Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 40 (40 összesen)
  1. #26
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Hosszu volt a futam, nehez volt nem hibazni(nem is sikerult), sok volt a lekorozes, ami miatt nagyon kellett nyomni.

    Szarka Andris nagyon jol taktikazott, elem kerult a kiallasom utan, ugy voltam vele, hogy megvarom, meg kiall, de teltek a korok es csak nem tette. Akkor megeloztem, nem akartam beragadni moge, de szerencsem volt, mert vegigtolta meden.

    Grat mindenkinek, aki vegigment!

  2. #27
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Hosszu volt a futam, nehez volt nem hibazni(nem is sikerult), sok volt a lekorozes, ami miatt nagyon kellett nyomni.

    Szarka Andris nagyon jol taktikazott, elem kerult a kiallasom utan, ugy voltam vele, hogy megvarom, meg kiall, de teltek a korok es csak nem tette. Akkor megeloztem, nem akartam beragadni moge, de szerencsem volt, mert vegigtolta meden.

    Grat mindenkinek, aki vegigment!

    A 3bua ellenere elegedett vagyok, mert behoztam a vasat a 8. helyre kontakt nelkul ami nem volt egyszeru. Ezzel a mi csapatunk volt ma a legeredmenyesebb. Igy tovabb! Grat Tomi! Monzaban igyekszem elorebb vegezni, hogy visszavegyuk a vezetest a csapat bajnoksagban.

  3. #28
    Hát ez izgi volt. A teszt szerver során elment a net, gépet újraindítottam, de utána az éles szerveren meg volt valami, játékot újraindítottam és utána szerver hol volt hol nem. Többször kiírta, hogy server issue, de aztán megjavult és jött kvali. Mondom ez így jó lesz, mert kb. 3 kört sikerült teljesíteni előtte és ez meg is látszódik az eredményen.

    Na, de a verseny. Már a rajt is izgi volt, mert miután az egyik beragadó Porschét sikerült kikerülni majdnem kersztbe álltam, de sikerült megfogni. Utána meg nagy meglepetésre sikerült koccanás nélkül végigmenni az első pár kanyaron. Aztán a második körben a bal jobb bal-nál a volt egy kis kalamajka, aminek közvetetten én is voltam az elindítója, mert Fehér Norbi, én és Terhes Csabi is kiszélesítettük a kijáratot és Csabi egy kicsit megtolt, mert nem láthatta, hogy lassítanom kell Norbi miatt, aminek következtében az ő autója instabil lett és a füvön kellett továbmennie. Utána már csak a tükörben láttam a füstöt meg a kereszben álló autókat. Aztán körökön át kell kellett figyelnem az Infinity Skills 2 autójának óriási fehér fenekét . Le kellett maradnom, mert az árnyékban lévő referencia pont és a fehér hátsó gyönyörű kontrasztot adott és a tempó különbség nem volt akkora, hogy kifékezzem valamelyiküket is és a kigyorsításból való előnyt sem tudtam hasznosítani . Aztán mindketten hibáztak így előre kerültem a 2. helyre. Majd jöttek a kiállások, ami terveim szerint zajlott le viszont úgy voltam vele, hogy majd Szarka Andris úgyis mögém jön majd vissza. Ja, hát ez nem így történt . Az 55. kör környékén már gyanús volt a dolog, hogy azért egy med soft taktkával kb. most kéne kijönnie, de mégsem jött és akkor már tudtam, hogy nem fog kiállni, viszont elóvatoskodtam a dolgot és már nem tudtam utólérni. Az, hogy a hibájával együtt képes volt zéró kiállással behozni a 2. helyre nagy gratulációt érdemel .

    A lekörözéseknél, nekem csak egy sárga-fehér Nissannal gyűlt meg a bajom, akárcsak Szarka Andrisnak mivel ő volt köztem meg a Nissan között . Nagy baj nem volt csak kb. fél körön át tartott fel minket, óvást véleményem szerint nem ér.

    Összességében szerintem jó futam volt, csak egyszer kellett gépészkedni, de akkor tényleg kis túlzással kilincsel előre mentem a dombra fel a már említett 7-es kanyarnál.
    Utoljára módosította: RangerHU34; 2019. 04. 01. 10:58.

  4. #29
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Monzaban igyekszem elorebb vegezni, hogy visszavegyuk a vezetest a csapat bajnoksagban.
    Ehhez lesz egy-két szavunk a Breakpointtal

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    2 előzés a futamról:


    Faja kis futam volt. A lekőrözöttek is tökre korrektek voltak. Kár hogy pont itt cseréltem gumit (de miért?)...
    Gratula mindenkinek aki végigment, meg a sok BUA-soknak hogy úgy sem adták fel

  6. #31
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez izgi volt. A teszt szerver során elment a net, gépet újraindítottam, de utána az éles szerveren meg volt valami, játékot újraindítottam és utána szerver hol volt hol nem. Többször kiírta, hogy server issue, de aztán megjavult és jött kvali. Mondom ez így jó lesz, mert kb. 3 kört sikerült teljesíteni előtte és ez meg is látszódik az eredményen.

    Na, de a verseny. Már a rajt is izgi volt, mert miután az egyik beragadó Porschét sikerült kikerülni majdnem kersztbe álltam, de sikerült megfogni. Utána meg nagy meglepetésre sikerült koccanás nélkül végigmenni az első pár kanyaron. Aztán a második körben a bal jobb bal-nál a volt egy kis kalamajka, aminek közvetetten én is voltam az elindítója, mert Fehér Norbi, én és Terhes Csabi is kiszélesítettük a kijáratot és Csabi egy kicsit megtolt, mert nem láthatta, hogy lassítanom kell Norbi miatt, aminek következtében az ő autója instabil lett és a füvön kellett továbmennie. Utána már csak a tükörben láttam a füstöt meg a kereszben álló autókat. Aztán körökön át kell kellett figyelnem az Infinity Skills 2 autójának óriási fehér fenekét . Le kellett maradnom, mert a tempó különbség nem volt akkora, hogy kifékezzem valamelyiküket is és a kigyorsításból való előnyt sem tudtam hasznosítani, mert az árnyékban lévő referencia pont és a fehér hátsó gyönyörű kontrasztot adott és emiatt kellett lemaradnom, hogy ne szálljak beléjük. Aztán mindketten hibáztak így előre kerültem a 2. helyre. Majd jöttek a kiállások, ami terveim szerint zajlott le viszont úgy voltam vele, hogy majd Szarka Andris úgyis mögém jön majd vissza. Ja, hát ez nem így történt . Az 55. kör környékén már gyanús volt a dolog, hogy azért egy med soft taktkával kb. most kéne kijönnie, de mégsem jött és akkor már tudtam, hogy nem fog kiállni, viszont elóvatoskodtam a dolgot és már nem tudtam utólérni. Az, hogy a hibájával együtt képes volt zéró kiállással behozni a 2. helyre nagy gratulációt érdemel .

    A lekörözéseknél, nekem csak egy sárga-fehér Nissannal gyűlt meg a bajom, akárcsak Szarka Andrisnak mivel ő volt köztem meg a Nissan között . Nagy baj nem volt csak kb. fél körön át tartott fel minket, óvást véleményem szerint nem ér.

    Összességében szerintem jó futam volt, csak egyszer kellett gépészkedni, de akkor tényleg kis túlzással kilincsel előre mentem a dombra fel a már említett 7-es kanyarnál.
    Az én voltam bocs ! Igyekeztem mindenkit elengedni az egyenesekben a 16 helyen mentem láttam a kék zászlót de mikor többen voltak mögöttem fogalmam nem volt higy kit is kellene elengedni így engedtem mindenkit és szépen vissza is estem az utolsó helyre
    Utoljára módosította: Toth Tamas; 2019. 04. 01. 08:38.
    Tóth Tamás

  7. #32
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Nekem elég ramaty egy futamom volt – a rajt után borzasztóan instabil volt a kocsi, pedig néztem teletankkal az időmérőn és nem így viselkedett…rajtnál még a két Godzilla közé begyorsultam, aztán Antal Gábort hogy ne tegyem ki a dombra felfelé a füvet és a 360 fokot választottam. Utána a tempo jó volt, de nekem a futam harmadára elfogytak a softok, medre váltottam amivel meglepőe njó tempót lehetett menni. Volt sok kisebb hibám, aztán ami a legjobban fájt, hogy az utolsó kanyarban a keresztbe álló Corvette ahelyett hogy megvárta volna míg elmegyek, lényegében elindult felém és totálkár – szélvédő + balfutó…jó akkor instant a boxba be softért, ahol a bodyt még ki tudtam választani, de a felfüggesztést már nem…az új softon ferdekormánnnyal PB ( ) aztán mikor kiautóztam elég előnyt Ferihez, kijöttem a boxba egy ingyen kerékcserére. P12, nagyon nagy kár, Asztalos Andris környékén kellett volna befutnom.

    UI: A sok Tamásnak aki visszaengedett maga elé a softokon – nem kellett volna, de riszpekt érte!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #33

  9. #34
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem elég ramaty egy futamom volt – a rajt után borzasztóan instabil volt a kocsi, pedig néztem teletankkal az időmérőn és nem így viselkedett…rajtnál még a két Godzilla közé begyorsultam, aztán Antal Gábort hogy ne tegyem ki a dombra felfelé a füvet és a 360 fokot választottam. Utána a tempo jó volt, de nekem a futam harmadára elfogytak a softok, medre váltottam amivel meglepőe njó tempót lehetett menni. Volt sok kisebb hibám, aztán ami a legjobban fájt, hogy az utolsó kanyarban a keresztbe álló Corvette ahelyett hogy megvárta volna míg elmegyek, lényegében elindult felém és totálkár – szélvédő + balfutó…jó akkor instant a boxba be softért, ahol a bodyt még ki tudtam választani, de a felfüggesztést már nem…az új softon ferdekormánnnyal PB ( ) aztán mikor kiautóztam elég előnyt Ferihez, kijöttem a boxba egy ingyen kerékcserére. P12, nagyon nagy kár, Asztalos Andris környékén kellett volna befutnom.

    UI: A sok Tamásnak aki visszaengedett maga elé a softokon – nem kellett volna, de riszpekt érte!
    Most nincs előttem hogy mi volt, de remélem nem voltam szabálytalan, vagy túl erőszakos, ha még is akkor elnézést, majd vissza nzem ha lesz időm valamikor.

  10. #35
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    2 előzés a futamról:


    Faja kis futam volt. A lekőrözöttek is tökre korrektek voltak. Kár hogy pont itt cseréltem gumit (de miért?)...
    Gratula mindenkinek aki végigment, meg a sok BUA-soknak hogy úgy sem adták fel
    Hú izgultam, hogy a Lányi Tomis esetnél ne zavarjak bele. Néztem, hogy jöttök vonatban, ok akkor itt elfértek mellettem egymás után. Aztán amikor rászántam magam láttam, hogy már egymás mellett jöttök

  11. #36
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Most nincs előttem hogy mi volt, de remélem nem voltam szabálytalan, vagy túl erőszakos, ha még is akkor elnézést, majd vissza nzem ha lesz időm valamikor.
    Semmi közöd nem volt hozzá nyugi - én nem mertem mögéd sorolni, melletted meg füvet csíptem
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  12. #37
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Toth Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Az én voltam bocs ! Igyekeztem mindenkit elengedni az egyenesekben a 16 helyen mentem láttam a kék zászlót de mikor többen voltak mögöttem fogalmam nem volt higy kit is kellene elengedni így engedtem mindenkit és szépen vissza is estem az utolsó helyre
    Kár volt a 2. körben, hogy hátulról belém trafáltál, mert tetszett a pálya vonalvezetése és közepes gumikon terveztem kiállás nélkül a futamot ami jól is elsülhetett volna.
    Jó pont, hogy bocsánatot kértél de már nem volt kedvem utána, nagyon sérült az autó, húzott jobbra.

  13. #38
    Tóth Szabi : remélem ez már elég jó Merci promó anyagnak

    Lány Tomi : bocs, de megint sikerült a verseny elejéből berakni a végére jelenetet




  14. #39
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Tóth Szabi : remélem ez már elég jó Merci promó anyagnak

    Lány Tomi : bocs, de megint sikerült a verseny elejéből berakni a végére jelenetet
    ....
    Bevághatnád az első három befutóját is

    Szabinak vegül lehúzódtam az út szélére, nem tudtam már hogy jelezni, hogy menjen vegye vissza a körét mert alig éltem már a softokon

    Kemény futam volt, a túlélésre mentem, elégedett vagyok az eredménnyel. A forró pálya ellenére bevallaltam a softot, szerintem bármelyik gumival lehetett jót menni. Az etap elején kb 10 körig a soft vokt jobb, aztán 10 kör egál a meddel, majd 10 kör med előny. A végén mondjuk izgultam, mert az utolsó 3 körre a bal oldalra 0-t mutatott a raceessentials, reméltem nem lesz defektem, de megúsztam
    Sajnos az elején belekeveredtem az elöttem történt balesetbe, amitől tropa lett a kocsi eleje, de szerencsére csak aero sérülés volt, de ezért a futam első felében nem tudtam 100%-on menni. Nem bánkódok, az 5. hely nem rossz.

  15. #40
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    ....
    Bevághatnád az első három befutóját is
    Akár, de az is úgy nézne ki, mint, hogyha csak 3 autó menne egy újabb kört, mivel nincs kockás zászló (persze lehet bevágni képet róla). Igazából ezek highlights videók lennének, most az, hogy valaki átmegy a vonalon az csak élőben érdekes, mert ott látni akarja az ember ténylegesen, hogy ki nyeri, de egy ilyen videóban, ahol előzések vannak, meg szép mentések szerintem teljesen hülyén nézne ki. A végére a zene miatt jobban néz így ki szerintem.


    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése

    Szabinak vegül lehúzódtam az út szélére, nem tudtam már hogy jelezni, hogy menjen vegye vissza a körét mert alig éltem már a softokon
    ó b*szki, én azt hittem, hogy az rendes előzés volt, nem néztem az eredményeket

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •