Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (37 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT - Monza - 04.14

    Kedves Versenyzők!

    Masters GT Bajnokságunk ötödik futama jön Monzában. Jó gyakorlást és gyors setupot kívánunk mindenkinek!



    5. Futam: Monza - rank
    Autók:
    GT2 Class:
    BMW M3 GT2, Corvette C7.R (+35 kg), Ferrari 458 GT2 (+20 kg), Porsche 911 RSR 2017 (+55 kg)
    GT3 Class :
    Lamborghini Huracan GT3 (+20 kg), BMW Z4 GT3 (+15 kg), McLaren 650 GT3 (+20 kg), Audi R8 LMS 2016 (+10 kg), Ferrari 488 GT3, Mercedes AMG GT3, Nissan GT-R GT3, Porsche 911 GT3 R

    Időpont: 2019.04.14. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 19:50-20:00 (10 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:30 (30 perc)
    Futam hossza: 50 kör (~90 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 26 (szerver elosztás kalkulátor)

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2019. 04. 13. 15:07.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Big Balls!

    True Story!


  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Hot lap C7R


  4. #4
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Futamtáv

    A futamtáv 50 kör lesz.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #5
    nem tudom, hogy hol van IMSA fórum, ha egyáltalán van, ezért ide írom, hogy Long Beach hozta a kötelezőt

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Hali!

    Tudtok elo kozvetitest csinalni? Akar hang nelkul is. Nagyon szoros lesz a mai futam, hihetetlenul kiegyenlitett a mezony, oriasi csatakra lehet szamitani!

  7. #7
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:20 körül próbarajt, 19:30-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!





    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 50 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!




    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.
    Sok az új versenyző ezért kérünk mindenkit de főként az újakat, hogy nagyon körültekintően induljanak el a rajtnál!

    Az első kanyarokban nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!

    Szabályzat itt
    Rank app használata itt

    Figyelem!

    Kiemelném még, hogy mostantól az éles futamokon (gyakorlás, időmérő, futam) 25-39 fok között változó aszfalt hőmérsékletekre kell számítani!
    Figyeljen oda mindenki az időmérőn, hogy csak a rank app szerint pályaelhagyás nélkül futott köröket fogadjuk el érvényesnek!

    Jó versenyzést kívávunk mindenkinek estére!


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #8
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-19. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Piski Tamás -> Sipkai Béla

    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:20 körül próbarajt, 19:30-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #9
    teszt szerver megy

  10. #10
    Srácok ennél jóval óvatosabban T1-ben.
    Aki nem tudja hol kell fékezni első körben, javaslom ne csak hotlapozzon, prbálja ki a rajtrácsról indulva.

    Éles szerver megy.

  11. #11
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok ennél jóval óvatosabban T1-ben.
    Aki nem tudja hol kell fékezni első körben, javaslom ne csak hotlapozzon, prbálja ki a rajtrácsról indulva.

    Éles szerver megy.
    Az elmult egy hetben a szerveren kb. 10 probarajtnal voltam ott. Minden esetben ez volt, az eles futamot sem fogjuk lehozni enelkul.

  12. #12
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Az elmult egy hetben a szerveren kb. 10 probarajtnal voltam ott. Minden esetben ez volt, az eles futamot sem fogjuk lehozni enelkul.
    Utalom magamat idezni, de megvolt. Sikerult kiallitani a szegenysegi bizonyitvanyt.

    Azert van az egesz Bop, meg sok szabaly, meg erofeszites es nyavalygas, hogy verseny legyen. Most minden adott volt. 3 tizeden belul az elso het az idomeron, szeles palya, ahol lehet elozni, suru mezony.

    De sajnos maga a mezony alkalmatlan ra.

  13. #13
    Bagi Bendegúz Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 04. 05.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    12
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Utalom magamat idezni, de megvolt. Sikerult kiallitani a szegenysegi bizonyitvanyt.

    Azert van az egesz Bop, meg sok szabaly, meg erofeszites es nyavalygas, hogy verseny legyen. Most minden adott volt. 3 tizeden belul az elso het az idomeron, szeles palya, ahol lehet elozni, suru mezony.

    De sajnos maga a mezony alkalmatlan ra.
    Én szeretnék látni 1 replayt mert DIREKT hamarabb fékeztem nehogy bele csússzak az előttem lévőbe erre telibe átküldött valaki a mezőnyön. Ha valaki tudna replayt adni megköszönném.

  14. #14
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg bendeguzbagi írta Hozzászólás megtekintése
    Én szeretnék látni 1 replayt mert DIREKT hamarabb fékeztem nehogy bele csússzak az előttem lévőbe erre telibe átküldött valaki a mezőnyön. Ha valaki tudna replayt adni megköszönném.

    ami az én vesztemet is okozta sajnos... sebaj majd legközelebb

  15. #15
    Bagi Bendegúz Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 04. 05.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    12
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    ami az én vesztemet is okozta sajnos... sebaj majd legközelebb
    Ne haragudj! :\ semmit nem tudtam tenni. kb max gázzal belém jöttek tehetetlen voltam forogtam össze vissza :\

  16. #16
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg bendeguzbagi írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj! :\ semmit nem tudtam tenni. kb max gázzal belém jöttek tehetetlen voltam forogtam össze vissza :\
    Megneztem a replayt, loktek hatulrol, arrol nem tehettel. De nem veletlenul irtam, hogy egy probarajtot nem sikerult rendesen lehozni.

    Grat Szarka Andris es Kristof! Szepet mentetek.

    En ezt a versenyt vartam, tudtam, hogy szoros lesz, kar erte!
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2019. 04. 14. 22:31.

  17. #17

  18. #18
    Idézet Eredetileg bendeguzbagi írta Hozzászólás megtekintése
    Én szeretnék látni 1 replayt mert DIREKT hamarabb fékeztem nehogy bele csússzak az előttem lévőbe erre telibe átküldött valaki a mezőnyön. Ha valaki tudna replayt adni megköszönném.
    Az én voltam.
    Nyilván én löktelek meg hátulról, de azért nézd vissza Te is a replayt.
    Rosszabbul rajtoltál, közeledtem rád, de tartottad a pozíciód, nem volt elég helyem balra, elemeltem kicsit a gázt, ezután elkezdtél befelé húzódni, megnyílt nekem a kapu a bal oldaladon, ahová terveztem is menni, erre a féktáv előtt visszahúztad elém, és valóban korábban fékeztél, mint a többiek, aminek az lett az eredménye, hogy meglöktelek, mivel nem voltam felkészüve ilyen korai fékezésre.

    Sajnálom, hogy meglöktelek, mindenkitől elnézést akinek ez galibát okozott!

    Ezt csak azért írtam le, mert nem igaz, hogy nem tehettél semmit. Ha mész egyenesen, és ott fékezel, ahol a többiek, nincs semmi.

    De mégegyszer bocs!

  19. #19
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Most ment el a kedvem az egésztől !

  20. #20
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Most ment el a kedvem az egésztől !
    Neked meg csak most?
    Nekem mar regen elment!

  21. #21
    Ahogy a chatben is írtam ez nem volt semmi .

    A rajt után a C7 képernyőjén láttam, hogy 2-en elmennek a füvön jobbra, na mondom, tuti, hogy eltalálnak, de szerencsére nem így történt. Utána egy vonat közepén voltam ami nagyon meglepett, mert tényleg olyan volt, hogy mindenki azonos teljesítményű autóval rendelkezik és csakis mások hibáit lehetett kamatoztatni, mert egyébként elég nagy kihívás volt előzési helyzetet kialakítani. Aztán egy hiba miatt Horváth Márk elment mellettem az Ascariban, de utána nem sokkal meg az első sikán jobbosa után szó szerint egyenesen a sóderba ment, ami elég érdekesnek tűnt, csak remélni tudom, hogy nem miattam volt valami lag...

    Box kiállások során szokás szerint a felénél tovább maradtam bízva abban, hogy a pár körrel frissebb gumi majd később előnyömre válhat. Ez hellyel - közzel így is történt. Láttam az Antal Gábor, Lányi Tomi, Piski Tomi triót, hogy 2 secen belül vannak és hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem reménykedtem egy kis kalamajkáért (ki nem, ilyen helyzetben), de persze nem így gondoltam, hogy 2 autó is megforog majd, akik közül ráadásul az egyik csapattárs...

    Ezután már csak Antal Gabi maradt előttem akit utolérhettem. Szuperszámítógépet megszégyenítő módon kiszámoltam, hogy én (Corvette) + ő (Nissan) = zéró esély az előzésre egy olyan pályán aminek a 85-90%-a egyenes. De nem ez történt, "karrierem" egyik legjobb csatája volt az én véleményem szerint. Ugyebár ez egy "társasjáték", ami itt azt jelenti, hogy a másik féllel együtt tiszteljük egymást, ami itt maximálisan megtörtént. A második próbálkozásnál a célegyenes végén nem is voltam mellette a féktáv elején, de hagyott helyet és én sem száguldottam volna bele, amikor befordul elém csakhát ez nem történt meg és így meglett a végleges helyem, P2.

    replay

  22. #22
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Kvali. Szuperül ment, nemértettem, váratlanul ért hogy hol voltak a többiek, mit csináltatok, miért vagyok elöl? Meki, monzában
    Szóval az Ascari elég érdekes volt "így". Vagy nekem volt kemény a pofám, vagy ilyen jó volt a mekinek a rugózása (tx Márk) elég finoman vették a többiek.

    Pos Driver Vehicle Laps Best lap Gap
    1 Kristof Pfennig ks_mclaren_650_gt3 13 01:48.2600 -
    2 Andras Szarka ks_porsche_911_rsr_2017 15 01:48.2600 00:00.0000

    Ezredesek is rendben, nem? Végülis nemlényeges, de mégis miért a 2 helyről rajtoltam? Jóval elöbb futottam meg ezt az időt mint András.

    Start okés, Szarkát üldöztem. Kanyargóson a meki gyorsabb, egyenesben a porsche elhúz. Feléhez közeledve úgytünt hogy Andris jobban küzd a gumikopással, szép csata, már kétszer sikerűlt is megelőzni, egy gumicserével pontot akartam az ügyre tenni, mert a porsche ellen egyenesben lehetetlen védekezni, hiába csinálom meg trükköt, visszaelőz. Hát a boxba a elkattintgattam, és nem cserélték a soft-ot Gondolkodtam hogy megegyem-e a kefét és soft-al végigszenvedem, de nemvállalltam be, szóval kétkiállásom volt. Tóth Szabi, meg Asztalos ellen volt csörtém a végén. Kárérte, mert amúgy hiba nélkűl vezettem.

    Grat aki végigment!

  23. #23
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Nekem is kezd már tele lenni... Nincs egy jó versenyem mostanában. Az első kanyar után Bendegúz kocsija elém pattant, az autó eleje megsérült ezzel oda i9s volt a végsebességem ami itt a legfontosabb. Aztán oyan történt ami már nagyon régen nem, kifagyott az AC. Kék halál valami driver hibát írt ki. Ngyon remélem ez csak egyszeri eset volt.

  24. #24
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Most ment el a kedvem az egésztől !
    Deak Feri!

    Nagyon sajnalom, hogy megpockoltelek es kiforgattalak. Nem is emlekeztem ra, hogy mi tortent, amikor belemrepult a Lambo ugy megijedtem, hogy fogalmam sem volt mi tortenik.

    Csodalkoztam is, hogy hova tuntel, bocsanat!

  25. #25
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Deak Feri!

    Nagyon sajnalom, hogy megpockoltelek es kiforgattalak. Nem is emlekeztem ra, hogy mi tortent, amikor belemrepult a Lambo ugy megijedtem, hogy fogalmam sem volt mi tortenik.

    Csodalkoztam is, hogy hova tuntel, bocsanat!

    Sajnálom , hogy eltaláltak. De ha elveszed a gázt amit nem is értek miért nyomtad, nem tolsz le a pályáról.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •