Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (50 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Spa-Francorchamps 03.13

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2019 Tavaszi bajnoksága! Harmadik helyszínünk a belgiumi versenypálya, Spa-Francorchamps. A pálya hossza 4,007 kilométer, hatalmas szintkülönbségek és a gyors nyújtott kanyarok jellemzik. Ezen a pályán található a világ egyik leghíresebb kanyarja "Eau Rouge" ami az alatta csörgedező patakról kapta a nevét.



    3. Futam: 03.13. - Szerda Spa-Francorchamps - rank
    Autók: WTCR 2018 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 15 perc
    Race 1: 25 perc
    Race 2: 18 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 4 perc ( Superpole )
    Race 3: 18 perc

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2019 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Ha minden jól megy, akkor este kommentátor nélküli közvetítés lesz itt:


  3. #3
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    itt meg egy stream:


  4. #4
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Team Speak szervert újraindítottam! Nálam gond nélkül megy jelen pillanatban. Próbáljátok le aki este akar jönni TS-re!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #5
    Szerverbeosztás:

    01-22. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    19:45-kor LAG TESZT (a boxkijárat utáni egyenesben felsorakozik az egész mezőny és egymáshoz közel haladva megyünk amíg a LAGTESZT VÉGE csatakiálltás el nem hangzik )

    Szerverjelszó ITT található!

  6. #6

    Spa

    SZiasztok!
    2:32:428as időt mentem most nem tudom ez bele számít.e még sajnos nem volt időm előbb a prekvalon résztvenni. Lehet még jelentkezni esetleg a futamra?

  7. #7
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Nem tudok indulni!

    Sziasztok!

    Ebben a pillanatban deült ki, hogy nem tudok indulni, mert el kell mennem itthonról és nem biztos, hogy hazaérek

  8. #8
    Körösztös György Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 02. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    14
    Kb. egy órával ezelőtt mentem egy prekval 2:31.6xx-es időt, aztán teljesítettem az 1 körös "futamot" is, de a táblázatban nem jelent meg - gondolom azért, mert időközben lettem szerver tag. Indulhatok így?

  9. #9
    Idézet Eredetileg gaborvezer írta Hozzászólás megtekintése
    SZiasztok!
    2:32:428as időt mentem most nem tudom ez bele számít.e még sajnos nem volt időm előbb a prekvalon résztvenni. Lehet még jelentkezni esetleg a futamra?
    Szia, gyere nyugodtan.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Körösztös György írta Hozzászólás megtekintése
    Kb. egy órával ezelőtt mentem egy prekval 2:31.6xx-es időt, aztán teljesítettem az 1 körös "futamot" is, de a táblázatban nem jelent meg - gondolom azért, mert időközben lettem szerver tag. Indulhatok így?
    Szia, gyere nyugodtan, én láttam az idődet csak nem választottad ki az autót és nem nyomtál rá a nevezés gombra.

  11. #11
    Körösztös György Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 02. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, gyere nyugodtan, én láttam az idődet csak nem választottad ki az autót és nem nyomtál rá a nevezés gombra.
    Köszönöm, legközelebb jobban figyelek. Csak belerázódok majd a rendszerbe.

  12. #12
    Szerverbeosztás:

    01-22. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    19:45-kor LAG TESZT (a boxkijárat utáni egyenesben felsorakozik az egész mezőny és egymáshoz közel haladva megyünk amíg a LAGTESZT VÉGE csatakiálltás el nem hangzik )

    Szerverjelszó ITT található!

    + Varga Gábor, Körösztös György

  13. #13
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ebben a pillanatban deült ki, hogy nem tudok indulni, mert el kell mennem itthonról és nem biztos, hogy hazaérek
    Oké, köszi, hogy jelezted!

  14. #14
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, gyere nyugodtan.
    köszönöm

  15. #15
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Intenzív futam, kicsit keserű szájízzel. Az első két verseny brutál élvezetes volt, ezúton szeretném megköszönni a csatát Ősz Balázsnak, hatalmasat küzdöttünk az R1ben és végig nagyon korrekten. Iskolapélda Bazsi
    Viszont akadtak páran, akik nem is tudom mit gondoltak... Nem szokásom óvni, de az ha valaki szándékosan leszorít a pályáról, illetve ki akar forgatni, az már nálam is kiveri a biztosítékot.
    R3-ban miután Leéb Pisti lenyírta kicsit a füvet az Eau Rouge utáni egyenesben és visszatért a pályára Zelfi kiforgatott, nem fértünk el sajnos. Lehet, hogy hagyhattam volna neki több helyet, h ki tudja kerülni Pistit, viszont a másik oldalamon az egyik Cupra elég közel volt és Pisti autójának a mozgását figyeltem leginkább. Nem tudom, rátok bízom a döntést.
    Viszont a másik két esethez szerintem nincs mit hozzáfűzni...

  16. #16
    R1 első körben miért engedtél vissza egyébként? Annyira meglepett, hogy teljesen kizökkentem.

  17. #17
    Szabó Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 11. 27.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    6

    Flag

    Kemény futamok voltak, el se hiszem hogy első lettem a masodik versenyen. Kellett hozzá kis szerencse, de az is hogy hiba nélkül mentem végig. Még akkor is ha Zeifel azt mondta hogy leszoritottam, mert megnéztem a visszajátszást, és tisztán látszik hogy volt még egész nagy rés a fal és a kocsi között. Ezt igy is számoltam, hogy haggyak épp elég helyet, de rendes tempóval tudjak rámenni ay Eau Rougera. Az első kanyarban ugyancsak hagytam helyet bőven.

    Az első verseny semmi extra nem volt, de a harmadik még érdekes lett, valahogy érvénytelen lett a quali köröm, utolsó helyről pedig jó nagy tömegbalesetbe keveredtem, amiből sikerült aránylag jól kijönni. Próbáltam felkapaszkodni top 10be, de jó tempót ment mindenki, Magyar Krisztiánt már nem értem be.

    Köszi a futamokat mindenkinek, jó a mezőny nagyon

  18. #18
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    R1 első körben miért engedtél vissza egyébként? Annyira meglepett, hogy teljesen kizökkentem.
    Mert kicsit lecsíptem az Eau Rouge tetejét, így rádestem az egyenesben. Ott is elvettem a gázt, de annyira jött Zelfi mögöttünk, hogy inkább visszaengedtelek később. Bocsi, ha megzavartalak vele

  19. #19
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Én sem szoktam óvni de nagyon kezd tele lenni a hóbelebanc ezt a versenyt abszolút nem tudtam élvezni kezd frusztrálni hogy minden versenyen ki forgat valaki ! Mert annyiran ragaszkodik a pozícióhoz hogy a kanyarban is erőszakosan megy rá a másikra
    és el marad a kölcsönös tisztelet főleg ugy hogy utánna egy ( bocs ) sem hadja el a szálját én mindenkire próbálok vigyázni Bencét és Ásványi Ferit most is elengedtem minek tartsam hátul ha jobb időt mennek mint én ! Én ezt élvezni szeretném de így már egyre jobban csak a düh jön elö én is kezdő vagyok de próbálok vigyázni a másikra adott esetben pedig tudok bocsánatot kérni miért kell a kanyarban emberkedni ha látom hogy utánna az egyenesben úgyis le tudom előzni ezt nem értem inkább kiforgatom és megyek tovább nem törődve vele hogy a másik 5 pozíciót veszt ezzel !
    Tóth Tamás

  20. #20
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Intenzív futam, kicsit keserű szájízzel. Az első két verseny brutál élvezetes volt, ezúton szeretném megköszönni a csatát Ősz Balázsnak, hatalmasat küzdöttünk az R1ben és végig nagyon korrekten. Iskolapélda Bazsi
    Viszont akadtak páran, akik nem is tudom mit gondoltak... Nem szokásom óvni, de az ha valaki szándékosan leszorít a pályáról, illetve ki akar forgatni, az már nálam is kiveri a biztosítékot.
    R3-ban miután Leéb Pisti lenyírta kicsit a füvet az Eau Rouge utáni egyenesben és visszatért a pályára Zelfi kiforgatott, nem fértünk el sajnos. Lehet, hogy hagyhattam volna neki több helyet, h ki tudja kerülni Pistit, viszont a másik oldalamon az egyik Cupra elég közel volt és Pisti autójának a mozgását figyeltem leginkább. Nem tudom, rátok bízom a döntést.
    Viszont a másik két esethez szerintem nincs mit hozzáfűzni...
    Vissza néztem a replayt Sajnos én leszek a vétkes. Pityu kicsúszott a pályáról és nagyon nagy volt a tempó az egyenesben. Arra számítottam hogy nem jön vissza ilyen gyorsan és fékeznem kellett volna de ugye hátulról is jött Érsek úr. Próbáltam beszurni kettőtök közé és nem sikerült Nagyon sajnálom és elnézést kérek, hogy tönkre tettem a versenyed. Köszi hogy óvtad megerdemlem a sok büntit. Ráadásul lett egy tömegbalest is ebből kifolyólag. Elnézést mindenkitől. Megyek 10 BUÁ-T tölteni sztem a kövi futamon. De még az is lehet hogy kizárást kapok.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #21
    Idézet Eredetileg Toth Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Én sem szoktam óvni de nagyon kezd tele lenni a hóbelebanc
    Pedig mi nyomatékosan kérjük, hogy tegyétek meg minden ilyen esetben, hiszen ha csak gyűlnek a tüskék és közben a versenyzés színvonala nem javul, az nem old meg semmit. Ha bárki úgy érzi, hogy valaki szabálytalanságot követett el a szeme láttára, óvja meg az esetet és a VB kivizsgálja. Ez nem a személyes ellentétek nyilvánosságra hozataláról szól, ne így tekintsen rá senki.

  22. #22
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Mert kicsit lecsíptem az Eau Rouge tetejét, így rádestem az egyenesben. Ott is elvettem a gázt, de annyira jött Zelfi mögöttünk, hogy inkább visszaengedtelek később. Bocsi, ha megzavartalak vele
    Értem, mindenesetre köszi, bár nem tartott sokáig a jó világ.

    Ladányi Petitől meg elnézést a lökésért az első versenyen, ketten voltak mellettem kívül és attól tartottam, hogy ha ott nem fékezek mélyet, valaki meg tud kerülni, viszont közben meg te elindultál befelé és nem tudtam időben megállni, bocs. De végső soron én veszítettem rajta úgyhogy remélem nincs harag.

  23. #23
    Nekem az Eau Rouge-ig tartott a verseny, mármint az első. Ott előttem Kővári Barna a dombra érve megforgott a műfüvön, Krisztián eltalálta, pont elém forgatta, én telibe vertem 200-al, majd Barna még a szalagkorlátról visszapattanva a másik oldali korlátba is belebiliárdozott, a váltó rotty lett... Nem láttam értelmét a törött kocsival még fél órát körözgetni, hogy legyen értékelhető eredményem és ezáltal a 2.-3. futamon is érdemes legyen indulni.

    Itt nincs értelme óvni sem, mert nem szabálytalanság volt, hanem megpördülés okozta a tömegbalesetet. Bosszantó, de ez néha előfordul. Ezen maximum az segít, ha nem minimál hátsó szárnnyal megy valaki, mert az egyenesekre hegyezi ki a kocsit, de ezáltal veszélyessé válik önmagára és másokra a kanyarokban.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2019. 03. 14. 11:28.

  24. #24
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nagyon mozgalmas futam volt a tegnapi. Sejtettem, hogy Kenez Sanyival kell majd vivnom, de hogy ilyen kemeny lesz, arra nem gondoltam.

    Qaul: A felvezeto korom vegen ott allt jopar auto az utolso kanyarban, gondolom vartak a tiszta palyat, en meg megerkeztem 230-al. Sikerult nem nekimenni semminek es senkinek, de ezt a mogottem levo Honda nem tudta megoldani, igy indulhattam ujra a boxbol. Vegul 28 ezreddel sikerult jobb idot futnom, mint Sanyi.

    R1: Jol jottem el a rajtnal, elol mentem, de azt ereztem, Sanyi gyorsabb, igy az egyik hibamat kihasznalva megelozott. Ezutan jottem ra, hogy itt a szelarnyek mennyit szamit, mert igy, hogy en kerultem hatra, nekem volt gyorsabb a tempom. Az utolso korben a Kemmel egyenes vegen bebujtam melle, osszeakadtunk, de nem lett nagyobb baj, igy maradt a sorrend. P2

    R2: Jol sikerult a rajt, jottem fel szepen, eselyem volt megnyerni a futamot, de sajnos Zelfi tul eroszakos volt. Sokkal gyorsabb voltam nala, de eroskodott, igy a vegen kilokott, aminek koszonhetoen a motorom is megallt. DNF

    Superpole: P1

    R3: Az elozo futamon ugy felidegesitettem magam, hogy idegbol nyomtam a gazt, Sanyi hibazott az elso kor vegen, igy kvazi DRS tavolsagon kivulre kerult. Sikerult behoznom, minden gond nelkul. P1

  25. #25

    Bocsi

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az Eau Rouge-ig tartott a verseny, mármint az első. Ott előttem Kővári Barna a dombra érve megforgott a műfüvön, Krisztián eltalálta, pont elém forgatta, én telibe vertem 200-al, majd Barna még a szalagkorlátról visszapattanva a másik oldali korlátba is belebiliárdozott, a váltó rotty lett... Nem láttam értelmét a törött kocsival még fél órát körözgetni, hogy legyen értékelhető eredményem és ezáltal a 2.-3. futamon is érdemes legyen indulni.

    Itt nincs értelme óvni sem, mert nem szabálytalanság volt, hanem megpördülés okozta a tömegbalesetet. Bosszantó, de ez néha előfordul. Ezen maximum az segít, ha nem minimál hátsó szárnnyal megy valaki, mert az egyenesekre hegyezi ki a kocsit, de ezáltal veszélyessé válik önmagára és másokra a kanyarokban.
    Bocsánatot kérek azoktól a versenytársaktól akiknek tönkretetten az első futamát a megforgásom okozta tömegbalesettel.

    A második futamon Krisztiántól kérek elnézést, féktávokon többször nekikoccantam, sikerült mindíg megfognia az autót.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •