Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)

Téma: Masters GT Bajnokság (AC) - 2019 Tavasz

Szűcs Tamás Szervező
    Város
    Ecser
    Életkor
    44
    Üzenetek
    588
    Az arány megmaradt, kb. ugyanannyian mennek idén Ferrarival mint tavaly Corvettel.

Tóth Szabolcs Szervező GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.143
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Good news:Már gyorsabb vagy mint Kiss Norbi
    2 Horváth Márk ks_mclaren_650_gt3 1:51.257 0.071 Qualify 2019-02-16 11:56:24
    24 Horváth Márk ks_mercedes_amg_gt3 1:52.672 1.486 Qualify 2019-02-15 21:42:17

Én lehet gyorsultam, de sajnos a Merci nem
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Eszenyi András Szervertag 2019
    Üzenetek
    11
    Bezzeg Z4-gyel csak Én megyek, igaz, szerintem rossz döntés volt...Nagyon le van maradva a többi autóhoz képest. :/

Farkas Zsolt Regisztrált
    Város
    Abony
    Életkor
    40
    Üzenetek
    8
    Üdv!
    Közvetítés szokott lenni?

Lányi Tamás Adminisztrátor
    Életkor
    38
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg wolf írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Közvetítés szokott lenni?
    Szia,
    Terv szerint lesz közvetítés, az elérés hamarosan kint lesz.

Márton Zoltán Szervertag 2019
    Üzenetek
    176
    Hello, elsősorban a szervezőkhöz szólok. Ezt a Hockenheimet ismeritek? sokkal szebb kidolgozás, mint ami a packban van, ugyanakkor csak 26 pit van benne, de megnéztem egy gt3-as versenyen gyorsan az fps-t és egyáltalán nem zabálja, nem tudom, hogy kompatibilis-e a rankkal, de azért mégis csak jobb egy szép pályán versenyezni .

Zelfel Tamás Szervező Zelfel Tamás logója
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    1.835
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Hello, elsősorban a szervezőkhöz szólok. Ezt a Hockenheimet ismeritek? sokkal szebb kidolgozás, mint ami a packban van, ugyanakkor csak 26 pit van benne, de megnéztem egy gt3-as versenyen gyorsan az fps-t és egyáltalán nem zabálja, nem tudom, hogy kompatibilis-e a rankkal, de azért mégis csak jobb egy szép pályán versenyezni .

Szia Zoli!
    Először is köszönjük az ötletet meg fogjuk nézni.
    Saját vélemény: megnéztem a két pályát, mentem mindegyiken. A két pálya egyforma csak színekben élénkebb és aszfalt festésekben más FPS szinte mindkét pályán ugyanaz és magas. 150 - 180 között ugrált nálam 3 monitoron. Össze hasonlítottam a mappa méretét és a tartalma méretét a két pályának a tied picivel nagyobb valószínű a jobb festések miatt. De jövő hét végéig többen rá nézünk a szervezők közül és döntünk. Köszi hogy szóltál! Semmi jónak nem vagyunk az elrontói. Sőt kérnénk a többi résztvevőt hogy nézze meg és ha mindenki ezt találja jobbnak akkor lehetséges a csere. Én most így kiprobalva nem váltanék csak a szebb színek miatt.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Márton Zoltán Szervertag 2019
    Üzenetek
    176
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Zoli!
    Először is köszönjük az ötletet meg fogjuk nézni.
    Saját vélemény: megnéztem a két pályát, mentem mindegyiken. A két pálya egyforma csak színekben élénkebb és aszfalt festésekben más FPS szinte mindkét pályán ugyanaz és magas. 150 - 180 között ugrált nálam 3 monitoron. Össze hasonlítottam a mappa méretét és a tartalma méretét a két pályának a tied picivel nagyobb valószínű a jobb festések miatt. De jövő hét végéig többen rá nézünk a szervezők közül és döntünk. Köszi hogy szóltál! Semmi jónak nem vagyunk az elrontói. Sőt kérnénk a többi résztvevőt hogy nézze meg és ha mindenki ezt találja jobbnak akkor lehetséges a csere. Én most így kiprobalva nem váltanék csak a szebb színek miatt.
    Oké, nem dől össze a világ, ha nem ez lesz, egyébként itt van az oldal amin találtam, sok más jó dolog is van ezen kívül . Azt hiszem regisztrálni kell ahhoz, hogy mindent lehessen látni/letölteni, szóval úgy, mint itt.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •