Találatok: 1 - 19 (19 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Monza 04.24.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2019 Tavaszi bajnoksága! Hatodik helyszínünk az olaszországi Monza! A pálya 11 kanyarból áll, hossza 5.793 kilométer.



    6. Futam: 04.24. - Szerda Monza Circuit - rank
    Autók: WTCR 2018 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Race 2: 18 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 3: 18 perc
    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2019 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2019. 04. 20. 21:22.

  2. #2
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    szerver hiba

    Sziasztok!

    Tervezett a szerver elérhetetlensége?

  3. #3
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Ma esti futam kommentátor nélküli közvetítése itt lesz majd látható:

  4. #4
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Stream:


  5. #5
    Szerverbeosztás:

    01-19. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

    Máthé Csaba esetében összegyűlt 4 db figyelmeztetés, amit a VB a szabályok értelmében 1 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a verseny (R1) 3. és 7. köre között kell letöltenie és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba. (R3E MWTCR 2019 - BUÁ letöltése)

  6. #6
    No, akkor frissiben, amíg bennem vannak a replay-ben látottak Remek versenyek voltak, alapvetően sportszerűen lefutva. Reméltem, hogy a középmezőnyre jó leszek, ami be is jött, általában a 10. hely körül autóztam, ha nem történtek előre nem látható dolgok.

    1. futam - Sima rajt, aztán hosszas küzdés Zsombor Zolival, gyakorlatilag a végéig. Közben Hevesi Sanyi keveredet még oda, de sokat nem kekeckedtem vele, csak az íze miatt úgymond Zolival volt egy-két od-vissza előzésünk, általában a másik hibájából. A végén én voltam előrébb, de elengedtem a cél előtt, mert egyszer az Ascari-ban nem biztos, hogy hagytam elég helyet. Íy egy pozíciót visszaadtam, bár aztán jutott eszembe, hogy jobban járt volna, ha marad 10., mert meglett volna neki a pole a második versenyre.

    2. futam - T1-ig sima ügy, Ladányi Petivel kilincsen, de elfordultunk, aztán a kigyorsítás után egyszer megállt a kocsim 1 másodpercre (a replay-en is), ilyet még nem láttam. Ekkor Peti és Varga Gábor is elment mellettem, Érsek Peti meg ütközés miatt levágta a T1-et, így simán előre ment. T2 előtt aztán csapattársam, Barna Máté kicsit megpöccintette a féktáv elején a kocsi bal hátulját, ettől beforogtam, aztán kiütöttem Érsek Petit az első helyről. Jöhetett a felzárkózás a 12. ről, amiből a végére lett 10. megint, ha jól rémlik.
    A T1-es affér is érdekes lesz, mert ott Érsek Peti meglökte hátulról Zsombor Zolit, aki viszont féktávon húzódott ki eléje, szóval necces eset. Ráadásul Peti ebból nagyon jól jött ki, mert simán az első helyre került, bár szabálytalanul. De az se tartott sokáig, mert jött a T2-es balesetem, amikor is "elvettem az előnyét" önhibámon kívül. Szerintem ott a VB majd tanakodik ezen egy darabig

    3. futam - Rajt a szokásos régióból, aztán szépen óvatosan követtem az előttem lévőket és kihasználtam a lepattanókat. Hevesi Sanyi roppant optimistán elrendezte a T1-ben Ásványi Ferit, aztán Gyuri bácsi és Érsek Peti akadtak össze előttem a Reggia-ban, így máris 7. voltam, legalábbis egy körön át. A következőben ugyanott Gyuri bácsi megpöccintett, így szépen illedelmesen megvártuk, míg elmegy a mezőny, aztán uccu neki utánuk! Végül a 15. lett meg, Zsombor Zoli nyakában lihegve. Tulajdonképpen ezt sajnálom jobban, de benne van a pakliban.

  7. #7
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    No, akkor frissiben, amíg bennem vannak a replay-ben látottak Remek versenyek voltak, alapvetően sportszerűen lefutva. Reméltem, hogy a középmezőnyre jó leszek, ami be is jött, általában a 10. hely körül autóztam, ha nem történtek előre nem látható dolgok.

    1. futam - Sima rajt, aztán hosszas küzdés Zsombor Zolival, gyakorlatilag a végéig. Közben Hevesi Sanyi keveredet még oda, de sokat nem kekeckedtem vele, csak az íze miatt úgymond Zolival volt egy-két od-vissza előzésünk, általában a másik hibájából. A végén én voltam előrébb, de elengedtem a cél előtt, mert egyszer az Ascari-ban nem biztos, hogy hagytam elég helyet. Íy egy pozíciót visszaadtam, bár aztán jutott eszembe, hogy jobban járt volna, ha marad 10., mert meglett volna neki a pole a második versenyre.

    2. futam - T1-ig sima ügy, Ladányi Petivel kilincsen, de elfordultunk, aztán a kigyorsítás után egyszer megállt a kocsim 1 másodpercre (a replay-en is), ilyet még nem láttam. Ekkor Peti és Varga Gábor is elment mellettem, Érsek Peti meg ütközés miatt levágta a T1-et, így simán előre ment. T2 előtt aztán csapattársam, Barna Máté kicsit megpöccintette a féktáv elején a kocsi bal hátulját, ettől beforogtam, aztán kiütöttem Érsek Petit az első helyről. Jöhetett a felzárkózás a 12. ről, amiből a végére lett 10. megint, ha jól rémlik.
    A T1-es affér is érdekes lesz, mert ott Érsek Peti meglökte hátulról Zsombor Zolit, aki viszont féktávon húzódott ki eléje, szóval necces eset. Ráadásul Peti ebból nagyon jól jött ki, mert simán az első helyre került, bár szabálytalanul. De az se tartott sokáig, mert jött a T2-es balesetem, amikor is "elvettem az előnyét" önhibámon kívül. Szerintem ott a VB majd tanakodik ezen egy darabig

    3. futam - Rajt a szokásos régióból, aztán szépen óvatosan követtem az előttem lévőket és kihasználtam a lepattanókat. Hevesi Sanyi roppant optimistán elrendezte a T1-ben Ásványi Ferit, aztán Gyuri bácsi és Érsek Peti akadtak össze előttem a Reggia-ban, így máris 7. voltam, legalábbis egy körön át. A következőben ugyanott Gyuri bácsi megpöccintett, így szépen illedelmesen megvártuk, míg elmegy a mezőny, aztán uccu neki utánuk! Végül a 15. lett meg, Zsombor Zoli nyakában lihegve. Tulajdonképpen ezt sajnálom jobban, de benne van a pakliban.
    Hali!

    Tulajdonképp egyetértek az általad leírtakkal, pár apróságban javítanálak.
    Csombor vagyok nem Zsombor, de nincs probléma
    - Nagyon jó csaták voltak mindhárom futamon, és volt meglepetés amikor második, harmadik futamon megint ott voltál a "nyakamon"
    - Szerintem nem kellett volna elengedned, visszanéztem én is, szerintem nem volt para...
    - Érsek Peti elé véleményem szerint bőven féktáv előtt kezdtem kimenni, de ahogy mondod necces szitu... Én nem csinálok belőle ügyet... Innen is bocsi Peti!
    Amióta Veletek versenyzek, ez volt a legjobb! Főleg mert verseny előtt még fék pedál szerelés volt mert szétesett, és volt kb 10 percem hogy hozzászokjak!

  8. #8
    Idézet Eredetileg Csombor Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Tulajdonképp egyetértek az általad leírtakkal, pár apróságban javítanálak.
    Csombor vagyok nem Zsombor, de nincs probléma
    - Nagyon jó csaták voltak mindhárom futamon, és volt meglepetés amikor második, harmadik futamon megint ott voltál a "nyakamon"
    - Szerintem nem kellett volna elengedned, visszanéztem én is, szerintem nem volt para...
    - Érsek Peti elé véleményem szerint bőven féktáv előtt kezdtem kimenni, de ahogy mondod necces szitu... Én nem csinálok belőle ügyet... Innen is bocsi Peti!
    Amióta Veletek versenyzek, ez volt a legjobb! Főleg mert verseny előtt még fék pedál szerelés volt mert szétesett, és volt kb 10 percem hogy hozzászokjak!
    Bocsánat a név elírásért, a következő futamra már berögződik.

    Csak érzésre volt necces az Ascari-s szitu, de nem akartam rossz szájízt emiatt. Eredmény tekintetében sokat nem számított.

    Nem mondom, hogy szabálytalan volt az a féktávon helyezkedés. Első kör, első kanyar, mindenkinek célszerű felkészülnie szinte bármire. Ez inkább olyan, "jobb lett volna, ha...", de ezt utólag mindig okosabban látjuk

  9. #9
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Monza

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK

    Közvetítés:

  10. #10
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Monza, az eddigi legjobb eredményem a "pályafutásom" alatt :)

    R1: A szokásos óvatos rajt, aztán tapadás a többiekre, cél nem lemaradni. Aztán 2-3 perccel a vége előtt egy négyesben elkezdtük egymást előzgetni Ásványi Ferivel, Erikkel és Csombor Zolival, ráadásul a közvetítésben pont jól látszik (40:50-től). Végre nem a pályáról kicsúszásom miatt mutat a közvetítés, ezt is megértem. A végén P11, szuper eredmény (tőlem).
    R2: A rajt után direkt figyeltem, és aztán hátulról kaptam egy pofont, így 11-ről vissza 15-re és innentől nem találtam a ritmust. Befutó a P14-ben.
    R3: Óvatos rajt, kilökéseket és kicsúszásokat elkerülve, piszokul koncentrálva eddigi legjobb eredményemet hozva befutó a P7-ben.

    Én nagyon jól éreztem magam ezen a versenyen, most sajnálom igazán, hogy már 3 versenyt ki kellett hagynom, de talán nem vagyok reménytelen mégsem Köszi mindenkinek a korrekt versenyzést.

  11. #11
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Ez a futam brutálisan jó volt, nem gondoltam volna, h így együtt lesz a mezőny. Azért az igazi klasszikus pályák nem hazudnak, Spa, Monza, Sepang, baromi jó volt köszi mindenkinek! Ez a Hyundai meg egy rakéta az egyenesekben, szélárnyékból kilépve esélytelen volt lenyomni

  12. #12
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Race 1:


  13. #13
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Race 2:

  14. #14
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Race 2:
    Na ez az összefoglaló tökéletesen megmutatja, hogy miről is beszéltünk Petivel...

  15. #15
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez az összefoglaló tökéletesen megmutatja, hogy miről is beszéltünk Petivel...
    Volt pár elég erőszakos beszúrás, támaszkodás, meg levágás is.

  16. #16
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Volt pár elég erőszakos beszúrás, támaszkodás, meg levágás is.
    Ráadásul a vágások azért elég szándékosnak tűnnek, Kenéz Sanyi többet volt a pálya mellett, mint rajta.

  17. #17
    Srácok, már kismilliószor leírtuk, hogy ha sérelem ér benneteket akkor óvjatok! Annak nem sok értelme van, hogy itt hergeljétek egymást. Ezzel csak azt éritek el, hogy a szabálytalankodók büntetés hiányában egyre többet és többet szabálytalankodnak. A sértetteknek meg elmegy a kedve az egész versenyzéstől.

  18. #18
    Mindenkinek szemet szur h az eleje sportszerűtlen rámhuzza az íven nem érdekli ha mellette vagy csak minél előbb a tükörben lásson az hogy másnak szétcseszi a versenyét nem az ő dolga és ha bent tartod mellette te vagy a hülye mert nem hagytam helyet...Én magamat középszintű hobbi autó verseny szerető embernek tartom nem életcélom hogy mindenáron mindenen át a legtöbb pont a nevem mellett szerepeljen. Néha elnézem a féktávot néha véletlenül nekimegyek másoknak sajnos ez benne van viszont mikor az előtted halado negyedjére se akarja bevenni a kanyart az már gáz . Óvás, sztem sok embernek nincs ideje óvásokkal foglalkozni visszanézni kikeresni mi mikor hol történt.. Versenyezni jövünk. Én azt nem értem ebben mi az élvezet azért jöttem ide kipróbálni magam mert azhittem itt fer a küzdelem de itt a legsportszerűtlenebb megvan az a 4 5 ember és ha nem ők vannak elöl elpusztul a világ. A pályalevágásról meg annyit hogy ha a versenyzőben nincs annyi hogy ha levágja vissza adja a poziókat! (sorozatosan így jut előre 1 kanyar alatt 2 másodpercet szerezve büszke lehet magára) akkor az nem versenyző. Valóban a videóban benne van a "profik" stílusa.

  19. #19
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Race 3:



    Remélhetőleg sűrűbben érkezik majd a többi.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •