Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 86 (86 összesen)
  1. #76
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    Frissítettem a linket az eredeti hozzászólásomban, de ide is bedobom, elvileg jónak kell lennie:

    https://drive.google.com/drive/folde...ef?usp=sharing

    Köszönöm, mit kell tenni ahhoz hogy az R1-t is lementse ilyen dupla versenyeknél?

  2. #77
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése

    Köszönöm, mit kell tenni ahhoz hogy az R1-t is lementse ilyen dupla versenyeknél?
    Ez engem is érdekelne, meg szerintem sokakat.

  3. #78
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése

    Köszönöm, mit kell tenni ahhoz hogy az R1-t is lementse ilyen dupla versenyeknél?
    Elmormolni egy imát

    Van a menüben egy beállítás, hogy mennyi replayt mentsen, de sajnos teljesen random a dolog, van mikor lenenti az elsőt, van mikor nem.
    Talán Tóth Szabinál láttam nemrég, hogy neki egyben volt a qualy, R1 és R2 is, nem tudom hogyan.

  4. #79
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia.
    A videók irrelevánsak egy eset elbírálásánál. (az is előfordul hogy egy videó alapján egészen más jön ki)
    Az ilyen eseteknek itt a helye:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...3%93v%C3%A1sok

    Ha nem világos a döntés akkor pedig kérhetsz, magyarázatot.
    Ez a hivatalos és elfogadott formája a tisztázásnak.
    Ja ezért igazából óvni nem kívánok, annyira nem fontos, csak azt hittem nem nagy OFF itt beszélni egy esetről, hátha a későbbiekben jobban figyelünk hasonló szituban.

  5. #80
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Nálatok nem működik hogy kijelölitek futam végén a mindkét versenyt? Én simán kijelölöm és lementi mindkettőt.

  6. #81
    Ebből a szempontból is érdemes Content Managert használni, mert van benne egy replay automatikus mentése funkció, beállíthatod, hogy az utolsó X darab futamot, Y darab időmérőt és Z egyéb etapot mentse magától egy Autosave almappába, te pedig eldöntheted, hogy melyiket törlöd, vagy tartod meg végül (csak itt is érdemes figyelni, hogy az ember ne felejtse el karbantartani a mappát Keep/Delete gombokkal, különben a megadott limit elérése után eldobja őket az újabb futamok javára).

    Szerk.: Már olyan régen használtam az alap böngésző appot, hogy elfelejtettem, hogy már az is tudta ezt, mindenesetre a lényeg, hogy karban kell tartani az Autosaved mappát, különben furcsa viselkedést produkálhat, nálam már a rutin része, hogy a próbarajt után törlöm az egykörös prequal és próba futamokat, hogy biztos mentse mindkettő éles versenyt.

    Utoljára módosította: balage06; 2019. 02. 26. 08:56.

  7. #82
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Talán Tóth Szabinál láttam nemrég, hogy neki egyben volt a qualy, R1 és R2 is, nem tudom hogyan.
    Szerintem az akkor még működő Content Managerrel sikerült ez, valószínűleg ahhoz köthetően hogy a replay filet nagyméretűre állítottam.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #83
    Ha valakinek az a baja a replaynél, hogy csak 10-et ment mindenből, annak mondom, hogy egyszer már leírtam a corsa fórumán, hogy a config fájlban át lehet írni a maximális felvehető mennyiséget, sajnos a fájl méretét nem lehet növelni, de ha a videó minőségét leveszitek mediumra akkor simán felvesz 3 órás futamot is 24 autóval.

    Egyébként minden session külön van lementve szóval egy két futamos után két R-el kezdődőnek ott kell lennie.

  9. #84
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Elmormolni egy imát

    Van a menüben egy beállítás, hogy mennyi replayt mentsen, de sajnos teljesen random a dolog, van mikor lenenti az elsőt, van mikor nem.
    Talán Tóth Szabinál láttam nemrég, hogy neki egyben volt a qualy, R1 és R2 is, nem tudom hogyan.
    Volt már olyan is hogy egybe mentette, de most csak a második volt a listán.
    Nézegettem a setupban is a limiteket. Legközelebb kipróbálom az autosave lista gondozását, hátha lementi mindkettőt ha verseny előtt kiürítem.

    Köszi mindenkinek a tippeket és a megosztott replayt is

  10. #85
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem még Szabi művei. Tán ismered őket?
    Enyém az ötlet, de a Szabi stimmel
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  11. #86
    Együd István Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2016. 02. 11.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    15
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    B R2.
    Péter Mikó kétszer talált el.
    Na de Együd István, 4szer?
    Így csak még izgalmasabb lett a futam
    Bocsánat így utólag is, annak azért örülök h a koccanásaink nem okoztak neked pozíció vesztést. Nem úgy mint nekem az R1-ben a te hibád a célegyenese ráfordító kanyarban! ( replay 4:55)
    Mentségemre legyen hogy az R2-ben egy másik autó tetejéről a pályán keresztbe rajtoltam... ezek után elég nehéz volt tiszta fejjel versenyezni
    Remélem a következő versenyen tisztább körülmények között sikerül majd megmérettetni.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •