Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (67 összesen)
  1. #26
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Az arány megmaradt, kb. ugyanannyian mennek idén Ferrarival mint tavaly Corvettel.

  2. #27
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Good news:Már gyorsabb vagy mint Kiss Norbi
    2 Horváth Márk ks_mclaren_650_gt3 1:51.257 0.071 Qualify 2019-02-16 11:56:24
    24 Horváth Márk ks_mercedes_amg_gt3 1:52.672 1.486 Qualify 2019-02-15 21:42:17

    Én lehet gyorsultam, de sajnos a Merci nem
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  3. #28
    Bezzeg Z4-gyel csak Én megyek, igaz, szerintem rossz döntés volt...Nagyon le van maradva a többi autóhoz képest. :/

  4. #29
    Farkas Zsolt Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 09. 21.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    8
    Üdv!
    Közvetítés szokott lenni?

  5. #30
    Idézet Eredetileg wolf írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Közvetítés szokott lenni?
    Szia,
    Terv szerint lesz közvetítés, az elérés hamarosan kint lesz.

  6. #31
    Hello, elsősorban a szervezőkhöz szólok. Ezt a Hockenheimet ismeritek? sokkal szebb kidolgozás, mint ami a packban van, ugyanakkor csak 26 pit van benne, de megnéztem egy gt3-as versenyen gyorsan az fps-t és egyáltalán nem zabálja, nem tudom, hogy kompatibilis-e a rankkal, de azért mégis csak jobb egy szép pályán versenyezni .


  7. #32
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Hello, elsősorban a szervezőkhöz szólok. Ezt a Hockenheimet ismeritek? sokkal szebb kidolgozás, mint ami a packban van, ugyanakkor csak 26 pit van benne, de megnéztem egy gt3-as versenyen gyorsan az fps-t és egyáltalán nem zabálja, nem tudom, hogy kompatibilis-e a rankkal, de azért mégis csak jobb egy szép pályán versenyezni .

    Szia Zoli!
    Először is köszönjük az ötletet meg fogjuk nézni.
    Saját vélemény: megnéztem a két pályát, mentem mindegyiken. A két pálya egyforma csak színekben élénkebb és aszfalt festésekben más FPS szinte mindkét pályán ugyanaz és magas. 150 - 180 között ugrált nálam 3 monitoron. Össze hasonlítottam a mappa méretét és a tartalma méretét a két pályának a tied picivel nagyobb valószínű a jobb festések miatt. De jövő hét végéig többen rá nézünk a szervezők közül és döntünk. Köszi hogy szóltál! Semmi jónak nem vagyunk az elrontói. Sőt kérnénk a többi résztvevőt hogy nézze meg és ha mindenki ezt találja jobbnak akkor lehetséges a csere. Én most így kiprobalva nem váltanék csak a szebb színek miatt.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #33
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Zoli!
    Először is köszönjük az ötletet meg fogjuk nézni.
    Saját vélemény: megnéztem a két pályát, mentem mindegyiken. A két pálya egyforma csak színekben élénkebb és aszfalt festésekben más FPS szinte mindkét pályán ugyanaz és magas. 150 - 180 között ugrált nálam 3 monitoron. Össze hasonlítottam a mappa méretét és a tartalma méretét a két pályának a tied picivel nagyobb valószínű a jobb festések miatt. De jövő hét végéig többen rá nézünk a szervezők közül és döntünk. Köszi hogy szóltál! Semmi jónak nem vagyunk az elrontói. Sőt kérnénk a többi résztvevőt hogy nézze meg és ha mindenki ezt találja jobbnak akkor lehetséges a csere. Én most így kiprobalva nem váltanék csak a szebb színek miatt.
    Oké, nem dől össze a világ, ha nem ez lesz, egyébként itt van az oldal amin találtam, sok más jó dolog is van ezen kívül . Azt hiszem regisztrálni kell ahhoz, hogy mindent lehessen látni/letölteni, szóval úgy, mint itt.

  9. #34
    Kedves Versenyzők!

    Az első két futam tapasztalatai alapján az alábbiak szerint módosul az autók BoP-ja:
    GT2 Class:
    BMW M3 GT2, Corvette C7.R (+35 kg), Ferrari 458 GT2 (+20 kg), Porsche 911 RSR 2017 (+55 kg)

    GT3 Class:
    Lamborghini Huracan GT3 (+20 kg), BMW Z4 GT3 (+15 kg), McLaren 650 GT3 (+20 kg), Audi R8 LMS 2016 (+10 kg), Ferrari 488 GT3, Mercedes AMG GT3, Nissan GT-R GT3, Porsche 911 GT3 R

  10. #35
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    Az első két futam tapasztalatai alapján az alábbiak szerint módosul az autók BoP-ja:
    GT2 Class:
    BMW M3 GT2, Corvette C7.R (+35 kg), Ferrari 458 GT2 (+20 kg), Porsche 911 RSR 2017 (+55 kg)

    GT3 Class:
    Lamborghini Huracan GT3 (+20 kg), BMW Z4 GT3 (+15 kg), McLaren 650 GT3 (+20 kg), Audi R8 LMS 2016 (+10 kg), Ferrari 488 GT3, Mercedes AMG GT3, Nissan GT-R GT3, Porsche 911 GT3 R

    Nem értem, a Porsche még nem végzett az első 2 helyen , a Nissan, McLaren és a Corvette is gyorsabb nála. Miért kapott még 5 kilót? ( Mert nyertem egy prequalt vele, ez arra ösztönöz mindenkit, hogy csak annyit menjen amennyi az A szerverre kell. )
    Utoljára módosította: Billytheold; 2019. 03. 09. 17:01.

  11. #36
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értem, a Porsche még nem végzett az első négyben ( most találtam egy 3. helyet Szarka Andrisnál ) , a Nissan, McLaren és a Corvette is gyorsabb nála. Miért kapott még 5 kilót? ( Mert nyertem egy prequalt vele, ez arra ösztönöz mindenkit, hogy csak annyit menjen amennyi az A szerverre kell. )
    Hogy legyen esély a Merci világuralomra (egyébként csak azért nem reklamáltam én sem a Nissan-Merci 0-0 miatt, mert úgyis megkapnám, hogy hazabeszélek )

  12. #37
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értem, a Porsche még nem végzett az első négyben ( most találtam egy 3. helyet Szarka Andrisnál ) , a Nissan, McLaren és a Corvette is gyorsabb nála. Miért kapott még 5 kilót? ( Mert nyertem egy prequalt vele, ez arra ösztönöz mindenkit, hogy csak annyit menjen amennyi az A szerverre kell. )
    Feri, ha megnezed az RSR-es idoket, latod, hogy a suly nelkul a Porsche messze a legjobb. Szerintem meg igy is az a leggyorsabb.

    De ha ugy erzed, a Corvettel vagy mas autoval versenykepesebb lennel, valts.

    Mercedes rulez

  13. #38
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy legyen esély a Merci világuralomra (egyébként csak azért nem reklamáltam én sem a Nissan-Merci 0-0 miatt, mert úgyis megkapnám, hogy hazabeszélek )
    Nekem is fáj, de en mar azzal is beernem ha Zelfi kapna csak +20at :
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #39
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Feri, ha megnezed az RSR-es idoket, latod, hogy a suly nelkul a Porsche messze a legjobb. Szerintem meg igy is az a leggyorsabb.

    De ha ugy erzed, a Corvettel vagy mas autoval versenykepesebb lennel, valts.

    Mercedes rulez
    Szeretem ezt az érvelést. Ha nemtetszik menj mással. Nemtetszik az ország? Ellehet menni...
    Egy jó bop-nál, nincs másik kocsi amivel versenyképesebb lennél, hisz mindegyikkel ugyanannyira versenyképes tudsz lenni.

  15. #40
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretem ezt az érvelést. Ha nemtetszik menj mással. Nemtetszik az ország? Ellehet menni...
    Egy jó bop-nál, nincs másik kocsi amivel versenyképesebb lennél, hisz mindegyikkel ugyanannyira versenyképes tudsz lenni.
    "Az egyetlen objektivitas a vevo szubjektivitasa"

    Ennek alapjan en ugy gondolom, hogy azert egyenloek az eselyek, mert barki barmilyen autovalmehet, nem pedig azert ,mert a kocsik ugyanolyanok.

    De engedd meg, hogy visszaketdezzek. Milyen a jo bop szerinted? Kidekazva az autok prekvalra? Vagy versenye? Milyen gumin? Melyik palyan?

  16. #41
    Mivel minden pálya más karakterű, ezért van, hogy az életben versenyenként van felülvizsgálva az erőviszony. Itt is ez kéne csak nyilván itt nincs annyi idő erre, hiszen csak hobbi, nem pedig vérre menő küzdelem. Lehetne például egy rendszert felállítani pl. excelben egy nagy táblázat, az autók képességeiről, amiben benne lennének a pálya kanyarjai, távolságok stb. és akkor egy szép függvény vagy algoritmussal ki lehet számolni, hogy az adott pálya melyik autónak kedvez. Ez persze szintén rengeteg időt emésztene fel. Vagy mondjuk azt is lehetne, hogy korlátozott a teszt idő, szintén úgy, mint ahogy az igaziban is.

  17. #42
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Egy jó bop-nál, nincs másik kocsi amivel versenyképesebb lennél, hisz mindegyikkel ugyanannyira versenyképes tudsz lenni.
    Ne haragudj, de ez egy halott gondolat. Ilyen soha nem lesz.
    Ahol minden autó egyformán versenyképes, azt úgy hívják hogy márka kupa.
    Ez is egy skill hogy ki tud autót választani és ki nem.

  18. #43
    Szerintem ilyen szempontból az az ideális, mikor már a fejlesztők foglalkoznak ezzel a kérdéssel és akár a realizmus egy kisebb szeletét beáldozva is megpróbálják nagyon közel hozni egymáshoz az autókat. Persze nem azt mondom, rF2-ben és R3E-ben is megvannak azok a gépek, amikkel a pályák többségén sokkal inkább megéri rajthoz állni, de valahogy ott nem is örökös vitatéma ez a kérdéskör.

  19. #44
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ilyen szempontból az az ideális, mikor már a fejlesztők foglalkoznak ezzel a kérdéssel és akár a realizmus egy kisebb szeletét beáldozva is megpróbálják nagyon közel hozni egymáshoz az autókat. Persze nem azt mondom, rF2-ben és R3E-ben is megvannak azok a gépek, amikkel a pályák többségén sokkal inkább megéri rajthoz állni, de valahogy ott nem is örökös vitatéma ez a kérdéskör.
    Ez igaz, AC-ban a gt2-t alapul véve 2 kategória van: Ferrari - BMW és Corvette - Porsche. Ezt sosem értettem, hogy mondjuk miért nincs Z4 GTE vagy 488 GTE stb., de hát Kunosék több lóvét láttak a Blancpainben úgyhogy ez van.

  20. #45
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Mentem 15 percet a Porscheval, Istanbuli setuppal. 8 ezreddel futottam lassabb kort, mint a C7-el. Szerintem minden problema nelkul lehet harcolni vele a gyozelemert.

  21. #46
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Feri, ha megnezed az RSR-es idoket, latod, hogy a suly nelkul a Porsche messze a legjobb. Szerintem meg igy is az a leggyorsabb.

    De ha ugy erzed, a Corvettel vagy mas autoval versenykepesebb lennel, valts.

    Mercedes rulez
    Soha nem váltottam még év közben autót. Nem érdekel hányadik helyen végzek, csak kikapcsolódni jövök, elég ha a végén úgy érzem jó verseny volt ( egyik családtagomat sem adnám el egy győzelemért ) . A kérdés az volt mi alapján kapott a Porsche még kilókat.

  22. #47
    A három autó amiatt kapott plusz súlyt, mert a bajnokságban induló többi autó láthatóan le volt maradva tőlük, ezen próbáltunk korrigálni.
    A módosításgoz nem egy pilóta eredményeit vettük figyelembe.

  23. #48
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A három autó amiatt kapott plusz súlyt, mert a bajnokságban induló többi autó láthatóan le volt maradva tőlük, ezen próbáltunk korrigálni.
    A módosításgoz nem egy pilóta eredményeit vettük figyelembe.
    Köszönöm a választ !

  24. #49
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Soha nem váltottam még év közben autót. Nem érdekel hányadik helyen végzek, csak kikapcsolódni jövök, elég ha a végén úgy érzem jó verseny volt ( egyik családtagomat sem adnám el egy győzelemért ) . A kérdés az volt mi alapján kapott a Porsche még kilókat.
    Azt irtad, hogy a Nissan, a Meki es a Corvette is gyorsabb. En erre reagaltam.

    Az pedig nagyon helyes, hogy nem adnad el a csaladtagjaidat.

  25. #50
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Most mar azert a prekvalon is latszik, hogy a Porsche a leggyorsabb.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •