Találatok: 1 - 24 (24 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Laguna Seca 04.10.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2019 Tavaszi bajnoksága! Ötödik helyszínünk az Amerikai Egyesült Államokban található híres versenypályája a Mazda Laguna Seca! A pálya 11 kanyarból áll, hossza 3.610 kilométer. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, újra bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    5. Futam: 04.10. - Szerda Laguna Seca - rank
    Autók: WTCR 2018 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Race 2: 18 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 3: 18 perc

    Shakedown időpont: 04.08. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2019 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2019. 03. 30. 16:41.

  2. #2
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Sziasztok!

    Nem látom a szervert.

  3. #3
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Sziasztok! "No response from the server" hibaüzi van... Most frissített a játék...esetleg van köze hozzá? Szervert látom...
    Üdv
    Z

  4. #4
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Csombor Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! "No response from the server" hibaüzi van... Most frissített a játék...esetleg van köze hozzá? Szervert látom...
    Üdv
    Z
    Szia! Ha tudod most próbáld. Volt egy kis karbantartás, elméletileg most már nem szabadna előfordulni ennek az üzenetnek. Viszont az idők egyenlőre nem fognak frissülni az oldalon, de aggodalomra semmi ok, idővel bekerül.

  5. #5
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia! Ha tudod most próbáld. Volt egy kis karbantartás, elméletileg most már nem szabadna előfordulni ennek az üzenetnek. Viszont az idők egyenlőre nem fognak frissülni az oldalon, de aggodalomra semmi ok, idővel bekerül.
    Köszi. Működik..
    Üdv
    Z

  6. #6
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Csombor Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi. Működik..
    Üdv
    Z
    Már az idők is felkerülnek automatikusan, így te időd is szerepel.
    Ha bármi furcsát tapasztaltok jelezzétek!

  7. #7
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Vr-ban a car setupban nem tudok allitani benzinmennyiseget, mert ugy erzi az update utan, hogy korabban elerte a kurzor a kepernyo aljat


    Valaki tudja mi a megoldas?
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2019. 04. 08. 19:47.

  8. #8
    Shakedown szerver fut:


    GTR-MASTERS.HU - SHAKEDOWN *
    Jelszó: masters


    Jó szórakozást!

  9. #9
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Már az idők is felkerülnek automatikusan, így te időd is szerepel.
    Ha bármi furcsát tapasztaltok jelezzétek!
    Igen, látom...

  10. #10
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Holnapi futam közvetítése:

  11. #11
    Szerverbeosztás:

    01-20. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

    Füredi Zoltán esetében összegyűlt 4 db figyelmeztetés, amit a VB a szabályok értelmében 1 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a verseny (R1) 3. és 7. köre között kell letöltenie és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba. (R3E MWTCR 2019 - BUÁ letöltése)

  12. #12

  13. #13
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Egy-két érdekesség a mai versenyemről:
    • R1: BUÁ letöltése közben újabb áthajtást kaptam, mivel átléptem a boxutca megengedett legnagyobb sebességét, így a következő körben megint kimentem, majd egy körrel később ismét... (lepróbáltam, kiteszteltem, konkrét féktávot vettem a boxba vezető kerékvetőhöz, hát pont ez volt a szerver baja, bezzeg teszten nem problémázott)
    • R2: küzdelmes
    • SUPERPOLE: a köröm után a célba érve INDULT EL AZ ÓRA, szóval mint leköszönt MNASZ időmérő sportbíró, megóvom az időmérést (persze viccelek, és amúgy is: az időmérés ellen óvásnak helye nincs)
    • R3: küzdelmes



  14. #14
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    • SUPERPOLE: a köröm után a célba érve INDULT EL AZ ÓRA, szóval mint leköszönt MNASZ időmérő sportbíró, megóvom az időmérést (persze viccelek, és amúgy is: az időmérés ellen óvásnak helye nincs)


    Ha jól emlékszem ez egy régi hibája a SuperPole-nak, hogy mivel lehet előidézni azt nem tudom, de több mint bosszantó. Annyit tehetsz, hogy ha látod, hogy nem indult el az óra, gyorsan ESC és kezdj egy újat (persze ha még be tudod fejezni)

  15. #15
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Laguna Seca

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK

    Közvetítés: LINK

  16. #16
    Sziasztok, csak annyit szeretnék, hozzá szólni, hogy ha gyorsabb vagy másodperccel vagy akár kettővel akkor sem kell, úgy elmenni a másik mellett, hogy szinte feltaszitod!

  17. #17
    Tegnap egy heveny áramszünet félbeszakított TS-en a verseny után, így itt fejezem be amit ott elkezdtem

    Sok készülés megint nem volt részemről, tegnap délután mentem egy etapnyi prekvalt, hogy legyen időm, így nem lep meg, hogy ahhoz képest a 3. futamon már 8 tizeddel jobb időt mentem. Meg addigra váltam annyira magabiztossá, hogy P. Balázs már ne tudjon megelőzni egy kis hibámat kihasználva, mint az első futamon még simán megtette
    TS-en még említettem, hogy a második futamon újdonsült csapattársam kicsit megtolt az első vagy második kör végén a célegyenes előtti kanyarban, de visszanézve ez nem így volt. Gyuri bácsi pöccintett meg hátulról, ami miatt kicsit elfordult az autó és Máté mögüle érkezve hajszálpontosan irányba tett egy második koccanással. Szóval bocs és kösz

    Amúgy elég kiegyensúlyozottan sikerült teljesítenem, 11. 11. és 10. hely a futamokon, de még az időmérőn és a leggyorsabb körök tekintetében is 10-13. körül voltam, csak a Superpole sikerült jobbra a 7. hellyel, de ebben nyilván benne van, hogy például Füredi Zolit bojkottálta a cucc akkor, meg sanszosan másokat is, akiket nem értettem, hogy kerülnek bőven mögém a 3. futamon, ha csak mind el nem b@szták, ami nem sanszos.

  18. #18
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    A superpole bajosan sikerult, 20 resztvevobol 12-nek volt mert kore.

  19. #19
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Szóval 8 embernek el sem indult a futóóra a superpole-on?
    Tavaly is volt ilyen gond Kenéz Sanyinál, ha jól emlékszem.
    Sohasem szerettem ezt a pályát, nem is nagyon mentem rajta, ennek ellenére egész jó tempót találtam.
    Végre egy jó időmérést zártam, így P3-ból indulhattam.
    R1-ben Kenéz Sanyi megcsúszását kihasználva feljöttem P2-be, amit meg is tudtam tartani, bár a végére eléggé elfogytak a gumik alólam.
    R2: Jó rajt és első kör, az elejében fordultam volna a célegyenesre amikor is ismét kilöktek a pályáról féktávon. Ezúttal Piski Tominak sikerült megtorpedóznia technikai probléma miatt. Nem tudom, hogy ilyen esetben mit ítél a versenybíróság, mindenesetre meg fogom óvni ezt is "hashtagfairplay".
    Természetesen elnézést kért és részemről sincs harag. Szerencsére az autóm nem sérült, így vissza tudtam kapaszkodni P9-re.
    Itt említeném meg Barna Máté kollégát, aki szépen védekezett ellenem, csak így tovább!
    R3: P2-ből indulhattam a probléma miatt, amit sikerült győzelemre váltani, miután el tudtam menni Ősz Bazsi mellett, aki (mint mindig) szépen védekezett

    Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy zsinórban a harmadik verseny volt, amikor kilöktek valamelyik futamon...

    Köszönöm a figyelmet!

  20. #20
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval 8 embernek el sem indult a futóóra a superpole-on?
    Szerintem csak belehibáztak (ahogy én is) és ezért nem volt mért körü(n)k.

  21. #21
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem csak belehibáztak (ahogy én is) és ezért nem volt mért körü(n)k.
    Nálam is ez volt a helyzet, a Corkscrew tetején a korábbiakhoz képest kövérebb gázt adtam és a kaparó első kerekek lezúdulás közben pont kidobtak annyira a pálya szélére, hogy elvette a kört...

    Egyébként a körülményekhez képest én élveztem a futamokat, sajnos a héten lebetegedtem úgyhogy elég ramaty állapotban és minimális felkészülés után ültem a kormány mögé, aztán az első futam elején Ladányi Peti megpördült előttem (a saját replayem tanúsága szerint nem segítettem benne, csak pont rossz helyen voltam) ezért visszaestem a mezőny végére, az első körökben egy jót csatáztam a Tóth Tomi - Korcsmáros György - Érsek Péter trióval, illetve ezt követően Erik és Varga Gábor egy-egy hibáját kihasználva visszalopóztam nyolcadiknak.

    A második versenyen harmadik helyről jól sikerült eljönni és Ladányi Peti hibája után átvettem a vezetést, aztán próbáltam menekülni Kenéz Sanyi elől, de a kör végére folyton túlmelegítettem a jobb elsőt és szenvedtem a balosokban, úgyhogy pont az utolsó körre utolért, kis híján meg is lett neki de a hatos kanyar nem jött ki jól és elől maradtam.

    A harmadik futamon meg elég nagy pofozkodás ment végig hátul, igyekeztem korrekt módon előzni, de mivel nem voltam túl acélos féktávokon, nehéz dolgom volt, a 11. helyig jutottam előre, de ott fennakadtam Eriken, a pálya kritikus pontjain jól helyezkedett, én meg nem szeretek kitartott könyökkel átrombolni senkin, így viszont nem találtam fogást rajta.
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 04. 12. 17:31.

  22. #22
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Race 1:


  23. #23
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Race 2:


  24. #24
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Race 3:


Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •