöltött BUÁ. Akkor óvni is lehetett volna nem? Meg pontokat adni.

  8. #33
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Most is mondtak valamit, hogy nem számít az azon a futamon letöltött BUÁ. Akkor óvni is lehetett volna nem? Meg pontokat adni.
    Tiszteletben tartja a VB donteset es a szabalyokat, ettol fuggetlenul nem ert egyet vele es kulturaltan elmondta a velemenyet.

    Ne koss mar bele.

  9. #34
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Most is mondtak valamit, hogy nem számít az azon a futamon letöltött BUÁ. Akkor óvni is lehetett volna nem? Meg pontokat adni.
    Szeretném felhívni a figyelmed arra, hogy ketten óvtak (ugyan abból az egyik visszamondta a technikai hibákra vonatkozóan). A második része pedig a szavazás egy más fajta állása miatt, akár reális is lehetne.

  10. #35
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tiszteletben tartja a VB donteset es a szabalyokat, ettol fuggetlenul nem ert egyet vele es kulturaltan elmondta a velemenyet.

    Ne koss mar bele.
    Nem kötöttem bele, szerintem jobban járt volna ha ezt előtte tisztázza a VB-vel. Én itt nem vagyok VB, de azért csak leírhatatom a véleményem. Nem hiszem hogy bármi rosszat írtam volna. Sőt sajnálom is valamilyen szinten, mert akitől a tippet kapta híresen szeret kiskapura játszani, és ez nem vezet sehova...

  11. #36
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Azt amit most a VB/szervezők mondanak.
    Tisztában vagyok azzal hogy amit most csináltam, az továbbra is a korábbi BUÁ + 2 figyelmeztetés, legalábbis ha jól értelmeztem a szabályzatot. Ha az érvelésem elfogadott, és nem kell letöltenem, akkor boldog leszek, ha pedig nem, akkor letöltöm. Mi mást tehetnék?
    Tudom, nem hozzám szól a kérdésed, de nézd: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...817#post267817

    Az egyik csapattársam is veled egy hajóban evezett, ezért kérdeztem meg, hogy mi a teendő BUÁ ügyben, mert az én igazságérzetem is sértette a "dupla BUÁ" de mivel a doningtoni futamot újra fogjuk futni, így az az egész vasárnap este olyan mintha semmi meg sem történt volna.

  12. #37
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kötöttem bele, szerintem jobban járt volna ha ezt előtte tisztázza a VB-vel. Én itt nem vagyok VB, de azért csak leírhatatom a véleményem. Nem hiszem hogy bármi rosszat írtam volna. Sőt sajnálom is valamilyen szinten, mert akitől a tippet kapta híresen szeret kiskapura játszani, és ez nem vezet sehova...
    Nem Tomi adta a tippet, ő csak kvali után írta először. Itt toppickban jeleztem a kérdésem futam előtt, mert Én nem láttam hivatalos tisztázást. Vak voltam. Az hogy nem álltam ki, szintén az én döntésem, Tomi nem vezette a kocsim, sőt, még mögöttem közlekedett, ami ritka.
    Még egyszer kiemelem: Nem akarok megúszni semmit, ha az van hogy le kell töltenem, akkor leszegett fejjel áthajtok a boxutcán és jelentem a megfelelő toppickba hogy megtettem. Cserébe, versenyszellemtől fűtve megteszek mindent azért hogy minél több pontott szerezhessek a futamon.

    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, nem hozzám szól a kérdésed, de nézd: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...817#post267817

    Az egyik csapattársam is veled egy hajóban evezett, ezért kérdeztem meg, hogy mi a teendő BUÁ ügyben, mert az én igazságérzetem is sértette a "dupla BUÁ" de mivel a doningtoni futamot újra fogjuk futni, így az az egész vasárnap este olyan mintha semmi meg sem történt volna.
    Köszönöm, vak voltam, én az a sort ami ezt tisztázta, nem láttam.

  13. #38
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem Tomi adta a tippet, ő csak kvali után írta először.
    Mivel én csak ezt láttam, erre is gondoltam.

  14. #39
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kötöttem bele, szerintem jobban járt volna ha ezt előtte tisztázza a VB-vel. Én itt nem vagyok VB, de azért csak leírhatatom a véleményem. Nem hiszem hogy bármi rosszat írtam volna. Sőt sajnálom is valamilyen szinten, mert akitől a tippet kapta híresen szeret kiskapura játszani, és ez nem vezet sehova...
    Az utolso mondatod miatt sulytalan a mondanivalod, szegyeld magad Tomi.

  15. #40
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...mert akitől a tippet kapta híresen szeret kiskapura játszani, és ez nem vezet sehova...
    Olyan szabályokat kell hozni ahol nincsenek kiskapuk, nem arra kell ujjal mutogatni aki amúgy élelmes.

    "Boxutca áthajtásos büntetés - a következő első futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 2. és 4. köre között kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges. "

    Egészítsétek ki, egy mondat és máris nem lesz kiskapu.

  16. #41
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Olyan szabályokat kell hozni ahol nincsenek kiskapuk, nem arra kell ujjal mutogatni aki amúgy élelmes.

    "Boxutca áthajtásos büntetés - a következő első futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 2. és 4. köre között kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges. "

    Egészítsétek ki, egy mondat és máris nem lesz kiskapu.
    Igen, de volt értékelt futam? A szervezők egyértelműen kiirták mi a helyzet?

  17. #42
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Az utolso mondatod miatt sulytalan a mondanivalod, szegyeld magad Tomi.
    Amíg futam előtt szabályszegesre biztatsz embereket és futam után azt írod, hogy a kihagyott BUÁ böki a szervezők csőrét addig nem fogom.

    [Tamas Piski]: jo ez igy.
    [Tamas Piski]: Csak boku a csoruket

  18. #43
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Azt amit most a VB/szervezők mondanak.
    Tisztában vagyok azzal hogy amit most csináltam, az továbbra is a korábbi BUÁ + 2 figyelmeztetés, legalábbis ha jól értelmeztem a szabályzatot. Ha az érvelésem elfogadott, és nem kell letöltenem, akkor boldog leszek, ha pedig nem, akkor letöltöm. Mi mást tehetnék?
    pl azt is teheted mint most és leszarod h mit válaszolnak a szervezők és doningtonban se töltöd le se ezt, se a plusz büntiket és akkor Hockiban töltöd le a BUÁKAT és kész.. valószínűleg ezt a tippet fogod kapni a csapattárstól...

  19. #44
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, de volt értékelt futam? A szervezők egyértelműen kiirták mi a helyzet?
    Nem szeretnék a szervezőkre mutogatni, mert úgy gondolom elképesztő munkát raknak ide, és le a kalappal. De integetnék mint élő példa a második kérdésedre.

    Viszont srácok, én kicsit kezdem bánni hogy ezt a témát felhoztam, mert kezd átmenni személyeskedésbe. Ez egyáltalán nem volt célom.

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    pl azt is teheted mint most és leszarod h mit válaszolnak a szervezők és doningtonban se töltöd le se ezt, se a plusz büntiket és akkor Hockiban töltöd le a BUÁKAT és kész.. valószínűleg ezt a tippet fogod kapni a csapattárstól...
    De tényleg, köszi, gyere te is. Imádom hogy most a fél társaság kiemeli a neki szimpi részt abból amit mondok. Leírtam, normálisan, hogy Tominak SEMMI köze nem volt ahhoz amit tettem, és amit ide írok. Leszarom mennyire nem bírjátok egymást, de hagyjatok már ki engem ebből.
    Dezső, Tamás, nem tudom melyik vagy, ne haragudj ezért, de te is. SEMMI közöm Piski Tamáshoz ebben a pillanatban, azon kívül hogy elvileg a csapattársa vagyok, de ez még a ponttáblán se látszik!
    Utoljára módosította: Schumi; 2019. 05. 12. 23:05.

  20. #45
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szeretnék a szervezőkre mutogatni, mert úgy gondolom elképesztő munkát raknak ide, és le a kalappal. De integetnék mint élő példa a második kérdésedre.

    Viszont srácok, én kicsit kezdem bánni hogy ezt a témát felhoztam, mert kezd átmenni személyeskedésbe. Ez egyáltalán nem volt célom.



    De tényleg, köszi, gyere te is. Imádom hogy most a fél társaság kiemeli a neki szimpi részt abból amit mondok. Leírtam, normálisan, hogy Tominak SEMMI köze nem volt ahhoz amit tettem, és amit ide írok. Leszarom mennyire nem bírjátok egymást, de hagyjatok már ki engem ebből.
    Vannak itt paran, akik az elofaba is belekotnek. Ne foglalkozz vele.

    Letoltod a BUA-t Donningtonban, itt meg volt egy elvezetes futamod es ez a lenyeg.

  21. #46
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Amíg futam előtt szabályszegesre biztatsz embereket és futam után azt írod, hogy a kihagyott BUÁ böki a szervezők csőrét addig nem fogom.

    [Tamas Piski]: jo ez igy.
    [Tamas Piski]: Csak boku a csoruket
    Nem biztattam szabalyszegesre senkit. Csak nem fogod fel. Ellenben belemkotsz..Meg egy masik versenyzobe. Peldas szervezoi magatartas.

    De tudod mit, pont az ilyenek miatt nincs sulya mar annak, hogy ekeztek. Csak unalmas.

  22. #47
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, de volt értékelt futam?
    Nem volt értékelt futam, de a szabály nem is utal értékelt futamra. (pont ennek hiányáról beszéltem az egy mondatos kieg alatt)

    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A szervezők egyértelműen kiirták mi a helyzet?
    *szerk: valóban 20 percel a futam előtt a futam topicjában volt róla említés.

    Nem, nem írták ki, egy szavazást írtak ki aminek a végkimenetele a doningtoni futam megismétléséről dönt. A BUÁ "döntésről" a topic alatt, egy kérdésre válaszoltak. Azonban külön a DTM bajnokság topikjában az érintett versenyzők nem lettek tájékoztatva arról, hogy miként kell cselekedniük.

    Ha szerinted ez, vagy a futam előtti chat-es üzengetés megfelelő módja annak, hogy felhívjátok a versenyzők figyelmét az esetleges buákkal kapcsolatosan akkor ám legyen.. De azért na..
    Utoljára módosította: Horváth Atilla; 2019. 05. 12. 23:23.

  23. #48
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    amúgy tök vicces h 2 éve megmondtam h kell a Lex Piski a BUÁ letöltésekre...2 figyu nem szankció erre mint a példa mutatja..
    Geri tudta h a Ford a legerősebb ,Doningtonban pedig elég gyengusz úgyhogy inkább ott szeretné letölteni a BUÁ-t...adott esetben szépen pár BUÁ-t el lehet görgetni a végéig azzal a címszóval h csak élvezni akartam a versenyeket yhogy inkáb nem mentem ki

  24. #49
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...2 figyu nem szankció erre mint a példa mutatja..
    ...adott esetben szépen pár BUÁ-t el lehet görgetni a végéig azzal a címszóval h csak élvezni akartam a versenyeket yhogy inkáb nem mentem ki
    Határozottan egyetértek!
    Utoljára módosította: Horváth Atilla; 2019. 05. 12. 23:33.

  25. #50

    BUÁ letöltés értelmezése

    Tisztelt Versenyzők!

    A törölt doningtoni futamon letöltött büntetéseket a korábbi gyakorlathoz hasonlóan nem tudjuk figyelembe venni.

    A Versenyszabályzat szerint: "Boxutca áthajtásos büntetés - a következő futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 2. és 4. köre között kötelező. Dupla futam esetén BUÁ letöltése csak az első futamon lehetséges."

    Félrevezető lehet egyeseknek, hogy bár Doningtonban futam volt, de az április 28-i dátum törölve lett a versenynaptárból, így az akkor rendezett futam nem része a bajnokságnak. Így Estoril után a soron következő futam Salzburgring volt.

    Remélem az azért mindenkinek világos, hogy büntetést letölteni csak bajnoki futamon lehetséges. Ha átgondoljátok, milyen büntetés az, aminek nincs semmi tétje, mert egy bajnokságon kívüli, attól független eseményen töltik le. Az előzőekből következik, hogy miért nem vehetünk figyelembe egy nem bajnokság részét képező futamon letöltött büntetést. Mivel úgy látszik ez mégsem egyértelmű mindenkinek, a szabályzat szövegét pontosítani fogjuk.

    A le nem tölött BUÁ-ért járó 2 figyelmeztetést alapvetően a jóhiszeműen (valóban figyelmetlenségből, feledékenységből) le nem töltött büntetések miatt vezettük be. Sajnos az utóbbi időben egyre többször látjuk, hogy versenyzők inkább taktikából nem töltenek le adott büntetéseket, emiatt a szabályzat ezen részét felülvizsgáljuk.


    Kiss Geri
    Nem kihegyezve Rád a történetet, mert a fent leírtak mindenkire vonatkoznak, de az eseteddel kapcsolatban a következő a helyzet.
    Futam előtt rákérdeztél a BUÁ-k letöltésére, kaptál is választ a fórumon, kaptál választ a szerveren a chaten, válaszoltál is, hogy tudomásul vetted, tehát a futamon tisztában voltál vele, hogy letöltendő BUÁ-d van. Nem gondolom, hogy a letöltést bármiben is akadályozta, hogy a rajt előtt 40 perccel vált világossá számodra a helyzet. Valós futamon valós időben osztanak BUÁ-t, nem 1 héttel előtte jelentik be, mégis le tudják tölteni az érintettek.


    Továbbá szeretnék megkérni minden résztvevőt, hogy ha nincs maximálisan tisztában a szabályokkal és/vagy azok Mastersen történő értelmezésével, akkor ne adjon tanácsokat szabályértelmezésből és szabálykövető magatartással kapcsolatban versenyzőtársának. Sajnos nem vagyunk már túl sokan, általában egy szerver indul, nagyon ritka, hogy nincs a szerveren legalább egy szervező, aki hivatalos álláspontot tud közölni az érintettekkel (mint ahogy ez most is megtörtént).

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •