Találatok: 1 - 5 (5 összesen)

Téma: KartKraft

  1. #1
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948

    KartKraft

    Próbálta már valaki? A grafika szuper és van VR támogatás is:



    https://store.steampowered.com/app/406350/KartKraft/

  2. #2
    Nekem megvan, az EA elején az FFB gyenge volt, de most már kezdik azt is rendbe tenni, egyre több kormányt támogat hivatalosan. Nem vezettem még versenykartot, de a PCARS kartokhoz képest mérföldekkel jobbnak érződik, csak hát szokni kell, 180 fok az ajánlott kormányzási szög és apró mozdulatokkal kell körbetáncolni, nekem nem igazán megy.

  3. #3
    Egyébként pont a topic nyitása után jelent meg a fizika harmadik iterációja, mentem vele pár kört és ez megint jelentős előrelépés, korábban az FFB nem igazán jelezte, hogy mikor kezd csökkenni a tapadás, ezért féktávokon és kanyarban is könnyű volt hirtelen keresztbe csúszni minden átmenet nélkül, most viszont a T300 pontosan visszaadja, hogy mikor kezd el alattam csúszni a kart és sokkal precízebben lehet irányítani, az egyik pályán javultam másfél másodpercet, pedig nem nyúltam hozzá semmihez beállítások terén (mondjuk azért nem mondom, eleve volt még hová fejlődni ).

  4. #4
    Ez most mikor jelenik meg mert elég régóta hánykolódik évek óta.

  5. #5
    Most év elején jött ki, így ki próbálta már?,mért nem volt róla semmi játékteszt?

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •