Találatok: 1 - 23 (23 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Red Bull Ring 02.27.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2019 Tavaszi bajnoksága! Második helyszínünk az Ausztriában található Red Bull Ring. Az eredeti pálya 1969-ben épült meg Österreichring néven, majd lerövidítették, újjáépítették és átnevezték. 1997 és 2003 között A1-Ring néven volt ismert. 2004-ben a pálya bezárta kapuit, majd 2011-ben Red Bull Ring néven nyitották meg újra. A pálya hossza 4,326 kilométer, kilenc kanyarból és hosszú egyenesekből tevődik össze.



    2. Futam: 02.27. - Szerda Red Bull Ring - rank
    Autók: WTCR 2018 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Race 2: 18 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 3: 18 perc

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2019 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2019. 02. 17. 06:56.

  2. #2
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Stream:


  3. #3

    bruszli46@gmail.com

    Szeretnék indulni de még a státuszom nem engedi, minden követelményt teljesítettem.

  4. #4

    bruszli46@gmail.com

    Tudom csak a mai nap regisztráltam, a szerverdíjat átutaltam, a prekvalit megcsináltam és már csak 3perc van 19:00-ig HELP

  5. #5
    Szerverbeosztás:

    01-21. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

    +1 fő: Kővári Balázs szervezői engedéllyel indulhat!
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2019. 02. 27. 20:06.

  6. #6
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam élő stream

    Saját onboard stream itt:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #7
    Idézet Eredetileg bruszli46 írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom csak a mai nap regisztráltam, a szerverdíjat átutaltam, a prekvalit megcsináltam és már csak 3perc van 19:00-ig HELP
    Írtam levelet!

  8. #8
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Írtam levelet!
    bocsi, de ezt muszáj volt


  9. #9

    bruszli46@gmail.com

    Az első futam rajtjánál sajnos nem működött a gázpedálom hiába tapostam, elnézést akiknek ezzel tönkretettem a futamát.
    A harmadik futam elejétől kezdve 1-3mp-re tűnt el mindenki és ez kb 10-15mp-ként, ezért sajnos több alkalommal nekimentem ez előttem haladóknak mert ezért elmértem a féktávokat, sőt a kanyaríveket is mert megzavartak az előttem eltűnő és újra felugró autók.

    A továbbiakra nézve ígérem jobban figyelek ha eltűnnek előlem.

    Kővári Balázs

  10. #10
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    bocsi, de ezt muszáj volt

    Tóth Tamás

  11. #11
    Idézet Eredetileg bruszli46 írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futam rajtjánál sajnos nem működött a gázpedálom hiába tapostam, elnézést akiknek ezzel tönkretettem a futamát.
    A harmadik futam elejétől kezdve 1-3mp-re tűnt el mindenki és ez kb 10-15mp-ként, ezért sajnos több alkalommal nekimentem ez előttem haladóknak mert ezért elmértem a féktávokat, sőt a kanyaríveket is mert megzavartak az előttem eltűnő és újra felugró autók.

    A továbbiakra nézve ígérem jobban figyelek ha eltűnnek előlem.

    Kővári Balázs
    Igen, a harmadik futam első körének utolsó kanyarjában engem ütöttél ki úgy, hogy a kanyart a füvön próbáltad venni, a külső kerekeid mentek át a kanyar belső ívén lévő hurkán. Emiatt durván eltaláltál és kiforgattál, én pedig várhattam meg, míg mindenki elmegy mellettem és utána mehettem a mezőny után. Másnak is eltűnedeztek autók, nem csak neked, de mégis sikerült ilyen atrocitások nélkül versenyezni. Ennek a kanyarlevágásnak ráadásul nincs köze az eltűnésekhez, azt szimplán nem is értem miként gondoltad ki.
    Nyilván idegesítő, hogy van egy ilyen technikai probléma, de célszerű úgy felfogni, mintha a pályán köd lenne, vagy esetleg esőben vízfüggöny miatt nem látnál. A megoldás, hogy óvatosabban mész, nem próbálasz meg 15 méter lemaradásból bevetődni egy olyan kanyarba, ahol amúgy sem tudsz előzni. Pláne nem az első körben, amikor a mezőny egymás seggében autózik. Ez nem életre-halálra megy itt, szórakozni járunk ide. Egy kis odafigyelés a másikra és versenyzői rutin, intelligencia sokat ad az élményhez, akármelyik részében is küzdesz a mezőnynek

  12. #12
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, a harmadik futam első körének utolsó kanyarjában engem ütöttél ki úgy, hogy a kanyart a füvön próbáltad venni, a külső kerekeid mentek át a kanyar belső ívén lévő hurkán. Emiatt durván eltaláltál és kiforgattál, én pedig várhattam meg, míg mindenki elmegy mellettem és utána mehettem a mezőny után. Másnak is eltűnedeztek autók, nem csak neked, de mégis sikerült ilyen atrocitások nélkül versenyezni. Ennek a kanyarlevágásnak ráadásul nincs köze az eltűnésekhez, azt szimplán nem is értem miként gondoltad ki.
    Nyilván idegesítő, hogy van egy ilyen technikai probléma, de célszerű úgy felfogni, mintha a pályán köd lenne, vagy esetleg esőben vízfüggöny miatt nem látnál. A megoldás, hogy óvatosabban mész, nem próbálasz meg 15 méter lemaradásból bevetődni egy olyan kanyarba, ahol amúgy sem tudsz előzni. Pláne nem az első körben, amikor a mezőny egymás seggében autózik. Ez nem életre-halálra megy itt, szórakozni járunk ide. Egy kis odafigyelés a másikra és versenyzői rutin, intelligencia sokat ad az élményhez, akármelyik részében is küzdesz a mezőnynek
    Elnézést amiért eltaláltalak, már vagy 2-3mp-e nem volt előttem senki és amikor visszarakott titeket elém éppen vagy hárman voltatok egymás mellett, pont azért rántottam a fűre nehogy eltaláljak valakit, a fékezés jobb döntés lett volna, NEM előzni szerettem volna. Nekem ez így nagyon fura volt ugyanis kb. 3 hete kezdtem szimulátorozni és ez volt az első versenyem tömegben. Versenyrutinom tehát a 0-val volt egyenlő, remélem az is rám ragad mihamarabb.

  13. #13
    Idézet Eredetileg bruszli46 írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést amiért eltaláltalak, már vagy 2-3mp-e nem volt előttem senki és amikor visszarakott titeket elém éppen vagy hárman voltatok egymás mellett, pont azért rántottam a fűre nehogy eltaláljak valakit, a fékezés jobb döntés lett volna, NEM előzni szerettem volna. Nekem ez így nagyon fura volt ugyanis kb. 3 hete kezdtem szimulátorozni és ez volt az első versenyem tömegben. Versenyrutinom tehát a 0-val volt egyenlő, remélem az is rám ragad mihamarabb.
    Semmi gond, megesik az ilyen. A lényeg, hogy tanulj belőle és tapasztalatot szerezz. Érdemes offline versenyeket futni, a mezőny végéről indulva és megpróbálni tisztán előbbre jutni a tömegben. Egészen más, mint egyedül, az óra ellen küzdeni.
    Amúgy meg ez is olyan, mint az Operába jutás: gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni... Minél több versenyt futni, és lehetőleg koccanások nélkül. Ez itt talán a legkorrektebb mezőny, szóval jó helyen vagy a rutinszerzésre
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2019. 02. 28. 20:52.

  14. #14
    Szabó Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 11. 27.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    6
    Nekem is volt egy hasonló megmozdulásom, az utolsó előtti kanyarban egy hajszálnyit későn fékeztem, láttam hogy megböktem volna Ásványi Ferit, ezért elrántottam, amitől aztán blokkoltak a kerekek, és menthetetlen volt. Szerencsére aránylag normálisan tovább tudott menni mindenki, de mégegyszer bocsánat és próbálok ilyen szituaciokat elkerülni.

    Egyébként ezután kerék a keréken mentem Ladányi úrral jóideig, koccanás nélkül. Talán ugyanezen a futamon pedig 20 percen keresztül nyúttük egymást FOLYAMATOSAN fél MPen belül Császárral. Volt egy két kisebb érintés, de szerintem mindketten élveztük és megizzadtunk

    Köszi a versenyeket és találkozunk Belgiumban!
    Bence

  15. #15
    Idézet Eredetileg Benzin írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is volt egy hasonló megmozdulásom, az utolsó előtti kanyarban egy hajszálnyit későn fékeztem, láttam hogy megböktem volna Ásványi Ferit, ezért elrántottam, amitől aztán blokkoltak a kerekek, és menthetetlen volt. Szerencsére aránylag normálisan tovább tudott menni mindenki, de mégegyszer bocsánat és próbálok ilyen szituaciokat elkerülni.

    Egyébként ezután kerék a keréken mentem Ladányi úrral jóideig, koccanás nélkül. Talán ugyanezen a futamon pedig 20 percen keresztül nyúttük egymást FOLYAMATOSAN fél MPen belül Császárral. Volt egy két kisebb érintés, de szerintem mindketten élveztük és megizzadtunk

    Köszi a versenyeket és találkozunk Belgiumban!
    Bence
    Igen nagyon szuper volt. Meg nagyon fárasztó volt egymásra vigyázni. De nagyon korrekt a csapat!

    Azt látom, hogy kanyar bejáratnál nagyon alulkormányzott voltam, a végsebességem emiatt kevés volt. És a féktávom hosszú volt.
    Már csak az egyenesekben és a kanyarokban kell gyorsulnom.

    Sajnos nem találom a megfelelő beállítást a vezetési stílusomhoz.
    De talán ha több rutin lesz majd sikerül.

  16. #16
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Krisztian Csaszar írta Hozzászólás megtekintése
    Igen nagyon szuper volt. Meg nagyon fárasztó volt egymásra vigyázni. De nagyon korrekt a csapat!

    Azt látom, hogy kanyar bejáratnál nagyon alulkormányzott voltam, a végsebességem emiatt kevés volt. És a féktávom hosszú volt.
    Már csak az egyenesekben és a kanyarokban kell gyorsulnom.

    Sajnos nem találom a megfelelő beállítást a vezetési stílusomhoz.
    De talán ha több rutin lesz majd sikerül.
    Próbálj meg ne olyan agresszív kerékösszetartással menni, esetleg kicsit lágyabb rugókkal, viszont feszesebb gátlókkal. A stabikkal is sokat lehet játszani, hogy meglegyen a jó egyensúly. Én úgy szeretem beállítani, hogy kanyarbejáraton enyhén túlkormányzott legyen az autó, viszont emiatt könnyebben lehet ívre rakni az elejét. Túlzásba se vidd, különben értékes tizedek mennek el a drifteléssel.

  17. #17
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálj meg ne olyan agresszív kerékösszetartással menni, esetleg kicsit lágyabb rugókkal, viszont feszesebb gátlókkal. A stabikkal is sokat lehet játszani, hogy meglegyen a jó egyensúly. Én úgy szeretem beállítani, hogy kanyarbejáraton enyhén túlkormányzott legyen az autó, viszont emiatt könnyebben lehet ívre rakni az elejét. Túlzásba se vidd, különben értékes tizedek mennek el a drifteléssel.
    Köszi a tanácsot!

  18. #18
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Red Bull Ring

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK

  19. #19
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Red Bull Ring Race 1:


  20. #20
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Race 2:


  21. #21
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Race 3:


  22. #22
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Race 3:

    Sikerült az első kör végén a fő attrakciót szolgáltatnom, ha szenvedő félként is

  23. #23
    Szabó Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 11. 27.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    6
    Megint vagányak lettek a videók, köszönjük

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •