Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 53 (53 összesen)
  1. #51
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Soft-on pedig jót mentél, talán mégis a duplasoft lett volna az eredményesebb.
    Most látom a közvetítésben, hogy rárepültem az időmérős 38fokos pályára, erre csak 31et rollozott a futamra. Uff. Hát akkor ezért nem ment a medium.

    (ez csak most tűnt fel, megesküdtem volna hogy amit időmérőre kapunk, az lesz a futamon is)
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  2. #52
    Na akkor én is . Először is senki soha ne próbáljon meg mediumot felrakni, mert egy fos . Pár kör után csodálkoztam, hogy miért gyorsabb nálam mindenki, aztán megláttam, hogy majdnem mindenki körülöttem softon van csak én voltam olyan hülye, hogy mediummal akartam 2 etapot futni. Nem jött be, ehhez még jött az, hogy a rossz gumikkal túlcsúsztam a box bejáraton és utána persze visszadobott a boxba, úgyhogy kaptam egy kört is mindenkitől . Konkrétan olyan hülyén éreztem magam, hogy még csak nem is voltam mérges, sőt nem is akartam széttörni semmit, szóval kb. röhögve mentem végig, hogy ilyen a világon nincs. Ezek után még páran úgy engedtek el, hogy utána én kaptam a kék zászlót , szóval kabaré volt az egész. Felraktam ugye a lágyat és utána már jók voltak a köridők is, 2.legjobb és közben még Piski Tamáséktól távolodtam amiben persze benne volt az is, hogy frissebb gumi volt, ugyanakkor 20 kg-al nehezebb is az üzemanyag miatt. Az eredmények alapján egy dobogót dobtam el a medium miatt, legközelebb tuti nem lesz ilyen.

  3. #53

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •