Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (63 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC DTM 90 - Hungaroring

    Kedves Versenyzők!

    Hazai pályánkra látogatunk a most következő futamunkon!Csatlakozzatok hozzánk és harcoljunk egy jót!
    Masters DTM 90' Bajnokságunk!
    Csatlakozzatok hozzánk és hajtsuk meg ezeket a szuper "vasakat"!




    A verseny két futamból áll, ahol az első futam első 10 helyezettje a második futamon fordított sorrendben indul. Felhívom a figyelmet, hogy a prekvalifikáció állandó körülmények között zajlik, de az éles futamon a pályahőmérséklet a szerver által generáltan véletlenszerűen 25-39 fok között lesz.

    4. Futam: Hungaroring - rank (letöltés)
    Autók:

    Időpont: 2019.03.24. (vasárnap)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Race: 20:20 (2*13 kör) (kb.25 perc)

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 50%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    A köridők rögzítéséhez és a futam értékelhető teljesítéséhez szükséges a 31-es verziójú Masters Rank App használata!!
    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a
    Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu - GT4 #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - DTM90 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters DTM 90' Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2019. 03. 20. 11:34.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Ha esetleg lenne valakinek egy kis plusz szabadideje, rakna majd fel egy gyorsabb köréről onboard videót? Én Bmw-vel megyek, de az íveket, féktávokat szeretném csak tanulmányozni, hogy minél jobban fel tudjak készülni a versenyre kezdőként. Előre is köszönöm!

  3. #3

    Belépés para

    Üdv!
    Az a problémám, hogy ha be akarok lépni a hungaroringra, : "cheksum failed, you have been kicked out from server" üzenetet kapok és ledob.

    Ismeri ezt valaki?

  4. #4
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    A linkelt setupok konkrétan a Hungaroringhez vannak vagy "általános" setupok az autókhoz?
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  5. #5
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Azok eredetileg még a
    Hockenheim-i setupok de kis változtatásokkal szerintem jók minden pályára

  6. #6
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Verebes Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Az a problémám, hogy ha be akarok lépni a hungaroringra, : "cheksum failed, you have been kicked out from server" üzenetet kapok és ledob.

    Ismeri ezt valaki?
    Vagy a pálya verziód nem stimmel vagy a Fordot nem töltötted le...

  7. #7
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy a pálya verziód nem stimmel vagy a Fordot nem töltötted le...
    Ez esetben kérhetek egy pálya linket?
    A ford megvan, (múltkor az volt a baj, de akkor el sem lehet indítani a pályát)
    Az az érdekes, hogy belép...el is indul a pálya, és ezt az üzenetet már a pályán kapom nagy piros képernyőn, azonnal a belépés után, ami átlátszóan kitakarja a szokásos szerver szabályokat.

  8. #8
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Verebes Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Ez esetben kérhetek egy pálya linket?
    A ford megvan, (múltkor az volt a baj, de akkor el sem lehet indítani a pályát)
    Az az érdekes, hogy belép...el is indul a pálya, és ezt az üzenetet már a pályán kapom nagy piros képernyőn, azonnal a belépés után, ami átlátszóan kitakarja a szokásos szerver szabályokat.
    A bajnokság kiírásában minden benne van. Olvassátok el legyetek oly kedvesek ha indulni szeretnétek! Köszönjük!
    DTM Bajnokság kiírása: itt

    Itt van minden ami kell:

    TrackPack: AC DTM 90' Trackpack 1.0
    Skinpack: AC_DTM_skinpack_1.0
    Ford Sierra Cosworth DTM: letöltése itt
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2019. 03. 15. 23:54.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #9
    Idézet Eredetileg Verebes Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Ez esetben kérhetek egy pálya linket?
    A ford megvan, (múltkor az volt a baj, de akkor el sem lehet indítani a pályát)
    Az az érdekes, hogy belép...el is indul a pálya, és ezt az üzenetet már a pályán kapom nagy piros képernyőn, azonnal a belépés után, ami átlátszóan kitakarja a szokásos szerver szabályokat.
    Beraktam az első hozzászólásba külön a Hungaroringet.

  10. #10
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Futamtáv

    A futamtáv 2x13 kör lesz!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #11
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!
    Az első kanyarban nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!



    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*13 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon,
    a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #12
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Leadom a nevezésem estére, viszont nem biztos hogy hazaérek. Ha közben miattam kellene 2. szervert indítani akkor töröljetek ki a listából, mindenképp jelzek még 7ig hogy itt vagyok (értelemszerűen ha nem jelzek nem jövök).
    Elnézést és köszönöm.

  13. #13
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Leadom a nevezésem estére, viszont nem biztos hogy hazaérek. Ha közben miattam kellene 2. szervert indítani akkor töröljetek ki a listából, mindenképp jelzek még 7ig hogy itt vagyok (értelemszerűen ha nem jelzek nem jövök).
    Elnézést és köszönöm.
    Rendben! Köszi hogy szóltál!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #14
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Itt nézhető:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #15
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-27. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Nagy Laci -> Tóth Szabolcs


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #16
    Teszt szerver megy

  17. #17
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Szia

    Azt irja, hogy nincs slot pedig látom van még 2 hely Merci

    Nem tudok csatlakozni

  18. #18
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Szia

    Azt irja, hogy nincs slot pedig látom van még 2 hely Merci

    Nem tudok csatlakozni
    Végül láttam hogy bent voltál, akkor megoldódott?

  19. #19
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    Renczes Ádám

    Gyerekek, kész vagyok, ez a csávó, amit művel az egyszerűen vérlázító. Már a prekval szerveren sem bírt magával. Fogalma sincs a féktávokról, a mezőnyben versenyzést hírből sem ismeri. 30-40 km/h-val gyorsabban esik be a kanyarokba, mindenkit felöklel, aztán szépen suhan tovább a következő áldozata után. Szétb@szta a kedvemet, ki is léptem, természetesen első dühömben írom ezeket a sorokat, de attól tartok holnap is így gondolom majd.
    Zelfi bocs az elején, nem tudtam hova menni, a füvön meg nem hatékony a fék annyira.

  20. #20
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Lányi Tomi,és Antal Gabitól!
    Bocsánat!
    Nagyon elfogytak a gumik,és egyszerűen nem tudtam megállni.....
    Utoljára módosította: Gáspár Gergely; 2019. 03. 24. 23:03.

  21. #21
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Lányi Tomi,és valaki a Drink teamból...
    Bocsánat!
    Nagyon elfogytak a gumik,és ti is joval hamarabb fekeztetek már,egyszerűen nem tudtam megállni....
    Semmi gond, nem tortent baj, a vegen mar mindenki kuzdott a gumikkal. Jo meccs volt!

    En Zelfitol kerek nagy nagy bocsanatot, nem tudom hogy ott kotabban fekeztel vagy igy szoktal mindig, de en ott jobban be szoktam engedni, nem voltam felkeszulve korai lassitasra, de az en hibam. Nagyon sajnalom, hogy igy kiutottelek a top 10bol...

  22. #22

  23. #23
    Scheiblinger Peti bocs ha kaptál tőlem én is szét lettem kalapálva rendesen,aztán mégsem sírok miatta.

  24. #24
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Renczes Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Scheiblinger Peti bocs ha kaptál tőlem én is szét lettem kalapálva rendesen,aztán mégsem sírok miatta.
    Engem is feltartottal a gyorskoromon, aztan az egyenesben kiloktel, egy pole-t buktam miattad. Es nem en voltam az egyetlen, akire nem voltal tekintettel.

  25. #25
    Tudom,sajnálom a történteket és bocsánat.Kilöktek,megböktek engem is,nem is érdekel hogy ki volt az,verseny közben történnek ilyenek.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •