Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (63 összesen)
  1. #26
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Vélt, vagy valós szabálytalanságokat itt lehet megóvni: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?6847

  2. #27
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Utoljára módosította: tamasd; 2019. 03. 25. 11:26.
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  3. #28
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    @Nagy Zsolti: bocsi az első versenyért, nem jött ki a féktáv. Később visszaengedtelek magam elé, de az nyilván kevés utólag.
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  4. #29
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AS!

    Hát ez nagyon az én napom volt, először a válogatott megverte a horvátokat, most meg egy P10 és egy P2, reális futamgyőzelmi esélyekkel, úgy hogy azt se tudtam hazaérek-e. Nadeszóvalakkor:

    Időmérőn csak próbáltam megtalálni magam, sikerült a prekval körömet megfutnom, P20. Első kanyarokban valahogy jó ívre kerültem mindig és a feltorlódó embereket sikerül kívülről megelőzöm, valahol P11-P13 körül voltam kör végére, már ezzel boldog voltam. Tóth Szabolcson hamar áthámoztam magam, majd utána eredtem egy Alfának, és kicsi kakaskodás után sikerült megelőzni. Erre Zelfi és Lányi kilökik egymást P10. Igyekeztem haladni előre, de hamar bedaráltam a gumikat, és kezdtem hibázgatni is, szóval inkább biztosra mentem, kellett a P1.

    Aztán rájöttem hogy én félek tőletek ott elől, azt se tudtam hol kell fékezni onnan gyorsítva, közben flasheltem magamnak a Norisringes 2. kört. Ott legalább egyértelmű volt hol kell fékezni. Eskü PTSD-m lesz miattatok Voltam beszarva, csodálkozom hogy elindultam, ami valahogy igy zajlott:

    "Huhu, meghalok, Gergő neb*zdelb*zmeg csak egy jó rajt" *első 2-3 lámpa gyullad* "na akkor várjál hogy is van ez... szóval kiplung, 1, neremegjmán" *utolsó lámpa felvillan* "hmmm, nincs kidolgova a start lámpa a pályán" *kialszanak a lámpák, green flag* "dikk" *leugrik a kuplungról pörgő kerék padló gáz jó lesz neki* "profit"

    Szóval ja, ezt még gyakorolni kell DDDD Aztán Burszky kolléga az Alfával megpróbálkozott de nem eszem meg olyan egyszerűen az olyan olcsó trükköket Innentől igyekeztem a lehető legprecízebben vezetni, ez 9 körön át sikerült, iszonyat élveztem az állandó nyomást, aztán lekerült rólam a nyomás végre szabadon mehettem, próbáltam elszabadulni -> úgy csúszott meg a kocsi a 2. szektor végi gyors jobbosban, mint még soha. Hátsó kerekek vérvörösek, erre még 3-an rám esnek, ők püfölik egymást és beesnek elém-mellém, és valahogy annyira ügyesek voltak ebben, hogy kanyar kijáratra én voltam elöl Összességében ez egy barátságos 2. hely, a futam elején azt vártam jobban be leszek darálva, de nem így történt.

    Egyébként, szeptember óta iszonyat sokat fejlődtem veletek, ha magamtól rájönnék az ívekre és nem versenyen tanulnám el, illetve kicsit tudnám setupolni a kocsit (ebben köszi a segítséget Gerinek egyik napról) akkor azt mondom a 10-12. hely mindig reális lenne, és ezért köszönöm mindenkinek a segítséget.

    Illetve ha lehet egy ilyen kérésem, megtudna valaki erősíteni abban hogy az első futamon 1 vágásom volt (ami büntis) és a 2.-on pedig 2, igaz? Köszönöm.

  5. #30
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    @Nagy Zsolti: bocsi az első versenyért, nem jött ki a féktáv. Később visszaengedtelek magam elé, de az nyilván kevés utólag.
    Előfordul, át jött az üzenet már a villogással és a dudalassal is

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  6. #31
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is feltartottal a gyorskoromon, aztan az egyenesben kiloktel, egy pole-t buktam miattad. Es nem en voltam az egyetlen, akire nem voltal tekintettel.
    Karma

  7. #32
    Bartha László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 07.
    Város
    Dunaszentgyörgy
    Üzenetek
    23
    ez még a nurburgringes replay

  8. #33
    Idézet Eredetileg Renczes Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom,sajnálom a történteket és bocsánat.Kilöktek,megböktek engem is,nem is érdekel hogy ki volt az,verseny közben történnek ilyenek.
    Öööö, szerintem gondold át egy kicsit ezt a mentalitást vagy attitűdöt

  9. #34
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek, kész vagyok, ez a csávó, amit művel az egyszerűen vérlázító. Már a prekval szerveren sem bírt magával. Fogalma sincs a féktávokról, a mezőnyben versenyzést hírből sem ismeri. 30-40 km/h-val gyorsabban esik be a kanyarokba, mindenkit felöklel, aztán szépen suhan tovább a következő áldozata után. Szétb@szta a kedvemet, ki is léptem, természetesen első dühömben írom ezeket a sorokat, de attól tartok holnap is így gondolom majd.
    Zelfi bocs az elején, nem tudtam hova menni, a füvön meg nem hatékony a fék annyira.
    Én pont ezért nem indultam már 2 versenyen és szerintem a szerdai wtcr sem fogok semmi értelme így versenyezni a következő gt futamot is inkább ki hagyom
    Tóth Tamás

  10. #35
    Úgy gondoltam hogy a versenyzés a küzdelemről,a csatákról szól,arról hogy beteszem oda az autót ahova más nem,meg aztán ha valaki trükkösen beakarna előzni nem hagyom hogy rést találjon,de ahogy látom a küzdelem átmegy udvariaskodásba,meg sértődésbe,aztán ha letörik a spoilerem akkor nagyduzzogva mérgemben inkább kijelentkezek,nem küzdök tovább,inkább feladom,mint hogy küzdj,Tisztelet a kivételnek.

  11. #36
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Így van ! A küzdelemről és csatákrol ésszerű kereteken bellül ! Nem meg gondolatlanul mások versenyét tönkre téve ! Ez nem vérre menő csata ! Ez kikapcsolódás ! Nem azért járunk ide hogy másokat le taszítva ki lökve a boxba kényszerítve jussunk előrébb ! Mert figyelmetlenek vagyunk vagy mert meg gondolatlanok vagy egyszerűen csak le sza... a másikat ! Tisztelek a kivételnek !
    Tóth Tamás

  12. #37
    Ha neked nem vérre menő csata és csak kikapcsolódás akkor miért foglalkoztat ez téged annyira.Én is csak versenyezni szeretnék ugyanúgy,mint ti.
    Én is panaszkodhatnék hogy mert tönkretette ez meg ez a versenyemet,de nem teszem.A panaszkodás nem visz előre.

  13. #38
    Idézet Eredetileg Renczes Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy gondoltam hogy a versenyzés a küzdelemről,a csatákról szól,arról hogy beteszem oda az autót ahova más nem,meg aztán ha valaki trükkösen beakarna előzni nem hagyom hogy rést találjon,de ahogy látom a küzdelem átmegy udvariaskodásba,meg sértődésbe,aztán ha letörik a spoilerem akkor nagyduzzogva mérgemben inkább kijelentkezek,nem küzdök tovább,inkább feladom,mint hogy küzdj,Tisztelet a kivételnek.
    Kezdeném azzal, hogy kvali legvégén, amikor pb-t mentem volna, akkor sikerült kilöknöd, pedig két kanyarral korábban már villogtam, hogy engedj el, miután láttam, hogy a fűről jöttél vissza...
    Ha pedig te így gondolod a versenyzést, szerintem nézd meg a futamon az elejét inkább, hogy ők hogy versenyeznek. A második futam rajtjánál például hárman, négyen egymás mellett fordultunk (biztos volt máshol is ilyen, de ezt láttam belülről) és mégsem volt, még összeérés sem...

    Tudom javasolni a Wreckfest c. játékot, ott tolerálják az ilyen viselkedést.

    Egyébként én is meglepően jót mentem, Hungaroringet alapvetően annyira nem szeretem, de valahogy összeállt a végére a kör. Hiába lett egy jó kvali, a három Alfa mögöttem instant elment, viszont versenytempója jó volt a BMW-nek, úgy vettem észre. Második futamon Piskivel hasonló tempót mentünk, ha nem rontottam volna el, és nem dobtam volna azt a jó helyet feleslegesen. Hát ez ilyen, a második futam valahogy mindig rosszul sikerül

  14. #39
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Idézet Eredetileg Renczes Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Ha neked nem vérre menő csata és csak kikapcsolódás akkor miért foglalkoztat ez téged annyira.Én is csak versenyezni szeretnék ugyanúgy,mint ti.
    Én is panaszkodhatnék hogy mert tönkretette ez meg ez a versenyemet,de nem teszem.A panaszkodás nem visz előre.
    azért foglalkoztat engem ( és mást is ) mert szeretnénk végig menni a versenyen ! De így nem lehet sajnos ! Szerintem kicsit el kellene gondolkozni ha nem egy ember fújja lehet nem velünk van a baj ! Ha pedig te ebben a stílusban érzed jól magad ! Ajánlom a Flatout c játékot !
    Tóth Tamás

  15. #40
    Idézet Eredetileg Renczes Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Ha neked nem vérre menő csata és csak kikapcsolódás akkor miért foglalkoztat ez téged annyira.Én is csak versenyezni szeretnék ugyanúgy,mint ti.
    Én is panaszkodhatnék hogy mert tönkretette ez meg ez a versenyemet,de nem teszem.A panaszkodás nem visz előre.
    A gond ezzel az, hogy - a megnyilvánilásaidból és a kapott büntetésekből ítélve - te nem úgy akarsz versenyezni, ahogyan a többség teszi. Ha ugyanúgy tennéd, akkor most ezek nem íródnának le itt. Ha nem érzed, hogy alapvetően miről is van szó, akkor vannak bajok...

    A küzdés nem egyenlő az elmebeteg és kamikáze viselkedéssel a pályán, illetve a fair versenyzés sem szinonimája az udvarias lehúzódásnak és elengedésnek.

  16. #41
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Ha jól láttam valaki kért replayt:

    R1 replay

    R2 replay

    Amúgy miért nincs külön replay topik?

  17. #42
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Horvath Attila!

    Annyit az ovasodhoz, hogy a kerekveto a palya resze es nem volt ervenytelen a korom, nem kellett, hogy elengedjelek.

    Hogy legkozelebb ne kerulj ilyen helyzetbe, erdemes lemaradni egy kicsit, mielott megkezded a repulokort. A tobbiek sem viccbol csinaljak, ha 3 meterrel valaki mogott kezded meg, 100%, hogy nehez helyzetbe hozod magad (is).

  18. #43
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Renczes Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy gondoltam hogy a versenyzés a küzdelemről,a csatákról szól,arról hogy beteszem oda az autót ahova más nem,meg aztán ha valaki trükkösen beakarna előzni nem hagyom hogy rést találjon,de ahogy látom a küzdelem átmegy udvariaskodásba,meg sértődésbe,aztán ha letörik a spoilerem akkor nagyduzzogva mérgemben inkább kijelentkezek,nem küzdök tovább,inkább feladom,mint hogy küzdj,Tisztelet a kivételnek.
    Már bocs, de amíg egyenesben is nekimész másoknak, addig ne akard "betenni" sehova. Ez nem roncsderbi. Küzdelemről szól persze, de attól még vannak határok. Attól, hogy lehetetlen helyzetekben bevetődsz még nem vagy faszagyerek. Elég sok helyről kaptál kritikát már a futam alatt is chatben, szerintem ez az a pillanat amikor meg kellene nézned a replayeden ezeket az eseteket. Na meg persze újra elolvasni a Versenyszabályzatot.

    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként én is meglepően jót mentem, Hungaroringet alapvetően annyira nem szeretem, de valahogy összeállt a végére a kör. Hiába lett egy jó kvali, a három Alfa mögöttem instant elment, viszont versenytempója jó volt a BMW-nek, úgy vettem észre. Második futamon Piskivel hasonló tempót mentünk, ha nem rontottam volna el, és nem dobtam volna azt a jó helyet feleslegesen. Hát ez ilyen, a második futam valahogy mindig rosszul sikerül
    Grat két BUÁ ellenére ami a legutóbbi futam után összejött remek eredmény
    Az összevont büntetések összesítve:

    2 Boxutca áthajtás: Heimler Tamás

    Boxutca áthajtásos büntetés - a következő első futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 2. és 4. köre között kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges.

  19. #44
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Wow, ezt nem is figyeltem..
    Akkor főleg mindegy

    Nagyon köszi hogy szóltál, várom a 4000 (amúgy teljesen jogos) BUÁ-t, csak kérnék több kört letölteni
    Utoljára módosította: hardrada_; 2019. 03. 25. 10:38.

  20. #45
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    Wow, ezt nem is figyeltem..
    Akkor főleg mindegy

    Nagyon köszi hogy szóltál, várom a 4000 (amúgy teljesen jogos) BUÁ-t, csak kérnék több kört letölteni
    2 futam alatt szerencsére több BUÁ-t is le tudsz tölteni, gondolt a DTM szervezőség minden eshetőségre!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  21. #46
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg barthalaca15 írta Hozzászólás megtekintése
    ez még a nurburgringes replay
    Upsz, valóban. Javítottam a linket az eredeti post-ban. Köszi!
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  22. #47
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól láttam valaki kért replayt:

    R1 replay

    R2 replay

    Amúgy miért nincs külön replay topik?
    Köszi szépen

  23. #48
    Idézet Eredetileg Renczes Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy gondoltam hogy a versenyzés a küzdelemről,a csatákról szól,arról hogy beteszem oda az autót ahova más nem,meg aztán ha valaki trükkösen beakarna előzni nem hagyom hogy rést találjon,de ahogy látom a küzdelem átmegy udvariaskodásba,meg sértődésbe,aztán ha letörik a spoilerem akkor nagyduzzogva mérgemben inkább kijelentkezek,nem küzdök tovább,inkább feladom,mint hogy küzdj,Tisztelet a kivételnek.
    A versenyzés nem erről szól, hanem arról, hogy te lásd meg elsőként a kockás zászlót. Az, hogy van még huszon x adrenalin őrűlt csak mellékes. Az nyer aki a leggyorsabban körbe ér, nem az aki a legtöbbet csatázik és a sebesség különbséget nem lehet lehetetlennek tűnő előzési kisérletekkel kompenzálni.

    Az előzési kisérleteknél pedig tisztelni kell egymást, ami azt jelenti, hogy tudnod kell a másik fél lehetőségeit és nem szabad olyan helyzetbe hozni amiből jó nem sül ki. Az, hogy beteszed oda ahová más nem, attól az még nem biztos, hogy sikeres lesz (sem a pályán, sem máshol). Emelett tisztában kell lenni az autó határaival.

    Ha letörik a spoiler (tegyük fel, hogy szimulálva van) akkor gyakorlatilag versenyképtelen az autó, miért ne állna ki?
    Egy nem megfelelő állapotú autóval nem lehet biztonságosan menni, nem, hogy versenyezni.

  24. #49
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    A második futam rajtjánál például hárman, négyen egymás mellett fordultunk (biztos volt máshol is ilyen, de ezt láttam belülről) és mégsem volt, még összeérés sem...
    Ezt én is említeni akartam, amennyire én láttam, nagyon szépen rajtolt a mezőny mindkét versenyen, vigyáztunk egymásra.
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  25. #50
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    2 futam alatt szerencsére több BUÁ-t is le tudsz tölteni, gondolt a DTM szervezőség minden eshetőségre!
    Pontosítanék!
    Boxutca áthajtásos büntetés letöltése szabályzat szerint a következő futamon kötelező, amelyiken a versenyző megjelenik, a futam 2-4. körében.
    Dupla futam esetén az első futam 2-4. körét kell érteni, a második futamon BUÁ nem tölthető le! 2-4. körig 3 db BUÁ belefér, ha ennél több van, akkor azt a következő versenyhétvégén kell eltölteni.
    Az egyértelműség kedvéért pontosítottam a szabályzatban is, bár ez eddig is így volt értendő.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •