Találatok: 1 - 3 (3 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    AC GT - Büntetések - Brands Hatch

    A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "bedünnyögés" olvasható!


    Brands Hatch 2019.Jan.20

    Óvás Vétkes Incidens Büntetés
    8:42 Oláh Gergely - Tóth Szabolcs Tóth Szabolcs Hátulról lökés 3 figyelmeztetés
    9:32 Varga Tamás - Tóth Szabolcs Tóth Szabolcs Hátulról lökés 3 figyelmeztetés
    55:45 Széchy Szabolcs - Fehér Norbert Széchy Szabolcs Hátulról lökés pozi vesztés 2 figyelmeztetés
    1:03:00 Polgár Balázs - Terhes Csaba Terhes Csaba Lökés 3 figyelmeztetés
    Horváth Márk (rankapp) Horváth Márk Kvali vágott legjobb kör 3 figyelmeztetés

    Boxutca áthajtásos büntetés - a következő első futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 2. és 4. köre között kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges.

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.

    Boxutca Áthajtás: Tóth Szabolcs
    3 Figyelmeztetés: Antal Gábor,Burszky Norbert,Gál Vilmos,Horváth Attila,Lányi Tamás,Oláh Gergely,Pokornyi Balázs,Szabó Zoltán Jr,Tömöl Tomi,Tóth Szabolcs, Terhes Csaba, Horváth Márk
    2 Figyelmeztetés: Fehér Norbert,Homoki-Szabó Csaba,Kiss Gergő,Madarász Krisztián,Scheiblinger Péter,Schubert Dávid,Sipkai Béla,Szarka András,Széchy Szabolcs
    1 Figyelmeztetés: Deák Ferenc,Tóth Levente11
    Utoljára módosította: Kettel; 2019. 01. 30. 23:39.

  2. #2
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Tisztelt VB
    Szeretném kérni felülvizsgálatát az esetemnek Fehér Norbival. Bár az ítélet most nem jár következményekkel, de az elvi sík számomra fontos.
    Norbi a féktávon rámhúzza az autót. Nálam egy mili másodpercre se villant fel, hogy összeértünk volna, de megnézve lassítva, tény hogy összeér a két lökös. De akkor a kérdésem a következő:
    - belső ív, féken állok, nem kezdek el idő előtt se gyorsítani, Norbi rám húz, én elkerülvén az esetet félre rántom a kormányt, majd újabb leszorítás következik. Merre kellett volna mennem még? Teljesen a pálya szélén, már a rázókövön voltam, Norbi továbbra is befelé húz, én a féken állok, majd teljesen elengedem a féket, a gázt. Összeérünk, pozíciót veszít. Sajnálom az esetet, de nem érzem a hibát most a részemről.
    Köszönöm!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt VB
    Szeretném kérni felülvizsgálatát az esetemnek Fehér Norbival. Bár az ítélet most nem jár következményekkel, de az elvi sík számomra fontos.
    Norbi a féktávon rámhúzza az autót. Nálam egy mili másodpercre se villant fel, hogy összeértünk volna, de megnézve lassítva, tény hogy összeér a két lökös. De akkor a kérdésem a következő:
    - belső ív, féken állok, nem kezdek el idő előtt se gyorsítani, Norbi rám húz, én elkerülvén az esetet félre rántom a kormányt, majd újabb leszorítás következik. Merre kellett volna mennem még? Teljesen a pálya szélén, már a rázókövön voltam, Norbi továbbra is befelé húz, én a féken állok, majd teljesen elengedem a féket, a gázt. Összeérünk, pozíciót veszít. Sajnálom az esetet, de nem érzem a hibát most a részemről.
    Köszönöm!
    Mivel nem voltál támadási pozicióban, azaz az első tengelyed sosem érte el White hátsó tengelyét, ezért a belső ív White-ot illette meg, nem volt kötelessége helyet hagynia neked legbelűl. White nem magától dobta el a hátsóját, finoman meglökted, aminek következtében több poiciót is veszített. Talán ha közvetlen a kontakt elött nem veszed le a lábadat, akkor megúszhattad volna a karcolást. Nehéz szituba keveredtél, hoztátok egymást. Első kör, második kanyarja. Igy döntöttünk, hogy az eset számodra 2 figyelmeztetést ért.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •