Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 85 (85 összesen)
  1. #76
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    A segítségek közt van olyan h autoblip... Nyilván ha azt bekapcsolod akkor ezeknél az autóknál is "segít" és levaltasonal adja helyetted a gazfroccsot ha kell ha nem
    Szerveroldalrol nem lehet tiltani...
    Speciel én a lábában jobban bizom

    Ui: amúgy Szabi te véletlenül nem az assetto könyvtárába másoltad a Content managert? Ki van írva h oculus rift userek külön könyvtárba telepítsek...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2019. 03. 13. 14:05.

  2. #77
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ui: amúgy Szabi te véletlenül nem az assetto könyvtárába másoltad a Content managert? Ki van írva h oculus rift userek külön könyvtárba telepítsek...

    De ottvan amúgy, de szerintem az max 1-2 frissítéssel ezelőtt jöhetett be, mert előtte nem rémlett hogy lett volna egy infobox róla. Mindenesetre már nem vagyok Oculus júzer, az Odysseyvel meg újra működik! Mostmár csak a régi kormánybeállítást kéne előásnom
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  3. #78
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    A segítségek közt van olyan h autoblip... Nyilván ha azt bekapcsolod akkor ezeknél az autóknál is "segít" és levaltasonal adja helyetted a gazfroccsot ha kell ha nem
    Szerveroldalrol nem lehet tiltani...
    Speciel én a lábában jobban bizom
    Ahha, akkor marad a lábas verzió, jól éreztem akkor köszi.

  4. #79
    Én is megnéztem a felvételt. Andris, te vagy a hibás. Viszont nem a bemozdulás volt a baj, az korábban volt. Még pedig az, hogy sok helyet hagytál a jobb oldalon amivel azt mutattad, hogy ott is előzhet ami egyébként kigyorsítás szempontjából a jobbik lett volna. Szóval kb. ennyi, a bemozdulás az nem volt komoly, csak féktáv elején még balra állt az autód ami azt mutatta Tominak (gondolom én), hogy jobbra engeded majd el, csak aztán kiegyenesítetted az utad és hagytál helyet a jobb oldalon is.

  5. #80
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Én is megnéztem a felvételt. Andris, te vagy a hibás. Viszont nem a bemozdulás volt a baj, az korábban volt. Még pedig az, hogy sok helyet hagytál a jobb oldalon amivel azt mutattad, hogy ott is előzhet ami egyébként kigyorsítás szempontjából a jobbik lett volna. Szóval kb. ennyi, a bemozdulás az nem volt komoly, csak féktáv elején még balra állt az autód ami azt mutatta Tominak (gondolom én), hogy jobbra engeded majd el, csak aztán kiegyenesítetted az utad és hagytál helyet a jobb oldalon is.
    nyilván én leszek a hibás mégis csak lekörözött voltam ebben az esetben, viszont leírtam a nézőpontom, én mit tapasztaltam ott.
    a többi leköröző simán át tudott menni rajtam, nyilván láttam a kék zászlókat és nem akadékoskodok senkivel ilyen esetben ez nekem teljesen egyértelmű.
    a Merci nehezen irányítható és fékezhető, azért tűnhetett annak, hogy sok helyet hagytam jobb oldalt, mert arra ment az autó a jobb törés után, tehát az autó balra húzott.én belül akartam elengedni de úgy esett rám Tomi, hogy nem tudtam mit szeretne de az óvásokat nézve több lekörözéssel is gondja volt.

    Azt hiszem kibeszéltük az esetet , újabb dolgot már nem tudok hozzáfűzni.

  6. #81
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    nyilván én leszek a hibás mégis csak lekörözött voltam ebben az esetben, viszont leírtam a nézőpontom, én mit tapasztaltam ott.
    a többi leköröző simán át tudott menni rajtam, nyilván láttam a kék zászlókat és nem akadékoskodok senkivel ilyen esetben ez nekem teljesen egyértelmű.
    a Merci nehezen irányítható és fékezhető, azért tűnhetett annak, hogy sok helyet hagytam jobb oldalt, mert arra ment az autó a jobb törés után, tehát az autó balra húzott.én belül akartam elengedni de úgy esett rám Tomi, hogy nem tudtam mit szeretne de az óvásokat nézve több lekörözéssel is gondja volt.

    Azt hiszem kibeszéltük az esetet , újabb dolgot már nem tudok hozzáfűzni.
    Ez csak az én véleményem a replay alapján, az igaz, hogy látszódik valami megcsúszás, de én csak abból indultam ki amit Tomi láthatott, megnéztem a te autódból is és onnan tényleg nehéz volt felmérni, hogy mi a szitu, de az már csak amiatt volt, hogy rossz helyen voltál, az, hogy megforogtatok meg csak fizika, kétlem, hogy ez súlyos büntetéssel fog járni, főleg mivel szerintem a szándékosság gyanúja még csak fel sem merülhet, egyszerűen rosszkor voltál rossz helyen. Fogjuk ezt is a bopra .

  7. #82
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem kibeszéltük az esetet , újabb dolgot már nem tudok hozzáfűzni.
    Nem is ertem, miert kellett errol itt irni, privatban bocsanatot kertel, en elfogadtam, tovabbleptunk.

    Vagy az zavart, hogy megovtam?

  8. #83
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Kérhetek egy setupot a Mercihez és a BMW-hez? köszönöm!

  9. #84
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Kérhetek egy setupot a Mercihez és a BMW-hez? köszönöm!
    A donington-os topicban a hsz-ek közt van nagyon jó setup hozzájuk...

  10. #85
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Nem tudom mennyire vannak Doningtonra álíltva azok, így nem akartam vele szenvedni, hátha valaki megosztja az ide készített setupját.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •