Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)
  1. #26

  2. #27
    Nah, ez most egészen jó volt, azt leszámítva, hogy kivételesen olyan kényelmesen éreztem magam az autóban, hogy egyszer Deák Feri mögött véletlenül rátettem a hurkára a kocsit a 4-es kijáratán és a falba vágtam. Mondjuk olyan szempontból mindegy, hogy ennél előrébb a hiba nélkül sem végezhettem volna.

    Én az időmérőket nem bírom összerakni, rögtön az első biztonsági körömön benéztem 13 alá, még simán éreztem benne 3-4 tizedet, de egyszerűen hol én csíptem meg a füvet, hol megzavart egy kivezetőn lévő autó, nem bírom kihozni a dízelmozdonyból a maximumot egy körön.

    Idézet Eredetileg Schumi írta
    Esetleg, aki hasonlóan szenvedett az elején, mit tett hogy stabilabban menjen? Gyakorláson semmi gondom nincs, versenyre beállíott autóval gyakorlok, de futamon nem igazán tudom összerakni még magam.
    Ha jól láttam, mediumon rajtoltál. Konkrétan a Mekiről nem tudok nyilatkozni, de a Mercinél és ahogy látom a Nissannál is simán megéri a lágy keveréken menni, bármennyire is képtelenségnek tűnik elsőre. A verseny közepe és a vége elég kritikus, de összességében jobban jön ki.

  3. #28

  4. #29
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Sajnos net szakadás miatt kiestem a 6.helyről a 11.körben.
    Öröm így kezdeni a bajnokságot.

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Uff, hát én tökre élveztem hosszú kihagyás után.
    Kvalin valahogy elvesztettem a fékpontokat a sok kis tábla, meg a napsütés miatt. Hőmérséklet is megváltozott. Mire rendeztem a soromat, alig maradt időm a softgumis gyorskörre, egylövéses kör, de ennek ellenére összejött egy értékelhető a legvégére.
    Futamon eljövés rendben volt, sztem nem is volt baleset, nice. Viszont elég hamar kiderűlt hogy valami nemokés. Mindenki soft-on volt, ellentétben az én meddem-mel, amik még hidegek is voltak egész futamon. Sajna olyan régen jártam már boxban, hogy elfelejtettem hogyan is lehet a magasabb nyomású gumikat kérni a boxban. Mindezek ellenére cseppet sem unatkoztam, és túl sokat nem is tudtam rágódni ezen, mivel Lányi Tomi egész futam alatt támadott. Második felétől meg Széchy is csatlakozott, és ketten gyömöszöltek a korvettükkel. Voltak necces részek, volt hogy már elöttem is jártak, mégis megtudtam tartani a helyemet. P9

  6. #31
    Sajnos még nem sikerült teljesen összebarátkozni a corvettel, de ígéretesnek tűnik, csak jobban ki kell ismernem.
    Éreztem a gyakorlás alatt, hogy a pálya nem igazán fekszik nekem, de futamra sikerült viszonylag összeszednem magam, egész jó volt a tempó is. Sajnos Kristóf elém került, és mikor megláttam éreztem is, hogy ez nem lesz könnyű menet, főleg ezen a keskeny pályán. Hiába voltunk gyorsabbak Szabival, jól védekezett és megakadtunk rajta, konkrétan felváltva pattogtunk le róla, mint a falról na nem ütközés miatt, korrekten védekezett, minden centit kihasználva, de korrekten védekezett.
    Lehetett volna jobb a végeredmény, de végülis nem volt unalmas futam, néhányat tudtam előzni is.
    Kínáig igyekszem többet tesztelni, hogy jobban megismerjük az autó setupolását, reméljük vissza tudunk kerülni az élmezőnybe!

  7. #32
    Na nekem most aztán egyáltalán nincs okom panaszra, sőt lényegében probléma mentes volt az egész futam. A versenyre úgy döntöttem, hogy inkább 50% legyen a diffi ne 40%, mert nem bíztam annyira beállításban és kb. ez volt az egyetlen dolog amivel ártani nem nagyon tudtam magamnak, ez hellyel közzel jónak is bizonyult aztán megjelent a gumi probléma, szóval ahhoz, hogy ne pörögjön magától a kerék nagyobb íven kellett menni csak ugye a gumi már nem volt tökéletes és ezért eléggé megszívtam az utolsó előtti kanyarban legfőképpen, mert lassú szűk íven nem akar befordulni, gyorsabban nagyobb íven meg megcsúszott szóval ez nem volt túl optimális. Ezt leszámítva a verseny jó volt.

  8. #33

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •