Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)
  1. #26
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom , hogy eltaláltak. De ha elveszed a gázt amit nem is értek miért nyomtad, nem tolsz le a pályáról.
    Teljesen igazad van, en sem ertem.

    De mondom, nem is emlekeztem az egeszre.

  2. #27
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az én voltam.
    Nyilván én löktelek meg hátulról, de azért nézd vissza Te is a replayt.
    Rosszabbul rajtoltál, közeledtem rád, de tartottad a pozíciód, nem volt elég helyem balra, elemeltem kicsit a gázt, ezután elkezdtél befelé húzódni, megnyílt nekem a kapu a bal oldaladon, ahová terveztem is menni, erre a féktáv előtt visszahúztad elém, és valóban korábban fékeztél, mint a többiek, aminek az lett az eredménye, hogy meglöktelek, mivel nem voltam felkészüve ilyen korai fékezésre.

    Sajnálom, hogy meglöktelek, mindenkitől elnézést akinek ez galibát okozott!

    Ezt csak azért írtam le, mert nem igaz, hogy nem tehettél semmit. Ha mész egyenesen, és ott fékezel, ahol a többiek, nincs semmi.

    De mégegyszer bocs!

    Először a Bendegúznak akartam írni kedves szavakat, de a replayt visszanézve nem lett volna igazam. Elötte is mindenki balra húzódott , Ö csak reagált erre és simán befért eléd. Hogy mikor fékez az az Ő dolga , a hátsónak azt kell lereagálni. (Azt kell mondjam hogy még kontrollerrel is jobb mint néhányan a mezőnyben.) ( Na jó nem mindíg )

  3. #28
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg bendeguzbagi írta Hozzászólás megtekintése
    Én szeretnék látni 1 replayt mert DIREKT hamarabb fékeztem nehogy bele csússzak az előttem lévőbe erre telibe átküldött valaki a mezőnyön. Ha valaki tudna replayt adni megköszönném.
    Csak tippként mondom, általánosságban, másnak is, hogy esetleg máskor ne válj ilyen áldozattá, hogy ilyen elsőkanyaros eseteknél laposan kell fékezni. Vehetsz hosszabb fékutat, kezdhetsz elöbb fékezni, de csak finoman. így a mögötted jövőnek -esetleg bealvónak- lesz lehetősége "nagyobbat" fékezni, és neked is marad tartalékod előrefele.

    Ami meg arany, hogy az első kanyarban nem lehet megnyerni a versenyt, csak elveszíteni.

    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is kezd már tele lenni... Nincs egy jó versenyem mostanában. Az első kanyar után Bendegúz kocsija elém pattant, az autó eleje megsérült ezzel oda i9s volt a végsebességem ami itt a legfontosabb. Aztán oyan történt ami már nagyon régen nem, kifagyott az AC. Kék halál valami driver hibát írt ki. Ngyon remélem ez csak egyszeri eset volt.
    Az újabb windowsoknak csakúgy maguktól kék halálozni nemigazán szokásuk már.
    Milyen driverhibát, milyen file-t említett meg a kékhalál során?
    Driver-ek tuti jók vannak fent a gépeden? Tuning van?
    Futtass valami játékot, stresszeld az új gépedet, hogy kiugrasd a kisördögöt a gépből.

  4. #29
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tóth Szabi, meg Asztalos ellen volt csörtém a végén. Kárérte, mert amúgy hiba nélkűl vezettem.
    Ami marhára nem lett volna csörte, meg én nem is akartam belemenni, de olyan sűrűn húzódtál befelé hogy meghoztad a kedvemet. Én csak utazni akartam a lökösödön Asztalosig bevallom, ehelyett elkezdtelek hajkurászni aminek a fal hozta el a végét és ugrott a top10em

    Amúgy meglepően jól mozgott a Merci, ebben az új sisakban láttam a féktávokat is, úgyhogy egész versenyképes futam lett belőle, magamat is megleptem.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ami marhára nem lett volna csörte, meg én nem is akartam belemenni, de olyan sűrűn húzódtál befelé hogy meghoztad a kedvemet. Én csak utazni akartam a lökösödön Asztalosig bevallom, ehelyett elkezdtelek hajkurászni aminek a fal hozta el a végét és ugrott a top10em

    Amúgy meglepően jól mozgott a Merci, ebben az új sisakban láttam a féktávokat is, úgyhogy egész versenyképes futam lett belőle, magamat is megleptem.
    Eheh. Először úgy közelítettelek meg hogy najó csak kikerüllek. Aztán elég jól ment a merci egyenesen, és nem adtad magadat, szóval meg kellett hogy dolgozzalak. Hm nem is rossz, ez tetszik, akkor csatázzunk. Ment a puhi. Aztán a sokadik kör után láttam hogy leesett neked is hogy hiába előzől meg az egyenesben, visszaelőzlek, marcangoljuk egymást, csak lassítjuk egymást, úgyhogy az egyenesben el is vetted. Viszont utána nem tudtad tartani az iramot, és belebakiztál.

  6. #31
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    még kontrollerrel is jobb mint néhányan a mezőnyben
    nem, mintha köze lett volna az incidenshez, de nem az van a szabályzatban, hogy kormány kötelező?

  7. #32
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    nem, mintha köze lett volna az incidenshez, de nem az van a szabályzatban, hogy kormány kötelező?
    De, az van benne. Persze ez nincs ellenorizve.

    A boxot sem lehetne elhagyni az idomero elso mp-ben, ennek ellenere meg a szervezok kozul sem varja ki mindenki, buntetve pedig sosem volt.

  8. #33
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése

    Az újabb windowsoknak csakúgy maguktól kék halálozni nemigazán szokásuk már.
    Milyen driverhibát, milyen file-t említett meg a kékhalál során?
    Driver-ek tuti jók vannak fent a gépeden? Tuning van?
    Futtass valami játékot, stresszeld az új gépedet, hogy kiugrasd a kisördögöt a gépből.
    "thread stuck in device driver"
    Utánanéztem és 90%ban videodriverre utal. Most váltottam radeonra lehet hogy megbánom...

  9. #34
    Bagi Bendegúz Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 04. 05.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    12
    Csak tippként mondom, általánosságban, másnak is, hogy esetleg máskor ne válj ilyen áldozattá, hogy ilyen elsőkanyaros eseteknél laposan kell fékezni. Vehetsz hosszabb fékutat, kezdhetsz elöbb fékezni, de csak finoman. így a mögötted jövőnek -esetleg bealvónak- lesz lehetősége "nagyobbat" fékezni, és neked is marad tartalékod előrefele.
    Így utólag ismét csak elnézést mindenkitől. Hibásnak érzem magamat mert valóban hamar kezdtem el fékezni de esélyem se volt kiengedni a féket, hogy tovább guruljak mert egyből belém jöttek. Az csak tetézte a dolgokat hogy pont az élmezőnybe csapódtam :\ Még egyszer elnézést mindenkitől akinek elrontottam a versenyét!

    Először a Bendegúznak akartam írni kedves szavakat, de a replayt visszanézve nem lett volna igazam. Elötte is mindenki balra húzódott , Ö csak reagált erre és simán befért eléd. Hogy mikor fékez az az Ő dolga , a hátsónak azt kell lereagálni. (Azt kell mondjam hogy még kontrollerrel is jobb mint néhányan a mezőnyben.) ( Na jó nem mindíg )
    Igen egyből az elején gondoltam hogy na... ezért mit fogok kapni?! Persze tudtam hogy nekem jöttek hátulról és utána semmit nem tudtam tenni de azért bennem volt az egész futam alatt. Sajnos a hátsó szárnyam teljesen kuka lett és kellett egy kör ahhoz hogy feltűnjön az Ascari illetve Parabolica kanyarokban hogy esélytelen a normális kigyorsítás. Muszáj volt boxba mennem megcsináltatni (Mivel nem akartam feladni a versenyt amit végül be is fejeztem 1-1,5perc hátránnyal ) aztán csak ment a körözgetés de így is élvezetes volt. Egyszerre sosem mentem ennyi kört, baromi megterhelő volt a csuklómnak plusz mivel nagyon hátul voltam már nem is próbálkoztam felzárkózni csak tartani a tempót. Köszönöm mindenkinek a versenyt! Legközelebb reméljük nem lesz galiba

    Ui.: Külön szeretnék bocsánatot kérni Szarka Andris-tol a célegyenesben történtekért! (Már nem tudom hanyadik körben) Lehúzódtam a célegyenes elején hogy ne zavarjam a versenyüket de a célegyenes végére utol értem és elég rossz féktávot vettem. Így majdnem történt egy baleset de szerencsére elkerültük.
    Utoljára módosította: bendeguzbagi; 2019. 04. 15. 22:19.

  10. #35
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy a chatben is írtam ez nem volt semmi .

    .
    Box kiállások során szokás szerint a felénél tovább maradtam bízva abban, hogy a pár körrel frissebb gumi majd később előnyömre válhat. Ez hellyel - közzel így is történt. Láttam az Antal Gábor, Lányi Tomi, Piski Tomi triót, hogy 2 secen belül vannak és hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem reménykedtem egy kis kalamajkáért (ki nem, ilyen helyzetben), de persze nem így gondoltam, hogy 2 autó is megforog majd, akik közül ráadásul az egyik csapattárs...

    Ezután már csak Antal Gabi maradt előttem akit utolérhettem. Szuperszámítógépet megszégyenítő módon kiszámoltam, hogy én (Corvette) + ő (Nissan) = zéró esély az előzésre egy olyan pályán aminek a 85-90%-a egyenes. De nem ez történt, "karrierem" egyik legjobb csatája volt az én véleményem szerint. Ugyebár ez egy "társasjáték", ami itt azt jelenti, hogy a másik féllel együtt tiszteljük egymást, ami itt maximálisan megtörtént. A második próbálkozásnál a célegyenes végén nem is voltam mellette a féktáv elején, de hagyott helyet és én sem száguldottam volna bele, amikor befordul elém csakhát ez nem történt meg és így meglett a végleges helyem, P2.

    replay
    Igen Én is így látom, egy előzéshez két ember kell. Igyekszem úgy versenyezni, hogy első a sportszerűség és másodlagos csak az eredmény. Persze ez sokszor nem sikerül, pl most Piski Tomival akadtam össze és megforgott sajnos.

    A végén már nem volt gumim, gyorsabb voltál és sajnos egész futamon küzdöttem, hogy az Ascariban nem használhattam a kerékvetőket mert egyből eldobtam a nissant. Így ott sokat buktam. Szerencsém volt a futam elején, koccanás nélkül el tudtam jönni, aztán nyomtam amit tudtam, de sajnos nagyon keveset tudtam készülni, még egy kis tempó talán lett volna egy jó felkészüléssel. Persze nagyon örülök a 3. helynek, abszolút nem számítottam rá, eddigi legjobb eredményemJ De a csapat nélkül nem ment volna…

  11. #36
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    A végén már nem volt gumim, gyorsabb voltál és sajnos egész futamon küzdöttem, hogy az Ascariban nem használhattam a kerékvetőket mert egyből eldobtam a nissant. Így ott sokat buktam. Szerencsém volt a futam elején, koccanás nélkül el tudtam jönni, aztán nyomtam amit tudtam, de sajnos nagyon keveset tudtam készülni, még egy kis tempó talán lett volna egy jó felkészüléssel. Persze nagyon örülök a 3. helynek, abszolút nem számítottam rá, eddigi legjobb eredményemJ De a csapat nélkül nem ment volna…
    Igen azt láttam, hogy a kanyargós részeken hozok rajtad nem keveset, ezért amikor előszőr felértem rád úgy rendesen, próbáltam ezt kihasználni és minél jobban átdobni az Ascarin is pl., a kijáraton ott nem egyszer el kellett emelnem a gázt nehogy neked menjek. Mielőtt megelőztelek, az az előtti körben is próbáltam a Parabolicában úgy fordulni, hogy korán gyorsítsak ki, csak elsőre majdnem eldobtam , másodjára összejött. Meg amikor ugyanott pár körrel korában elmentem melletted aztán az egyenesben visszajöttél, a Para.-ban kicsit sokat vártam a hátsó gumiktól és keresztbe csúsztam, ott jó volt, hogy nem voltál mellettem, mert lehetett volna gubanc.

  12. #37
    Hát ez a pálya versenyzésre nagyszerű, de videó készítéshez, zenével elég pocsék remélem azért nem lett nagyon gáz.


Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •