Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 63 (63 összesen)
  1. #51
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Horvath Attila!

    Annyit az ovasodhoz, hogy a kerekveto a palya resze es nem volt ervenytelen a korom, nem kellett, hogy elengedjelek.
    Nem látom, hogy bárki is kíváncsi volna a véleményedre az óvásommal kapcsolatban. Vagy tévedek, volt kérdés? Nem, nem volt. Akkor meg?!
    Persze, tisztában vagyok vele, hogy miért írtál az óvással kapcsolatban, nem most jöttem le a falvédőről..
    Ám legyen, ha már kéretlenül beleszóltál akkor azért én is válaszolok..


    1, a versenyzőknek joguk van vélt vagy valós szabálytalanságok megóvására. - ennek tükrében érthetetlen miért magyarázkodsz, a VB dolga döntést hozni, vagyis a te véleményed a legkevésbé sem számít, továbbá nem is érdekel.
    2, a bajnokság szabályai mást mondanak a pálya határaival kapcsolatban. - nyilvánvalóan ezt te is nagyon jól tudod, semmi szükség megjátszanod magad.


    Egyébként, ha már védeni akarod a mundér becsületét, akkor, azt hittem ennél azért okosabb leszel, és azt mondod, hogy azért érvénytelen a köröd, mert a sikán után eldobtad az autót..
    Másrészről, nyilván tisztában vagy azzal is, hogy belülről mindannyian másként látjuk egymást. És én a pálya egy olyan helyén láttalak szélesen fordulni, ahol a prekvali alapján az app nekem már vett el körömet, ezért is vélem úgy, hogy érvénytelen körön voltál, amiből következik, hogy az oldal szabályai alapján nem akadályozhattál volna a gyorskörömben, vagyis el kellett volna engedned.


    Persze, ezt most ne vedd úgy, mintha hibaként rónám fel neked, egyszerűen betudom annak, hogy azon emberek csoportjába tartozol akik képtelenek a másik fejével gondolkodni.. Esetleg ennyire bántotta az egod, amikor annyit írtam, hogy "Karma".. Vagy, ha valóban nem jelzett vágást az app, akkor pusztán sértette az igazságérzeted, hogy megóvtam az esetet..
    Bár, utóbbi eshetőséget azért nem érteném, mert feltételezem van fogalmad azt illetően, hogy mi a jelentésbeli különbség "vélt" és "valós" közt.


    Egyébként meg.. a 3-as kanyarban a keresztbeálló Mercis miatt beleemeltél, majd a négyes kijáratán is ugyanezt tetted, pedig ott abszolút indokolatlan volt, majd a Mansell bejáratát is elrontottad, túlcsúsztál a kijáraton is, és ahelyett, hogy a bukótérbe kiengedted volna, jelentős tempóveszteség után inkább visszahúztad az ideális ívre.. amivel véglegesen annyi is volt a gyorskörömnek.

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy legkozelebb ne kerulj ilyen helyzetbe, erdemes lemaradni egy kicsit, mielott megkezded a repulokort. A tobbiek sem viccbol csinaljak, ha 3 meterrel valaki mogott kezded meg, 100%, hogy nehez helyzetbe hozod magad (is).
    Az efféle "jó tanácsaidat" meg tartsd meg olyannak, aki éppen most jött le a falvédőről, vagy aki igényt tart a mellébeszélésre.


    Mégis mit gondolsz? Csak a te kedvedért elhagyok mögötted egy fél szektort amikor mögöttem is jönnek? Tamás, 27-en voltunk a pályán..
    Vagy, várjam meg amíg 60 fokosra hűlnek az elsők?
    Esetleg dobjam el a szélárnyék nyújtotta előnyt?



    Tudod, a prekvali részidőket látva, tisztában voltam vele, hogy az első szektorban 5 tizedet kapok tőled, ami döntően a Ford egyenesbéli tempóelőnyének tudható be, mégis hol a hiba, ha ebből próbál az ember visszahozni valamit a szélárnyékot kihasználva? Egyértelmű, ebben nincs hiba.


    Végezetül pedig annyit, hogy legalább ne te próbálj magyarázni 3 méterről, vagy ésszerű követési távolságról, amikor pont te vagy az, aki még a szabadedzésen is képes bárkit kilökdösni maga elől.. Apropó! Mit gondolsz? Az időmérő előtti szabadedzésen történt incidensünket van lehetőségem megóvni?

  2. #52
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nem faj, hogy ovsz, csak feleslegesen tetted. Latom, hogy sok a feszko benned, orulok, hogy sikerult levezetned rajtam

    De ilyen stilusban tenyleg nincs ertelme megbeszelni semmit. Nem tudom mit gondolsz magadrol, vagy rolam, de igy, hogy nem tudsz normalisan megnyilvanulni, nem is erdekel.

    Remelem a kovetkezo futamod jobban sikerul!

  3. #53
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosítanék!
    Boxutca áthajtásos büntetés letöltése szabályzat szerint a következő futamon kötelező, amelyiken a versenyző megjelenik, a futam 2-4. körében.
    Dupla futam esetén az első futam 2-4. körét kell érteni, a második futamon BUÁ nem tölthető le! 2-4. körig 3 db BUÁ belefér, ha ennél több van, akkor azt a következő versenyhétvégén kell eltölteni.
    Az egyértelműség kedvéért pontosítottam a szabályzatban is, bár ez eddig is így volt értendő.
    Én is így értelemeztem a szabályzatot, valószínűleg kelleni is fog majd mind a 3 körön büntit töltenem.

  4. #54
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem faj, hogy ovsz, csak feleslegesen tetted. Latom, hogy sok a feszko benned, orulok, hogy sikerult levezetned rajtam

    De ilyen stilusban tenyleg nincs ertelme megbeszelni semmit. Nem tudom mit gondolsz magadrol, vagy rolam, de igy, hogy nem tudsz normalisan megnyilvanulni, nem is erdekel.

    Remelem a kovetkezo futamod jobban sikerul!
    Csak tükröt tartottam Örülök, hogy felismerted benne magad.

  5. #55
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Renczes Ádámmal én is összefutottam... Az első futam második körében az egyes kanyarban torpedózott ki Ott hirtelen azt hittem, hogy fék nélkül beszállt a tömegbe, akkora sebességgel jött, de visszanézve a replayt láttam, hogy egy "apró" fáziskéséssel volt ott egy kis fékezés

  6. #56
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    Renczes Ádámmal én is összefutottam... Az első futam második körében az egyes kanyarban torpedózott ki Ott hirtelen azt hittem, hogy fék nélkül beszállt a tömegbe, akkora sebességgel jött, de visszanézve a replayt láttam, hogy egy "apró" fáziskéséssel volt ott egy kis fékezés
    Az előző versenyeken is volt hasonlója... mintha vérszemet kapna, ha valaki a közelébe kerül.
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  7. #57
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Kemények vagytok mint a Costa ricai motorverseny

  8. #58
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Kemények vagytok mint a Costa ricai motorverseny
    Nagy szerencse néha, hogy itt nem tudunk átugrani a versenytárs járművébe

  9. #59
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése

    A - R2 - Beres Peter - Piski Tamas - 19:15
    Kíváncsi leszek ebbe mit lát majd a VB...
    Nem írom le, hogy hogyan éltem én ezt meg belülről, nem akarok senkit befolyásolni - de Tamás a te nézőpontodra kíváncsi vagyok azért ha esetleg megosztod privátba azt megköszönöm.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  10. #60
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsi leszek ebbe mit lát majd a VB...
    Nem írom le, hogy hogyan éltem én ezt meg belülről, nem akarok senkit befolyásolni - de Tamás a te nézőpontodra kíváncsi vagyok azért ha esetleg megosztod privátba azt megköszönöm.
    Ment a PM.

  11. #61
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997

  12. #62
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Azt hittem Laci, hogy a befutóról lesz célfotó a végén
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  13. #63
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Kedvenc részem:
    https://youtu.be/aCfHI6tLIm4?t=525 :cintányéros-smilie:

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •