Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (53 összesen)
  1. #26
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 43 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.
    Sok az új versenyző ezért kérünk mindenkit de főként az újakat, hogy nagyon körültekintően induljanak el a rajtnál!

    Az első kanyarokban nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!

    Szabályzat itt
    Rank app használata itt

    Figyelem!

    Kiemelném még, hogy mostantól az éles futamokon (gyakorlás, időmérő, futam) 25-39 fok között változó aszfalt hőmérsékletekre kell számítani!
    Figyeljen oda mindenki az időmérőn, hogy csak a rank app szerint pályaelhagyás nélkül futott köröket fogadjuk el érvényesnek!

    Jó versenyzést kívávunk mindenkinek estére!


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #27
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam élő stream

    Itt lesz nézhető:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #28
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    VR-ban pedig majd itt lesz követhető!

    https://www.twitch.tv/events/QctiUU-vTC2aAm1uQEWqnw
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #29
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    1-25. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Deák Ferenc -> Tóth Tomi



    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #30
    teszt szerver megy

  6. #31
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    teszt szerver megy
    Unable to contact. Valami gond van vele vagy csak nalam nem megy?

  7. #32
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    nálam is ez van

  8. #33
    A közvetítőnk lemaradt, ezért volt pár perc szünet, bocsi. De végülis, ezért teszt szerver.

  9. #34
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    Közvetítés

    Nem tudom hova raktátok ki, de sehol sem találtam kiírva a közvetítést, inkább belinkelem:
    https://www.youtube.com/watch?v=vocBDdXnIq8

  10. #35

  11. #36
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Amikor a 14. helyezettől kört kaptam, akkor felmerült bennem hogy nem ez lessz a nyerő taktika.
    Az első kör nagyon szépen lement, két apró koccanásra emlékszem.
    Ami részemről most benne volt, azt kihoztam a futamból, köszi mindenkinek.

  12. #37
    A rajot kovetoen sajnos valamiert megallt a jatek ugy kb 2-3mp-re es a kovetkezo kep az volt h a palya szelen vagyok a mentiranynak hattal. Sajnalom ha esetleg valakinek az autoja osszetort miattam. Azt is sajnalom h kb 20 metert sikerult megtennem a versenyen mert nagyon jo volt a tempom. Probaltam korbemenni az eset utan, de eselytelen volt. Tobszor is megporogtem uh kileptem mergemben. Kar erte! Nyerheto futam lett volna.

  13. #38
    Az eddigi legmozgalmasabb GT futamom volt, de kicsit bosszús vagyok, mert a hülye hiba nélkül (Tömöl Tomi picit beleemelt a gázba a hármas kijáratán, a Merci meg lepattant a Porsche hátsójáról, mint egy gumilabda) talán lehetett volna ez top 10-es eredmény, na de mindegy, jó volt ez.

  14. #39
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.040
    Ez is tetszett. Sajna megint elbaltáztam a guminyomást. Ellentétes irányba klikkeltem, mint kellett volna. Jóljönne nekem egy rövid futamelötti warmup. Első pár kört túlélve, szembesűlnöm kellett hogy fogalmam sincs mikor tapad be a hideg gumi, hol dobnám el a kocsit, oda a bizalom. A futamon nemigen akarnám ezt tesztelgetni, szóval szarérzés volt. Ami megmentette a futamot az az eltérő gumitaktika. Féltávnál a kiállók közűl jópáran beragadtak mögöttem, szórakoztattak, de ami az egészet még egy szinttel megemelte, az az hogy Márk a csapattársam is jött, akit meg szerettem volna elengedni. Szóval sakkoznom, rendeznem kellett a kocsikat. Nagyon hiányzott már ilyesfokú versenyközeli élmény. Végülis azt hiszem jól kevertem a lapokat.
    Gratula mindenkinek aki végigment!

  15. #40
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    A rajot kovetoen sajnos valamiert megallt a jatek ugy kb 2-3mp-re es a kovetkezo kep az volt h a palya szelen vagyok a mentiranynak hattal. Sajnalom ha esetleg valakinek az autoja osszetort miattam. Azt is sajnalom h kb 20 metert sikerult megtennem a versenyen mert nagyon jo volt a tempom. Probaltam korbemenni az eset utan, de eselytelen volt. Tobszor is megporogtem uh kileptem mergemben. Kar erte! Nyerheto futam lett volna.
    Öhhh, sajna én voltam az áldozatod
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  16. #41
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Nincs semmi bajom a Drink Teammel, elnézést a sok Gábor Antalért, meg Tamás Dezsőért

  17. #42
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Öhhh, sajna én voltam az áldozatod
    Nagyon sajnalom! nem tehettem rola. Nem tudom miert tortent. Semmi gond nem volt az fps-emmel. 2probarajt is volt es mindig siman eljottem riccenes nelkul.

  18. #43
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs semmi bajom a Drink Teammel, elnézést a sok Gábor Antalért, meg Tamás Dezsőért
    Zelfi a hibás, neki nem keresztnév a vezetékneve

  19. #44
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Jó volt, jó volt!Az időmérőn nem bírtam kihozni mindent,de a verseny első köreire sikerült 4-5 helyet feljönni.Az első 10-11 kör elég jól ment, leginkább Kristóf után hajtottam Polgár Balázs elől.Az autón minimális koccok.Burszky Norbi úgy hajtottál mikor visszaestél mintha az lett volna a vereseny utolsó köre.Szóval ment a vonat 12. kör és egy banánhéjjat kidobott Kristóf, persze én megcsúsztam rajta, így a falba kötöttem ki.Sajnáltam, mert elég sok időt vesztettem és a kocsi sem működött.Már a 19 körben kijöttem pitbe....
    Tempó alapján a 10. hely környéke lett volna reális.
    A bal lábam a kényszertartástól a verseny végén már tornáztatni kellett az egyenesekben.
    Na elsőre elment.

  20. #45
    Elnézést kérek Tomi Toth-tól mert miután megforgattak és zárkóztam fel a a 10-es kanyarban picit meglöktem.
    Láttam hogy elrontod a kanyart, de annyira lelassultál hogy hiába fékeztem, hozzád értem...

    SORRY!

    Jó verseny lett volna, ha sikerül feltankolni az autót és a 7dik körben nem áll meg a célegyenes végén porzó tankkal a verda...
    Qualy előtt más USB-be dugtam a pedálokat és a verseny előtt jöttem rá hogy nincs beállítva a controll menüben az érzékenysége így sikerült 1mp-t buknom a qualy időmön...

  21. #46
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést kérek Tomi Toth-tól mert miután megforgattak és zárkóztam fel a a 10-es kanyarban picit meglöktem.
    Láttam hogy elrontod a kanyart, de annyira lelassultál hogy hiába fékeztem, hozzád értem...

    SORRY!

    Jó verseny lett volna, ha sikerül feltankolni az autót és a 7dik körben nem áll meg a célegyenes végén porzó tankkal a verda...
    Qualy előtt más USB-be dugtam a pedálokat és a verseny előtt jöttem rá hogy nincs beállítva a controll menüben az érzékenysége így sikerült 1mp-t buknom a qualy időmön...

    Semmi gond !
    Tóth Tamás

  22. #47
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Driver Vehicle Consistency
    Kristof Pfennig ks_mclaren_650_gt3 99.30% <> 0.8741
    Szabolcs Toth ks_mercedes_amg_gt3 98.98% <> 1.2742

    Szabolcs Toth ks_mercedes_amg_gt3 02:04.8050 1.973
    Kristof Pfennig ks_mclaren_650_gt3 02:05.5150 2.683
    Nem is értem ennek függvényében hogy a csudába keveredtél ennyire előre Kristóf. Értem én hogy lassan járj, tovább élsz, de hogy 20mpet kapjak ennek ellenére az eléggé

    Kvali előtt befuccsolt a streamelő szoftver, ez elvette az értékes pályaidőt sajnospedig az idei szezonban borzasztóan szenvedek a Hariboval L. Nem tudom mit tekertem el de egyszerre merev a kocsi cserébe nulla tapadással hátul. Ettől megúszik a gyors kanyarokban, eszi a gumit és nem bízok benne. Persze a nyújtott kanyarokhoz és apex eltalálásában a VR is sokat segít, lévén nem látom pontosan hova megyek, csak nagyjából érzem.

    Q: 2.04.6, ami -4tized a preQhoz képest, de közben a senkiföldje, mert a középmezőny 2.04.1 körül tudott menni, mögöttem meg már a 2.05ösök jöttek.
    R: Na itt jött először az ötlet hogy medium kellene, miután a 38fokos pályát megláttam. A 13-14. körtől én már izzadtam a softokon, de lehet hogy előtte a folyamatos csatározás nem tett jót. Tömöl Tominak lógok egy bocsánattal a bevetődésért – szándék volt az előzésre, de az ABS nélküli korábbi fékpontod miatt vészfékezés lett inkább. Mindenesetre kellett a kormánynyitásod, különben rajtad fordulok el. Aztán kijöttem a boxba és hiába hoztam a a 2.05öket stabilan, ha körülöttem a jobb pályán 1mp fölött kaptam a körülöttem levőktől. P13 a vége, top 12 volt a szándék, majdnem.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  23. #48
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is értem ennek függvényében hogy a csudába keveredtél ennyire előre Kristóf. Értem én hogy lassan járj, tovább élsz, de hogy 20mpet kapjak ennek ellenére az eléggé
    Kristóf egy szett meddel tolta végig szerintem.

  24. #49
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Tömöl Tominak lógok egy bocsánattal a bevetődésért – szándék volt az előzésre, de az ABS nélküli korábbi fékpontod miatt vészfékezés lett inkább. Mindenesetre kellett a kormánynyitásod, különben rajtad fordulok el.
    Semmi baj, valahol már számítottam rá, nem te voltál az első bevetődő...

  25. #50
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.040
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval ment a vonat 12. kör és egy banánhéjjat kidobott Kristóf, persze én megcsúsztam rajta, így a falba kötöttem ki.
    Bújtatott !
    Elég bizalmatlanul mentem be a kanyarokba, oda is. Sztem soft-on Te sokkal nagyobb tempóval mentél volna be, megijedtél a tempókülönbségtől, belefékeztél, és attól fordultál ki. Sorry, nemdirekt voltam lassú

    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is értem ennek függvényében hogy a csudába keveredtél ennyire előre Kristóf. Értem én hogy lassan járj, tovább élsz, de hogy 20mpet kapjak ennek ellenére az eléggé ...
    ésmég az FPS-em is silány volt (sol-t próbálgatom), a kirakott appokon akartam spórolni, de a nagy klikkelgetésbe, egyszer elöbb jött a féktáv mint kellett volna. Amateauőr. Ha az nincs még Lányi is kapott volna plussz feladatot

    Tegnap bennem is ilyesmi fogalmazódott meg a meki kapcsán. Ha hátul tapadást vesztek, elkezd megúszni, egyből melegszik a gumi, még melegszik, és nem lehet megfogni (se fékkel, se gázzal), tuti orral a falban köt ki. Rohadt szűk a határmezsgye, és nem éri meg átlépni se.
    Soft-on pedig jót mentél, talán mégis a duplasoft lett volna az eredményesebb.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •