Találatok: 1 - 24 (24 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Sepang 02.13.

    Kedves Versenyzők!

    Kezdődik a Masters WTCR 2019 Tavaszi bajnoksága! Első helyszínünk a Malajziában található Sepang Inernational Circuit. Az 5,54 kilométer hosszú aszfaltcsíkot Hermann Tilke tervezte, a fővárostól Kuala Lumpurtól nem messze fekszik Sepang városban. A pálya hosszú egyenes, gyors technikás szakaszokból áll, amelyeket szűk és lassú kanyarok követnek, ami jó előzési lehetőségeket eredményezhet.



    1. Futam: 02.13. - Szerda Sepang - rank
    Autók: WTCR 2018 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Race 2: 18 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 3: 18 perc

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2019 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2019. 01. 31. 04:37.

  2. #2
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    A mai WTCR futamon esetleg nem tesz senki egy elő közvetítés próbát ? A DTM-en fel buzdulva ? Szerintem az is jó volt még hang nélkül is !
    Tóth Tamás

  3. #3
    Ne felejtsen el senki nevezni 19:00 előtt, aki indulni szeretne.

    Ha esetleg az újonnan érkezők figyelmét elkerülte volna:

    A zökkenőmentes startok érdekében azt érdemes tudni, hogy a WTCR autókban van rajtautomatika, a használatba vétele pedig a következőképpen lehetséges:
    A Settings -> Control Settings -> Edit Assignments menüpontban rendelj hozzá egy gombot (praktikusan a kormányon) a 'Launch Control' funkcióhoz.


    A működése pedig a következő:
    1. Tartsd lenyomva a Launch Control gombot
    2. Nyomd tövig a gázpedált (az automatika beáll az optimális fordulatszámra).
    3. Ezt követően a Launch Control gombot akár a piros lámpák kialvása előtt is elengedheted, mivel multiplayerben nem lehetséges kiugrani (single player módban a piros lámpák kialvásának pillanatában kell felengedni, különben a játék megbüntet).
    4. Az automatika magától vált fel a következő fokozatba egészen a gázpedál felengedéséig, onnantól kezdve minden téren újra a pilótáé az irányítás.


    Természetesen még így sem sikerülhet minden rajt egyformán, de az esetleges kirívóan rosszul sikerült indulások elkerülhetők a használatával.

  4. #4
    időhiány miatt nem jutott idő a felkészülésre és a setupolásra se, valaki ki tudna segíteni mára egy honda setuppal?

  5. #5
    Szerverbeosztás:

    01-18. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2019. 02. 13. 20:30.

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nem az a jelszo, amire a link mutat.

  7. #7
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szerverbeosztás:

    01-18. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITTtalálható!
    A szerverjelszó linkje nem jó!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #8
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A szerverjelszó linkje nem jó!
    Pedig azzal kezdtem, hogy a link-et frissítettem
    Most már jónak kell lennie

  9. #9
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    stream

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #10
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Hevesi Sanyitól óriási elnézést a második futamért! Picit lecsúsztál az ívről a kanyarkijáraton ezért értelek be de reméltem hogy nem érünk össze. Sajnos nem sikerült de ha ott elveszem akkor én állok keresztbe és viszlek magammal szerintem. Sajnálom még egyszer sorry!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #11
    Semmi baj, nincs harag.

  12. #12
    Kovács Geritől elnézést az első futam első köréért, ott a 7-8-asban váratlanul nagyon belassultak előttem és ahogy beleemeltem elindult a kocsi hátulja, ha ott nem veszed el, abból jó nagy csatt lett volna.

  13. #13
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Kovács Geritől elnézést az első futam első köréért, ott a 7-8-asban váratlanul nagyon belassultak előttem és ahogy beleemeltem elindult a kocsi hátulja, ha ott nem veszed el, abból jó nagy csatt lett volna.
    Semmi baj, nem is igazán emlékszem.

    Én először Ladányi Petitől szeretnék bocsánatot kérni, szűk volt, nagyon próbáltam vigyázni,de csak volt egy pici pöci, utána hagytalak (vagy inkább segítettem) egyenesbe állni, aztán eltűntél.

    Az utolsó futamon Szabó Bencét pöcköltem meg, de próbáltam visszaadni az előnyt, tovább is tudtunk menni, remélem rendben volt részedről is.
    Utoljára módosította: geriii11; 2019. 02. 13. 23:47.

  14. #14
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Ladányi Peti előttem szállt el keresztben, miután összeértetek, én is telibevertem sajnos, de esélyem sem volt lereagálni, olyan hirtelen vágódott ki a pályáról.
    Kemény verseny volt, nekem is sikerült picit kibillenteni Piski Tomi Hondáját R1ben az első kanyarban, elnézést érte. Ezután Leéb Pisti és Füredi Zoli jött komoly tempóban mögöttem, fel is értek rám, Zoli be is esett mellém a célegyenes ráfordítóban, erőteljesen megtámaszkodva rajtam, de sikerült rágyorsítani, majd bebújni mellé a T1-ben. Ezután kanyarokon keresztül egymás mellett mentük, majd a nyújtott balosban, kívülre kerültem, így sikerült elmennie. P4 lett a vége.
    R2: A csetepaté után a verseny nagy részét a harmadik helyen töltöttem, Polgár Balázst próbáltam üldözni, de nagyon precízen ment, nem tudtam támadási közelségbe kerülni, az utolsó körben volt egy kis izgalom, mikor Piski Tomi felért rám és az utolsó kör utolsó kanyarjában be is szúrt féktávon, de egy hangyányit jobban gyorsítottam ki, így meglett a P3.
    R3: Polgár Bazsival és Kenéz Sanyival szórakoztattuk egymást, amikor is Bazsi mögött mellett voltam, a nyújtott balosban kívülről próbáltam kihasználni, hogy kicsit beragadt Kenéz Sanyi mögé, amikor is kicsit összeértünk, meg is bicsaklott az autója. Elnézést ha túl kemény voltam.
    Sanyinak sikerült a célegyenes ráfordítóban alávágni, miután belső íven túlcsúszott védekezés közben. Ezután tartottam magam P3ban, majd jött az utolsó pár kör, amikor is leizzadtam, hogy nem lesz elég a benzin. Kénytelen voltam korán felváltogatni, így Sanyi persze rám is esett, de hibázott, ekkor jött Bazsi, szerencsére ekkor már tudtam, hogy elég lesz a nafta, szóval be is kocogtam P3ban
    Gratula mindenkinek!

  15. #15
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Kovács Geritől elnézést az első futam első köréért, ott a 7-8-asban váratlanul nagyon belassultak előttem és ahogy beleemeltem elindult a kocsi hátulja, ha ott nem veszed el, abból jó nagy csatt lett volna.
    Ott ért véget nekem a "hétvége", mert lezúzódott a kocsi, íztán a boxba érve nem volt beállítva a javítás, így csak tankoltam és gumit cseréltem a sérült vason. Mivel így az első futam gyakorlatilag 0 pontos lett, értelemszerűen ez egy eldobott verseny lesz, amit sajnálok, mert kedvelem ezt a pályát.

    A falba csapódás okait többször visszanéztem replay-en, nagyon szerencsétlen eset volt ismét. Ti Gerivel belassultatok a jobbosokban, én ezért az egyenesben nagyon rátok estem. Főként rád, mert te még a füvön is jártál jobb oldalon. Féktáv felé közeledve a belső pozíciót védted, ezért én kívülre igyekezztem, de végül te is kihúzódtál, de nagy volt a tempókülönbség, így megpróbáltam közted és Geri közt a résen még belülre bújni. 10 centi hiányzott... Geri Hondájának az orrából forgástengelyt varázsoltam és csapódtam a falba balra.
    Igazán nem tudnám azt mondani, hogy hármunk közül bárki is nagyot hibázott volna, de nézzétek meg ti is, ha van időtök. Én ezt versenybalesetnek gondolom, mert mindhármunk esetében ott volt, egy kis "ha...". Ha te maradsz belül, ha én inkább beleugrok a fékbe, ha Geri kicsit balra húzódik, nehogy a mi esetleges ütközésünk őt is magával rántsa... Persze ezeknek nincs sok értelme, de iazából bármelyik benne volt a pakliban.

  16. #16
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ott ért véget nekem a "hétvége", mert lezúzódott a kocsi [...] Féktáv felé közeledve a belső pozíciót védted [...] de végül te is kihúzódtál
    Bocs Erik, a tükörből láttam, hogy elszálltál, sajnálom, hogy ez lett a dolog következménye, viszont nekem nem rémlik, hogy védekeztem volna, a pálya azon pontján az ideális ív áthúzódik a bal szélről a jobb szélre, ahhoz képest én végig igyekeztem jobbra tartani, ha gondolod nézd meg az én szemszögemből.

    De ez tipikusan egy olyan eset, amit érdemes lehet megóvni, úgy a 7-8-as kanyar eseményeitől kezdődően, majd a VB eldönti.

  17. #17
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs Erik, a tükörből láttam, hogy elszálltál, sajnálom, hogy ez lett a dolog következménye, viszont nekem nem rémlik, hogy védekeztem volna, a pálya azon pontján az ideális ív áthúzódik a bal szélről a jobb szélre, ahhoz képest én végig igyekeztem jobbra tartani, ha gondolod nézd meg az én szemszögemből.

    De ez tipikusan egy olyan eset, amit érdemes lehet megóvni, úgy a 7-8-as kanyar eseményeitől kezdődően, majd a VB eldönti.
    Természetesen megnéztem mindenki szemszögéből. Nem tartok senkit hibásnak érte, mindhárman logikusan mozogtunk a pályán, ezért nem is óvom meg. Ráadásul, talán nekem lett volna a legtöbb módom elkerülni a balesetet, ha nem próbálok meg a résben balra húzódni. Ez inkább csak egy jó példa rá, hogy elemezni lehessen, ki-ki a saját vérmérséklete szerint meggondolja, ő mit tett volna akármelyikünk helyében ott.
    Neked természetesen jogod volt ott jobbra húzódni, hiszen előttem voltál és még nem voltunk féktávon. Én meg a sokkal nagyobb tempó miatt iezért döntöttem ott a balra húzódás miatt, remélve, hogy elég nagy a rés közted és Geri közt. 10 centi híján elég is volt, azt meg ott ember nem méri fel pontosabban.
    Geri úgyszintén jogosan ment a saját vonalán, maximum óvatosságból húzódhatott volna kicsit balra, ha látja, hogy mögötted én sokkal gyorsabban érkezem, te pedig pont elém húzódsz ki jobbra, vagyis várható, hogy én vagy nagyot satuzok, vagy balra megpróbálok bebújni közétek.

  18. #18
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen megnéztem mindenki szemszögéből. Nem tartok senkit hibásnak érte, mindhárman logikusan mozogtunk a pályán, ezért nem is óvom meg. Ráadásul, talán nekem lett volna a legtöbb módom elkerülni a balesetet, ha nem próbálok meg a résben balra húzódni. Ez inkább csak egy jó példa rá, hogy elemezni lehessen, ki-ki a saját vérmérséklete szerint meggondolja, ő mit tett volna akármelyikünk helyében ott.
    Neked természetesen jogod volt ott jobbra húzódni, hiszen előttem voltál és még nem voltunk féktávon. Én meg a sokkal nagyobb tempó miatt iezért döntöttem ott a balra húzódás miatt, remélve, hogy elég nagy a rés közted és Geri közt. 10 centi híján elég is volt, azt meg ott ember nem méri fel pontosabban.
    Geri úgyszintén jogosan ment a saját vonalán, maximum óvatosságból húzódhatott volna kicsit balra, ha látja, hogy mögötted én sokkal gyorsabban érkezem, te pedig pont elém húzódsz ki jobbra, vagyis várható, hogy én vagy nagyot satuzok, vagy balra megpróbálok bebújni közétek.
    Ha láttam volna, hogy jössz megadom a helyet mert gyorsabb voltál de abszolút nem láttalak csak akkor amikor összeértünk de akkor már késő volt.

  19. #19
    Szabó Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 11. 27.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    6
    Helo Mindenki,

    Először is köszi a lehetőséget, első körnek egész jó volt. Sok csata, aránylag szoros mezőny.

    Kovács Gergővel is sokat csatáztunk, egyszer sajna volt egy kis bukta, de szerencsére nem estünk nagyon vissza, utána csatáztunk tovább, részemről le volt tudva

    Nekem Ásványi Feritől kell bocsánatot kérnem, az első futamon az első körben rossz iven érkeztem a 7es kanyarba, kicsit későn fékeztem, és már sajna tudtam, hogy baj van. Próbáltam elkerülni a csattanást, és még azt mondanám hogy szerencsésen megúsztuk. Később még sokat csatáztunk, ment az előzés oda-vissza kerék a keréken szinte érintések nélkül.

  20. #20
    Idézet Eredetileg geriii11 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha láttam volna, hogy jössz megadom a helyet mert gyorsabb voltál de abszolút nem láttalak csak akkor amikor összeértünk de akkor már késő volt.
    Ezt is sejtettem. Átültem a te kocsidba is replay-ben és tényleg elég gyorsan jelentem meg jobbról. Ezt nem igazán látszik, maximum a felső csíkon, de az meg nem életszerű, hogy azt bámulod, miközben épp hárman csatázunk egy féktáv előtt
    Nagyon kicsin múlt, hogy ott "átférjek a résen", szerintem a legtöbben megpróbálták volna ugyanígy. Még, ha össze érünk, akkor sem biztos, hogy így a falba vágódok, de néha itt az ütközésmodell is eléggé lutri. Ez most így sikerült, nem hibáztatok senkit érte.

  21. #21
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Sepang

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK

  22. #22
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Csak zárójelben, Race 1:


  23. #23
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Race 2:


  24. #24
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Race 3:


Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •