Szavazás eredménye: Futam távok

• Qual: 3min (egy mért kör)

2 12,50%
  • Qual: 10min

10 62,50%
  • Qual: 20min

4 25,00%
  • Qual: 30min

1 6,25%
  • Race: 10min

2 12,50%
  • Race: 20min

6 37,50%
  • Race: 30min

4 25,00%
  • Race: 45min

4 25,00%
  • Race: 60min

4 25,00%
  • Race: 90min

1 6,25%
  • Futamok: 1 futam

3 18,75%
  • Futamok: dupla futam

9 56,25%
Szavazók
16 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Találatok: 1 - 8 (8 összesen)
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.179

ACC teszt Monza

Aki mostanában próbálta az ACC multi player-t, az tapasztalhatta hogy a 0.6.5 óta jelentősen javult a helyzet. Technikailag eljutott arra a szintre, hogy alkalmas lehet szórakozásra.
    Ellenben a public szerverek színvonala jelenleg még nem üti meg azt a szintet ami szimulátoros mércével is szórakozásnak nevezhető.

Ezen apropóból csütörtökön szervezünk egy tesztet Monza-ban, azoknak akik szívesen köröznének korrekt mezőnyben.
    Tehát elsősorban azokat várjuk akik kikapcsolódni, szórakozni szeretnének, kulturált körülmények között.
    A futamon való részvételhez kötelező a TS. (mikrofon nem kötelező) Itt fogjuk megadni a jelszót.

A szerver jelszó szervezői engedély nélkül nem kiadható!

A program még sok hibával és hiányossággal rendelkezik, mindenki ennek fényében körözzön.
    Valamint szavazzatok hogy milyen futam távokat látnátok szívesen a szerveren. Lehet több opciót is x-elni.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 04. 03. 16:19.

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.179
    A rajt procedúrában vannak ismert hibák.
    Egyik ilyen hogy mindenkit kitesz a rajtrácsra versenyen, akkor is ha gép előtt van, akkor is ha nem.

Ezért a szerveren csak az tartózkodjon, aki részt vesz a rajt procedúrában. Ha valaki elhagyja a gépet és várhatóan nem ér vissza a következő rajtig, akkor az lépjen ki hogy ne legyen forgalmi akadály a pályán.
    Csatlakozni a szerverhez bármelyik session-ben lehet.

Fut a teszt szerver: GTR-Masters.hu Nyilt teszt #A
    Jelszó: TS-en

21:00 kor lesz restart.

Nézsai Gábor Versenyző pRoject logója
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    1.000
    Ma lesz megint tesztfutam?
    Sharkoon TG5, MSI B450 TOMAHAWK, Ryzen 7 2700x, CoolerMaster Lite 240, GIGABYTE GTX 1080 Ti Gaming OC, 16 GB Kingston Hyperx Predator DDR4 3200, Kingston 240 GB SSD, WD 1TB HDD, Benq XL2411Z, Samsung CHG90, Razer Kraken Tournament Edition, Razer Cynosa Pro, Razer DeathAdder 200, Razer Firefly, Fanatec ClubSport Wheel Base V2.5, Fanatec McLaren GT3 Wheel, Fanatec CSL Elite Pedals, Playseat Evolution Black Cockpit

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.179
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Ma lesz megint tesztfutam?
    Lesz.
    A legfontosabb dolgokat tegnap sikerült letesztelni, nekem nagyon pozitív volt.
    Aki ráunna a public-ozásra, azoknak ma is indítunk jelszavas szervert, felhasználva a tegnapi tapasztalatokat lesz néhány változás.
    Fórumba kitesszük majd a részleteket, de ha feljössz ma is TS-re, akkor biztos nem maradsz le semmiről.

Város
    Szeged
    Üzenetek
    1.000
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz.
    Aki ráunna a public-ozásra, azoknak ma is indítunk jelszavas szervert, felhasználva a tegnapi tapasztalatokat lesz néhány változás.
    Fórumba kitesszük majd a részleteket, de ha feljössz ma is TS-re, akkor biztos nem maradsz le semmiről.

Köszönöm, ott leszek
    Sharkoon TG5, MSI B450 TOMAHAWK, Ryzen 7 2700x, CoolerMaster Lite 240, GIGABYTE GTX 1080 Ti Gaming OC, 16 GB Kingston Hyperx Predator DDR4 3200, Kingston 240 GB SSD, WD 1TB HDD, Benq XL2411Z, Samsung CHG90, Razer Kraken Tournament Edition, Razer Cynosa Pro, Razer DeathAdder 200, Razer Firefly, Fanatec ClubSport Wheel Base V2.5, Fanatec McLaren GT3 Wheel, Fanatec CSL Elite Pedals, Playseat Evolution Black Cockpit

Ősz Balázs Szervező yeti95 logója
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    93
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz.
    ugyanúgy 21 óra körül vagy hamarabb?

Város
    Szeged
    Üzenetek
    1.000
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    ugyanúgy 21 óra körül vagy hamarabb?
    Hú örülnék ,hogy ha 8 kor lenne

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.179
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Hú örülnék ,hogy ha 8 kor lenne
    20h-kor inditok szervert rövid dupla futamokkal, 21h-kor TS-en létszám és szavazatok függvényében döntünk hogy marad, vagy legyen valami komolyabb.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •