Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (86 összesen)
  1. #51
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ezt a fordított rajtrácsot most nagyon élveztem és minden pozícióért vért kellett izzadni...Főleg az eleje és a vége volt nagyon izgi...kicsit beragadtam az első pár körben Márk és Bartha Laci mögé így a végén angyon nyomni kellett h az ellógó Zelfi ellen is legalább próbálkozni tudjak...Utolsó körre oda is értem és az utolsó kanyarban sikerült is bebújni az éppen csukódó ajtóba... Kicsit össze is értünk , de a kigyors jól sikerült és 1 tizeddel sikerült behúzni a második futamot is... (bocs Zelfi ha túl kemény volt)
    Saját magamnak köszönhetem!
    Volt egy hibám ahol buktam 2mp-et kb. Ha az nincs akkor nem érsz így utol. Így viszont ha akkor normlisan védekeztem volna az utolsó kanyarban és nem hagyom ott a fél kiskaput nem tudsz bebújni de akkor már láttam, hogy buktam. Sajnálom mert hozni kelett volna ezt a futamot tisztán, de megérdemelted a győzelmet. Nagyot mentél! Gratulálok!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #52
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    "Akcíós Áron - Mikor Sodróczki"

    Fogadjunk ezeket te találtad ki, hát felnevettem!
    Sztem még Szabi művei. Tán ismered őket?

  3. #53
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    Szatmári Tomi bocsáss meg kérlek hogy ki toltalak de nagyon elindult a kocsi segge én nem tudtam úgy korrigálni hogy jó legyen
    Meg van bocsátva. Futam közben nem tudtam hová tenni, de visszanézve láttam, hogy (asszem) egy szerencsétlen védekezéssel indult az egész. Az első hétvégédnek meg én tettem keresztbe, úgyhogy egyébként is jobb, ha csöndben maradok.

  4. #54
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg Szatmári Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Meg van bocsátva. Futam közben nem tudtam hová tenni, de visszanézve láttam, hogy (asszem) egy szerencsétlen védekezéssel indult az egész. Az első hétvégédnek meg én tettem keresztbe, úgyhogy egyébként is jobb, ha csöndben maradok.

    Akkor kb kvittek vagyunk . A következő futamon már tisztalappal indulhatunk

  5. #55
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    B R2.
    Péter Mikó kétszer talált el.
    Na de Együd István, 4szer?
    Így csak még izgalmasabb lett a futam
    Igen. Valóban, ne haragudj kérlek!
    Kétszer valóban neked koccantam hátulról. Még tanulnom kell az autó hatariat és az együtt autózást. Nem tudtam jól felmérni a tempó különbséget.
    Bocsánatot kérek!
    Üdv
    Péter

  6. #56
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Race07-be voltak hasonlók, az olaszok is átvették ezt a feature-t ?!
    Na most elbizonytalanitottál
    De TS-en is mondta valaki ezt a bug-ot, ugyhogy csak nem én emlékszem rosszul

    A futamok amugy kemenyek voltak, néha volt egy kis összeérés, de remelem nem volt gond senkivel, ha mégis akkor bocsánat. Kemény a mezöny, jo futamok voltak. Többször volt, hogy 3-an 4-en estünk be egy kanyarba, na az meleg volt, de megoldottuk, mondjuk ilyen eseteknel mindig en maradtam hatul es buktam is poziciot, biztos tul ovatos voltam, de lényeg hogy jo volt

    Nagyon várom már azt a mondatot:
    "Ez merci pálya"

  7. #57
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Na most elbizonytalanitottál
    De TS-en is mondta valaki ezt a bug-ot, ugyhogy csak nem én emlékszem rosszul
    Nekem az rémlik, hogy ott ha utolsó pillanatba lépett ki az ember a rajtrácsra akkor hajlamos volt a másik autóra rátenni (de ott egymásba volt a két autó nem egymáson, ami miatt óriási bugos repülések voltak mikor a program észlelte, hogy a két autó bizonyos mértékbe egymásba van) és totál felborítani a sorrendet is (de rég voltak már ezek )

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon várom már azt a mondatot:
    "Ez merci pálya"
    Az a F1
    Amúgy én is várom, akkor jövök
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  8. #58
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése

    Nagyon várom már azt a mondatot:
    "Ez merci pálya"
    Hockenheim short az volt
    Ahogy nézem milyen rövid Norisring, szerintem itt is jó lesz a Merci (a BMW viszont gyenge lesz vélhetőleg)

  9. #59
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    "Akcíós Áron - Mikor Sodróczki"

    Fogadjunk ezeket te találtad ki, hát felnevettem!
    A második a híres lenygel autóversenyző, Lesek Mikosodrocki nevének magyarosított változata

  10. #60
    B-szerver: R1 - Elég kevés készülés után meglepően versenyképes voltam a hátsó régióban, kvalin javultam egy másodpercet a prekvalhoz képest és meglepődtem, hogy ez a harmadik helyre elég is volt. Az Alfa-val nagyon jót lehet rajtolni, így nyertem is egy pozíciót, majd az első kör végén a célegyenesre fordulva Mikó Peti BMW-je megbicsaklott és belül nyílt egy rés, ahova be is bújtam. Kb. egymás mellett kezdtünk kigyorsítani, de az E30 megint riszálta a seggét, ezáltal mentünk a falba mindketten, a mezőny meg mellettünk el... Jöhetett a felzárkózás, ami a 6. helyig sikerült.

    R2 - Rajt a negyedik helyről és majdnem elsőnek fordultam be, de Demeter Tomi előttem maradt még egy körig, majd sikerült megelőznöm egy hibája folytán. Egy darabig nőtt a távolság köztünk, amit nem szeretek, mert elkezdek más dolgokon agyalni és az hibákhoz vezet. Tomi így kezdett is averseny fele után visszazárkózni rám és onnantól megszűntek a dekoncentráltság tünetei. Gyorsabb volt az egyenesekben, de láttam, hogy kanyarokban én vagyok a stabilabb és csak a sikánt kell megúsznom, hogy ott ne tudjon megelőzni. Egyszer mégis sikerült, mert a sikán után kicsit a fűre csúsztam, de a T1-ben már vissza is tudtam venni a helyet. Izzasztó és nagyon korrekt csata volt végig. Szerencsére a többiek lefoglalták egymást, így elég volt kettőnkre koncentrálni. Végül sikerült beérni elsőnek, de nagyon kis híja volt

    Alfa tapasztalat - A Merci és a BMW tényleg ennyivel gyorsabb egyenesben vagy csak az én "konzervatív" szárnybeállításaim miatt lehetett? Főként a sikánban viszont látványosan sokat hoztam az előttem autózó német járgányokon és szemre is jóval ficánkolósabbak voltak. Gumikopással viszont nem volt bajom, amit prognosztizáltak mások, legalábbis egészségtelen mértékben nem fogytak el.

  11. #61
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Nem fűztem sok reményt a tegnap esti versenyhez. Nem volt időm készülni, Nekem nagyon új a Bmw, a H-váltó,de úgy voltam vele ha hasonló jókat tudok csatázni akkor megéri leülni.
    Pont nem így lett. Az első verseny 3. körében Tóth Levente forgatott ki, ráadásul kuka lett a hátulja a kocsinak mert az ütközés után mindenfelé ment.
    2. versenyt azzal kezdtem, hogy vissza dobot rajtnál a pitbe ( fogalmam nincs miért, ha valaki tudja az okát, hogy miért történik ilyen megoszthatná velem ) jó 10 mp-el ment előttem a mezőny. Mikor utolértem és végre elkezdtem előre lépkedni a 8. körben Horváth Attila megtorpedózott T1-ben. Autó kuka, megint utolsó hely és csak körözgettem a végéig.
    Remélem a következőkben nem ilyen rossz versenyeim lesznek.

  12. #62
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Sajnos megint szakadtam thomenak mennie kell...
    Abban a 6 körben nagyon élveztem a küzdelmet ezekkel az autókkal Zelfivel ment az oda-vissza előzgetés.
    Így legalább Tóth Szabinak csak 6 körömet kell átnéznie, hogy óvhat e valamiért . Jó hogy mindenkit egyenlően kezel és nem elfogult ezt várja el az ember egy egyenes Vb tagtól. Remélem legközelebbi alkalomra megjavul a netem és több munkát adok, és grat a sok szabadidődhöz.

  13. #63
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez jo lett volna, de nem lett jo. Kiss Janitol bocsánat a koccokert, de a szajviz minta kellett, nagyon szomjas voltam

    Semmi gond! Most hirtelen nem is emlékszem a konkrét esetre, volt egy pár kocc, de egyik sem volt komoly.

  14. #64
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    "Akcíós Áron - Mikor Sodróczki"

    Fogadjunk ezeket te találtad ki, hát felnevettem!
    Szerintem ez Zelfiékhez kötődik - kSzabinak volt egy bevett párosa, aztán mikor én kerültem oda én is írtam egy párost, most meg a mostani bagázs "Last Name - First Name " versenyzői vannak kint.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  15. #65
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    még mindig nem áll közel ez a DTM a szívemhez így második verseny után sem.
    A Merci kifejezetten nehezen vezethető de hát én választottam.
    Hiába ABS a kocsiban, fékezni már a célegyenes közepén el kell kezdeni, hogy megálljon az autó (na jó ez kicsit túlzás)
    Rendkívül hektikus a verda, majdhogynem mindegy mit állítok ugyanolyan lassú vagyok és a köreredmény csak attól függ, hogy tudtam e fékezni vagy sem.
    Ettől függetlenül azért volt pár jó csata.
    A Qualin nem sikerült fékeznem, így csak a mezőny végében talán 19. helyről indultam de R1-ben a második körben már 12-13 voltam.
    Lányi Tomival küzdöttem a másik Mercivel figyelve egymásra körökön keresztül mikor Kiss Geri belerondított kár volt érte, el is ment a kedvem.
    R2 hasonló közdelem.
    Betudom az eddigi rövid pályáknak, hogy nem élvezem ezt a kategóriát hátha hosszabb pályákon lesz is valami jobb eredményem.

  16. #66
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Lányi Tomival küzdöttem a másik Mercivel figyelve egymásra körökön keresztül mikor Kiss Geri belerondított kár volt érte, el is ment a kedvem.
    Elnézést kérek, bár sokat nem tehettem azután hogy megcsúsztam a fűvön, azonnal tapostam a fékbe.

  17. #67
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos megint szakadtam thomenak mennie kell...
    Abban a 6 körben nagyon élveztem a küzdelmet ezekkel az autókkal Zelfivel ment az oda-vissza előzgetés.
    Így legalább Tóth Szabinak csak 6 körömet kell átnéznie, hogy óvhat e valamiért . Jó hogy mindenkit egyenlően kezel és nem elfogult ezt várja el az ember egy egyenes Vb tagtól. Remélem legközelebbi alkalomra megjavul a netem és több munkát adok, és grat a sok szabadidődhöz.
    Csaba, ha te vagy más hülyeséget csinál azért jár a büntetés - ha nem, akkor nem. Ez ennyire egyszerű, nem kvantumfizika.

    Azért van legalább 4-5 versenybíró, hogy ne merülhessen fel a versenybírósági döntésekkel szemben a részrehajlás legkisebb gyanúja sem.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  18. #68
    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék a tapasztaltabbaktól, hogy a B szerver második futam rajtbaleseténél mennyire vagyok én hibás? Túl korán fékeztem? Fékeztek már előttem is, igaz távolabb voltam, de nem akartam beesni. Nincs még sok tapasztalatom, ezért szeretném kikérni a véleményeteket.
    Videó (előrébb tekerve van lassítva is, csak túl lett lassítva )

  19. #69
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Csaba, ha te vagy más hülyeséget csinál azért jár a büntetés - ha nem, akkor nem. Ez ennyire egyszerű, nem kvantumfizika.

    Azért van legalább 4-5 versenybíró, hogy ne merülhessen fel a versenybírósági döntésekkel szemben a részrehajlás legkisebb gyanúja sem.
    A szövegértelmezés is egyszerű lenne, jelen esetben mégsem megy neked, de segítek:

    "Így legalább Tóth Szabinak csak 6 körömet kell átnéznie, hogy óvhat e valamiért" = ha látsz valamilyen esetet amiben vétkes lehetek megóvod úgy, hogy az esetben még csak résztvevő sem voltál pusztán visszanézed a köreimet (nincs szó versenybírói döntésről)

    "Jó, hogy mindenkit egyenlően kezel és nem elfogult, ezt várja el az ember egy egyenes Vb tagtól."= itt sincs szó VB döntésről, akkor kezelnél mindenkit egyenlően ha minden olyan esetet óvnál ahol résztvevő sem voltál. A mondat másik vége meg pusztán arról szól ha ilyen részrehajlást mutatsz egy egyén felé akkor milyen objektív döntést várhatna tőled az ember VB döntéshozóként, ezért jó, hogy van még melletted több VB tag aki objektíven tekint az esetekre.

    Az meg pláne nem javít a helyzeten moralitást tekintve, hogy a saját eseteidet amiből jóval több volt az elmúlt időszakban mint pl nekem, csak szemezgetve óvod meg...

  20. #70
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék a tapasztaltabbaktól, hogy a B szerver második futam rajtbaleseténél mennyire vagyok én hibás? Túl korán fékeztem? Fékeztek már előttem is, igaz távolabb voltam, de nem akartam beesni. Nincs még sok tapasztalatom, ezért szeretném kikérni a véleményeteket.
    Videó (előrébb tekerve van lassítva is, csak túl lett lassítva )
    Szia.
    A videók irrelevánsak egy eset elbírálásánál. (az is előfordul hogy egy videó alapján egészen más jön ki)
    Az ilyen eseteknek itt a helye:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...3%93v%C3%A1sok

    Ha nem világos a döntés akkor pedig kérhetsz, magyarázatot.
    Ez a hivatalos és elfogadott formája a tisztázásnak.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 02. 25. 20:26.

  21. #71
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet én vagyok kasu, de nekem mindkét link ugyanazt az R2-t tölti le. Az én gépem is csak az R2-t mentette. Megvan valakinek az R1?
    Mit kell beállítani hogy ilyen dupla versenynék mindkét replayt lementse?

    Frissítettem a linket az eredeti hozzászólásomban, de ide is bedobom, elvileg jónak kell lennie:

    https://drive.google.com/drive/folde...ef?usp=sharing
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  22. #72

  23. #73
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos megint szakadtam thomenak mennie kell...
    Race1-en mikor előttem mentél, sajnos voltak lagjaid egy-két nagyobb is


    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    ........belerondított kár volt érte, el is ment a kedvem.
    Khhhm, azért Race2-be mikor hátraestem és egymás mellé kerültünk mintha egy fél körig láthatatlan autóval mentem volna annyiszor vettél érintőt az autómon hiába hagytam helyet, mondjuk szerencsére nincs skinem ami lekopott volna, aztán a sikán bejáratnál szépen beérkeztél mellém, hagytam is helyet, a kijáratnál meg úgy döntöttél tiéd a pozíció, de még melletted voltam, szerencse hogy csak ugratnom kellett és nem a falba menni, szóval.....(érdekes következő körben ugyanazt a szitut Polgár Balázzsal nagyon szépen sikerül megoldani )
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  24. #74
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Race1-en mikor előttem mentél, sajnos voltak lagjaid egy-két nagyobb is




    Khhhm, azért Race2-be mikor hátraestem és egymás mellé kerültünk mintha egy fél körig láthatatlan autóval mentem volna annyiszor vettél érintőt az autómon hiába hagytam helyet, mondjuk szerencsére nincs skinem ami lekopott volna, aztán a sikán bejáratnál szépen beérkeztél mellém, hagytam is helyet, a kijáratnál meg úgy döntöttél tiéd a pozíció, de még melletted voltam, szerencse hogy csak ugratnom kellett és nem a falba menni, szóval.....(érdekes következő körben ugyanazt a szitut Polgár Balázzsal nagyon szépen sikerül megoldani )
    Nem emlékszem rád, ha van valami gondod ismered a topikot... engem ott kiforgattak és visszaestem a mezőny végébe az azért más mint hogy egy kis festék lejött az autóról de ha valami komolyabb történt elnézést
    Utoljára módosította: Balogh András; 2019. 02. 25. 22:46.

  25. #75
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Nem emlékszem rád, ha van valami gondod ismered a topikot... engem ott kiforgattak és visszaestem a mezőny végébe az azért más mint hogy egy kis festék lejött az autóról de ha valami komolyabb történt elnézést
    Ne izgulj ismerem a topicot, de nem erről szól a dolog részemről.
    Engem is kiforgattak és hátraestem ha már itt tartunk (de utána elnézést is kértek)...csak azért reflektáltam mert néztem, hogy a te versenyed el lent rontva ezt írtad, miközben te is másokra kevesebb figyelemmel közeledtél, de no offense ..amúgy csak fun-ból megyek a jó csaták többet érnek mint hogy bármi ilyesmin mérgelődjek itt.....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •