Találatok: 1 - 3 (3 összesen)
  1. #1

    Samsung odyssey vr szemuveg elado

    Hello, eladova valik Samsung Odyssey vr szemuvegem. Hibatlanul mukodik iracing assetto, pcars stb szimulatorokkal. En foleg iracingeztem vele de haverokkal neha assetto is ment offline.
    Sok szemuveget kiprobaltam es nekem ez jott be a legjobban a jo kepminosege miatt. Eladas oka sajnos az hogy nyarig nem fogok tudni jatszani es nyaron ha lesz unra idom akkor meg tervezek majd venni egy uj modelt. Vagy samsung odyssey + vagy valamit ami addig kijon es jobb(ma szerintem a plus a legjobb ami elerheto ami gyakorlatilag ugyanaz mint a sima csak kisebb az sde benne)

    A csomag tartalma maga a szemuveg es ket vezetek nelkuli vezerlo. Minden gyari allapotu es van hozza meg vrcoverroo rendelt 2 db potszivacs amivel kenyelmesebb a viselet.

    Ara 90e huf.

    Erdeklodni telefonon a 20 4730263-mas szamon lehet. Kiprobalas is megoldhato ha valaki megnezne mukodes kozben.

  2. #2
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Members who have read this thread:






    Hess cápák, ez az enyém, ha elbírja a 980Ti
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  3. #3

    Elkelt

    Tegnap elkelt a szemuveg. Jo versenyzest az uj tulajnak. Kivancsi vagyok majd hogy rifthez kepest jobb lesz a korido vagy rosszabb

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •