Találatok: 1 - 8 (8 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    DTM 90 - Büntetések - Norisring

    A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "bedünnyögés" olvasható!

    Norisring 2019.Már.10

    Óvás Vétkes Incidens Büntetés (figy)
    A R1 - 1:52 Tóth Levente11 - Dezső Tamás Tóth Levente11 kontakt 1
    A R1 - 2:58 Együd István - Dezső Tamás - versenybaleset 0
    A R1 - 3:01 Bartha Laszlo - Piski Tamas Bartha László kontakt 2
    A R1 - 3:08 Renczes Ádám - Dezső Tamás Renczes Ádám hátulról lökés 3
    A R1 - 3:08 Magyar Krisztián - Nagy Zsolt Magyar Krisztián kontakt 3
    A R1 - 24:33 Heimler Tamás – Antal Gábor Heimler Tamás kontakt 2
    A R2 - 1:49 Antal Gabor - Piski Tamas Antal Gábor kontakt 1
    A R2 - 1:51 Renczes Ádám - Dezső Tamás - Ács Attila - Balogh András Balogh András baleset okozása 1
    A R2 - 1:59 Heimler Tamas - Gaspar Gergely Heimler Tamás hátulról lökés 3
    A R2 - 2:00 Piski Tamás – Antal Gábor - versenybaleset 0
    A R2 - 2:38 Burszky Norbert - Demeter Tamás - Kiss Geri Demeter Tamás hátulról lökés 3
    A R2 - 2:45 Bartha László – Homoki Csaba – Antal Gábor Bartha László baleset okozása 3
    A R2 - 2:51 Gáspár Gergely - Kiss Geri Gáspár Gergely kontakt 1
    A R2 - 3:35 Homoki Csaba - Dezső Tamás - versenybaleset 0
    A R2 - 8:23 Nagy Zsolt – Antal Gábor Nagy Zsolt versenybaleset 0
    A R2 - 8:33 Nagy Zsolt – Antal Gábor Nagy Zsolt kontakt 2
    A R2 - 9:06 Renczes Ádám - Dezső Tamás - versenybaleset 0
    A R2 - 9:48 Renczes Ádám - Dezső Tamás Renczes Ádám versenybaleset 0
    A R2 - 17:21 Balogh Andras - Piski Tamas - lekorozes Balogh András leszorítás/akadályozás 1
    A R2 - 19:09 Renczes Adam - Piski Tamas- lekorozes - nem történt incidens 0
    A R2 - 19:46-20:11 Homoki Csaba - Dezso Tamas - Piski Tamas - lekorozes Homoki-Szabó Csaba leszorítás/akadályozás 1



    Az összevont büntetések összesítve:

    2 Boxutca áthajtás: Heimler Tamás
    Boxutca áthajtás: Gáspár Gergely,Horváth Atilla,Renczes Ádám,Tóth Levente11,Balogh András,Bartha László
    3 figyelmeztetés: Burszky Norbert,Demeter Tamás,Kiss János,Magyar Krisztián,Szatmári Tamás,Tóth Szabolcs,
    2 figyelmeztetés: Együd István,Kiss Geri,Mikó Péter,Piski Tamás,Szűcs Tamás,Zelfel Tamás,Nagy Zsolt
    1 figyelmeztetés: Antal Gábor,Bartha László



    Boxutca áthajtásos büntetés - a következő első futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 2. és 4. köre között kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges.

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.
    Utoljára módosította: Kettel; 2019. 03. 21. 12:32. Indoklás: balogh

  2. #2
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Nem akarok nyilvánosan durrogni,de miért kaptam büntetést?
    Tömegkarambol volt az első kanyarban,és Gergő keresztben állt előttem,én meg fékeztem,de Gergő ütközött valakivel,és emiatt előttem maradt...
    Mellesleg nem úgy van a szabály hogy ha valaki keresztbe áll, akkor addig ne mozduljon míg biztonsággal el nem tud indulni?
    Nekem ez versenybalesetnek tűnik erősen,de természetesem elfogadom a döntést
    Utoljára módosította: Gáspár Gergely; 2019. 03. 21. 02:03.

  3. #3
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Hi,

    2 figyu Nurburgring+ 2 figyu Norisring = 4 figyu=bua.
    De ott maradt még 1 figyu,vagy az a grátisz?

  4. #4
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Hi,

    2 figyu Nurburgring+ 2 figyu Norisring = 4 figyu=bua.
    De ott maradt még 1 figyu,vagy az a grátisz?
    András, az egy technikai hiba lesz, amiért nincs összhangban a két tábla, de előtte egyeztetek a többi taggal róla. Az eltérő ítéletek miatt két vállra fektettük az Excelt...
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #5
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok nyilvánosan durrogni,de miért kaptam büntetést?
    Tömegkarambol volt az első kanyarban,és Gergő keresztben állt előttem,én meg fékeztem,de Gergő ütközött valakivel,és emiatt előttem maradt...
    Mellesleg nem úgy van a szabály hogy ha valaki keresztbe áll, akkor addig ne mozduljon míg biztonsággal el nem tud indulni?
    Nekem ez versenybalesetnek tűnik erősen,de természetesem elfogadom a döntést
    Szia,

    a helyes döntés a te esetedben mindenképpen a megállás lett volna, minek után 3 autó is tobzódott már előtted.
    Egy fél másodpercre ha megállsz és a jobbodon megnyílik a sáv Nagy Laci és Nagy Zsolt mögött. Ehelyett meglökted Gerit derékszögben, aki ettől tovább pattant és bezárta a két Alfát a falba további súlyos másodpercekre ott ragadva.

    Az hogy Kiss Gerinek eleve a külső íven kellett volna maradnia, mert a sűrűjében nem tudott biztonságosan visszatérni így araszolva, az egy másik téma, nem képezi részét ennek az ütközésnek, mert "a sportban nincs ha".
    Csatolt képek Csatolt képek
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Hi,

    2 figyu Nurburgring+ 2 figyu Norisring = 4 figyu=bua.
    De ott maradt még 1 figyu,vagy az a grátisz?
    Valóban félrecsúszott. Nürburgban, meg Norisring-en is kaptál 2-2 figyut, így most 1 BUA-d gyűlt össze.
    Köszi a jelzésért + sorry.

  7. #7
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    a helyes döntés a te esetedben mindenképpen a megállás lett volna, minek után 3 autó is tobzódott már előtted.
    Egy fél másodpercre ha megállsz és a jobbodon megnyílik a sáv Nagy Laci és Nagy Zsolt mögött. Ehelyett meglökted Gerit derékszögben, aki ettől tovább pattant és bezárta a két Alfát a falba további súlyos másodpercekre ott ragadva.

    Az hogy Kiss Gerinek eleve a külső íven kellett volna maradnia, mert a sűrűjében nem tudott biztonságosan visszatérni így araszolva, az egy másik téma, nem képezi részét ennek az ütközésnek, mert "a sportban nincs ha".

    Értem.
    Mögöttem is jöttek többen nagy sebességgel,és én ugye nem tudtam hirtelen eldönteni hogy mit is kéne másképp csinálnom,és sajnos ez a lépés jött ki!
    Mivel nem várt baleset történt,és Geri is előreláthatatlan manővereket tett,így teljesen lutri volt ennek a fél másodpercnek a kimenetele,én nem tudtam okosabban dönteni emiatt!
    Lehet legközelebb én is óvok hasonló helytetben nem szabályos manőverre hivatkozva!
    Sajnos mivel most derült ki hogy pontot kaptam(ezzel együtt Bua) kicsit feleslegesen készültünk ilyen sokat a csapatommal masfél héten át,és lehet az ezt követő futamra helyeztük volna át a figyelmünket,ha 1 hete megtudjuk ezt a tényt!
    Tudom hogy nagyon sok dolgotok van a csoporttal,és ugye nem ebből éltek,szóval biztos nem tudjátok hamarabb kihírdetni a büntetéseket,szóval elengedem ezt a dolgot,de sajnos ez most nagyon rosszul jött ki (-:
    De ilyen ez a sport!

    Legközelebb igyekszem jobban figyelni

  8. #8
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet legközelebb én is óvok hasonló helytetben nem szabályos manőverre hivatkozva!
    Ezt mindig el is mondjuk minden létező fórumon, hogy akit vélt vagy valós sérelem ért, az óvjon, megnézzük
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •